Ili sto bi ti @BHF_Manijak rekao, sam, trojica
Premijer liga BiH - @manijak1
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- GandalfSivi
- Posts: 22748
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
- jeza u ledja
- Posts: 50639
- Joined: 29/12/2005 01:20
#15127 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Ma ovako mi uvijek pocnemo odlicno, pa do kraja sezone popusimo.
- GandalfSivi
- Posts: 22748
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#15128 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Kada smo to mi odlicno pocinjali (istorijski) svega ti?jeza u ledja wrote: ↑07/08/2022 03:55 Ma ovako mi uvijek pocnemo odlicno, pa do kraja sezone popusimo.
- jeza u ledja
- Posts: 50639
- Joined: 29/12/2005 01:20
#15129 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Mnogo puta, ne da mi se traziti, no mislio sam generalno jesen vs proljece.GandalfSivi wrote: ↑07/08/2022 04:15Kada smo to mi odlicno pocinjali (istorijski) svega ti?jeza u ledja wrote: ↑07/08/2022 03:55 Ma ovako mi uvijek pocnemo odlicno, pa do kraja sezone popusimo.
-
Labirint
- Posts: 2929
- Joined: 24/06/2013 14:37
#15130 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Aha, ti si mislio na pojedinačne susrete ne na konačan izgled tabele. Izvinjavam se, nesporazum...hrasno38 wrote: ↑07/08/2022 00:07Od kada se vrati Mulalic.....
5 March 2022 Grbavica FK Željezničar 2:0 FK Sarajevo
10 May 2022 Koševo FK Sarajevo 1:1 FK Željezničar
Sezona 2016/2016 kad je Mulalic sjedio na klupi Zelje
4 October 2015 Grbavica FK Željezničar 1:0 FK Sarajevo Report
24 April 2016 Koševo FK Sarajevo 0:1 FK Željezničar
![]()
![]()
- nota1969
- Posts: 1193
- Joined: 27/02/2022 09:05
#15131 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
u ovim poslijeratnim sezonama,jeza u ledja wrote: ↑07/08/2022 04:50Mnogo puta, ne da mi se traziti, no mislio sam generalno jesen vs proljece.
uvijek je jesen bolja
- animus
- Posts: 5728
- Joined: 21/06/2012 13:13
#15132 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Željo nije loša ekipa. U odnosu na finansije više nego dobra. Jedini minus su godine. Na jači tempo teško mogu odgovoriti. Nakon par jacih utakmica čitava ekipa će pasti. Pogotovo nakon derbija ce pasti jer tu izgore obicno.
TC je nepoznanica jer nisu još niti jednu utakmicu odigrali a pojacani su dobrim trenerom. Danas cemo vidjeti koliko vrijede.
Široki nije ni blizu kvalitetom. Mogu oni svakoga dobiti ali su tanka ekipa.
Borac uvijek opasan kad igraju Gigovic i comp.
Zrinjski i Sarajevo najkvalitetnije ekipe koje će odluciti prvaka. Sarajevo ima prednost jer ne igra Evropu na kojoj se Zrinjski dosta troši.
Velež poslije Dudića nije vrijedan svrstavanja u vrh lige.
TC je nepoznanica jer nisu još niti jednu utakmicu odigrali a pojacani su dobrim trenerom. Danas cemo vidjeti koliko vrijede.
Široki nije ni blizu kvalitetom. Mogu oni svakoga dobiti ali su tanka ekipa.
Borac uvijek opasan kad igraju Gigovic i comp.
Zrinjski i Sarajevo najkvalitetnije ekipe koje će odluciti prvaka. Sarajevo ima prednost jer ne igra Evropu na kojoj se Zrinjski dosta troši.
Velež poslije Dudića nije vrijedan svrstavanja u vrh lige.
- Pitar sa Kariba
- Posts: 9156
- Joined: 30/03/2011 15:00
- Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.
#15133 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Sretno @plain vanilla, i Nikoli Komazecu! 
- plain vanilla
- Posts: 70227
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#15134 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Ma mi smo propali
- Pitar sa Kariba
- Posts: 9156
- Joined: 30/03/2011 15:00
- Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.
#15135 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
E jbg.
Haj' nema veze, taman da navijaci Zeljeznicara dva puta odahnu!
- animus
- Posts: 5728
- Joined: 21/06/2012 13:13
#15136 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Jao terena. Da su samo deset litara vode potrošili bilo bi i neke trave. Mislio sam da je Tušanj najgori
- Logovan
- Posts: 102731
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#15137 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Ma dobar teren u Gradačcu.
- animus
- Posts: 5728
- Joined: 21/06/2012 13:13
- plain vanilla
- Posts: 70227
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#15139 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Op, op, evo bodPitar sa Kariba wrote: ↑07/08/2022 16:57 E jbg.
