Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Locked
User avatar
tovarish
Posts: 3786
Joined: 26/05/2008 23:57

#4501 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by tovarish »

sehohari wrote: 27/07/2022 12:24
NediM17 wrote: 27/07/2022 12:21 Ovaj labudan zasticeniji na ovom forumu od mrkog medjeda, provocira, podjebava (nema para za citavu viagru nego uzme pola).
Čovjek živi na Ilidži (u Pejtonu ako se ne varam)

Mora svaki dan čuti ezan
Svaki dan gledati arape

Ako mu uzmemo ovaj forum, ode čovjek u Kiseljak :D
Bolje da odmah ode u Zagreb, da se ne seli dva puta.
User avatar
Truba
Posts: 93843
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#4502 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Truba »

125 metara od dzamije zivim nikad nit cujem nit mi smeta ko avion i pista te tramvaj
Iza bio mesdzlid isto tako
Nit sam se ikad petljao u islam
Mislim da sam i branio vehabije i bradonje na forumu...nemam ni sa kim problema osim onima koji se brinu za hrbate u gorazdu :mrgreen:

Kakvi ste vi ljudi kad mozete takve insinuacije

Ja sam manjina kakvo god uredjenje bude meni to nije problem tako nam je i za vizantije bilo
Ali hocu da moji sunarodnjaci imaju sve najbolje dijljem bih
A to je moguce preustrojom
User avatar
Truba
Posts: 93843
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#4503 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Truba »

klaki wrote: 27/07/2022 12:27
sehohari wrote: 27/07/2022 12:24

Čovjek živi na Ilidži (u Pejtonu ako se ne varam)

Mora svaki dan čuti ezan
Svaki dan gledati arape

Ako mu uzmemo ovaj forum, ode čovjek u Kiseljak :D
Ejsss

@BlackSwan kacemo na shishu u otes :D
Moram rpiznat da me nervira sisa i da me nerviraju turisti...medju njima su arapi bas nekulturni
To stoji
Medju njima ima i filipinaca i krscana i oni me nerbiraji
patriot_bih
Posts: 743
Joined: 28/12/2020 17:03

#4504 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by patriot_bih »

Šmit je izlobiran od Vatikana/katolika da neke muslimane ili polunarod (kako kaže Prkačin) odvoji od vlasti u entitetu u kojem su apsolutna većina.

Ispalo bi da Kanton 10 koji je pustinja bude najvažniji i najutjecajniji u FBiH.
HDZ bi izabrao svoje Srbe i Bošnjaci bi imali samo 33% vlasti iako ih je blizu 80% u FBiH.

No pasaran! :bih:
User avatar
Str0nz
Posts: 1270
Joined: 27/10/2021 00:45
Grijem se na: Hodza > marfi

#4505 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Str0nz »

Blixen wrote: 27/07/2022 12:19
Str0nz wrote: 27/07/2022 12:10 Ovo je ogroma zamka, treba biti lobiranje kao nikada prije. Svi neka zaborave na odmore i odma pocnu sa lobiranjem po svijetu gdje kod i kako god stignu.
ko da lobira?
pa oni ne znaju sta je to
minder mentalitet
Onima koji je stalo do BiH. Barem po nesto ima u dijaspori i u BiH. Zao mi je da ne vidim reakcija poput oni pri prosloj kriza ali vjerujem da je djelom zbog sezone odmora. Mora se aktivirati sta se god ima, na kraju krajeva sve tkz "pro-BiH" stranke moraju izaci i jasno reci da je neprihvatljivo i bojkotovati izbore. Kazu da je razlog za nametanja aparthejda i palestinizacije preventivno djelovanje protiv Kamenjara u slucaju kada bi izgubili svoju poziciju najpriligovanije etnicke skupine u svijetu. A po novim "zakonima" svi koji su za BiH su zagarantovani gubitnici. Preslikati prijetnju i poci sa blokadama i bojkotima, ocigledno to pali jer poslje 4 godina potpuni blokada FBiH sada se nagradzuju kao nikada prije.
DonieBrasco wrote: 27/07/2022 12:42 Nece ovo proci ni nakon 6 sedmica, dobro su se zayebali Šmit i hrvati !
Ovo sto rade je brutalno ponizavajuce na toliko nivo-a da bi se ljudi trebali pitati da li zaista ovo zasluzuju i mogu prihvatit. Pa ovo ti je kao ratni zlocini u miru, politicki UZP od Amera, Brita, Hrvata, Evropski krstaca itd. Ovo je igranje sa zrtvom poput macke kada se igra sa misem prije nego sto ga dokrajci.
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#4506 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by sumirprimus »

