Premijer liga BiH - @manijak1

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9156
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#14851 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Pitar sa Kariba »

Komisija za bezbjednost Nogometnog saveza BiH podnijela je inicijativu da se tokom rekonstrukcije travnjaka zabrani gostovanje navijača, piše sport1.ba.
To se odnosi na timove čiji se stadioni rekonstruišu te su morali zamijeniti stadione na kojima su domaćini.
Odluku o tome će donijeti više instance Saveza, a kako je rekao izvor blizak NSBiH, one bi trebale postati zvanične već sutra.
U praksi bi to značilo da svi klubovi koji ne igraju na svojim stadionima i njihovi protivnici ne bi mogli imati organizovanu podršku sa tribina.
:lol:
Mogli su sezonu na PS-u odigrati!?
User avatar
karanana
Posts: 50764
Joined: 26/02/2004 00:00

#14852 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by karanana »

JohnnyS wrote: 20/07/2022 17:54
karanana wrote: 20/07/2022 15:26 Sve jasno. Jesu poletili odmah.....samo mi nije jasno kako 1,6M od uefe. Mislio sam da je manje.
Hoće li travnjak obnavljati?
Rade ja mislim
User avatar
JohnnyS
Posts: 17480
Joined: 05/05/2007 12:03
Location: Brijuni

#14853 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by JohnnyS »

karanana wrote: 20/07/2022 21:23
JohnnyS wrote: 20/07/2022 17:54

Hoće li travnjak obnavljati?
Rade ja mislim

Pa onda se tu isto ubraja lova za travnjak, a to su stotine tisuća maraka
Anquilla
Posts: 2504
Joined: 25/04/2016 19:31

#14854 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Anquilla »

JohnnyS wrote: 20/07/2022 21:24
karanana wrote: 20/07/2022 21:23

Rade ja mislim

Pa onda se tu isto ubraja lova za travnjak, a to su stotine tisuća maraka
Ne mislim da je tako, iz dva razloga.
Prvi, ovo su podaci za 2021. godinu.
Drugi, O. Centar će za travnjak Koševa dati oko 550.000,00 KM, a FKS je prikazalo cca 382 hiljade prihoda iz budžeta, dakle, sredstva za teren ulaze u sljedeći izvještaj.

Ja mislim da je Velež ovaj iznos dobio iz različitih budžeta, i za 2020. su prikazali duplo više nego zajedno Sarajevo i Željo, a sad 3 puta više, pa to i jeste problem.
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#14855 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by mirza_15 »

Kada ono UEFA isplaćuje te pare za učešće u euro takmičenjima? Nešto kasno čini mi se.
User avatar
sime_cipol
Posts: 23407
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw

#14856 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by sime_cipol »

Pare od predkola sada legnu do oktobra, otprilike negdje oko prvog kola takmicenja po grupama. Nekad je to bilo krajem godine.
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#14857 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by mirza_15 »

sime_cipol wrote: 21/07/2022 00:06 Pare od predkola sada legnu do oktobra, otprilike negdje oko prvog kola takmicenja po grupama. Nekad je to bilo krajem godine.
Hvala. Nisam znao za update :mrgreen:
Znao sam da je bilo pokasno pa nisam bio siguran čak ni je li u istoj godini.
User avatar
luckylaka
Posts: 26216
Joined: 15/01/2010 06:28

#14858 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by luckylaka »

Jebe se rodzenima sto ih ovdje prozivate oni su stavili 2.5 mil.u kasu.Ko zna zna
kleja
Posts: 541
Joined: 08/03/2022 13:25

#14859 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by kleja »

Nikad na zelenu granu od lezihljebovića

https://avaz.ba/vijesti/bih/759580/spor ... -klubovima
kleja
Posts: 541
Joined: 08/03/2022 13:25

#14860 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by kleja »

dr_arsla wrote: 20/07/2022 23:52 Lavoraju nešta ovi iz Veleža, foliraju, Hercegovci su to.
Čuj pare od UEFA za uspjeh u evropi knjižili kao pare iz budžeta :lol: vidi se da su pod Fadilom pa od njega pokupili fazone, kao da smo debili :-)
ne rade ljudi ništa nego ovi iz agencije ne znaju da razdvoje. Ti na ove uplate što su oslobođene poreza moraš prijaviti u poreznu pa da porezna dostavi rješenje da si oslobođen plačanja poreza. E ovi zagrabe iz stavke Velež gdje god ima kakava cifra prislone je.
User avatar
perscitus
Posts: 680
Joined: 18/03/2008 15:17
Location: Mekka - Sinaloa

#14861 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by perscitus »

kleja wrote: 21/07/2022 13:33
dr_arsla wrote: 20/07/2022 23:52 Lavoraju nešta ovi iz Veleža, foliraju, Hercegovci su to.
Čuj pare od UEFA za uspjeh u evropi knjižili kao pare iz budžeta :lol: vidi se da su pod Fadilom pa od njega pokupili fazone, kao da smo debili :-)
ne rade ljudi ništa nego ovi iz agencije ne znaju da razdvoje. Ti na ove uplate što su oslobođene poreza moraš prijaviti u poreznu pa da porezna dostavi rješenje da si oslobođen plačanja poreza. E ovi zagrabe iz stavke Velež gdje god ima kakava cifra prislone je.
Ma stipu ih bolan, dug im preko deset miliona bez ikakvih kamata, pozivaju se na nekakve članove a ne znaju da je ljubav u početku samo pjena u ustima ali postaje nemirno more kada nestašica maha uzima, pričaju bajke o nekakvim kamiondžijama sa krilima a ovamo polaze u grad Nikšić istog dana i pozivaju silnog Mulalića kapetana. Kutak za hardcore trenutak, taman kad im naprave te nebodere da mogu ko Pamuk otvoriti muzej nevinosti i besparice.
I gdje je ona djevojka iz Tuzle, vidim i oni nešto uzimaju, đe su pare Vanila?
User avatar
Logovan
Posts: 102764
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#14862 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Logovan »

