Pa zar je toliko loš bio hahaha
Premijer liga BiH - @manijak1
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Logovan
- Posts: 102760
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
- Didier
- Posts: 3787
- Joined: 10/04/2014 19:54
- Location: Главни град
#15002 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Užasan je frajer. Ima istu intonaciju svake rečenice, jednu te istu riječ iskoristi po dva - tri puta u jednoj rečenici, nije radio govorne vježbe, šuška, ne zna izgovoriti Č i DŽ, ma grozno...
- ruud
- Posts: 4129
- Joined: 30/07/2008 15:29
#15003 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Meeeeeeerrrsooooooooo MEEEEEEEEEERSSOOOOOOOO
- hrasno38
- Posts: 34075
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#15004 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Bravo Siroki neka ste klosarcinama dali gol u zadnjoj sekundi......ko PICEKTINE CUVAJU NESTO LOPTU KOD KORNERA......FUJ!!!!
- karanana
- Posts: 50764
- Joined: 26/02/2004 00:00
#15005 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Auh. Ovo boli vise nego 0-3 poraz
-
Plunkett
- Posts: 2073
- Joined: 01/06/2020 15:15
#15006 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Sei bella come un Goal al 90' .
Malicu oprosten crveni cini mi se.
Malicu oprosten crveni cini mi se.
- Pitar sa Kariba
- Posts: 9156
- Joined: 30/03/2011 15:00
- Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.
- ZonFon
- Posts: 2276
- Joined: 17/11/2013 01:58
#15008 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Gosti teski mesari koji su trebali fasovati 2 crvena. Sudija pogubljen totalno. Nisu ni komsije nesto specijalno izgledale ali su imali dosta osvojenih lopti, dobri sansi i trebali su ovo ranije zavrsiti.
- insaneinthebrain
- Posts: 25479
- Joined: 12/08/2013 12:51
#15010 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Jebo ih vukoja. Ovo se moralo drugi gol dati 
-
Karikaturist
- Posts: 5991
- Joined: 20/12/2020 10:03
#15011 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Siroki ima cini mi se pozitivan skor sa Zeljeznicarom u zadnjih 5-6 sezona na Grbavici..
- hrasno38
- Posts: 34075
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#15012 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Ima ukupno bolji skor i bolju gol razliku.Karikaturist wrote: ↑31/07/2022 20:59 Siroki ima cini mi se pozitivan skor sa Zeljeznicarom u zadnjih 5-6 sezona na Grbavici..
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#15013 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Nisam gledao čitavu utakmicu, ali na početku je bio jedan start Štilića najmanje za žutog. Nije ga dobio. Ako ga Štilić nije dobio tada za puno grublji prekršaj bilo bi previše da je drugi žuti, minut nakon prvog, dobio igrač Širokog kada su svi skočili i počeli ulaziti u teren. Ostalo nisam gledao pa ne bih ni komentarisao. Volio bih da je Široki izgubio utakmicu.
P.S. za sada samo mi i TC maksimalni. Doduše, TC ima 0 bodova iz 0 odigranih utakmica, a treće je kolo. Koji curkus sa ovim odgodama
- Logovan
- Posts: 102760
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#15015 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Evo baš to maloprije gledam i kontam dokle ovako, treće kolo prođe, a oni niti jedne odigrane utakmice.
- armin071
- Posts: 6547
- Joined: 27/11/2008 22:26
- Location: prvi red treci dzep.
#15016 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Komšije izgleda predodređene za ove “Videoton tekme” na Grbavici…. Al prava mesarska utakmica non stop neko ležanje po terenu, nekakvo ulijetanje u teren, nigdje veze. Tipičan “rukopis” od modnog mačka zvanog Sablja… Samo fina ekipa u Želje ako dovedu kakvog normalnijeg trenera i sa ovim pojačanjima biće tvrd orah..
