Premijer liga BiH - @manijak1
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- insaneinthebrain
- Posts: 25483
- Joined: 12/08/2013 12:51
#14876 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
hoce li lalatovic opet dati ostakvu 
- vicious
- Posts: 7660
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#14877 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Anicic, Drobarov, Salcin, Avramovski i ne znam višeCharuga wrote: ↑24/07/2022 19:08 Je li ovaj golman Borca bio na spisku reprezentativaca? Ako jeste, i neka je. Momak je baš siguran u sebe, i samouvjeren ...![]()
Nego, reče Feđa da je igrao bez 6 igrača. Osim Suljića, kojih je to još 5 igrača?
P.S. Neko upita za prognozu za Želju. Svaki poraz ispod 3 razlike je iznenađenje ...
-
zbunjola71sa
- Posts: 918
- Joined: 28/02/2020 18:33
- vicious
- Posts: 7660
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#14879 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Pa kae coek osim Suljica
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
- Logovan
- Posts: 102764
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#14881 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Zaslužena pobjeda!
Džaba sudije, džabaaa
Džaba sudije, džabaaa
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#14882 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Šta je sudija uradio u korist Borca? Vala nikakvih navlačenja nije bilo danas.
-
Plunkett
- Posts: 2073
- Joined: 01/06/2020 15:15
#14883 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Pa osim tu i tamo nekog kornera, dvije tri cisto oduzete lopte koje je proglasio faulom. Ostalo je korektno bilo. Da je bio objektivan nije, da je moglo i gore, moglo je.
- ZonFon
- Posts: 2276
- Joined: 17/11/2013 01:58
#14884 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Linijski nije mahao ofsajd u prvom kad su izveli ona dva kornera i glavni nije dao zuti Zakaricu za igranje rukom kod ponistenog gola. Ostalo manje vise korektno.
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#14885 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Ma to se dešava na svakoj utakmici, nije to nikakvo zakidanje.
Kad svira faulove oko 16, kad ti daje puno žutih, kad ti neda da dahneš pa ti mahne koji ofsajd, onda je to "sudijska krađa". Ovako možeš dati 2 gola više, kao što ste i dali, a on neka svira te sitne gluposti.
Kad svira faulove oko 16, kad ti daje puno žutih, kad ti neda da dahneš pa ti mahne koji ofsajd, onda je to "sudijska krađa". Ovako možeš dati 2 gola više, kao što ste i dali, a on neka svira te sitne gluposti.
- armin071
- Posts: 6547
- Joined: 27/11/2008 22:26
- Location: prvi red treci dzep.
#14886 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Hajde sudije ali što ovi sa arene ne smiju da komentarišu metar ofsajd i onaj očigledan gol “Maradone”. Tačno vidiš teško im da komentarišu kontra AjBojca…. Trebaće još dugo vremena da se iz PLBiH ukloni ovaj Vicin DNK….
A ruku na srce osim par nategnutih faulova sudija i nije bio toliko neobjektivan…… Da je bilo bare bare bilo bi možda belaja ali ovako je i on vidio da je đaba krečiti sa ovim “velikanom”…..
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#14887 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Možda mu je ofirno odmah poslije one ostavke Lalatovića ...
Polako, neće on Evropu ispustiti, a titulu svakako ne može uzeti. Zrinjski i Sarajevo su puno ozbiljnije i jače ekipe.
Polako, neće on Evropu ispustiti, a titulu svakako ne može uzeti. Zrinjski i Sarajevo su puno ozbiljnije i jače ekipe.
- sime_cipol
- Posts: 23407
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#14888 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Ovako je bilo i prosle godine. Ispočetka relativno OK sudjenje, Ali kad je zatrebalo pogurali su ih maksimalno u evropu.
- hrasno38
- Posts: 34075
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
- Logovan
- Posts: 102764
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
- nota1969
- Posts: 1193
- Joined: 27/02/2022 09:05
#14891 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
https://www.klix.ba/sport/nogomet/nervo ... /220724067
doji ga,EDIT: Može i bez toga
što to
sam se tako deklariše
https://www.alo.rs/sport/fudbal/lalatov ... 79532/vest
doji ga,EDIT: Može i bez toga
što to
sam se tako deklariše
https://www.alo.rs/sport/fudbal/lalatov ... 79532/vest
Last edited by nota1969 on 24/07/2022 20:30, edited 1 time in total.
-
Anquilla
- Posts: 2504
- Joined: 25/04/2016 19:31
#14892 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Trako.vicious wrote: ↑24/07/2022 19:18Anicic, Drobarov, Salcin, Avramovski i ne znam višeCharuga wrote: ↑24/07/2022 19:08 Je li ovaj golman Borca bio na spisku reprezentativaca? Ako jeste, i neka je. Momak je baš siguran u sebe, i samouvjeren ...![]()
Nego, reče Feđa da je igrao bez 6 igrača. Osim Suljića, kojih je to još 5 igrača?
P.S. Neko upita za prognozu za Želju. Svaki poraz ispod 3 razlike je iznenađenje ...![]()
- Slo Burner
- Posts: 5899
- Joined: 09/03/2012 14:20
- Location: Apsurdistan
- Grijem se na: Pelet
- Vozim: Bembaru
#14893 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Pristavi ga Dudic Lalatu na pressici samo tako 
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
-
Anquilla
- Posts: 2504
- Joined: 25/04/2016 19:31
#14896 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Feđa vazda nešto digne na nivo, pa i kukanje
Baksuzno je da fale tri stopera, a imaš ih ukupno četiri, sreća pa nije Borac nešto pokazao.
Drago mi je zbog Tatara, bukvalno se nije vidio pored bivšeg Željovca
- luckylaka
- Posts: 26216
- Joined: 15/01/2010 06:28
#14898 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Kome ja napisa neki dan da ti sudija ne moze pomoci ako ih nadigras,ne das im disati i sabijes ih na njihovu sredinu.Danas par ne bitnih gresaka sudije koje bi dosle do izrazaja u slucaju poraza.borac ove godine ide u borbu za opstanak
- vicious
- Posts: 7660
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#14900 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Borac će biti u borbi za Evropu, nije ovo danas mjerilo.
Sarajevo ima jak roster, kao i Zrinjski.
Onda slijede Borac, TC, Velež.
Pa onda Široki, ... Sloga, Posušje.
I na kraju Željo, Sloboda, Igman i Leotar.
