Premijer liga BiH - @manijak1

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Logovan
Posts: 102760
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#15001 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Logovan »

Didier wrote: 31/07/2022 13:22
ZonFon wrote: 31/07/2022 13:10

Adnan Ploco, lik zavrsio elektrotehnicku skolu nije obrazovan ni skolovan ni talentovan za ovaj posao. Lakse mi je bilo slusati Spahu, Suku i ostalu plejadu komentatora sa BHT-a. "Nas" bhf je za ove svemirski brod.
Frajer ima vokabular na nivou petogodišnjaka. Tužno ga je slušati.
Pa zar je toliko loš bio hahaha :-)
User avatar
Didier
Posts: 3787
Joined: 10/04/2014 19:54
Location: Главни град

#15002 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Didier »

Logovan wrote: 31/07/2022 13:23
Didier wrote: 31/07/2022 13:22

Frajer ima vokabular na nivou petogodišnjaka. Tužno ga je slušati.
Pa zar je toliko loš bio hahaha :-)
Užasan je frajer. Ima istu intonaciju svake rečenice, jednu te istu riječ iskoristi po dva - tri puta u jednoj rečenici, nije radio govorne vježbe, šuška, ne zna izgovoriti Č i DŽ, ma grozno...
User avatar
ruud
Posts: 4129
Joined: 30/07/2008 15:29

#15003 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by ruud »

Meeeeeeerrrsooooooooo MEEEEEEEEEERSSOOOOOOOO

User avatar
hrasno38
Posts: 34075
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#15004 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

Bravo Siroki neka ste klosarcinama dali gol u zadnjoj sekundi......ko PICEKTINE CUVAJU NESTO LOPTU KOD KORNERA......FUJ!!!!
User avatar
karanana
Posts: 50764
Joined: 26/02/2004 00:00

#15005 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by karanana »

Auh. Ovo boli vise nego 0-3 poraz
Plunkett
Posts: 2073
Joined: 01/06/2020 15:15

#15006 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Plunkett »

Sei bella come un Goal al 90' .

Malicu oprosten crveni cini mi se.
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9156
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#15007 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Pitar sa Kariba »

:lol:
User avatar
ZonFon
Posts: 2276
Joined: 17/11/2013 01:58

#15008 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by ZonFon »

Gosti teski mesari koji su trebali fasovati 2 crvena. Sudija pogubljen totalno. Nisu ni komsije nesto specijalno izgledale ali su imali dosta osvojenih lopti, dobri sansi i trebali su ovo ranije zavrsiti.
User avatar
Maharadza
Posts: 17069
Joined: 30/01/2013 15:13

#15009 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Maharadza »

Image
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25479
Joined: 12/08/2013 12:51

#15010 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by insaneinthebrain »

Jebo ih vukoja. Ovo se moralo drugi gol dati :roll:
Karikaturist
Posts: 5991
Joined: 20/12/2020 10:03

#15011 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Karikaturist »

Siroki ima cini mi se pozitivan skor sa Zeljeznicarom u zadnjih 5-6 sezona na Grbavici..
User avatar
hrasno38
Posts: 34075
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#15012 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

Karikaturist wrote: 31/07/2022 20:59 Siroki ima cini mi se pozitivan skor sa Zeljeznicarom u zadnjih 5-6 sezona na Grbavici..
Ima ukupno bolji skor i bolju gol razliku.
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#15013 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by mirza_15 »

ZonFon wrote: 31/07/2022 20:57 Gosti teski mesari koji su trebali fasovati 2 crvena. Sudija pogubljen totalno. Nisu ni komsije nesto specijalno izgledale ali su imali dosta osvojenih lopti, dobri sansi i trebali su ovo ranije zavrsiti.
Nisam gledao čitavu utakmicu, ali na početku je bio jedan start Štilića najmanje za žutog. Nije ga dobio. Ako ga Štilić nije dobio tada za puno grublji prekršaj bilo bi previše da je drugi žuti, minut nakon prvog, dobio igrač Širokog kada su svi skočili i počeli ulaziti u teren. Ostalo nisam gledao pa ne bih ni komentarisao. Volio bih da je Široki izgubio utakmicu.

P.S. za sada samo mi i TC maksimalni. Doduše, TC ima 0 bodova iz 0 odigranih utakmica, a treće je kolo. Koji curkus sa ovim odgodama
ibizza
Posts: 4984
Joined: 05/06/2008 00:46

#15014 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by ibizza »

:lol:
User avatar
Logovan
Posts: 102760
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#15015 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Logovan »

mirza_15 wrote: 31/07/2022 21:04 Doduše, TC ima 0 bodova iz 0 odigranih utakmica, a treće je kolo. Koji curkus sa ovim odgodama
Evo baš to maloprije gledam i kontam dokle ovako, treće kolo prođe, a oni niti jedne odigrane utakmice. :-) Nisu mi jasni klubovi zašto stalno odgađaju, pa samo sebe mogu zajebati sa redovnim odgodama. Odgođene utakmice im se prebace na srijede i onda igraju srijeda-subota. Kada krene prosipanje bodova, onda je kuknjava, kako im je puno teže nego drugima, bla, bla, pa nije te niko tjerao da odgodiš 175 puta.
User avatar
armin071
Posts: 6547
Joined: 27/11/2008 22:26
Location: prvi red treci dzep.