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#15017 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Pogotovo je smiješna odgoda prvog kola kada su igrali sa onim konobarima. Pa nisi ni počeo da igraš ti odgađaš utakmiceLogovan wrote: ↑31/07/2022 21:12Evo baš to maloprije gledam i kontam dokle ovako, treće kolo prođe, a oni niti jedne odigrane utakmice.Nisu mi jasni klubovi zašto stalno odgađaju, pa samo sebe mogu zajebati sa redovnim odgodama. Odgođene utakmice im se prebace na srijede i onda igraju srijeda-subota. Kada krene prosipanje bodova, onda je kuknjava, kako im je puno teže nego drugima, bla, bla, pa nije te niko tjerao da odgodiš 175 puta.
- insaneinthebrain
- Posts: 25479
- Joined: 12/08/2013 12:51
#15018 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Zadnjih 5 utakmica na Grbavici sve remiji. Sablja.ce nam doci glavearmin071 wrote: ↑31/07/2022 21:14 Komšije izgleda predodređene za ove “Videoton tekme” na Grbavici…. Al prava mesarska utakmica non stop neko ležanje po terenu, nekakvo ulijetanje u teren, nigdje veze. Tipičan “rukopis” od modnog mačka zvanog Sablja… Samo fina ekipa u Želje ako dovedu kakvog normalnijeg trenera i sa ovim pojačanjima biće tvrd orah..
- hrasno38
- Posts: 34075
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#15019 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Do sada po vidjenom u tri kola Siroki je ove godine odlicna ekipa, za Zrinjski ne trebamo nista pricati jer to je najbolja ekipa u BiH, Sarajevo je dobro jer Borac ovakav kakav je i Sloga bar meni nisu pravi pokazatelji jacine Sarajeva. Ali zato ce biti Tuzla City. Dolaskom novog igraca Zeljo ce imati dosta jacu ekipu ali mislim da ove godine ima podosta priblizno isto jakih ekipa. Naravno teesko je ista reci nakon tri kola .armin071 wrote: ↑31/07/2022 21:14 Komšije izgleda predodređene za ove “Videoton tekme” na Grbavici…. Al prava mesarska utakmica non stop neko ležanje po terenu, nekakvo ulijetanje u teren, nigdje veze. Tipičan “rukopis” od modnog mačka zvanog Sablja… Samo fina ekipa u Želje ako dovedu kakvog normalnijeg trenera i sa ovim pojačanjima biće tvrd orah..
Nije Zeljo danas igrao lose, naprotiv ali ne mogu da vjerujem da ni Osim ni evo sad Sablja nisu u stanju da vide pravu istuaciju na terenu i da vide koji su im igraci u formi a ko ne. Subasic je totalno van forme i njega uvesti zadnjih 5-10 minua moze samo kreten. Bolje bi bilo da je uveo Bekrica ili Hajdarevica koji su puno ozbiljniji igraci za cuvanje lopte i rezultata.
Evo Zrinjski vec vodi 2:0 sto bez obzira na pobjedu Zelje u Mostaru pokazuje da ce Zrinjski opet biti bauk u prvenstvu kad ispadne iz Evrope.
- ruud
- Posts: 4129
- Joined: 30/07/2008 15:29
#15020 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Sta ovo bi u komsiluku 
- Logovan
- Posts: 102760
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#15021 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Pa baš tako, cirkus, a niko da shvati da sebi zakomplikuju situaciju. Prva utakmica u prvenstvu i ti je odgodiš radi prve utakmice u Evropi.
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#15022 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Sarajevo je, praktično, sastavilo potpuno novu ekipu. Logika kaže da bi igra i forma trebali rasti iz utakmice u utakmicu jer se igrači, još uvijek, ne poznaju najbolje.
Ne bih se složio da je Borac u gostima bezveze. Željo jeste dobio Zrinjskog, ali taj Zrinjski je igrao bez 7 standardnih igrača i spremao se za uzvrat protiv Tirane.
Željo maksimalno koristi brzinu Santosa. Štilić još uvijek zna, ali njega su pregazile godine. Nije ni Široki, a pogotovo Leotar neko mjerilo. Širokog je Igman pregazio u prvom poluvremenu i trebao voditi najmanje dva razlike. Iz jedne šanse pobijedili. Široki nema poraza i ima 7 bodova, ali Široki se neće boriti za Evropu. Jedino Sarajevo može pomrsiti račune Zrinjskom i za Sarajevo je dobro što i sljedeće dvije igra kući sa Posušjem i zaostalu sa TC-om. Dobra prilika da se još malo uigraju. U tom periodu će se vratiti i stoperi, Avramovski se pomalo vraća... Ima Sarajevo konkurentnu ekipu i iz mog ugla djeluje da će Sarajevo i Zrinjski voditi borbu za titulu. Ne vidim ko bi se još tu mogao uključiti. I širina kadra će igrati značajnu ulogu, a ako se uzme u obzir utakmica Zrinjskog protiv Želje djeluje da je Sarajevo tu jače. Kod izmjena ne znaš je li bolji ovaj što ulazi ili ovaj što je izašao.
