Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Locked
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32752
Joined: 16/04/2011 18:46

#4576 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by skafiskafsnjak »

Hakiz wrote: 27/07/2022 16:29
skafiskafsnjak wrote: 27/07/2022 16:27

Jarane, tada mogu reci, narod se opametio....i ne mogu narod krivit.
A za ovoo do sada, kriva je SDA koliko i narod koji ih bira 30g
Kakve ima veze kriviš li narod ili ne ako ostane isto ili još gore, HDZ zacementira poziciju apsolutnog vladara?
Pa.ne znam ja mogu li novi ljudi naci nacina za napredak.
Jebiga, po tebi, bolje da je VP odmah dao sve HDZ-uy jer ce se to.kad tad desiti....

Nema nade....
User avatar
MarlboroGold
Posts: 22912
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#4577 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by MarlboroGold »

Nada je ovdje umrla padom aprilskog paketa. Sve nakon toga je cirkus.
Hakiz
Posts: 48408
Joined: 30/07/2015 20:01

#4578 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Hakiz »

skafiskafsnjak wrote: 27/07/2022 16:30
Hakiz wrote: 27/07/2022 16:29

Kakve ima veze kriviš li narod ili ne ako ostane isto ili još gore, HDZ zacementira poziciju apsolutnog vladara?
Pa.ne znam ja mogu li novi ljudi naci nacina za napredak.
Jebiga, po tebi, bolje da je VP odmah dao sve HDZ-uy jer ce se to.kad tad desiti....

Nema nade....
Ne, naravno ne, nego ne treba pristati na ovo šta VP nudi HDZ-u. Koliko god koštalo.

Kako se meni danas učinilo, VP je pod pritiskom odlučio da sada nametne tehnička rješenja, a politička će odgoditi za 2 mjeseca. A za 2 mjeseca će ih nametnuti. U istom obliku u kojem su sada.
Wtf_do_i_know
Posts: 14
Joined: 23/04/2022 14:32

#4579 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Wtf_do_i_know »

A sta mislite da se naprosto bojkotuju izbori na nacin da niko ko ne zeli nametanje izbornog zakona po zelji HDZa ne izadje na izbore. Na ovakav nacin ova trojka SNSD HDZ SDA bi sigurno dobila izbore, iako to svakako dobiju, ali bi se pokazalo i medjunarodnoj zajednici i svima ovdje sljedece:
Ako pomenuta trojka ili bar SDA ne pozove na bojkot svoje ovce znaci slazu se sa izbornim zakonom odnosno prvo stranka - fotelja pa onda fildzan drzava. Za SNSD i HDZ vec znamo da to nece uraditi jer im odgovara. Ali bi onda citavom svijetu bilo jasno ko pravi sranja u ovoj drzavi i da 500k ovaca iz ova 3 tora hoce da sve razjebe a velika vecina to ne zeli. Samo razmisljam na glas, ali ako nas vec necete slusati ovako da nam je pun kurac nacionalizma i prijetnji onda neka vide koji je to broj ljudi. Jebes ti proteste kad se odluka donese i zapuca se. Ovako neka sve stranke kojima je stalo do BiH pozovu svoje birace da bojkotuju izbore vec sada pa ako i dalje nametnu zakon onda poslije izbora svi na ulice i nema ici dok ne nametne zakon koji nijednoj strani potpuno ne odgovara.
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32752
Joined: 16/04/2011 18:46

#4580 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by skafiskafsnjak »

Hakiz wrote: 27/07/2022 16:33
skafiskafsnjak wrote: 27/07/2022 16:30

Pa.ne znam ja mogu li novi ljudi naci nacina za napredak.
Jebiga, po tebi, bolje da je VP odmah dao sve HDZ-uy jer ce se to.kad tad desiti....

Nema nade....
Ne, naravno ne, nego ne treba pristati na ovo šta VP nudi HDZ-u. Koliko god koštalo.