#15016 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by armin071 »

Komšije izgleda predodređene za ove “Videoton tekme” na Grbavici…. Al prava mesarska utakmica non stop neko ležanje po terenu, nekakvo ulijetanje u teren, nigdje veze. Tipičan “rukopis” od modnog mačka zvanog Sablja… Samo fina ekipa u Želje ako dovedu kakvog normalnijeg trenera i sa ovim pojačanjima biće tvrd orah..
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#15017 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by mirza_15 »

Logovan wrote: 31/07/2022 21:12
mirza_15 wrote: 31/07/2022 21:04 Doduše, TC ima 0 bodova iz 0 odigranih utakmica, a treće je kolo. Koji curkus sa ovim odgodama
Evo baš to maloprije gledam i kontam dokle ovako, treće kolo prođe, a oni niti jedne odigrane utakmice. :-) Nisu mi jasni klubovi zašto stalno odgađaju, pa samo sebe mogu zajebati sa redovnim odgodama. Odgođene utakmice im se prebace na srijede i onda igraju srijeda-subota. Kada krene prosipanje bodova, onda je kuknjava, kako im je puno teže nego drugima, bla, bla, pa nije te niko tjerao da odgodiš 175 puta.
Pogotovo je smiješna odgoda prvog kola kada su igrali sa onim konobarima. Pa nisi ni počeo da igraš ti odgađaš utakmice :) Kako bi igrali da prođu u grupnu fazu? Sve bi osgodili za proljeće? Pravi cirkus.
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25479
Joined: 12/08/2013 12:51

#15018 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by insaneinthebrain »

armin071 wrote: 31/07/2022 21:14 Komšije izgleda predodređene za ove “Videoton tekme” na Grbavici…. Al prava mesarska utakmica non stop neko ležanje po terenu, nekakvo ulijetanje u teren, nigdje veze. Tipičan “rukopis” od modnog mačka zvanog Sablja… Samo fina ekipa u Želje ako dovedu kakvog normalnijeg trenera i sa ovim pojačanjima biće tvrd orah..
Zadnjih 5 utakmica na Grbavici sve remiji. Sablja.ce nam doci glave :roll:
User avatar
hrasno38
Posts: 34075
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#15019 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

armin071 wrote: 31/07/2022 21:14 Komšije izgleda predodređene za ove “Videoton tekme” na Grbavici…. Al prava mesarska utakmica non stop neko ležanje po terenu, nekakvo ulijetanje u teren, nigdje veze. Tipičan “rukopis” od modnog mačka zvanog Sablja… Samo fina ekipa u Želje ako dovedu kakvog normalnijeg trenera i sa ovim pojačanjima biće tvrd orah..
Do sada po vidjenom u tri kola Siroki je ove godine odlicna ekipa, za Zrinjski ne trebamo nista pricati jer to je najbolja ekipa u BiH, Sarajevo je dobro jer Borac ovakav kakav je i Sloga bar meni nisu pravi pokazatelji jacine Sarajeva. Ali zato ce biti Tuzla City. Dolaskom novog igraca Zeljo ce imati dosta jacu ekipu ali mislim da ove godine ima podosta priblizno isto jakih ekipa. Naravno teesko je ista reci nakon tri kola .
Nije Zeljo danas igrao lose, naprotiv ali ne mogu da vjerujem da ni Osim ni evo sad Sablja nisu u stanju da vide pravu istuaciju na terenu i da vide koji su im igraci u formi a ko ne. Subasic je totalno van forme i njega uvesti zadnjih 5-10 minua moze samo kreten. Bolje bi bilo da je uveo Bekrica ili Hajdarevica koji su puno ozbiljniji igraci za cuvanje lopte i rezultata.
Evo Zrinjski vec vodi 2:0 sto bez obzira na pobjedu Zelje u Mostaru pokazuje da ce Zrinjski opet biti bauk u prvenstvu kad ispadne iz Evrope.
User avatar
ruud
Posts: 4129
Joined: 30/07/2008 15:29

#15020 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by ruud »

