Premijer liga BiH - @manijak1

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25471
Joined: 12/08/2013 12:51

#14876 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by insaneinthebrain »

hoce li lalatovic opet dati ostakvu :mrgreen:
User avatar
vicious
Posts: 7660
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#14877 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by vicious »

Charuga wrote: 24/07/2022 19:08 Je li ovaj golman Borca bio na spisku reprezentativaca? Ako jeste, i neka je. Momak je baš siguran u sebe, i samouvjeren ... :D

Nego, reče Feđa da je igrao bez 6 igrača. Osim Suljića, kojih je to još 5 igrača?

P.S. Neko upita za prognozu za Želju. Svaki poraz ispod 3 razlike je iznenađenje ...
Anicic, Drobarov, Salcin, Avramovski i ne znam više :)
zbunjola71sa
Posts: 918
Joined: 28/02/2020 18:33

#14878 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by zbunjola71sa »

vicious wrote: 24/07/2022 19:18

Anicic, Drobarov, Salcin, Avramovski i ne znam više :)
Suljic :D
User avatar
vicious
Posts: 7660
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#14879 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by vicious »

zbunjola71sa wrote: 24/07/2022 19:22
vicious wrote: 24/07/2022 19:18

Anicic, Drobarov, Salcin, Avramovski i ne znam više :)
Suljic :D
Pa kae coek osim Suljica :D
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#14880 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Charuga »

:thumbup:
User avatar
Logovan
Posts: 102750
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#14881 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Logovan »

Zaslužena pobjeda!

Džaba sudije, džabaaa :D
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#14882 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Charuga »

Šta je sudija uradio u korist Borca? Vala nikakvih navlačenja nije bilo danas.
Plunkett
Posts: 2073
Joined: 01/06/2020 15:15

#14883 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Plunkett »

Pa osim tu i tamo nekog kornera, dvije tri cisto oduzete lopte koje je proglasio faulom. Ostalo je korektno bilo. Da je bio objektivan nije, da je moglo i gore, moglo je.
User avatar
ZonFon
Posts: 2276
Joined: 17/11/2013 01:58

#14884 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by ZonFon »

Linijski nije mahao ofsajd u prvom kad su izveli ona dva kornera i glavni nije dao zuti Zakaricu za igranje rukom kod ponistenog gola. Ostalo manje vise korektno.
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#14885 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Charuga »

Ma to se dešava na svakoj utakmici, nije to nikakvo zakidanje.

Kad svira faulove oko 16, kad ti daje puno žutih, kad ti neda da dahneš pa ti mahne koji ofsajd, onda je to "sudijska krađa". Ovako možeš dati 2 gola više, kao što ste i dali, a on neka svira te sitne gluposti.
User avatar
armin071
Posts: 6547
Joined: 27/11/2008 22:26
Location: prvi red treci dzep.

#14886 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by armin071 »

Logovan wrote: 24/07/2022 19:34 Zaslužena pobjeda!

Džaba sudije, džabaaa :D
Hajde sudije ali što ovi sa arene ne smiju da komentarišu metar ofsajd i onaj očigledan gol “Maradone”. Tačno vidiš teško im da komentarišu kontra AjBojca…. Trebaće još dugo vremena da se iz PLBiH ukloni ovaj Vicin DNK….

A ruku na srce osim par nategnutih faulova sudija i nije bio toliko neobjektivan…… Da je bilo bare bare bilo bi možda belaja ali ovako je i on vidio da je đaba krečiti sa ovim “velikanom”…..
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#14887 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Charuga »

Možda mu je ofirno odmah poslije one ostavke Lalatovića ... :D

Polako, neće on Evropu ispustiti, a titulu svakako ne može uzeti. Zrinjski i Sarajevo su puno ozbiljnije i jače ekipe.
User avatar
sime_cipol
Posts: 23403
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw

#14888 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by sime_cipol »

Ovako je bilo i prosle godine. Ispočetka relativno OK sudjenje, Ali kad je zatrebalo pogurali su ih maksimalno u evropu.
User avatar
hrasno38
Posts: 34075
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#14889 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

Logovan wrote: 24/07/2022 19:34 Zaslužena pobjeda!

