Sta trenutno slusate IV

Diskusije o bh. i inostranim izvođačima, razmjena pjesama, CD-ova, muzičke oprema...

Moderator: _BataZiv_0809

Locked
guruguru95
Posts: 2829
Joined: 09/05/2022 23:20

#68226 Re: Sta trenutno slusate IV

Post by guruguru95 »

dale cooper wrote: 03/08/2022 00:56
guruguru95 wrote: 03/08/2022 00:51

Razumijem te :mrgreen: Stvarno budi neku čudnu nostalgiju i sjetu :thumbup:
Cijeli taj album je prilično dobar.

Bravo :thumbup: :)

User avatar
dale cooper
Posts: 31379
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#68227 Re: Sta trenutno slusate IV

Post by dale cooper »

guruguru95 wrote: 03/08/2022 01:12
dale cooper wrote: 03/08/2022 00:56

Cijeli taj album je prilično dobar.

Bravo :thumbup: :)

Imali su i na kasnijim albumima odličnih momenata, iako ni jedan album poslije nije bio tako ujednačene kvalitete kao Wonderful Life.



User avatar
planamac
Posts: 330
Joined: 04/02/2008 00:03
Location: Sarajevo
Contact:

#68228 Re: Sta trenutno slusate IV

Post by planamac »

Nierika
Posts: 4404
Joined: 17/03/2020 00:41

#68229 Re: Sta trenutno slusate IV

Post by Nierika »

planamac wrote: 03/08/2022 07:50
:D Neloša.
User avatar
Chloe
Photo mod
Posts: 84602
Joined: 03/10/2011 20:11

#68230 Re: Sta trenutno slusate IV

Post by Chloe »

User avatar
planamac
Posts: 330
Joined: 04/02/2008 00:03
Location: Sarajevo
Contact:

#68231 Re: Sta trenutno slusate IV

Post by planamac »

Nierika wrote: 03/08/2022 11:05
planamac wrote: 03/08/2022 07:50 https://youtu.be/ENSW8BmR7cM
:D Neloša.
Da :) drago mi je da ti je neloša - nije da nije, a nije ni da nije* :D
Mogu ti reći da je i Cocteau Twins "neloš", čak šta više, još i više :-D posebno Ivo i Pandora.
Znači, potvrđuje se prilično snažno podudaranje u muzičkim nam afinitetima, da tako kažem.

*
User avatar
Ommadawn
Posts: 8370
Joined: 20/02/2014 21:15
Location: ...uvijek na pogresnom mjestu u pravo vrijeme!

#68232 Re: Sta trenutno slusate IV

Post by Ommadawn »

Point. wrote: 02/08/2022 23:32
guruguru95 wrote: 30/07/2022 02:00 Jedna od najljepših pjesama :kiss:

Neku noć naleti na radiju ovu moćnu stvar, otvori mi diznu i skrši tri deca konjaka i malo nakoso.
A tebi teško otvoriti diznu ;-)

Jel Grönstedts konjak?
Nierika
Posts: 4404
Joined: 17/03/2020 00:41

#68233 Re: Sta trenutno slusate IV

Post by Nierika »

planamac wrote: 03/08/2022 14:44
Nierika wrote: 03/08/2022 11:05

:D Neloša.
Da :) drago mi je da ti je neloša - nije da nije, a nije ni da nije* :D
Mogu ti reći da je i Cocteau Twins "neloš", čak šta više, još i više :-D posebno Ivo i Pandora.
Znači, potvrđuje se prilično snažno podudaranje u muzičkim nam afinitetima, da tako kažem.

*
Kad god pročitam "Bor", sjetim se filma Tilva Roš. Sad sam se sjetila i filma Beli, beli svet koji tek trebam pogledati. :D Za album, mda, tekst (mi) je pomalo zbunjujući ali mi skroz odgovara album ovih dana.
User avatar
Ommadawn
Posts: 8370
Joined: 20/02/2014 21:15
Location: ...uvijek na pogresnom mjestu u pravo vrijeme!

