Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
-
snijeg_led
- Posts: 7898
- Joined: 08/12/2019 21:35
#4276 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Svaki iole iskusan sposoban politicar bi se vec do sada oglasio nekim saopstenjem za javnost. Koga nam salju da nam kroji sudbinu 
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#4277 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Ovo sad se.sjetili da.mogu odblokiratigeoxx wrote: ↑26/07/2022 18:40 S jedne strane Amerikanci
S druge strane https://www.klix.ba/vijesti/bih/cengic- ... /220726097
![]()
Ovo su geopoliticke okolnosti kakve nisu bile 50 godina. Amerika nema nikakav luksuz da ovdje vodi bilo kakvu osim proturusku politiku. Kakvi su Rusi, znamo.
Kakva islamofobija, nerealno sta se pise. Zakon nije nikakav geto, nevjerovatne neistine. Uzmi procitaj sta pise sad, uzmi procitaj sta pise sta se uvodi. Pametnom dosta.
-
pemanapemani
- Posts: 6065
- Joined: 09/09/2008 15:12
#4278 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Dobro kako ti kazes.nles wrote: ↑26/07/2022 18:40Ne trudi se bezveze, znamo da su krivi Bosnjaci.pemanapemani wrote: ↑26/07/2022 18:35 Uz svu nakaradnost naseg Ustava i uopce politickog sistema, on je super pogodan odredjenim podrucjima da pokazu kakvu drzavu zele.
Kantoni su bukvalno mini drzave, koje samo nemaju svoju vojsku.
Kakvu smo poruku poslali MZ, kroz vlast u kantonima, kakvu drzavu zelimo?
Ne mozes Dodiku i Covicu dati mogucnost blokada, govoriti kako se sa Dodikom moze suradjivati, otici na sabor HDZ i placuci govoriti kako ste bukvalno sestrinske stranke koje ce vjecno suradjivati, dogovoriti sa Dodikom pare MMF u kafani u I.Sarajevu, potpisati Mostarski sporazum, svadjati se sa Merkel zbog Erdogana..., i to samo u zadnje 3 godine. Da ne spominjem, reviziju, popis, povratak, smijanje dugogodisnjem lobiranju RH i SRB...
I onda dodjes i kazes zasto MZ ne sankcionise Dodika i Covica i ne naprave gradjansku BiH.![]()
Ako to ne uradite vi ste islamofobi i mrzite baklavu, kako bi to strucno rekao najveci borac za gradjansku drzavu Zeljko Komsic. Jest se izborio, svaka mu cast.
Bosanac
Katolik
Bosanski
Eto, ti sa zeljama o ruskoj bazi na Zeljavi zelis dobro Bosnjacima, ali iz Beca.
Ovaj negira genocid i Bosnjake kao narod, a za kaznu dobije DN i pare od MMF i onda trazis da ga MZ zaustavi.
-
nles
- Posts: 1671
- Joined: 09/06/2021 18:29
- Location: FORGET? HELL!
#4279 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Mislim da je ovo pokusaj (ne znam je li pametan) da se pokaze ko zapravo blokira FBiH.channel10 wrote: ↑26/07/2022 18:45Ovo sad se.sjetili da.mogu odblokiratigeoxx wrote: ↑26/07/2022 18:40 S jedne strane Amerikanci
S druge strane https://www.klix.ba/vijesti/bih/cengic- ... /220726097
![]()
Ovo su geopoliticke okolnosti kakve nisu bile 50 godina. Amerika nema nikakav luksuz da ovdje vodi bilo kakvu osim proturusku politiku. Kakvi su Rusi, znamo.
Kakva islamofobija, nerealno sta se pise. Zakon nije nikakav geto, nevjerovatne neistine. Uzmi procitaj sta pise sad, uzmi procitaj sta pise sta se uvodi. Pametnom dosta.![]()
Kao, iznosimo predlog za deblokadu, neka HDZ prihvati.
Samo, bojim se da je svejedno: kjafiri ce biti uz kjafire. Prosto.