Kako se meni danas učinilo, VP je pod pritiskom odlučio da sada nametne tehnička rješenja, a politička će odgoditi za 2 mjeseca. A za 2 mjeseca će ih nametnuti. U istom obliku u kojem su sada.
Pa vjerujem....

Ali vidi, ja sam siguran u to da je Alijina izdrkotina potpisala ovo u Mostaru.....

Zato kazem, narode , da vas vidim u Oktobru.
konami666
Posts: 3697
Joined: 11/05/2015 21:57

#4581 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by konami666 »

Ono kad stranac lupa Šakom od sto i dere se na lokalne poglavice odma vidiš koliko je Bosna država ili nezavisna. Dobro @pici kaze, sarajevski pojas i bihacka zapadna obala.
Možda predloži Biden podzemni tunel da spoji ove dvije regije a da se Hrvatima i Srbima da ono sto žele, isto ko sto je Trump predlagao. Neće se desiti palestinizacija Bosne, palestina je ovdje već odavno, samo sto se sada konkretno dogovara šta i kako.
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#4582 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Gandalf »

Prema strancima samo oštro i kurčevito, zadnjih 27 godina deytona je njihovo maslo. Za račun par nacionalistickih kretena prodali su milione ljudi u ovoj državi. Da je bilo ikakve volje VP-ovci od Westendorpa do turiste su trebali zabraniti političko djelovanje trojici plemenskih poglavica. Njihovim prestankom zagorčavanja života ljudima, mnogi pozitivni procesi bi bili mogući i bili bi pokrenuti.

Očigledno da to i nije bio cilj, već je pravi cilj oduvijek bila podjela BiH. Krajnje je vrijeme da strance još neko malo dodikuje, očigledno su i stranci pomalo mazohisti, vole kada ih neko ponižava i samo i razumiju sileđijski odnos, sileđiju čak šta više i uvažavaju, lete da se slikaju sa njim. E pa probihovci, čika dodik već 100x puta objasnio kako treba sa strancima.
Hakiz
Posts: 48408
Joined: 30/07/2015 20:01

#4583 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Hakiz »

Wtf_do_i_know wrote: 27/07/2022 16:36 A sta mislite da se naprosto bojkotuju izbori na nacin da niko ko ne zeli nametanje izbornog zakona po zelji HDZa ne izadje na izbore. Na ovakav nacin ova trojka SNSD HDZ SDA bi sigurno dobila izbore, iako to svakako dobiju, ali bi se pokazalo i medjunarodnoj zajednici i svima ovdje sljedece:
Ako pomenuta trojka ili bar SDA ne pozove na bojkot svoje ovce znaci slazu se sa izbornim zakonom odnosno prvo stranka - fotelja pa onda fildzan drzava. Za SNSD i HDZ vec znamo da to nece uraditi jer im odgovara. Ali bi onda citavom svijetu bilo jasno ko pravi sranja u ovoj drzavi i da 500k ovaca iz ova 3 tora hoce da sve razjebe a velika vecina to ne zeli. Samo razmisljam na glas, ali ako nas vec necete slusati ovako da nam je pun kurac nacionalizma i prijetnji onda neka vide koji je to broj ljudi. Jebes ti proteste kad se odluka donese i zapuca se. Ovako neka sve stranke kojima je stalo do BiH pozovu svoje birace da bojkotuju izbore vec sada pa ako i dalje nametnu zakon onda poslije izbora svi na ulice i nema ici dok ne nametne zakon koji nijednoj strani potpuno ne odgovara.
Kako reče MarlboroGold, strancima je stalo samo do toga da ovdje konačno smire stvari. Da li će taj mir biti pošten, to ih ne interesuje.

Tako da to što bi se vidjelo kakav je ko ne bi imalo nikakvog značaja. Jer, u primjeru koji si dao, ako očekuješ da neko ko vidi kakvi su uradi nešto da ih skine, to se dogoditi neće.

Međunarodnoj zajednici nije stalo da BIH bude funkcionalna, prosperitetna itd država, stalo im je samo da se ne desi da neki belaj iz BiH njima počne praviti ozbiljan problem. Ako misle da će izvoz belaja spriječiti tako da HDZ-u daju šta želi, dat će mu. Ako funkcionana BiH bude garant da neće biti belaja, napraviće funkcionalnu.