Tacno samo da nas ne moraju primit u eu nit da mi i da hocemo pocnemo ispunjavat neka ta poglavlja, zafuntaj pred izbore daj vlast nacionalnim strankama oni to fino podijele i razjedine, sto ne pristane ode ko jeftina radna snaga koje fali u zapadnu evropu a opet bolje i evropljani barem izgledom negoli afrikanci i afganistan, vuk sit ovce na broju.
Pa kakv a god da je vlast u bih i kriza, koga briga
User avatar
Str0nz
Posts: 1270
Joined: 27/10/2021 00:45
Grijem se na: Hodza > marfi

#4507 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Str0nz »

patriot_bih wrote: 27/07/2022 12:57 Šmit je izlobiran od Vatikana/katolika da neke muslimane ili polunarod (kako kaže Prkačin) odvoji od vlasti u entitetu u kojem su apsolutna većina.

Ispalo bi da Kanton 10 koji je pustinja bude najvažniji i najutjecajniji u FBiH.
HDZ bi izabrao svoje Srbe i Bošnjaci bi imali samo 33% vlasti iako ih je blizu 80% u FBiH.

No pasaran! :bih:
Prije bi ovako izgledalo.
User avatar
Str0nz
Posts: 1270
Joined: 27/10/2021 00:45
Grijem se na: Hodza > marfi

#4508 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Str0nz »



Zaista je vrijeme da se zahtjeva njegova ostavka, najbolje mirno ali kako god mora otici.
A mora se i pitati kakvi su to zaposlenici u OHR-u, jer ne radi on ovo sam.
User avatar
Blixen
Posts: 3234
Joined: 11/02/2019 14:28
Location: prva decenija bez zeljine titule

#4509 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Blixen »

Black swan wrote: 27/07/2022 12:56 i da me nerviraju
TBOK Svi me nerviraju
https://www.youtube.com/watch?v=Jzu6JWO ... ksofKnjige
patriot_bih
Posts: 743
Joined: 28/12/2020 17:03

#4510 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by patriot_bih »

Str0nz wrote: 27/07/2022 13:03
patriot_bih wrote: 27/07/2022 12:57 Šmit je izlobiran od Vatikana/katolika da neke muslimane ili polunarod (kako kaže Prkačin) odvoji od vlasti u entitetu u kojem su apsolutna većina.

Ispalo bi da Kanton 10 koji je pustinja bude najvažniji i najutjecajniji u FBiH.
HDZ bi izabrao svoje Srbe i Bošnjaci bi imali samo 33% vlasti iako ih je blizu 80% u FBiH.

No pasaran! :bih:
Prije bi ovako izgledalo.
Nažalost isto je to! :(

Dom naroda bi se napunio podobnim HDZ Srbima iz Kantona 10 i ne bi bilo moguće ni jedan zakon donjeti bez njih.
Faktički u FBiH manjina od 20% bi držala većinu od 80% u okovima.
User avatar
ovo_malo_duse
Posts: 3251
Joined: 01/11/2006 12:59
Location: U magazi, udji slobodno nije zatvoreno

#4511 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by ovo_malo_duse »

Da su ovi nasi politicari kao sto nisu. Da sjednu zajedno i da se dogovore i izadju sa zajednickom izjavom da cemo svi bojkotovat izbore ako se donese diskriminatorski zakon pa kad je bal nek i hala gori. Ne moze nam bit gore.
Al nema niko damu da pokrene tu inicijativu.
LSD
Posts: 29910
Joined: 24/07/2007 08:26