-
palermo
- Posts: 25349
- Joined: 23/07/2007 21:46
- Location: BiH
#4280 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Moram sada malo opravdati ovu pro BiH stranu. To što tražiš nije jednostavno lako. Proces stvaranja nacionalnih elita koje suštinsku kreiraju sadržaj i politiku jednog društva je dugoročan. Ne možeš očekivati od jednog naroda koji po prvi puta postaje subjekat, kome su i začeci elita tjerani u zatvor ili su završavali po masovnim grobnicama, odjednom postane samosvijestan i dovoljno sposoban da kreira budućnost na ovim prostorima. Elite su one koje vode i kreiraju pravac jednog društva. Sazrijevanjem samosvijesti i protokom vremena i ovdašnja elita će se (barem se ja nadam) etablirati i postati dovoljno snažna da usmjeri društvo u određenom pravcu. Adis Ahmetović, Jasmila Žbanić,naša djeca koja studiraju na stranim univerzitetima (možda i djeca ratnih profitera) će najadmo se stvarati okvir u kojem će se znato vrijednosti za koje se boriš, znati granice ispod kojih ne smiješ ići, u kojem ćeš znati kao pojedinac šta je prihvatljivo a šta nije (sa stanovišta države). Drugim riječima, raditi ono što elite u svim prosperotetnim zemljama i rade.piupiu wrote: ↑26/07/2022 18:24Bravo! Upravo to. Ja napisah ranije - MZ mora imati nešto (ideju, zahtjev, program) i nekoga (sofisticirane političare) od čega će početi i s kim će nešto raditi. Dodješ, lobiraš, kažeš im - hoćemo ovo, ono... upravo to radi HDZ zadnjih desetak godina. Ko lobira za BiH? Adis Ahmetović? Pa nije on specijalni izaslanik BiH u Bundestagu...
Moram reći, najlakše je reći mi ne znamo. Tačno je, ne znamo (nismo ni mogli znati) ali ne može se zanemariti ta peta kolona koja postoji. Bio je jednom proboj fudbalske reprezenatcije Bosne i hercegovine, on je donio neviđenu euforiju i onaj pravi domovinski zanos......dovoljno upozorenje petoj koloni da se to više ne dopusti, došao je Vico....
-
nles
- Posts: 1671
- Joined: 09/06/2021 18:29
- Location: FORGET? HELL!
#4281 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
I sta bi po tvom cijenjenom misljenju trebali uraditi Bosnjaci?pemanapemani wrote: ↑26/07/2022 18:48Dobro kako ti kazes.
Eto, ti sa zeljama o ruskoj bazi na Zeljavi zelis dobro Bosnjacima, ali iz Beca.
Ovaj negira genocid i Bosnjake kao narod, a za kaznu dobije DN i pare od MMF i onda trazis da ga MZ zaustavi.
Samoubiti se? Iseliti u Anadoliju?
Ako od rata naovamo glumis finog momka, a susjedi i komsije ti podmecu nogu kako stignu, ako ti osporavaju naciju, jezik, ime... i opet budu nagradjeni, sta da radis?
Da se i dalje zavaravas ili da konacno shvatis da nece krst na krst (ili kriz, svejedno).
Jesu li nam mogli poslati jasniju poruku da smo nepozeljni, jer smo muslimani?
-
detroit-mercy
- Posts: 16994
- Joined: 07/04/2009 16:54
- Location: povis jajca
#4282 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Eki nije Bake drzava, pa Bake i Baketovci vec 30 godina suvereno vladaju svim politickim i financijskim tokovima, sto znaci oni su drzava.
A ti se nadaj drugacijim rezultatima na izborima
-
Gargamel2
- Posts: 7
- Joined: 26/07/2022 18:19
#4283 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Ruska baza na Željavi je suluda ideja. Ja sam recimo za Iranske i Pakistanske baze na Željavi.pemanapemani wrote: ↑26/07/2022 18:48Dobro kako ti kazes.
Eto, ti sa zeljama o ruskoj bazi na Zeljavi zelis dobro Bosnjacima, ali iz Beca.
