Nabacana ekipa bez plana. Nema razbijaca na terenu, nema kreativca. Ovaj napadac iz Slovenije gluho bilo..
Premijer liga BiH - @manijak1
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Maharadza
- Posts: 17069
- Joined: 30/01/2013 15:13
#15327 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Nema nama pomoći, ukleti, prokleti, milijardu eura možeš upumpati.. uzalud sve, imam osjećaj da bi se opet ovako mučili po ovim selima... jednostavno ne znamo, bolje da ono Koševo uzoremo i krompir posadimo... ili ozimu pšenicu posijemo, pošto je sada već malo kasno za krompiJerinsaneinthebrain wrote: ↑14/08/2022 18:52 Musemic treba Sarajevu da ih malo razbudi. Ovaj Fedja se ufurao da je neki trener. sto prije odleti bolje za kone
- Logovan
- Posts: 102731
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#15328 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Katastrofa 
- armin071
- Posts: 6547
- Joined: 27/11/2008 22:26
- Location: prvi red treci dzep.
#15329 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Od kandidata za Evropu do kandidata za ispadanje
Feđa i Hadžić dream team
Feđa i Hadžić dream team
- mist
- Posts: 2182
- Joined: 22/08/2011 19:02
- Location: tu iza coska
#15330 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Ovo ko Zelju da gledam proslih sezona,nista ni sa cim.Patite se sada malo vi mi smo se dosta patili 
- Maharadza
- Posts: 17069
- Joined: 30/01/2013 15:13
#15331 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Duduk je i mogao baciti šuplju, hebiga imao rezultate kakve takve za veležom pa razumijem donekle kako su naši nasjeli i povjerovali da ovaj nešto zna... ali vraćati dokazanog i provjerenog amatera i rumenu spodobu Hadžića... nama tačno nema pomoći, bolesno sve, retardirano. 
Last edited by Maharadza on 14/08/2022 19:23, edited 1 time in total.
-
Karikaturist
- Posts: 5991
- Joined: 20/12/2020 10:03
- insaneinthebrain
- Posts: 25464
- Joined: 12/08/2013 12:51
#15333 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Jos jedan crveni 
-
mcla04
- Posts: 99
- Joined: 16/02/2022 17:11
#15334 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Jos dva penala da im nastima i eto boda
- hrasno38
- Posts: 34069
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#15335 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Hahahahah dva crvena za Igman i opet Pitarima mrka kapa 
- vicious
- Posts: 7655
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#15336 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Ma svaki karton je bio opravdan, nije sudija nista zajebo.
- PhilJacksonIzvala
- Posts: 585
- Joined: 30/04/2020 10:35
- mist
- Posts: 2182
- Joined: 22/08/2011 19:02
- Location: tu iza coska
#15338 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Sad smo galaktikosi po igri kako je nekad bilo,zabijamo neke i golove.Prije kad krenes na utakmicu poneses steku cigara.Sad dosta kutija
-
Bazinga1234
- Posts: 8068
- Joined: 17/07/2017 15:20
- Location: Mostar
#15339 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Da su bar još dva igrača isključena možda bi ga i dali.
- hrasno38
- Posts: 34069
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#15340 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Dvije utakmice, dva poraza i gol tazlika 1:7

-
Karikaturist
- Posts: 5991
- Joined: 20/12/2020 10:03
#15341 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
- Ricken
- Posts: 6053
- Joined: 03/05/2011 23:00
- Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
- Contact:
#15342 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Igman tvrd. Ponovo loš dan. Nadam se samo da Feđa neće biti prekomandovan u poresku. 
- Ricken
- Posts: 6053
- Joined: 03/05/2011 23:00
- Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
- Contact:
#15343 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
- plain vanilla
- Posts: 70227
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#15344 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Labirint wrote: ↑08/08/2022 14:40
Na fonu Blixenove analize ;
Leotar - Velez, duel starih fudbalskih znanaca iz vremena bivse drzave , al iz priprema Veleza za prvenstvo - prognoziram X, Amar poslije utakmice ide da plati racune
Sloboda - Borac , duel starih fudbalskih rivala iz vremena bivse drzave takodje, al najcesce iz druge lige iste, prognoziram manje od nula golova,
Posusje - Sloga, najnezahvalnije za prognozirat, Posusje ove godine igra leprsavo atraktivno na gol vise, Sloga zeljna dokazivanja , Vojvode on tour again
Zeljeznicar - Tuzla City , derbi kola uz hercegovacki derbi, sudar razlicitih fudbalskih koncepcija zasnovanih na americkom kapitaluPrognoziram 1, sa vjerovatnocom X-a u 90.
![]()
Igman - Saraj'vo , ko plitak potok uz obavezno skidanje znaka Zeljo na onoj kuci u Konjicu![]()
Zrinjski - Siroki, jos jedan derbi hercegovine , nadati se fer i Športskoj atmosferi pa neka pobijedi bolji HŠK...
Nadam se da si uplatio tiket
-
Anquilla
- Posts: 2504
- Joined: 25/04/2016 19:31
#15345 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Čestitke Igmanu, ispisaše istoriju, eto i mi malo doprinijeli
Kao što se vidi iz ove utakmice, ako neki tim pobijedi FKS ne znači da su dobri.
Mislili smo da je poraz protiv TC kiks, ali su Borac, Posušje i Sloga ustvari kiksali protiv nas
Kao što se vidi iz ove utakmice, ako neki tim pobijedi FKS ne znači da su dobri.
Mislili smo da je poraz protiv TC kiks, ali su Borac, Posušje i Sloga ustvari kiksali protiv nas
- mist
- Posts: 2182
- Joined: 22/08/2011 19:02
- Location: tu iza coska
#15346 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Trazimo mi njega jos,al sreca imaju krila.Mada vidim niste se ni vi nesto plaho usreciliKarikaturist wrote: ↑14/08/2022 19:28Znam da ste nakon prva 3 kola trazili napadaca lupom, sad je znaci ok.![]()

- Ricken
- Posts: 6053
- Joined: 03/05/2011 23:00
- Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
- Contact:
-
Karikaturist
- Posts: 5991
- Joined: 20/12/2020 10:03
#15348 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Ovaj krampa teska, moramo se Mersi okrenuti opet..mist wrote: ↑14/08/2022 19:34Trazimo mi njega jos,al sreca imaju krila.Mada vidim niste se ni vi nesto plaho usreciliKarikaturist wrote: ↑14/08/2022 19:28
Znam da ste nakon prva 3 kola trazili napadaca lupom, sad je znaci ok.![]()
![]()
![]()
- agnostic_front
- Posts: 6336
- Joined: 14/04/2010 21:45
- Location: Grbavica
#15349 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Ole, ole!
Je li se Ferguson izvinio navijaĆima?
Jesu li navijaci proslavili i ovaj poraz?
Je li se Ferguson izvinio navijaĆima?
Jesu li navijaci proslavili i ovaj poraz?
- sime_cipol
- Posts: 23391
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