#68234 Re: Sta trenutno slusate IV

Post by Ommadawn »

Nierika wrote: 03/08/2022 15:25
planamac wrote: 03/08/2022 14:44

Da :) drago mi je da ti je neloša - nije da nije, a nije ni da nije* :D
Mogu ti reći da je i Cocteau Twins "neloš", čak šta više, još i više :-D posebno Ivo i Pandora.
Znači, potvrđuje se prilično snažno podudaranje u muzičkim nam afinitetima, da tako kažem.

*
Kad god pročitam "Bor", sjetim se filma Tilva Roš. Sad sam se sjetila i filma Beli, beli svet koji tek trebam pogledati. :D Za album, mda, tekst (mi) je pomalo zbunjujući ali mi skroz odgovara album ovih dana.
Tilva Rošu, uf uf uf…

Rispekt nierika
Nierika
Posts: 4404
Joined: 17/03/2020 00:41

#68235 Re: Sta trenutno slusate IV

Post by Nierika »

Ommadawn wrote: 03/08/2022 15:42 Tilva Rošu, uf uf uf…

Rispekt nierika
Davno sam gledala, ali sam zapamtila da je i meni bila slična reakcija. :D
User avatar
Snake Eyes
Posts: 5190
Joined: 12/04/2013 14:02

#68236 Re: Sta trenutno slusate IV

Post by Snake Eyes »


Last edited by Snake Eyes on 09/08/2022 07:22, edited 1 time in total.
User avatar
Chloe
Photo mod
Posts: 84602
Joined: 03/10/2011 20:11

#68237 Re: Sta trenutno slusate IV

Post by Chloe »

User avatar
Point.
Posts: 33506
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#68238 Re: Sta trenutno slusate IV

Post by Point. »

Ommadawn wrote: 03/08/2022 14:48
Point. wrote: 02/08/2022 23:32

Neku noć naleti na radiju ovu moćnu stvar, otvori mi diznu i skrši tri deca konjaka i malo nakoso.
A tebi teško otvoriti diznu ;-)

Jel Grönstedts konjak?
Par dobrih nota da me presječe i već glava u frižideru. :)

Jašta, konjak.
breba

#68239 Re: Sta trenutno slusate IV

Post by breba »

guruguru95
Posts: 2829
Joined: 09/05/2022 23:20

#68240 Re: Sta trenutno slusate IV

Post by guruguru95 »

User avatar
Snake Eyes
Posts: 5190
Joined: 12/04/2013 14:02

#68241 Re: Sta trenutno slusate IV

Post by Snake Eyes »

User avatar
Chloe
Photo mod
Posts: 84602
Joined: 03/10/2011 20:11

#68242 Re: Sta trenutno slusate IV

Post by Chloe »

User avatar
Altsa
Posts: 9265
Joined: 19/03/2004 18:31

#68243 Re: Sta trenutno slusate IV

Post by Altsa »

User avatar
Chloe
Photo mod
Posts: 84602
Joined: 03/10/2011 20:11

#68244 Re: Sta trenutno slusate IV

Post by Chloe »

Titan9
Posts: 87
Joined: 01/08/2022 12:58

#68245 Re: Sta trenutno slusate IV

Post by Titan9 »

User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#68246 Re: Sta trenutno slusate IV

Post by hadzinicasa »

User avatar
SmokingMan
Posts: 22607
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#68247 Re: Sta trenutno slusate IV

Post by SmokingMan »

User avatar
MujkicHaris
Posts: 1601
Joined: 02/10/2010 08:34

#68248 Re: Sta trenutno slusate IV

Post by MujkicHaris »

User avatar
MujkicHaris
Posts: 1601
Joined: 02/10/2010 08:34

#68249 Re: Sta trenutno slusate IV

Post by MujkicHaris »

User avatar
medvjed23
Posts: 30194
Joined: 16/07/2010 13:49
Location: https://poezijaisve.blog/
Contact:

#68250 Re: Sta trenutno slusate IV

Post by medvjed23 »

Locked