Ovaj negira genocid i Bosnjake kao narod, a za kaznu dobije DN i pare od MMF i onda trazis da ga MZ zaustavi.
Već u Krajini imamo dosta Pakistanaca i Iranaca koji trpe teror na Hrvatskoj granici pa bi bilo ljudski pozvati njihovu naoružanu braću da ih brane od divljaka.
Šta ti misliš?
- Bloo
- Globalna šefica
- Posts: 50580
- Joined: 16/01/2008 23:03
- Location: Korriban
#4284 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
2 sedmicechannel10 wrote: ↑26/07/2022 18:34Bravo pise hrvatica, ateista(da malo.olaksamo)..piupiu wrote: ↑26/07/2022 18:24
Bravo! Upravo to. Ja napisah ranije - MZ mora imati nešto (ideju, zahtjev, program) i nekoga (sofisticirane političare) od čega će početi i s kim će nešto raditi. Dodješ, lobiraš, kažeš im - hoćemo ovo, ono... upravo to radi HDZ zadnjih desetak godina. Ko lobira za BiH? Adis Ahmetović? Pa nije on specijalni izaslanik BiH u Bundestagu...
Dosta ti se tolerisalo prozivanje ljudi.
Sljedeći.
-
detroit-mercy
- Posts: 16994
- Joined: 07/04/2009 16:54
- Location: povis jajca
#4285 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
I onda Skaku (borca protiv antifasizma) posalju u Katar za ambasadorapalermo wrote: ↑26/07/2022 18:52Moram sada malo opravdati ovu pro BiH stranu. To što tražiš nije jednostavno lako. Proces stvaranja nacionalnih elita koje suštinsku kreiraju sadržaj i politiku jednog društva je dugoročan. Ne možeš očekivati od jednog naroda koji po prvi puta postaje subjekat, kome su i začeci elita tjerani u zatvor ili su završavali po masovnim grobnicama, odjednom postane samosvijestan i dovoljno sposoban da kreira budućnost na ovim prostorima. Elite su one koje vode i kreiraju pravac jednog društva. Sazrijevanjem samosvijesti i protokom vremena i ovdašnja elita će se (barem se ja nadam) etablirati i postati dovoljno snažna da usmjeri društvo u određenom pravcu. Adis Ahmetović, Jasmila Žbanić,naša djeca koja studiraju na stranim univerzitetima (možda i djeca ratnih profitera) će najadmo se stvarati okvir u kojem će se znato vrijednosti za koje se boriš, znati granice ispod kojih ne smiješ ići, u kojem ćeš znati kao pojedinac šta je prihvatljivo a šta nije (sa stanovišta države). Drugim riječima, raditi ono što elite u svim prosperotetnim zemljama i rade.piupiu wrote: ↑26/07/2022 18:24
Bravo! Upravo to. Ja napisah ranije - MZ mora imati nešto (ideju, zahtjev, program) i nekoga (sofisticirane političare) od čega će početi i s kim će nešto raditi. Dodješ, lobiraš, kažeš im - hoćemo ovo, ono... upravo to radi HDZ zadnjih desetak godina. Ko lobira za BiH? Adis Ahmetović? Pa nije on specijalni izaslanik BiH u Bundestagu...
Moram reći, najlakše je reći mi ne znamo. Tačno je, ne znamo (nismo ni mogli znati) ali ne može se zanemariti ta peta kolona koja postoji. Bio je jednom proboj fudbalske reprezenatcije Bosne i hercegovine, on je donio neviđenu euforiju i onaj pravi domovinski zanos......dovoljno upozorenje petoj koloni da se to više ne dopusti, došao je Vico....
-
nles
- Posts: 1671
- Joined: 09/06/2021 18:29
- Location: FORGET? HELL!