Po ponašaju VP, čini se da naginje razmišljanju po kojem davanje HDZ-u šta želi je bolje rješenje.

Grlić Radman je ozbiljno shvatio kritike i popravio svoj učinak...
Spit_fire
Posts: 3325
Joined: 27/07/2022 00:06

#4584 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Spit_fire »

Ako se ne nametne zakon da li ce hrvati pokusat kao i sa Kosnikom, recimo spucat mu Rpg u rezidenciju
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#4585 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Gandalf »

User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32752
Joined: 16/04/2011 18:46

#4586 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by skafiskafsnjak »

Hakiz wrote: 27/07/2022 16:45
Wtf_do_i_know wrote: 27/07/2022 16:36 A sta mislite da se naprosto bojkotuju izbori na nacin da niko ko ne zeli nametanje izbornog zakona po zelji HDZa ne izadje na izbore. Na ovakav nacin ova trojka SNSD HDZ SDA bi sigurno dobila izbore, iako to svakako dobiju, ali bi se pokazalo i medjunarodnoj zajednici i svima ovdje sljedece:
Ako pomenuta trojka ili bar SDA ne pozove na bojkot svoje ovce znaci slazu se sa izbornim zakonom odnosno prvo stranka - fotelja pa onda fildzan drzava. Za SNSD i HDZ vec znamo da to nece uraditi jer im odgovara. Ali bi onda citavom svijetu bilo jasno ko pravi sranja u ovoj drzavi i da 500k ovaca iz ova 3 tora hoce da sve razjebe a velika vecina to ne zeli. Samo razmisljam na glas, ali ako nas vec necete slusati ovako da nam je pun kurac nacionalizma i prijetnji onda neka vide koji je to broj ljudi. Jebes ti proteste kad se odluka donese i zapuca se. Ovako neka sve stranke kojima je stalo do BiH pozovu svoje birace da bojkotuju izbore vec sada pa ako i dalje nametnu zakon onda poslije izbora svi na ulice i nema ici dok ne nametne zakon koji nijednoj strani potpuno ne odgovara.
Kako reče MarlboroGold, strancima je stalo samo do toga da ovdje konačno smire stvari. Da li će taj mir biti pošten, to ih ne interesuje.

Tako da to što bi se vidjelo kakav je ko ne bi imalo nikakvog značaja. Jer, u primjeru koji si dao, ako očekuješ da neko ko vidi kakvi su uradi nešto da ih skine, to se dogoditi neće.

Međunarodnoj zajednici nije stalo da BIH bude funkcionalna, prosperitetna itd država, stalo im je samo da se ne desi da neki belaj iz BiH njima počne praviti ozbiljan problem. Ako misle da će izvoz belaja spriječiti tako da HDZ-u daju šta želi, dat će mu. Ako funkcionana BiH bude garant da neće biti belaja, napraviće funkcionalnu.

Po ponašaju VP, čini se da naginje razmišljanju po kojem davanje HDZ-u šta želi je bolje rješenje.

Grlić Radman je ozbiljno shvatio kritike i popravio svoj učinak...
Da se ne desi neki belaj? Kao npr nemiri na jugu zemlje?
Pa znaci i Bosnjaci trebaju isto zaprijetiti ....
Hakiz
Posts: 48408
Joined: 30/07/2015 20:01

#4587 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Hakiz »

A ko zna, možda je Šmitu u Njemačkoj za vikend nešto rečeno...

Postoje dva moguća razloga zašto danas na sastanku nije bio Čovića:

1. Javljeno mu je da neće dobiti šta želi i povukao se.

2. Javljeno mu je da se malo skloni sa radara i strpi, smiri strasti i dobiće šta želi.
Spit_fire
Posts: 3325
Joined: 27/07/2022 00:06

#4588 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Spit_fire »

skafiskafsnjak wrote: 27/07/2022 16:51
Hakiz wrote: 27/07/2022 16:45

Kako reče MarlboroGold, strancima je stalo samo do toga da ovdje konačno smire stvari. Da li će taj mir biti pošten, to ih ne interesuje.

