Bolje da odmah ode u Zagreb, da se ne seli dva puta.
Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
- tovarish
- Posts: 3786
- Joined: 26/05/2008 23:57
- Truba
- Posts: 93843
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#4502 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
125 metara od dzamije zivim nikad nit cujem nit mi smeta ko avion i pista te tramvaj
Iza bio mesdzlid isto tako
Nit sam se ikad petljao u islam
Mislim da sam i branio vehabije i bradonje na forumu...nemam ni sa kim problema osim onima koji se brinu za hrbate u gorazdu
Kakvi ste vi ljudi kad mozete takve insinuacije
Ja sam manjina kakvo god uredjenje bude meni to nije problem tako nam je i za vizantije bilo
Ali hocu da moji sunarodnjaci imaju sve najbolje dijljem bih
A to je moguce preustrojom
Iza bio mesdzlid isto tako
Nit sam se ikad petljao u islam
Mislim da sam i branio vehabije i bradonje na forumu...nemam ni sa kim problema osim onima koji se brinu za hrbate u gorazdu
Kakvi ste vi ljudi kad mozete takve insinuacije
Ja sam manjina kakvo god uredjenje bude meni to nije problem tako nam je i za vizantije bilo
Ali hocu da moji sunarodnjaci imaju sve najbolje dijljem bih
A to je moguce preustrojom
- Truba
- Posts: 93843
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#4503 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Moram rpiznat da me nervira sisa i da me nerviraju turisti...medju njima su arapi bas nekulturni
To stoji
Medju njima ima i filipinaca i krscana i oni me nerbiraji
-
patriot_bih
- Posts: 743
- Joined: 28/12/2020 17:03
#4504 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Šmit je izlobiran od Vatikana/katolika da neke muslimane ili polunarod (kako kaže Prkačin) odvoji od vlasti u entitetu u kojem su apsolutna većina.
Ispalo bi da Kanton 10 koji je pustinja bude najvažniji i najutjecajniji u FBiH.
HDZ bi izabrao svoje Srbe i Bošnjaci bi imali samo 33% vlasti iako ih je blizu 80% u FBiH.
No pasaran!
Ispalo bi da Kanton 10 koji je pustinja bude najvažniji i najutjecajniji u FBiH.
HDZ bi izabrao svoje Srbe i Bošnjaci bi imali samo 33% vlasti iako ih je blizu 80% u FBiH.
No pasaran!
- Str0nz
- Posts: 1270
- Joined: 27/10/2021 00:45
- Grijem se na: Hodza > marfi
#4505 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Onima koji je stalo do BiH. Barem po nesto ima u dijaspori i u BiH. Zao mi je da ne vidim reakcija poput oni pri prosloj kriza ali vjerujem da je djelom zbog sezone odmora. Mora se aktivirati sta se god ima, na kraju krajeva sve tkz "pro-BiH" stranke moraju izaci i jasno reci da je neprihvatljivo i bojkotovati izbore. Kazu da je razlog za nametanja aparthejda i palestinizacije preventivno djelovanje protiv Kamenjara u slucaju kada bi izgubili svoju poziciju najpriligovanije etnicke skupine u svijetu. A po novim "zakonima" svi koji su za BiH su zagarantovani gubitnici. Preslikati prijetnju i poci sa blokadama i bojkotima, ocigledno to pali jer poslje 4 godina potpuni blokada FBiH sada se nagradzuju kao nikada prije.
Ovo sto rade je brutalno ponizavajuce na toliko nivo-a da bi se ljudi trebali pitati da li zaista ovo zasluzuju i mogu prihvatit. Pa ovo ti je kao ratni zlocini u miru, politicki UZP od Amera, Brita, Hrvata, Evropski krstaca itd. Ovo je igranje sa zrtvom poput macke kada se igra sa misem prije nego sto ga dokrajci.DonieBrasco wrote: ↑27/07/2022 12:42 Nece ovo proci ni nakon 6 sedmica, dobro su se zayebali Šmit i hrvati !
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#4506 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Tacno samo da nas ne moraju primit u eu nit da mi i da hocemo pocnemo ispunjavat neka ta poglavlja, zafuntaj pred izbore daj vlast nacionalnim strankama oni to fino podijele i razjedine, sto ne pristane ode ko jeftina radna snaga koje fali u zapadnu evropu a opet bolje i evropljani barem izgledom negoli afrikanci i afganistan, vuk sit ovce na broju.
Pa kakv a god da je vlast u bih i kriza, koga briga
Pa kakv a god da je vlast u bih i kriza, koga briga
- Str0nz
- Posts: 1270
- Joined: 27/10/2021 00:45
- Grijem se na: Hodza > marfi
#4507 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Prije bi ovako izgledalo.patriot_bih wrote: ↑27/07/2022 12:57 Šmit je izlobiran od Vatikana/katolika da neke muslimane ili polunarod (kako kaže Prkačin) odvoji od vlasti u entitetu u kojem su apsolutna većina.