#4286 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Dakle, Bosnjaci imaju nesposobne politicare i time zasluzuju da budu jebena strana?detroit-mercy wrote: ↑26/07/2022 19:01I onda Skaku (borca protiv antifasizma) posalju u Katar za ambasadorapalermo wrote: ↑26/07/2022 18:52
Moram sada malo opravdati ovu pro BiH stranu. To što tražiš nije jednostavno lako. Proces stvaranja nacionalnih elita koje suštinsku kreiraju sadržaj i politiku jednog društva je dugoročan. Ne možeš očekivati od jednog naroda koji po prvi puta postaje subjekat, kome su i začeci elita tjerani u zatvor ili su završavali po masovnim grobnicama, odjednom postane samosvijestan i dovoljno sposoban da kreira budućnost na ovim prostorima. Elite su one koje vode i kreiraju pravac jednog društva. Sazrijevanjem samosvijesti i protokom vremena i ovdašnja elita će se (barem se ja nadam) etablirati i postati dovoljno snažna da usmjeri društvo u određenom pravcu. Adis Ahmetović, Jasmila Žbanić,naša djeca koja studiraju na stranim univerzitetima (možda i djeca ratnih profitera) će najadmo se stvarati okvir u kojem će se znato vrijednosti za koje se boriš, znati granice ispod kojih ne smiješ ići, u kojem ćeš znati kao pojedinac šta je prihvatljivo a šta nije (sa stanovišta države). Drugim riječima, raditi ono što elite u svim prosperotetnim zemljama i rade.
Moram reći, najlakše je reći mi ne znamo. Tačno je, ne znamo (nismo ni mogli znati) ali ne može se zanemariti ta peta kolona koja postoji. Bio je jednom proboj fudbalske reprezenatcije Bosne i hercegovine, on je donio neviđenu euforiju i onaj pravi domovinski zanos......dovoljno upozorenje petoj koloni da se to više ne dopusti, došao je Vico..... Ne treba nama Vico
![]()
-
palermo
- Posts: 25349
- Joined: 23/07/2007 21:46
- Location: BiH
#4287 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Pa briga nekog za 300 000 Hrvata u BiH. Posebno, amerikance i britance. Tih 300 00 Hrvata (barem ova većina iz hercegovine) danas živi u plemenskoj zajednici, sa kumom na čelu i nimalo im ja ne zavidim. Mogu tako dovijeka. Ovim izbornim zakonom (barem onako kako nam se prezentira) ne izlazi se u susret BH hrvatima, nego Republici Hrvatskoj i stavlja im se u zadatak smirivanja ovog područja. Zauzvrat, interesi Hrvatske će (kao kolonijalnog upravitelja) biti uvijek na prvom mjestu. Sutra , nek Bakir (ili ko će već biti) pristane da bude vazal Hrvatskoj, postat će veći Plenkijev prijatelj od stotinu Čovića. A ovih 300 000 Hrvata mogu večati kao jarac na to.
-
nles
- Posts: 1671
- Joined: 09/06/2021 18:29
- Location: FORGET? HELL!
#4288 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Pa vodi li MZ Dzaferovic ili Skaka? Ovo ce samo proizvesti kontraefekt.palermo wrote: ↑26/07/2022 19:03Pa briga nekog za 300 000 Hrvata u BiH. Posebno, amerikance i britance. Tih 300 00 Hrvata (barem ova većina iz hercegovine) danas živi u plemenskoj zajednici, sa kumom na čelu i nimalo im ja ne zavidim. Mogu tako dovijeka. Ovim izbornim zakonom (barem onako kako nam se prezentira) ne izlazi se u susret BH hrvatima, nego Republici Hrvatskoj i stavlja im se u zadatak smirivanja ovog područja. Zauzvrat, interesi Hrvatske će (kao kolonijalnog upravitelja) biti uvijek na prvom mjestu. Sutra , nek Bakir (ili ko će već biti) pristane da bude vazal Hrvatskoj, postat će veći Plenkijev prijatelj od stotinu Čovića. A ovih 300 000 Hrvata mogu večati kao jarac na to.
Hrvatska ne moze da uredi sama sebe, a Bosnjacima je manje-vise jasno poruceno da ih MZ gleda kao polunarod.
Pred nama je, vidjecemo. Bojim se da su ovim otvorena vrata pakla.