Sta ovo bi u komsiluku :-)
User avatar
Logovan
Posts: 102760
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#15021 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Logovan »

mirza_15 wrote: 31/07/2022 21:16 Pogotovo je smiješna odgoda prvog kola kada su igrali sa onim konobarima. Pa nisi ni počeo da igraš ti odgađaš utakmice :) Kako bi igrali da prođu u grupnu fazu? Sve bi osgodili za proljeće? Pravi cirkus.
Pa baš tako, cirkus, a niko da shvati da sebi zakomplikuju situaciju. Prva utakmica u prvenstvu i ti je odgodiš radi prve utakmice u Evropi. :lol: Sezona tek počela. :? Naši klubovi samo pucaju odgode i ne gledaju da li im je stvarno potrebno. Još gori je savez koji je dopustio da klubovi imaju pravo da odgode tri puta.
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#15022 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by mirza_15 »

Sarajevo je, praktično, sastavilo potpuno novu ekipu. Logika kaže da bi igra i forma trebali rasti iz utakmice u utakmicu jer se igrači, još uvijek, ne poznaju najbolje.

Ne bih se složio da je Borac u gostima bezveze. Željo jeste dobio Zrinjskog, ali taj Zrinjski je igrao bez 7 standardnih igrača i spremao se za uzvrat protiv Tirane.

Željo maksimalno koristi brzinu Santosa. Štilić još uvijek zna, ali njega su pregazile godine. Nije ni Široki, a pogotovo Leotar neko mjerilo. Širokog je Igman pregazio u prvom poluvremenu i trebao voditi najmanje dva razlike. Iz jedne šanse pobijedili. Široki nema poraza i ima 7 bodova, ali Široki se neće boriti za Evropu. Jedino Sarajevo može pomrsiti račune Zrinjskom i za Sarajevo je dobro što i sljedeće dvije igra kući sa Posušjem i zaostalu sa TC-om. Dobra prilika da se još malo uigraju. U tom periodu će se vratiti i stoperi, Avramovski se pomalo vraća... Ima Sarajevo konkurentnu ekipu i iz mog ugla djeluje da će Sarajevo i Zrinjski voditi borbu za titulu. Ne vidim ko bi se još tu mogao uključiti. I širina kadra će igrati značajnu ulogu, a ako se uzme u obzir utakmica Zrinjskog protiv Želje djeluje da je Sarajevo tu jače. Kod izmjena ne znaš je li bolji ovaj što ulazi ili ovaj što je izašao.
User avatar
sime_cipol
Posts: 23407
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw

#15023 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by sime_cipol »

ruud wrote: 31/07/2022 21:30 Sta ovo bi u komsiluku :-)
Hladan tus.
Ovo se samo nama može dogoditi :-)
User avatar
luckylaka
Posts: 26216
Joined: 15/01/2010 06:28

#15024 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by luckylaka »

sime_cipol wrote: 31/07/2022 21:43
ruud wrote: 31/07/2022 21:30 Sta ovo bi u komsiluku :-)
Hladan tus.
Ovo se samo nama može dogoditi :-)
moze kad imas debila na klupi
User avatar
Ricken
Posts: 6053
Joined: 03/05/2011 23:00
Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
Contact:

#15025 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Ricken »

mirza_15 wrote: 31/07/2022 21:40 Sarajevo je, praktično, sastavilo potpuno novu ekipu. Logika kaže da bi igra i forma trebali rasti iz utakmice u utakmicu jer se igrači, još uvijek, ne poznaju najbolje.

Ne bih se složio da je Borac u gostima bezveze. Željo jeste dobio Zrinjskog, ali taj Zrinjski je igrao bez 7 standardnih igrača i spremao se za uzvrat protiv Tirane.

Željo maksimalno koristi brzinu Santosa. Štilić još uvijek zna, ali njega su pregazile godine. Nije ni Široki, a pogotovo Leotar neko mjerilo. Širokog je Igman pregazio u prvom poluvremenu i trebao voditi najmanje dva razlike. Iz jedne šanse pobijedili. Široki nema poraza i ima 7 bodova, ali Široki se neće boriti za Evropu. Jedino Sarajevo može pomrsiti račune Zrinjskom i za Sarajevo je dobro što i sljedeće dvije igra kući sa Posušjem i zaostalu sa TC-om. Dobra prilika da se još malo uigraju. U tom periodu će se vratiti i stoperi, Avramovski se pomalo vraća... Ima Sarajevo konkurentnu ekipu i iz mog ugla djeluje da će Sarajevo i Zrinjski voditi borbu za titulu. Ne vidim ko bi se još tu mogao uključiti. I širina kadra će igrati značajnu ulogu, a ako se uzme u obzir utakmica Zrinjskog protiv Želje djeluje da je Sarajevo tu jače. Kod izmjena ne znaš je li bolji ovaj što ulazi ili ovaj što je izašao.
Prema viđenom u ova nepuna tri kola, imate najbolju ekipu, uz dobro vođenje sa klupe.

Usput pitanje, a pitam jer ne znam, da li po novim pravilima, lopta kad pogodi suca, da li se pušta prednost ili se utakmica prekida?
Post Reply