:D

Image
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#14863 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Charuga »

kleja wrote: 21/07/2022 13:31 Nikad na zelenu granu od lezihljebovića

https://avaz.ba/vijesti/bih/759580/spor ... -klubovima
Nedaju hercegovci, nije do "naših".
User avatar
ZonFon
Posts: 2276
Joined: 17/11/2013 01:58

#14864 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by ZonFon »

Jel na golu Leotara stoji isti golman ko na Grbavici :?
User avatar
Logovan
Posts: 102764
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#14865 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Logovan »

Tuzla City u novu sezonu m:tel Premijer lige BiH (neće ni ovog vikenda odigrati svoj prvi meč zbog obaveza u Evropi) ulazi s još jednim pojačanjem.

Specijalizirani portal Transfermarkt je objavio da je novi član ekipe iz Simin Hana Amadou Coulibaly, nogometaš iz Malija.

Riječ je o napadaču (25), koji može pokrivati i bočne pozicije. Uvršten je i u sistem Comet Nogometnog saveza BiH te bi pravo nastupao za Tuzla City trebao dobiti 27. jula.

Dosad je igrao za Yeelen u domovini, zatim drugi tim Nantesa te za francuskog trećeligaša Le Puy Foot. On je drugi Afrkanac u Tuzla Cityju, ranije je realizovan transfer golmana Lyona Malcolma Barcole (Togo).
User avatar
perscitus
Posts: 680
Joined: 18/03/2008 15:17
Location: Mekka - Sinaloa

#14866 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by perscitus »

Opa, danas haman pa svi igramo :D . Muhamed Musa je zadužen za deranje laktaškog jarca, Dudić je spremio presing lonac a vrućina će se pobrinuti da voda što prije proključa. Zeljkovići misle izigravati Eskobara sa ono malo jada i kusura što im Pasta da iz treće ruke, pa hoće sa Miletovom agencijom za lijekove da još više ujebu kojekakvim fenacetinima, šećerima, praškovima i lidokainimima, misle jadni to će ih dovesti u ravan sa Divovima a ustvari će završiti na ekvadorskom otpadu ko Bebi iz Lukavice jer provincijalno srce ne može podnijeti latinsku čistoću. Zato su i doveli belog i ovoga mi krsta da može lajati na zvijezde i odvlačiti pažnju medija sa sudijskih mahinacija i lopovluka. E pa neće da može Lalate, nije ti ovo zemlja Srbija, ovdje ćeš da ga šmrćeš i pušiš u isto vrijeme. :izet:

Inače prognoze, Željo, Sloboda? :bih:
User avatar
hrasno38
Posts: 34075
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#14867 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

Zakazati utakmicu u 17.00 u ovakvim vremenskim uslovima je zlocin prema zdravlju sportista ali i gledalaca
User avatar
sime_cipol
Posts: 23407
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw

#14868 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by sime_cipol »

Bolji pitari.
User avatar
hrasno38
Posts: 34075
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#14869 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

sime_cipol wrote: 24/07/2022 17:26 Bolji pitari.
Pa i nisu nesto puno....imali su i jedni i drugi svoje dobre prilike...dobri su golmani
User avatar
luckylaka
Posts: 26216
Joined: 15/01/2010 06:28

#14870 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by luckylaka »

hrasno38 wrote: 24/07/2022 17:51
sime_cipol wrote: 24/07/2022 17:26 Bolji pitari.
Pa i nisu nesto puno....imali su i jedni i drugi svoje dobre prilike...dobri su golmani
E jesu dobri,cist gol Dizdarevica...evo i ovog drugog na sceni
Karikaturist
Posts: 5991
Joined: 20/12/2020 10:03

#14871 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Karikaturist »

Reprezentativac.. :lol:
Plunkett
Posts: 2073
Joined: 01/06/2020 15:15

#14872 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Plunkett »

Dal kao njegov nekadasnji trener Gerrard :thumbup:
Kad si bolji, ne moze ti ni sudija nista.
User avatar
hrasno38
Posts: 34075
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#14873 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

Zasluzena pobjeda Pitara i jedna od prerijetkih koja mi je draga. Svako postrojavanje Dodikovih pulena mi bas ono pase. Ali vidi se ovdje rukopis Dudica i totalno drukcije Sarajevo od proslih sezona. Varesanovic je stvarno dobar igrac i ovaj Musa.
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25481
Joined: 12/08/2013 12:51

#14874 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by insaneinthebrain »

svaka cast pitarima. nek ste poderali cigane :thumbup: :bih:
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#14875 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Charuga »

Je li ovaj golman Borca bio na spisku reprezentativaca? Ako jeste, i neka je. Momak je baš siguran u sebe, i samouvjeren ... :D

Nego, reče Feđa da je igrao bez 6 igrača. Osim Suljića, kojih je to još 5 igrača?

P.S. Neko upita za prognozu za Želju. Svaki poraz ispod 3 razlike je iznenađenje ...
Post Reply