-
noviforumas
- Posts: 3187
- Joined: 12/08/2016 22:28
#4289 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Oni su sve ovo mogli glatko rijesiti samo da su se sjetili da ponude putovnice svim gradjanima BiH. 
-
palermo
- Posts: 25349
- Joined: 23/07/2007 21:46
- Location: BiH
#4290 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
pa jebo te, u toj tvojoj americi se filmovi pravili o Dicku Cheney koji je bio, zamisli ne nekakav gradonačelnik, nego potpredsjednik USA, a ti nađeš Skako kao nekakav izgovor. Skaka je bilo i bit će, ne samo u BiH, nego i u tvojoj americi, evropi, Hrvatskoj, Srbiji, pički materini....al eto, jedino kod nas Skaka je mjerilo vrijednosti društvadetroit-mercy wrote: ↑26/07/2022 19:01
I onda Skaku (borca protiv antifasizma) posalju u Katar za ambasadora. Ne treba nama Vico
![]()
-
nles
- Posts: 1671
- Joined: 09/06/2021 18:29
- Location: FORGET? HELL!
#4291 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Autosovinizam Bosnjaka je nevjerovatan.
-
palermo
- Posts: 25349
- Joined: 23/07/2007 21:46
- Location: BiH
#4292 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Pa ja isto mislim da je pogrešan potez. Al ne mislim da je razlog antimuslimanska histerijanles wrote: ↑26/07/2022 19:07Pa vodi li MZ Dzaferovic ili Skaka? Ovo ce samo proizvesti kontraefekt.palermo wrote: ↑26/07/2022 19:03
Pa briga nekog za 300 000 Hrvata u BiH. Posebno, amerikance i britance. Tih 300 00 Hrvata (barem ova većina iz hercegovine) danas živi u plemenskoj zajednici, sa kumom na čelu i nimalo im ja ne zavidim. Mogu tako dovijeka. Ovim izbornim zakonom (barem onako kako nam se prezentira) ne izlazi se u susret BH hrvatima, nego Republici Hrvatskoj i stavlja im se u zadatak smirivanja ovog područja. Zauzvrat, interesi Hrvatske će (kao kolonijalnog upravitelja) biti uvijek na prvom mjestu. Sutra , nek Bakir (ili ko će već biti) pristane da bude vazal Hrvatskoj, postat će veći Plenkijev prijatelj od stotinu Čovića. A ovih 300 000 Hrvata mogu večati kao jarac na to.
Hrvatska ne moze da uredi sama sebe, a Bosnjacima je manje-vise jasno poruceno da ih MZ gleda kao polunarod.
Pred nama je, vidjecemo. Bojim se da su ovim otvorena vrata pakla.
-
nles
- Posts: 1671
- Joined: 09/06/2021 18:29
- Location: FORGET? HELL!
#4293 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
-
DonieBrasco
- Posts: 20117
- Joined: 31/08/2016 16:09
#4294 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Dovoljno govori ova sutnja Covica, hrvata, da se nece nametnuti oni bi vec znali i sve bi gorilo u Hercegovini i Zagrebu.
Ovo podrzavaju SAD i VB i imat ce dalekosezne posljedice, stvar je jasna.
Ovo podrzavaju SAD i VB i imat ce dalekosezne posljedice, stvar je jasna.
- kamberovica polje
- Posts: 4105
- Joined: 28/01/2012 11:38
#4295 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Jes, zato su 90ih bombardovali Pristinu i Tiranu...Oh wait.
Interesi, samo interesi prijatelju.
- SmokingMan
- Posts: 22621
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#4296 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Jesu li ovo amerikanci digli ruke oko riješavanja sporova i prepustili nijemcima da manje više upravljaju procesima?
-
pemanapemani
- Posts: 6065
- Joined: 09/09/2008 15:12
#4297 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
U tome i jeste problem, sto su bili fini momci.nles wrote: ↑26/07/2022 18:53I sta bi po tvom cijenjenom misljenju trebali uraditi Bosnjaci?pemanapemani wrote: ↑26/07/2022 18:48
Dobro kako ti kazes.