Ispalo bi da Kanton 10 koji je pustinja bude najvažniji i najutjecajniji u FBiH.
HDZ bi izabrao svoje Srbe i Bošnjaci bi imali samo 33% vlasti iako ih je blizu 80% u FBiH.
No pasaran!![]()
- Str0nz
- Posts: 1270
- Joined: 27/10/2021 00:45
- Grijem se na: Hodza > marfi
#4508 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Zaista je vrijeme da se zahtjeva njegova ostavka, najbolje mirno ali kako god mora otici.
A mora se i pitati kakvi su to zaposlenici u OHR-u, jer ne radi on ovo sam.
- Blixen
- Posts: 3234
- Joined: 11/02/2019 14:28
- Location: prva decenija bez zeljine titule
-
patriot_bih
- Posts: 743
- Joined: 28/12/2020 17:03
#4510 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Nažalost isto je to!Str0nz wrote: ↑27/07/2022 13:03Prije bi ovako izgledalo.patriot_bih wrote: ↑27/07/2022 12:57 Šmit je izlobiran od Vatikana/katolika da neke muslimane ili polunarod (kako kaže Prkačin) odvoji od vlasti u entitetu u kojem su apsolutna većina.
Ispalo bi da Kanton 10 koji je pustinja bude najvažniji i najutjecajniji u FBiH.
HDZ bi izabrao svoje Srbe i Bošnjaci bi imali samo 33% vlasti iako ih je blizu 80% u FBiH.
No pasaran!![]()
Dom naroda bi se napunio podobnim HDZ Srbima iz Kantona 10 i ne bi bilo moguće ni jedan zakon donjeti bez njih.
Faktički u FBiH manjina od 20% bi držala većinu od 80% u okovima.
- ovo_malo_duse
- Posts: 3251
- Joined: 01/11/2006 12:59
- Location: U magazi, udji slobodno nije zatvoreno
#4511 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Da su ovi nasi politicari kao sto nisu. Da sjednu zajedno i da se dogovore i izadju sa zajednickom izjavom da cemo svi bojkotovat izbore ako se donese diskriminatorski zakon pa kad je bal nek i hala gori. Ne moze nam bit gore.
Al nema niko damu da pokrene tu inicijativu.
Al nema niko damu da pokrene tu inicijativu.
-
LSD
- Posts: 29910
- Joined: 24/07/2007 08:26
#4512 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Zaboravio Emir dodati da je upravo SDA nakon što je 25 godina dudlala genitalije srbima i hrvatima zarad sopstvih pozicija i fotelja, dovela do toga.
Zaboravio Emir napisati ko je isporocio UZP-ovcima dom naroda na tacni, ko je predao sve poluge vlasti rušiteljima ove države.
- Hajvan
- Posts: 9637
- Joined: 25/10/2008 13:21
- Location: SaraJovo
#4513 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Pri par godina dosao zenin rodjak sa tad djevojkom a sad suprugomiz Dar Al Jihada ( dansnji Bijelograd, RS)
Ugostili ih par dana, vodali …. Nakon cega su otisli kod druge rodbineu Lukavicu (danslje Istocno Sarajevo, RS)…
Pozvani bili na zabavu u jedan kafic, kaze begradska snajka: “ovdje je puno sire nego kod vas”…
Srbija de facto
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#4514 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
A zaboravio emir i da nije predsjednik parlamentarne stranke nit haman aktivan predstavnik vlast nit politike nego direktor memorijalnog centra.
Malo on previse izlazi iz svog okvira.niko njemu ne brani d se javno oglasava al brate onda sidji sa pozicije dir.mem.centra i bavi se politikom jer upravo to radis na tviteru.
Malo on previse izlazi iz svog okvira.niko njemu ne brani d se javno oglasava al brate onda sidji sa pozicije dir.mem.centra i bavi se politikom jer upravo to radis na tviteru.
- JohnnyS
- Posts: 17547
- Joined: 05/05/2007 12:03
- Location: Brijuni
#4515 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Chmoljo wrote: ↑27/07/2022 11:14 inače, ovih dana smo pričali o tome kako probosanska strana nema nikakvu viziju šta tačno želi i na koji način to dobiti.
u prilog tome, temeljni je izbacio još jednu genijalnost:
o čemu dalje ozbiljno pričati?"Mlade ljude koji odlaze ćemo morati u velikoj mjeri nadoknaditi high tech tehnologijima i robotikom. I oružane snage, dakle, robotima ćemo morati poduprijeti, prije svega dronovima, odnosno letećim robotima," kazao je Izetbegović.
