Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Jos uvijek igram Elden Ring, a pored toga i Morrowind preko OpenMW, savladao sam rucnu instalaciju modova tako da nikad vise ne moram igrati vanila verziju (hvala Bogu), niti se zajebavati sa Mod Organizerom. Na open source verziji mozes instalirati ogroman broj modova, a da i dalje bude 60fps i 100% stabilno. A tek je u verziji 0.47
Odigram navečer iza 22:00 po sat vremena Kingdom Come Deliverance, pa ugasim komp, istuširam se i umrem
Na 40 stepeni mi baš ne prija upaliti komp koji isijava sigurno još 10ak stepeni u sobu
Chmoljo wrote: ↑04/07/2022 10:29
ja sam na Expeditions: Rome. predobra igra.
imam trenutno nekih obaveza, pa nemam kad igrati, ali definitivno ću nastaviti ovu.
podsjeća me maaaalkice na SpellForce koji je mješavina RPG i RTS, dok je ovdje RPG i TBS. podsjeti me i na kingmakera sa onim opportunity hitovima
Sve je super osim onog battle minigamea gdje gledas kako dvije strane igraju hrkljus, ono im je cista glupost. Ali sve ostalo: prica, likovi, borba, autenticnost je odlicno odradjeno.
Chmoljo wrote: ↑04/07/2022 10:29
ja sam na Expeditions: Rome. predobra igra.
imam trenutno nekih obaveza, pa nemam kad igrati, ali definitivno ću nastaviti ovu.
podsjeća me maaaalkice na SpellForce koji je mješavina RPG i RTS, dok je ovdje RPG i TBS. podsjeti me i na kingmakera sa onim opportunity hitovima
Sve je super osim onog battle minigamea gdje gledas kako dvije strane igraju hrkljus, ono im je cista glupost. Ali sve ostalo: prica, likovi, borba, autenticnost je odlicno odradjeno.
misliš dok čekaš svoj red? ako mislimo na isto, meni je također glupo što se ne može ubrzati. al hajd... setting je odličan i ima taj šmek tih dobrih igara: Age of mythology (iako je grčka mitologija u pitanju mene nešto asocira), Total war: Rome...
@Raigor Stonehoof ti si ono govorio da si igrao XCOM 2? probaj ovu, nema fantasy elemenata
@Chmoljo
"Yes, you can speed up the battles. Hit F11 and then use pageup and pagedown to increase/decrease speed. Then Hit F11 again to close the setting screen."
Sve je super osim onog battle minigamea gdje gledas kako dvije strane igraju hrkljus, ono im je cista glupost. Ali sve ostalo: prica, likovi, borba, autenticnost je odlicno odradjeno.
misliš dok čekaš svoj red? ako mislimo na isto, meni je također glupo što se ne može ubrzati. al hajd... setting je odličan i ima taj šmek tih dobrih igara: Age of mythology (iako je grčka mitologija u pitanju mene nešto asocira), Total war: Rome...
@Raigor Stonehoof ti si ono govorio da si igrao XCOM 2? probaj ovu, nema fantasy elemenata
Jesam. Dzaba, nema ni pusaka
Ja uzeo ovaj zadnji NBA pa malo igram zadnjih dana, 6 eura na Enebi. Skino sam Xcom: Chimera Squad, al nije mi leglo kao Xcom 2. Imaju neke drugacije mehanike, poput onog breach (ako je ko igrao), nervira me i to, i cartoonish grafika.
Averus wrote: ↑04/07/2022 11:18
@Chmoljo
"Yes, you can speed up the battles. Hit F11 and then use pageup and pagedown to increase/decrease speed. Then Hit F11 again to close the setting screen."
e jbg
hoće li me izvaditi ako kažem da sam samo manje više prolog igrao?
misliš dok čekaš svoj red? ako mislimo na isto, meni je također glupo što se ne može ubrzati. al hajd... setting je odličan i ima taj šmek tih dobrih igara: Age of mythology (iako je grčka mitologija u pitanju mene nešto asocira), Total war: Rome...
@Raigor Stonehoof ti si ono govorio da si igrao XCOM 2? probaj ovu, nema fantasy elemenata
Jesam. Dzaba, nema ni pusaka
Ja uzeo ovaj zadnji NBA pa malo igram zadnjih dana, 6 eura na Enebi. Skino sam Xcom: Chimera Squad, al nije mi leglo kao Xcom 2. Imaju neke drugacije mehanike, poput onog breach (ako je ko igrao), nervira me i to, i cartoonish grafika.
Sve je super osim onog battle minigamea gdje gledas kako dvije strane igraju hrkljus, ono im je cista glupost. Ali sve ostalo: prica, likovi, borba, autenticnost je odlicno odradjeno.
misliš dok čekaš svoj red? ako mislimo na isto, meni je također glupo što se ne može ubrzati. al hajd... setting je odličan i ima taj šmek tih dobrih igara: Age of mythology (iako je grčka mitologija u pitanju mene nešto asocira), Total war: Rome...
@Raigor Stonehoof ti si ono govorio da si igrao XCOM 2? probaj ovu, nema fantasy elemenata
A Age of Wonders? Kazu da je i novi AoE jako dobar. Mada Rome, Medieval i Shogun su za sebe lige.
ProgramskiJezik wrote: ↑04/07/2022 10:18
Doso do zadnjeg Bossa elden ring.. tacno mi zao zavrsit igru
Ja kako nju zavrsi, igram nesto i drugo ali nista me ni blizu ne privlaci i drzi kao ona.
isto bgm, ne znam zasto, inace imam preko 30g igram igre od prvog COD-a UO, i igro sam dosta igri u svojoj karijeri, al fkt je elden ring jedna od rijetkih koja me ovako "uhvatila".. mislim da je 2011 skyrim zadnji put ovako bio dobar da sam se udubio u svijet..
Ja kako nju zavrsi, igram nesto i drugo ali nista me ni blizu ne privlaci i drzi kao ona.
isto bgm, ne znam zasto, inace imam preko 30g igram igre od prvog COD-a UO, i igro sam dosta igri u svojoj karijeri, al fkt je elden ring jedna od rijetkih koja me ovako "uhvatila".. mislim da je 2011 skyrim zadnji put ovako bio dobar da sam se udubio u svijet..
Nije sve gotovo, jos uvijek cekamo DLC, a FromSoft je poznat po kvalitetnin ekspanzijama.
Averus wrote: ↑04/07/2022 11:18
@Chmoljo
"Yes, you can speed up the battles. Hit F11 and then use pageup and pagedown to increase/decrease speed. Then Hit F11 again to close the setting screen."
e jbg
hoće li me izvaditi ako kažem da sam samo manje više prolog igrao?
Ima i gorih
Ovo sam izguglao, kaže lik igra već 50h nije to znao