Tako da to što bi se vidjelo kakav je ko ne bi imalo nikakvog značaja. Jer, u primjeru koji si dao, ako očekuješ da neko ko vidi kakvi su uradi nešto da ih skine, to se dogoditi neće.

Međunarodnoj zajednici nije stalo da BIH bude funkcionalna, prosperitetna itd država, stalo im je samo da se ne desi da neki belaj iz BiH njima počne praviti ozbiljan problem. Ako misle da će izvoz belaja spriječiti tako da HDZ-u daju šta želi, dat će mu. Ako funkcionana BiH bude garant da neće biti belaja, napraviće funkcionalnu.

Po ponašaju VP, čini se da naginje razmišljanju po kojem davanje HDZ-u šta želi je bolje rješenje.

Grlić Radman je ozbiljno shvatio kritike i popravio svoj učinak...
Da se ne desi neki belaj? Kao npr nemiri na jugu zemlje?
Pa znaci i Bosnjaci trebaju isto zaprijetiti ....
Mislim iskreno da radi Bosnjackog merhametluka su svi zaborvaili da je to ipak narod kojeg ima ko druga dva...sad su se toga sjetili i smit i ostali pa se malo sokirali..

Na kraju krajeva promijenjena je zastava, grb, sve presude suda su na nasoj strani, stavili smo genocid i uzp po strani zarad suzivota i sad kad je i to malo kad se vec prelazi mjera zdravog razuma ..ti se pobunio a svi se sokirali kao vidi i njima nekad nesto smeta
Hakiz
Posts: 48408
Joined: 30/07/2015 20:01

#4589 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Hakiz »

skafiskafsnjak wrote: 27/07/2022 16:51
Hakiz wrote: 27/07/2022 16:45

Kako reče MarlboroGold, strancima je stalo samo do toga da ovdje konačno smire stvari. Da li će taj mir biti pošten, to ih ne interesuje.

Tako da to što bi se vidjelo kakav je ko ne bi imalo nikakvog značaja. Jer, u primjeru koji si dao, ako očekuješ da neko ko vidi kakvi su uradi nešto da ih skine, to se dogoditi neće.

Međunarodnoj zajednici nije stalo da BIH bude funkcionalna, prosperitetna itd država, stalo im je samo da se ne desi da neki belaj iz BiH njima počne praviti ozbiljan problem. Ako misle da će izvoz belaja spriječiti tako da HDZ-u daju šta želi, dat će mu. Ako funkcionana BiH bude garant da neće biti belaja, napraviće funkcionalnu.

Po ponašaju VP, čini se da naginje razmišljanju po kojem davanje HDZ-u šta želi je bolje rješenje.

Grlić Radman je ozbiljno shvatio kritike i popravio svoj učinak...
Da se ne desi neki belaj? Kao npr nemiri na jugu zemlje?
Pa znaci i Bosnjaci trebaju isto zaprijetiti ....
Nebitno kakav, to ih ne interesuje. Bilo kakav, ko god ga izazvao, njima ne treba.

Da ne počnu ovdje špartati izaslanici Putina ili Hezbolaha, to im je važno.
Hakiz
Posts: 48408
Joined: 30/07/2015 20:01

#4590 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Hakiz »

Spit_fire wrote: 27/07/2022 16:54
skafiskafsnjak wrote: 27/07/2022 16:51

Da se ne desi neki belaj? Kao npr nemiri na jugu zemlje?
Pa znaci i Bosnjaci trebaju isto zaprijetiti ....
Mislim iskreno da radi Bosnjackog merhametluka su svi zaborvaili da je to ipak narod kojeg ima ko druga dva...sad su se toga sjetili i smit i ostali pa se malo sokirali..