Recite mu da ne uzima u Rimca, ništa mu ne valja
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52750
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#4516 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
-
l33t
- Posts: 4788
- Joined: 04/09/2011 22:15
- Location: Sarajevo
#4517 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Tvoji sunarodnjaci su građani Bosne i Hercegovine a ne manjine unutar iste, dakle sviBlack swan wrote: ↑27/07/2022 12:54 125 metara od dzamije zivim nikad nit cujem nit mi smeta ko avion i pista te tramvaj
Iza bio mesdzlid isto tako
Nit sam se ikad petljao u islam
Mislim da sam i branio vehabije i bradonje na forumu...nemam ni sa kim problema osim onima koji se brinu za hrbate u gorazdu![]()
Kakvi ste vi ljudi kad mozete takve insinuacije
Ja sam manjina kakvo god uredjenje bude meni to nije problem tako nam je i za vizantije bilo
Ali hocu da moji sunarodnjaci imaju sve najbolje dijljem bih
A to je moguce preustrojom
- Hajvan
- Posts: 9637
- Joined: 25/10/2008 13:21
- Location: SaraJovo
#4518 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Kratka poruka ali ubitacna
Kratko i jasno, a pokazano kako su i u ovome hrvati ispred shnjaka.
Kratko i jasno, a pokazano kako su i u ovome hrvati ispred shnjaka.
- okanomalo
- Posts: 1446
- Joined: 09/01/2015 16:10
#4519 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
ne brine te sta je u glavama ljudi onih koji su danas vecina? ti pripadas manjini,bez obzira na naciju i vjeru i takvi su uvijek u manjini.Black swan wrote: ↑27/07/2022 12:54 125 metara od dzamije zivim nikad nit cujem nit mi smeta ko avion i pista te tramvaj
Iza bio mesdzlid isto tako
Nit sam se ikad petljao u islam
Mislim da sam i branio vehabije i bradonje na forumu...nemam ni sa kim problema osim onima koji se brinu za hrbate u gorazdu![]()
Kakvi ste vi ljudi kad mozete takve insinuacije
Ja sam manjina kakvo god uredjenje bude meni to nije problem tako nam je i za vizantije bilo
Ali hocu da moji sunarodnjaci imaju sve najbolje dijljem bih
A to je moguce preustrojom
-
DonieBrasco
- Posts: 20112
- Joined: 31/08/2016 16:09
#4520 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Cekamo da zavrsi ovaj sastanak u OHR-u pa dacujemo izjave stranackih lidera, da znamo na cemu smo.
Ali opet ako Šmit misli da ce se zaista moci udovoljiti samo Covicu a toliko preseuda sudova na cekanju, mimo EU pravila, zakona, vrijednosti, međunarodnog prava onda je stvarno vrijeme za ozbiljne proteste.
Covic i Bakir nisu na sastanku bili - to dosta govori.
Ali opet ako Šmit misli da ce se zaista moci udovoljiti samo Covicu a toliko preseuda sudova na cekanju, mimo EU pravila, zakona, vrijednosti, međunarodnog prava onda je stvarno vrijeme za ozbiljne proteste.
Covic i Bakir nisu na sastanku bili - to dosta govori.
- Sanjarko
- Posts: 28455
- Joined: 17/02/2015 19:32
- Location: U snu
#4521 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
pisao ja davno, kao kroz dijeljenje bonbona, Hrvatima i Srbima po 1 kesa svakima, a nama 1 kesa koju opet moramo da podijelimo 1/3Str0nz wrote: ↑27/07/2022 13:03Prije bi ovako izgledalo.patriot_bih wrote: ↑27/07/2022 12:57 Šmit je izlobiran od Vatikana/katolika da neke muslimane ili polunarod (kako kaže Prkačin) odvoji od vlasti u entitetu u kojem su apsolutna većina.
Ispalo bi da Kanton 10 koji je pustinja bude najvažniji i najutjecajniji u FBiH.
HDZ bi izabrao svoje Srbe i Bošnjaci bi imali samo 33% vlasti iako ih je blizu 80% u FBiH.
No pasaran!![]()
-
Milenkov buraz
- Posts: 6956
- Joined: 27/11/2018 13:02
#4522 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Da Herr Schmidt ima muda kao što nema pa da smijeni Bakira i Čovića jer se nisu mogli dogovoriti te nametne zakon koji neće odgovarati ni SDA ni HDZ-u...e to bi bilo pravedno. Sve ovo ostalo k'o fol tehničke izmjene je bezmudost i bezidejnost međunarodnog faktora.
- sime_cipol
- Posts: 23425
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#4523 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Jel ga metnuo Šmit 
-
Officer Crabtree
- Posts: 3553
- Joined: 14/10/2006 10:09
- Location: Gol u selu
#4524 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Čuj vikao i lupao ahahahha,... joj kalifata
-
sale07
- Posts: 1378
- Joined: 18/05/2018 12:28
#4525 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
VP ako zeli pomoci ovoj drzavi treba da uradi samo jednu stvar, gdje bi 80% gradjano bilo zadovoljno.
Zabraniti kandidaturu bilo kojem politickom licu koje je obnasalo neku politicku funkciju.
Tj. hard reset.
Znam da su ovo snovi
Zabraniti kandidaturu bilo kojem politickom licu koje je obnasalo neku politicku funkciju.
Tj. hard reset.
Znam da su ovo snovi
