Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- no_sekirli
- Posts: 7008
- Joined: 02/10/2013 18:36
#63052 Re: Liverpool FC
BHF_Manijak wrote: ↑11/08/2022 13:00Ma nek se i on kurca napusi, krelac coravi.AmiĐa_Idriz wrote: ↑11/08/2022 09:28 Joyce demantovao. Neće niko doći, ne treba plaho energiju trošiti![]()
Koji si ti
- sve_ovo_ja
- Posts: 2154
- Joined: 13/07/2016 11:10
#63053 Re: Liverpool FC
BHF_Manijak wrote: ↑11/08/2022 13:00Ma nek se i on kurca napusi, krelac coravi.AmiĐa_Idriz wrote: ↑11/08/2022 09:28 Joyce demantovao. Neće niko doći, ne treba plaho energiju trošiti![]()
Brat!
- BHF_Manijak
- Posts: 28528
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#63055 Re: Liverpool FC
Ma ja, moraju de sazvijezdja Sirijus i Andromeda poklopit, mjesec biti pod uglom 32°, temperatura 27,6 stepeni i vlaznost zraka 64 posto da bi se njima igrac poklopio i uklopio.
Kao Keita npr. sto se odmah uklopio...
Kao Keita npr. sto se odmah uklopio...
- drug_profi
- Posts: 65418
- Joined: 16/07/2012 16:00
#63056 Re: Liverpool FC
Jebemliga, svaki viđeniji veznjak je bolja opcija od Oxa, pa mozda i od Hende.
Ali nema potrebe da se sekiramo. Ne ide se na titulu, to je ocigledno. A top 4 ne bi trebao biti problem.
Ali nema potrebe da se sekiramo. Ne ide se na titulu, to je ocigledno. A top 4 ne bi trebao biti problem.
- BHF_Manijak
- Posts: 28528
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#63057 Re: Liverpool FC
Upravo tako. Ponasaju se kao da im trenutno u veznom redu igraju Fabregas, Iniesta, Vieira i Makelele.
Izjave toliko oprecne od djela, da ne povjerujes. Izjavi ovo a doveo Oxa, Keitu jos forsira...
Izjave toliko oprecne od djela, da ne povjerujes. Izjavi ovo a doveo Oxa, Keitu jos forsira...
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#63058 Re: Liverpool FC
Pa sad, da je bajno i idealno nije, ali sa istim ovim veznim redom i istim ovim problemima smo do prije 2-3 mjeseca stigli do kraja svakog takmičenja. Nije baš ni sve tako crno.
A iako vjerujem da se većina neće složiti, ali bolje da nikog i ne dovode ako se ne uklapa kako treba. Ne treba nam vala ni za godinu hvatanje za glavu zbog nekog novog Oxa.
A iako vjerujem da se većina neće složiti, ali bolje da nikog i ne dovode ako se ne uklapa kako treba. Ne treba nam vala ni za godinu hvatanje za glavu zbog nekog novog Oxa.
- King_Kenny
- Posts: 4851
- Joined: 03/01/2010 10:41
#63059 Re: Liverpool FC
Više ćemo znati u ponedjeljak. 
- BHF_Manijak
- Posts: 28528
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#63060 Re: Liverpool FC
Ako cemo posteno, mrtvi Ox nije trebao biti ni doveden, otpadak Arsenala... Keita je vec druga prica, ko bi rekao da ce frajer invalid postati.AmiĐa_Idriz wrote: ↑12/08/2022 16:28 Pa sad, da je bajno i idealno nije, ali sa istim ovim veznim redom i istim ovim problemima smo do prije 2-3 mjeseca stigli do kraja svakog takmičenja. Nije baš ni sve tako crno.
A iako vjerujem da se većina neće složiti, ali bolje da nikog i ne dovode ako se ne uklapa kako treba. Ne treba nam vala ni za godinu hvatanje za glavu zbog nekog novog Oxa.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#63061 Re: Liverpool FC
Sjećam se da smo za Oxa i tada pisali da je poprilično nejasan transfer, prvo zbog terena a drugo što smo ga poprilično skupo platili za igrača koji je ulazio u zadnju godinu ugovora.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#63062 Re: Liverpool FC
Navodno, nije ozbiljnije prirode.
- King_Kenny
- Posts: 4851
- Joined: 03/01/2010 10:41
#63063 Re: Liverpool FC
Auuuuu...
Pa ovo već postaje zabrinjavajuće.
Pa ovo već postaje zabrinjavajuće.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#63064 Re: Liverpool FC
Kaže Echo da će za vikend imati dodatne preglede, nije još uvijek isključen ni za Palace. Ali neka preskoči to za svaki slučaj, tu je Joe 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#63065 Re: Liverpool FC
Salah, Diaz i Trent nominovani za Balon. Alisson u borbi za drugo mjesto u Yachine trofeju.
Fabinho i Darwin također.
Fabinho i Darwin također.
- BHF_Manijak
- Posts: 28528
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#63066 Re: Liverpool FC
Rekoh i protiv Salzburga, Joea su povrede dovoljno udaljile i unazadile da bude u ozbiljnijoj konkurenciji za ekipu kakva je Liverpool. Kiks igrac.AmiĐa_Idriz wrote: ↑12/08/2022 18:33 Kaže Echo da će za vikend imati dodatne preglede, nije još uvijek isključen ni za Palace. Ali neka preskoči to za svaki slučaj, tu je Joe![]()
- Osim_13
- Posts: 2857
- Joined: 06/11/2020 21:53
#63067 Re: Liverpool FC
Čovjek imao bolju prošlu sezonu od Virgila. 
- BHF_Manijak
- Posts: 28528
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#63068 Re: Liverpool FC
A to si zakljucio iz cijelih 10 utakmica koje je odigrao prosle sezone, gledajuci po minutazi?
Daleko od toga da je Virgil imao sjajnu sezonu, ali de malo...
Daleko od toga da je Virgil imao sjajnu sezonu, ali de malo...
- sve_ovo_ja
- Posts: 2154
- Joined: 13/07/2016 11:10
#63069 Re: Liverpool FC
Kako jaka 3 epizoda "All or nothing Arsenal". Arteta prije utakmice sa Liverpoolom na Anfieldu stavio zvučnike na treningu i pustio YNWA da približi igračima atmosferu koja će biti. Jest da nije puno pomoglo 4:0 je tad bilo
, ali baš osvježenje kako razmišlja i ima pristup utakmici do detalja.
- Osim_13
- Posts: 2857
- Joined: 06/11/2020 21:53
#63071 Re: Liverpool FC
Izvini, do mene je. Učinilo mi se da piše Joel umjesto Joe.BHF_Manijak wrote: ↑12/08/2022 21:33 A to si zakljucio iz cijelih 10 utakmica koje je odigrao prosle sezone, gledajuci po minutazi?
Daleko od toga da je Virgil imao sjajnu sezonu, ali de malo...
- Osim_13
- Posts: 2857
- Joined: 06/11/2020 21:53
#63072 Re: Liverpool FC
Ovaj da šta valja ne bi prdio do pola augusta u Sportingu sa jedinom ponudom od Moyesa.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#63073 Re: Liverpool FC
Bježi ba, odužilo se ovo, ko će ponedjeljak iščekati 
- King_Kenny
- Posts: 4851
- Joined: 03/01/2010 10:41
#63075 Re: Liverpool FC
Meni odgovara. Da je za vikend, ne bih mogao gledati.