Eto, ti sa zeljama o ruskoj bazi na Zeljavi zelis dobro Bosnjacima, ali iz Beca.
Ovaj negira genocid i Bosnjake kao narod, a za kaznu dobije DN i pare od MMF i onda trazis da ga MZ zaustavi.
Samoubiti se? Iseliti u Anadoliju?
Ako od rata naovamo glumis finog momka, a susjedi i komsije ti podmecu nogu kako stignu, ako ti osporavaju naciju, jezik, ime... i opet budu nagradjeni, sta da radis?
Da se i dalje zavaravas ili da konacno shvatis da nece krst na krst (ili kriz, svejedno).
Jesu li nam mogli poslati jasniju poruku da smo nepozeljni, jer smo muslimani?
Sljedece, borimo li se za Bosnjake ili BiH?
Ukratko, ako se borimo za BiH, graditi politiku koja ce okupiti sve kojima je BiH domovina cca. 65 do 70% gradjana BiH.
Sa negatorima genocida i uzp suradjivati samo koliko je potrebno da drzava nije pararlizirana. Poslati 200 osoba koje ce konstantno lobirati za BiH. Oformiti pravni tim koji ce se baviti samo kolektivnim i pojedinacnim tuzbama zrtavs. Suzbiti korupciju gdje god mozes....
Tako bi MZ pokazao da zelis gradjansku BiH.
E sad zamisli da se tako radilo od 1996. Mogu se kladiti da bi sa RH usli u EU.
Sad ti nastavi o islamofibiji i Anadoliji.
- piupiu
- Posts: 16761
- Joined: 05/01/2008 05:08
#4298 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Nema fajde od "prizivanja". Suština uspjeha nas HDZ-ovaca je aktivno lobiranje!channel10 wrote: ↑26/07/2022 18:42Pa gospodjo/ice, takvi kao ti salijecu po portalu i ostavljaju slicne postove gdje drugi treba da sa radoscu prihvate zakon koji bi trebao donijeti VP, a dijelove tog IZ su svi mogli procitati. Vecina ih dolazi iz HDZ kuhinje, pa stoga je i povucena paralela koja je veoma bitna u ovom trenutku.
A taj smajli, prizivas moderatoricu da ucini nesto sto vec cinila na tvoj zahtjev..Je li tako ili i tu grijesim?
A taj smajli na mraju
A za ono 'stoka sitnog zuba' ćeš drugi put dobiti lekciju o uljudbi.
-
nles
- Posts: 1671
- Joined: 09/06/2021 18:29
- Location: FORGET? HELL!
#4299 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Jah, i zato im je saveznik Saudijska Arabija... oh, wait.kamberovica polje wrote: ↑26/07/2022 19:13Jes, zato su 90ih bombardovali Pristinu i Tiranu...Oh wait.
Interesi, samo interesi prijatelju.
Ne vjerujem vise kjafiru, pa kad bi klanjao devet sabaha.
-
nles
- Posts: 1671
- Joined: 09/06/2021 18:29
- Location: FORGET? HELL!
#4300 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
nemas potrebe dijeliti lekcije, prizivanje moderatorice ti je upalilo.piupiu wrote: ↑26/07/2022 19:14Nema fajde od "prizivanja". Suština uspjeha nas HDZ-ovaca je aktivno lobiranje!channel10 wrote: ↑26/07/2022 18:42
Pa gospodjo/ice, takvi kao ti salijecu po portalu i ostavljaju slicne postove gdje drugi treba da sa radoscu prihvate zakon koji bi trebao donijeti VP, a dijelove tog IZ su svi mogli procitati. Vecina ih dolazi iz HDZ kuhinje, pa stoga je i povucena paralela koja je veoma bitna u ovom trenutku.
A taj smajli, prizivas moderatoricu da ucini nesto sto vec cinila na tvoj zahtjev..Je li tako ili i tu grijesim?
A taj smajli na mraju
A za ono 'stoka sitnog zuba' ćeš drugi put dobiti lekciju o uljudbi.
Vrhunaravni argument, svaka cast.