#4512 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by LSD »

Str0nz wrote: 27/07/2022 13:03

Prije bi ovako izgledalo.
Zaboravio Emir dodati da je upravo SDA nakon što je 25 godina dudlala genitalije srbima i hrvatima zarad sopstvih pozicija i fotelja, dovela do toga.
Zaboravio Emir napisati ko je isporocio UZP-ovcima dom naroda na tacni, ko je predao sve poluge vlasti rušiteljima ove države.
User avatar
Hajvan
Posts: 9637
Joined: 25/10/2008 13:21
Location: SaraJovo

#4513 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Hajvan »

sehohari wrote: 27/07/2022 12:41
Hajvan wrote: 27/07/2022 12:39 Hm, ne znam sto likujete

Sami priznajete da su par km od poslivnog i administrativnog centra drzave grance hrvatske i srbije de facto
Pa nije bas
Ali tu zive Srbi/Hrvati

Mislim, u Kiseljaku i dan-danas imas zastave sa ljiljanima

Pri par godina dosao zenin rodjak sa tad djevojkom a sad suprugomiz Dar Al Jihada ( dansnji Bijelograd, RS)
Ugostili ih par dana, vodali …. Nakon cega su otisli kod druge rodbineu Lukavicu (danslje Istocno Sarajevo, RS)…
Pozvani bili na zabavu u jedan kafic, kaze begradska snajka: “ovdje je puno sire nego kod vas”…
Srbija de facto
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#4514 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by sumirprimus »

A zaboravio emir i da nije predsjednik parlamentarne stranke nit haman aktivan predstavnik vlast nit politike nego direktor memorijalnog centra.
Malo on previse izlazi iz svog okvira.niko njemu ne brani d se javno oglasava al brate onda sidji sa pozicije dir.mem.centra i bavi se politikom jer upravo to radis na tviteru.
User avatar
JohnnyS
Posts: 17550
Joined: 05/05/2007 12:03
Location: Brijuni

#4515 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by JohnnyS »

Chmoljo wrote: 27/07/2022 11:14 inače, ovih dana smo pričali o tome kako probosanska strana nema nikakvu viziju šta tačno želi i na koji način to dobiti.

u prilog tome, temeljni je izbacio još jednu genijalnost:
"Mlade ljude koji odlaze ćemo morati u velikoj mjeri nadoknaditi high tech tehnologijima i robotikom. I oružane snage, dakle, robotima ćemo morati poduprijeti, prije svega dronovima, odnosno letećim robotima," kazao je Izetbegović.
o čemu dalje ozbiljno pričati?

Recite mu da ne uzima u Rimca, ništa mu ne valja :D
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52750
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#4516 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Chmoljo »

JohnnyS wrote: 27/07/2022 14:01
Chmoljo wrote: 27/07/2022 11:14 inače, ovih dana smo pričali o tome kako probosanska strana nema nikakvu viziju šta tačno želi i na koji način to dobiti.

u prilog tome, temeljni je izbacio još jednu genijalnost:



o čemu dalje ozbiljno pričati?

Recite mu da ne uzima u Rimca, ništa mu ne valja :D
:lol: :D

i da uzme, to onda ne bi bili legitimni roboti :D
l33t
Posts: 4788
Joined: 04/09/2011 22:15
Location: Sarajevo

#4517 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by l33t »

Black swan wrote: 27/07/2022 12:54 125 metara od dzamije zivim nikad nit cujem nit mi smeta ko avion i pista te tramvaj
Iza bio mesdzlid isto tako
Nit sam se ikad petljao u islam
Mislim da sam i branio vehabije i bradonje na forumu...nemam ni sa kim problema osim onima koji se brinu za hrbate u gorazdu :mrgreen:

Kakvi ste vi ljudi kad mozete takve insinuacije

Ja sam manjina kakvo god uredjenje bude meni to nije problem tako nam je i za vizantije bilo
Ali hocu da moji sunarodnjaci imaju sve najbolje dijljem bih
A to je moguce preustrojom
Tvoji sunarodnjaci su građani Bosne i Hercegovine a ne manjine unutar iste, dakle svi :D
User avatar
Hajvan
Posts: 9637
Joined: 25/10/2008 13:21
Location: SaraJovo

#4518 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Hajvan »

Kratka poruka ali ubitacna
Kratko i jasno, a pokazano kako su i u ovome hrvati ispred shnjaka.
User avatar
okanomalo
Posts: 1446
Joined: 09/01/2015 16:10

#4519 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by okanomalo »

Black swan wrote: 27/07/2022 12:54 125 metara od dzamije zivim nikad nit cujem nit mi smeta ko avion i pista te tramvaj
Iza bio mesdzlid isto tako
Nit sam se ikad petljao u islam
Mislim da sam i branio vehabije i bradonje na forumu...nemam ni sa kim problema osim onima koji se brinu za hrbate u gorazdu :mrgreen:

Kakvi ste vi ljudi kad mozete takve insinuacije

Ja sam manjina kakvo god uredjenje bude meni to nije problem tako nam je i za vizantije bilo
Ali hocu da moji sunarodnjaci imaju sve najbolje dijljem bih
A to je moguce preustrojom
ne brine te sta je u glavama ljudi onih koji su danas vecina? ti pripadas manjini,bez obzira na naciju i vjeru i takvi su uvijek u manjini.
DonieBrasco
Posts: 20112
Joined: 31/08/2016 16:09

#4520 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by DonieBrasco »

Cekamo da zavrsi ovaj sastanak u OHR-u pa dacujemo izjave stranackih lidera, da znamo na cemu smo.

Ali opet ako Šmit misli da ce se zaista moci udovoljiti samo Covicu a toliko preseuda sudova na cekanju, mimo EU pravila, zakona, vrijednosti, međunarodnog prava onda je stvarno vrijeme za ozbiljne proteste.

Covic i Bakir nisu na sastanku bili - to dosta govori.
User avatar
Sanjarko
Posts: 28455
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#4521 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Sanjarko »

Str0nz wrote: 27/07/2022 13:03
patriot_bih wrote: 27/07/2022 12:57 Šmit je izlobiran od Vatikana/katolika da neke muslimane ili polunarod (kako kaže Prkačin) odvoji od vlasti u entitetu u kojem su apsolutna većina.

Ispalo bi da Kanton 10 koji je pustinja bude najvažniji i najutjecajniji u FBiH.
HDZ bi izabrao svoje Srbe i Bošnjaci bi imali samo 33% vlasti iako ih je blizu 80% u FBiH.

No pasaran! :bih:
Prije bi ovako izgledalo.
pisao ja davno, kao kroz dijeljenje bonbona, Hrvatima i Srbima po 1 kesa svakima, a nama 1 kesa koju opet moramo da podijelimo 1/3
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#4522 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Milenkov buraz »

Da Herr Schmidt ima muda kao što nema pa da smijeni Bakira i Čovića jer se nisu mogli dogovoriti te nametne zakon koji neće odgovarati ni SDA ni HDZ-u...e to bi bilo pravedno. Sve ovo ostalo k'o fol tehničke izmjene je bezmudost i bezidejnost međunarodnog faktora.
User avatar
sime_cipol
Posts: 23430
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw

#4523 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by sime_cipol »

Jel ga metnuo Šmit :D
Officer Crabtree
Posts: 3553
Joined: 14/10/2006 10:09
Location: Gol u selu

#4524 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Officer Crabtree »

Čuj vikao i lupao ahahahha,... joj kalifata
sale07
Posts: 1378
Joined: 18/05/2018 12:28

#4525 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by sale07 »

VP ako zeli pomoci ovoj drzavi treba da uradi samo jednu stvar, gdje bi 80% gradjano bilo zadovoljno.
Zabraniti kandidaturu bilo kojem politickom licu koje je obnasalo neku politicku funkciju.
Tj. hard reset.
Znam da su ovo snovi
Locked