Haj' nema veze, taman da navijaci Zeljeznicara dva puta odahnu!![]()
P.s.dodjes mi neke pare
- Pitar sa Kariba
- Posts: 9156
- Joined: 30/03/2011 15:00
- Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.
#15140 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Gledao sam do 50', onda naletih na zanimljiviji YT kanal
Kak'e sad pare?!
-
Plunkett
- Posts: 2073
- Joined: 01/06/2020 15:15
#15141 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Sloboda bod
u kakvom god da je stanju Sloboda, vjerujem da opstanak nijednog momenta nece doci u pitanje.
- plain vanilla
- Posts: 70227
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#15142 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Ma ja, kod vas golijada protiv Posusja bila pa ti ovo dosadnoPitar sa Kariba wrote: ↑07/08/2022 19:01
Gledao sam do 50', onda naletih na zanimljiviji YT
Kak'e sad pare?!![]()
Izdrzali smo s igracem manje, mashalah
Pare, pare, od izgubljenih opklada
- Pitar sa Kariba
- Posts: 9156
- Joined: 30/03/2011 15:00
- Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.
#15143 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Tose nisam nado otebe!plain vanilla wrote: ↑07/08/2022 19:05 Ma ja, kod vas golijada protiv Posusja bila pa ti ovo dosadno![]()
Izdrzali smo s igracem manje, mashalah
Pare, pare, od izgubljenih opklada :mrgreen: mescini ti Focak![]()
Kako rekoh, javi nacin isplate pa da to zavrsimo (kad bude plata)!
- Blixen
- Posts: 3234
- Joined: 11/02/2019 14:28
- Location: prva decenija bez zeljine titule
#15144 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Tuzlanski derbi odigran u školskom dvorištu u Namibiji
Merso opet spasio Sarajevo
Avramovski i Aničić su nepostojeći igrači
Edis kupio nove tajice u Mepasu na putu kući
Milioni što ih šalje Diglisić konačno imaju efekat
Široki prvi
Velež igrao u klimatiziranim uvjetima
Merso opet spasio Sarajevo
Avramovski i Aničić su nepostojeći igrači
Edis kupio nove tajice u Mepasu na putu kući
Milioni što ih šalje Diglisić konačno imaju efekat
Široki prvi
Velež igrao u klimatiziranim uvjetima
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#15145 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
12.08. Leotar - Velež (Arena, 17:30)
13.08. Sloboda - Borac (Arena, 17:00)
13.08. Posušje - Sloga (17:30)
13.08. Željezničar - Tuzla City (MY TV, 21:00)
14.08. Igman - Sarajevo (MY TV, 17:30)
14.08. Zrinjski - Široki Brijeg (Arena, 21:00)
13.08. Sloboda - Borac (Arena, 17:00)
13.08. Posušje - Sloga (17:30)
13.08. Željezničar - Tuzla City (MY TV, 21:00)
14.08. Igman - Sarajevo (MY TV, 17:30)
14.08. Zrinjski - Široki Brijeg (Arena, 21:00)
-
Labirint
- Posts: 2929
- Joined: 24/06/2013 14:37
#15146 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Na fonu Blixenove analize ;
Leotar - Velez, duel starih fudbalskih znanaca iz vremena bivse drzave , al iz priprema Veleza za prvenstvo - prognoziram X, Amar poslije utakmice ide da plati racune
Sloboda - Borac , duel starih fudbalskih rivala iz vremena bivse drzave takodje, al najcesce iz druge lige iste, prognoziram manje od nula golova,
Posusje - Sloga, najnezahvalnije za prognozirat, Posusje ove godine igra leprsavo atraktivno na gol vise
Zeljeznicar - Tuzla City , derbi kola uz hercegovacki derbi, sudar razlicitih fudbalskih koncepcija zasnovanih na americkom kapitalu
Igman - Saraj'vo , ko plitak potok uz obavezno skidanje znaka Zeljo na onoj kuci u Konjicu
Zrinjski - Siroki, jos jedan derbi hercegovine , nadati se fer i Športskoj atmosferi pa neka pobijedi bolji HŠK...
- plain vanilla
- Posts: 70227
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#15147 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Jesi vala strucljak pravi
Kao da Sloboda nije bila standardni prvoligas bivse drzave
Kao da Sloboda nije bila standardni prvoligas bivse drzave
- ZonFon
- Posts: 2276
- Joined: 17/11/2013 01:58
#15148 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Mislim da se kolega pogresno "odrazio". Zbog Borca koji je vise visio u drugoj ligi, vise ste tekmi sa njima odigrali u drugoj ligi nego u prvoj.plain vanilla wrote: ↑08/08/2022 20:01 Jesi vala strucljak pravi
Kao da Sloboda nije bila standardni prvoligas bivse drzave
- luckylaka
- Posts: 26211
- Joined: 15/01/2010 06:28
#15149 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
- Blixen
- Posts: 3234
- Joined: 11/02/2019 14:28
- Location: prva decenija bez zeljine titule