Džaba sudije, džabaaa :D
Zasto dzaba sudije ne sjecam se ovakvo jake utakmice izmedju Boraca i sarajevskih klubova da je bilo bolje sudjenje.
User avatar
Logovan
Posts: 102750
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#14890 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Logovan »

Charuga wrote: 24/07/2022 19:36 Šta je sudija uradio u korist Borca? Vala nikakvih navlačenja nije bilo danas.
Namjerna ruka bez kartona (da je bio manje ofiran možda bi mu priznali gol :oops: ), ofsajd i par faulova.
User avatar
nota1969
Posts: 1193
Joined: 27/02/2022 09:05

#14891 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by nota1969 »

Last edited by nota1969 on 24/07/2022 20:30, edited 1 time in total.
Anquilla
Posts: 2504
Joined: 25/04/2016 19:31

#14892 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Anquilla »

vicious wrote: 24/07/2022 19:18
Charuga wrote: 24/07/2022 19:08 Je li ovaj golman Borca bio na spisku reprezentativaca? Ako jeste, i neka je. Momak je baš siguran u sebe, i samouvjeren ... :D

Nego, reče Feđa da je igrao bez 6 igrača. Osim Suljića, kojih je to još 5 igrača?

P.S. Neko upita za prognozu za Želju. Svaki poraz ispod 3 razlike je iznenađenje ...
Anicic, Drobarov, Salcin, Avramovski i ne znam više :)
Trako.
User avatar
Slo Burner
Posts: 5898
Joined: 09/03/2012 14:20
Location: Apsurdistan
Grijem se na: Pelet
Vozim: Bembaru

#14893 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Slo Burner »

Pristavi ga Dudic Lalatu na pressici samo tako :D
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#14894 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Charuga »

Anquilla wrote: 24/07/2022 20:13
vicious wrote: 24/07/2022 19:18

Anicic, Drobarov, Salcin, Avramovski i ne znam više :)
Trako.
Kako reče fali nam 6 igrača kontao sam 6 prvotimaca.

Jedine dvije ekipe koje imaju 20 kvalitetnih igrača definitivno, vi i Zrinjski.
User avatar
vicious
Posts: 7660
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#14895 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by vicious »

Anquilla wrote: 24/07/2022 20:13
vicious wrote: 24/07/2022 19:18

Anicic, Drobarov, Salcin, Avramovski i ne znam više :)
Trako.
Bio je Trako na klupi.
Anquilla
Posts: 2504
Joined: 25/04/2016 19:31

#14896 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Anquilla »

Charuga wrote: 24/07/2022 20:17
Anquilla wrote: 24/07/2022 20:13

Trako.
Kako reče fali nam 6 igrača kontao sam 6 prvotimaca.

Jedine dvije ekipe koje imaju 20 kvalitetnih igrača definitivno, vi i Zrinjski.
Feđa vazda nešto digne na nivo, pa i kukanje :)
Baksuzno je da fale tri stopera, a imaš ih ukupno četiri, sreća pa nije Borac nešto pokazao.
Drago mi je zbog Tatara, bukvalno se nije vidio pored bivšeg Željovca :lol:
Anquilla
Posts: 2504
Joined: 25/04/2016 19:31

#14897 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Anquilla »

vicious wrote: 24/07/2022 20:21
Anquilla wrote: 24/07/2022 20:13

Trako.
Bio je Trako na klupi.
Znam, ali je na pressu rekao da je iščašio rame, vjerovatno je zbog toga Đokanović bio stoper.
User avatar
luckylaka
Posts: 26216
Joined: 15/01/2010 06:28

#14898 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by luckylaka »

Kome ja napisa neki dan da ti sudija ne moze pomoci ako ih nadigras,ne das im disati i sabijes ih na njihovu sredinu.Danas par ne bitnih gresaka sudije koje bi dosle do izrazaja u slucaju poraza.borac ove godine ide u borbu za opstanak
User avatar
vicious
Posts: 7660
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#14899 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by vicious »

Anquilla wrote: 24/07/2022 20:22
vicious wrote: 24/07/2022 20:21
Bio je Trako na klupi.
Znam, ali je na pressu rekao da je iščašio rame, vjerovatno je zbog toga Đokanović bio stoper.
:thumbup:
Nisam znao za to, gdje gledate te press konferencije?
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#14900 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Charuga »

luckylaka wrote: 24/07/2022 20:25 Kome ja napisa neki dan da ti sudija ne moze pomoci ako ih nadigras,ne das im disati i sabijes ih na njihovu sredinu.Danas par ne bitnih gresaka sudije koje bi dosle do izrazaja u slucaju poraza.borac ove godine ide u borbu za opstanak
Borac će biti u borbi za Evropu, nije ovo danas mjerilo.

Sarajevo ima jak roster, kao i Zrinjski.
Onda slijede Borac, TC, Velež.
Pa onda Široki, ... Sloga, Posušje.
I na kraju Željo, Sloboda, Igman i Leotar.
Post Reply