Na kraju krajeva promijenjena je zastava, grb, sve presude suda su na nasoj strani, stavili smo genocid i uzp po strani zarad suzivota i sad kad je i to malo kad se vec prelazi mjera zdravog razuma ..ti se pobunio a svi se sokirali kao vidi i njima nekad nesto smeta
E, da.

Shvatili su merhametluk i ponudu za suživot kao slabost, krenuli da dotuku "ranjenu životinju" :(

I po cijenu neulaska u EU treba reći dosta više.
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32752
Joined: 16/04/2011 18:46

#4591 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by skafiskafsnjak »

Hakiz wrote: 27/07/2022 16:55
skafiskafsnjak wrote: 27/07/2022 16:51

Da se ne desi neki belaj? Kao npr nemiri na jugu zemlje?
Pa znaci i Bosnjaci trebaju isto zaprijetiti ....
Nebitno kakav, to ih ne interesuje. Bilo kakav, ko god ga izazvao, njima ne treba.

Da ne počnu ovdje špartati izaslanici Putina ili Hezbolaha, to im je važno.
Pa zato kazem, da li i mi da zaprijetimo nemirima da bismo.dobili sta zelimo
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#4592 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by 90minut »

konami666 wrote: 27/07/2022 16:41 Ono kad stranac lupa Šakom od sto i dere se na lokalne poglavice odma vidiš koliko je Bosna država ili nezavisna. Dobro @pici kaze, sarajevski pojas i bihacka zapadna obala.
Možda predloži Biden podzemni tunel da spoji ove dvije regije a da se Hrvatima i Srbima da ono sto žele, isto ko sto je Trump predlagao. Neće se desiti palestinizacija Bosne, palestina je ovdje već odavno, samo sto se sada konkretno dogovara šta i kako.
A šta je onda s hrvatima domacim ono su palestina 3.0 s 18 enklava unutar naše teritorije? :lol:

Uh kako bi se topila teritorija da se napadne prema istocnoj bosni gdje nema nikoga.. :lol:
User avatar
Sanjarko
Posts: 28455
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#4593 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Sanjarko »

Hakiz wrote: 27/07/2022 16:45
Wtf_do_i_know wrote: 27/07/2022 16:36 A sta mislite da se naprosto bojkotuju izbori na nacin da niko ko ne zeli nametanje izbornog zakona po zelji HDZa ne izadje na izbore. Na ovakav nacin ova trojka SNSD HDZ SDA bi sigurno dobila izbore, iako to svakako dobiju, ali bi se pokazalo i medjunarodnoj zajednici i svima ovdje sljedece:
Ako pomenuta trojka ili bar SDA ne pozove na bojkot svoje ovce znaci slazu se sa izbornim zakonom odnosno prvo stranka - fotelja pa onda fildzan drzava. Za SNSD i HDZ vec znamo da to nece uraditi jer im odgovara. Ali bi onda citavom svijetu bilo jasno ko pravi sranja u ovoj drzavi i da 500k ovaca iz ova 3 tora hoce da sve razjebe a velika vecina to ne zeli. Samo razmisljam na glas, ali ako nas vec necete slusati ovako da nam je pun kurac nacionalizma i prijetnji onda neka vide koji je to broj ljudi. Jebes ti proteste kad se odluka donese i zapuca se. Ovako neka sve stranke kojima je stalo do BiH pozovu svoje birace da bojkotuju izbore vec sada pa ako i dalje nametnu zakon onda poslije izbora svi na ulice i nema ici dok ne nametne zakon koji nijednoj strani potpuno ne odgovara.
Kako reče MarlboroGold, strancima je stalo samo do toga da ovdje konačno smire stvari. Da li će taj mir biti pošten, to ih ne interesuje.

Tako da to što bi se vidjelo kakav je ko ne bi imalo nikakvog značaja. Jer, u primjeru koji si dao, ako očekuješ da neko ko vidi kakvi su uradi nešto da ih skine, to se dogoditi neće.