Ne bih se složio da je Borac u gostima bezveze. Željo jeste dobio Zrinjskog, ali taj Zrinjski je igrao bez 7 standardnih igrača i spremao se za uzvrat protiv Tirane.
Željo maksimalno koristi brzinu Santosa. Štilić još uvijek zna, ali njega su pregazile godine. Nije ni Široki, a pogotovo Leotar neko mjerilo. Širokog je Igman pregazio u prvom poluvremenu i trebao voditi najmanje dva razlike. Iz jedne šanse pobijedili. Široki nema poraza i ima 7 bodova, ali Široki se neće boriti za Evropu. Jedino Sarajevo može pomrsiti račune Zrinjskom i za Sarajevo je dobro što i sljedeće dvije igra kući sa Posušjem i zaostalu sa TC-om. Dobra prilika da se još malo uigraju. U tom periodu će se vratiti i stoperi, Avramovski se pomalo vraća... Ima Sarajevo konkurentnu ekipu i iz mog ugla djeluje da će Sarajevo i Zrinjski voditi borbu za titulu. Ne vidim ko bi se još tu mogao uključiti. I širina kadra će igrati značajnu ulogu, a ako se uzme u obzir utakmica Zrinjskog protiv Želje djeluje da je Sarajevo tu jače. Kod izmjena ne znaš je li bolji ovaj što ulazi ili ovaj što je izašao.
- sime_cipol
- Posts: 23407
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
- luckylaka
- Posts: 26216
- Joined: 15/01/2010 06:28
#15024 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
moze kad imas debila na klupi
- Ricken
- Posts: 6053
- Joined: 03/05/2011 23:00
- Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
- Contact:
#15025 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Prema viđenom u ova nepuna tri kola, imate najbolju ekipu, uz dobro vođenje sa klupe.mirza_15 wrote: ↑31/07/2022 21:40 Sarajevo je, praktično, sastavilo potpuno novu ekipu. Logika kaže da bi igra i forma trebali rasti iz utakmice u utakmicu jer se igrači, još uvijek, ne poznaju najbolje.
Ne bih se složio da je Borac u gostima bezveze. Željo jeste dobio Zrinjskog, ali taj Zrinjski je igrao bez 7 standardnih igrača i spremao se za uzvrat protiv Tirane.
Željo maksimalno koristi brzinu Santosa. Štilić još uvijek zna, ali njega su pregazile godine. Nije ni Široki, a pogotovo Leotar neko mjerilo. Širokog je Igman pregazio u prvom poluvremenu i trebao voditi najmanje dva razlike. Iz jedne šanse pobijedili. Široki nema poraza i ima 7 bodova, ali Široki se neće boriti za Evropu. Jedino Sarajevo može pomrsiti račune Zrinjskom i za Sarajevo je dobro što i sljedeće dvije igra kući sa Posušjem i zaostalu sa TC-om. Dobra prilika da se još malo uigraju. U tom periodu će se vratiti i stoperi, Avramovski se pomalo vraća... Ima Sarajevo konkurentnu ekipu i iz mog ugla djeluje da će Sarajevo i Zrinjski voditi borbu za titulu. Ne vidim ko bi se još tu mogao uključiti. I širina kadra će igrati značajnu ulogu, a ako se uzme u obzir utakmica Zrinjskog protiv Želje djeluje da je Sarajevo tu jače. Kod izmjena ne znaš je li bolji ovaj što ulazi ili ovaj što je izašao.
Usput pitanje, a pitam jer ne znam, da li po novim pravilima, lopta kad pogodi suca, da li se pušta prednost ili se utakmica prekida?