Međunarodnoj zajednici nije stalo da BIH bude funkcionalna, prosperitetna itd država, stalo im je samo da se ne desi da neki belaj iz BiH njima počne praviti ozbiljan problem. Ako misle da će izvoz belaja spriječiti tako da HDZ-u daju šta želi, dat će mu. Ako funkcionana BiH bude garant da neće biti belaja, napraviće funkcionalnu.

Po ponašaju VP, čini se da naginje razmišljanju po kojem davanje HDZ-u šta želi je bolje rješenje.

Grlić Radman je ozbiljno shvatio kritike i popravio svoj učinak...
pa s ovim ce mozda bit belaja, a veliko-drzavaoci ce i sami napravit belaj tad kad kako neko negdje rece
User avatar
TojoOptics
Posts: 1432
Joined: 28/11/2021 13:37
Grijem se na: Sunce
Vozim: bicikl

#4594 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by TojoOptics »

Ovakva Evropa neće muslimane makar bili milion puta bolji od katolika i pravoslavaca. Više vole najgoreg kršćanina od najboljeg muslimana (nebitno je li laik ili vjernik). Kurve.
User avatar
kamberovica polje
Posts: 4105
Joined: 28/01/2012 11:38

#4596 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by kamberovica polje »

TojoOptics wrote: 27/07/2022 17:01 Ovakva Evropa neće muslimane makar bili milion puta bolji od katolika i pravoslavaca. Više vole najgoreg kršćanina od najboljeg muslimana (nebitno je li laik ili vjernik). Kurve.
Igrali smo dobro, ali zajebo nas sudija.
User avatar
JohnnyS
Posts: 17551
Joined: 05/05/2007 12:03
Location: Brijuni

#4597 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by JohnnyS »

U pravu je, procuri neki dokument, skupi se par tisuća ljudi i promijeni se odluka. Je li to znači da ako se nametne nešto Srbima i Mile organizira deset tisuća ljudi, a to je njemu ništa, da će VP i onda povući odluku?
Hakiz
Posts: 48408
Joined: 30/07/2015 20:01

#4598 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Hakiz »

skafiskafsnjak wrote: 27/07/2022 16:58
Hakiz wrote: 27/07/2022 16:55

Nebitno kakav, to ih ne interesuje. Bilo kakav, ko god ga izazvao, njima ne treba.

Da ne počnu ovdje špartati izaslanici Putina ili Hezbolaha, to im je važno.
Pa zato kazem, da li i mi da zaprijetimo nemirima da bismo.dobili sta zelimo
Ili bismo bili optuženi za islamski terorizam?

Nisu Šmit, niti MZ glupi, a imaju i dovoljno moći da odluče: Građanska BiH, ko god stane na put nestaće.

Sa druge strane, 30 godina se glasa za nacionaliste, šta će drugo MZ pomisliti nego da koliko koliko god su stoka, narod ih želi. Pa, ako ih želimo, neka nam ih.
Hakiz
Posts: 48408
Joined: 30/07/2015 20:01

#4599 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Hakiz »

JohnnyS wrote: 27/07/2022 17:06
U pravu je, procuri neki dokument, skupi se par tisuća ljudi i promijeni se odluka. Je li to znači da ako se nametne nešto Srbima i Mile organizira deset tisuća ljudi, a to je njemu ništa, da će VP i onda povući odluku?
Samo ako demonstriraju ispred OHR :P

Što je najgore, ne bih se začudio da im se upravo to omogući :(
User avatar
JohnnyS
Posts: 17551
Joined: 05/05/2007 12:03
Location: Brijuni

#4600 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by JohnnyS »

Hakiz wrote: 27/07/2022 17:08
JohnnyS wrote: 27/07/2022 17:06

U pravu je, procuri neki dokument, skupi se par tisuća ljudi i promijeni se odluka. Je li to znači da ako se nametne nešto Srbima i Mile organizira deset tisuća ljudi, a to je njemu ništa, da će VP i onda povući odluku?
Samo ako demonstriraju ispred OHR :P

Što je najgore, ne bih se začudio da im se upravo to omogući :(

Što da ne, pa je li Sarajevo glavni grad cijele države ili nije?
Locked