Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Karikaturist wrote: ↑30/06/2022 10:59Onda je ta cijena smjesna ako ce toliko domacih tekmi biti..
Pa imaš 33 kola, 22 + 11. U prva 22 kola svako ima 11 domaćih, a u onih 11 kola ekipe koje su plasirane do šestog mjesta igraju 6 utakmica kući i 5 na strani.
Charuga wrote: ↑30/06/2022 10:31
Šta je ovde horor? Kada podjeliš na broj utakmica istok i zapad izađu oko 7 KM po tekmi, a sjever 3 KM.
Ako uzmeš do 10.07. to je onda još jeftinije.
Pa na prvu ispadne jeftino, ali vidi cijena pojedinacnih ulaznica. Sloboda, Posusje i Leotar 10 KM istok, preskupo, a sta reci za Slogu i Igman. Ljudi tek usli u ligu i cijena za istocnu tribinu 10 KM. Cijene iz kategorije 2 bi trebale biti u kategoriji 1, a u kategoriji 2 spustiti za 2-3 KM. Cak su u kategoriji 1 bezveze neke klubove naveli.
Mislim uvijek stoji ono ko nema za zapada i istoka, nebitno je li sezonska ili pojedinacna, ima za sjever pa neka tamo ide, ali opet je bezveze napuhavati cijene. Stalne cijene sezonskih su trebale biti kao promotivne, a promotivne možda nekih 70-75 KM i ovo bi vec bilo dobro. Moglo je biti gore od ovog, sreća pa se sjetiše da uvedu promotivne cijene, kategorizaciju i kupovanje na rate da bude koliko toliko podnosljivo. Trebali su jos napraviti nesto za penzionere i studente.
hajde, ako je tako kako kažeš, bilo bi mi drago da se iščupate. Nije liga nimalo zanimljiva ako se na derbijima ne odlučuje prvak !!!
Ili barem putnik za Europu
Absolutamente! Treba pozdraviti svaki izlazak iz krize, plaćena dugovanja i pri tome kamp kao zalog za budućnost jer ovoj državi u svim segmentima, od škole do sporta, je potreban restart, potrebno plodno tlo da omladina može dostići svoj puni potencijal jer jedino nas oni mogu izvući iz govana. Što posiješ to požanješ, za fudbal, za grad, za državu, za budućnost! I nema veze što prodaju zemlju kojekakvim kamiondžijama po bijelom svijetu, nema veze što im je ta zemlja dodijeljena od države kako bi radnička klasa nakon napornog dana prosipala magiju po terenu umjesto da od silnog umora i neimaštine prosipaju magiju pretvaranja alkohola u porodično nasilje, više nema nikakve veze što su dopustili sebi da uđu u takve finansijske dubioze i neplaćena potraživanja prema zajednici koja ih hrani i brani kako bi takav poklon završio u rukama bauštelaca i šofera. Izvinite, ali ja ne vidim alternativu, ili ovo ili vam ne gine SOS dječije selo za rast i razvoj zajedno sa Barakhodama, Trojama i Špartama. Tako da od mene imate punu podršku! Možda sam naivni nostalgičar ali mislim da Div mora imati nešto pored sebe malo i simpatično da može držati u rukama. Jebi ga, navika. Sve u svemu, naprijed Željo!
Absolutamente! Treba pozdraviti svaki izlazak iz krize, plaćena dugovanja i pri tome kamp kao zalog za budućnost jer ovoj državi u svim segmentima, od škole do sporta, je potreban restart, potrebno plodno tlo da omladina može dostići svoj puni potencijal jer jedino nas oni mogu izvući iz govana. Što posiješ to požanješ, za fudbal, za grad, za državu, za budućnost! I nema veze što prodaju zemlju kojekakvim kamiondžijama po bijelom svijetu, nema veze što im je ta zemlja dodijeljena od države kako bi radnička klasa nakon napornog dana prosipala magiju po terenu umjesto da od silnog umora i neimaštine prosipaju magiju pretvaranja alkohola u porodično nasilje, više nema nikakve veze što su dopustili sebi da uđu u takve finansijske dubioze i neplaćena potraživanja prema zajednici koja ih hrani i brani kako bi takav poklon završio u rukama bauštelaca i šofera. Izvinite, ali ja ne vidim alternativu, sto godina vam u guzici sa mentalnim sklopom provincijalca iz Prvog velikog rata ili ovo ili SOS dječije selo za rast i razvoj zajedno sa Barakhodama, Trojama i Špartama. Tako da od mene imate punu podršku! Možda sam naivni nostalgičar ali mislim da Div mora imati nešto pored sebe malo i simpatično da može držati u rukama. Jebi ga, navika. Sve u svemu, naprijed Željo!
Dat cemo mu kurcinu.
Nije mala, ali je simpaticna.
Absolutamente! Treba pozdraviti svaki izlazak iz krize, plaćena dugovanja i pri tome kamp kao zalog za budućnost jer ovoj državi u svim segmentima, od škole do sporta, je potreban restart, potrebno plodno tlo da omladina može dostići svoj puni potencijal jer jedino nas oni mogu izvući iz govana. Što posiješ to požanješ, za fudbal, za grad, za državu, za budućnost! I nema veze što prodaju zemlju kojekakvim kamiondžijama po bijelom svijetu, nema veze što im je ta zemlja dodijeljena od države kako bi radnička klasa nakon napornog dana prosipala magiju po terenu umjesto da od silnog umora i neimaštine prosipaju magiju pretvaranja alkohola u porodično nasilje, više nema nikakve veze što su dopustili sebi da uđu u takve finansijske dubioze i neplaćena potraživanja prema zajednici koja ih hrani i brani kako bi takav poklon završio u rukama bauštelaca i šofera. Izvinite, ali ja ne vidim alternativu, sto godina vam u guzici sa mentalnim sklopom provincijalca iz Prvog velikog rata ili ovo ili SOS dječije selo za rast i razvoj zajedno sa Barakhodama, Trojama i Špartama. Tako da od mene imate punu podršku! Možda sam naivni nostalgičar ali mislim da Div mora imati nešto pored sebe malo i simpatično da može držati u rukama. Jebi ga, navika. Sve u svemu, naprijed Željo!
Dat cemo mu kurcinu.
Nije mala, ali je simpaticna.
Ono kad te neko izjebe tekston a ti od jada osujes
Absolutamente! Treba pozdraviti svaki izlazak iz krize, plaćena dugovanja i pri tome kamp kao zalog za budućnost jer ovoj državi u svim segmentima, od škole do sporta, je potreban restart, potrebno plodno tlo da omladina može dostići svoj puni potencijal jer jedino nas oni mogu izvući iz govana. Što posiješ to požanješ, za fudbal, za grad, za državu, za budućnost! I nema veze što prodaju zemlju kojekakvim kamiondžijama po bijelom svijetu, nema veze što im je ta zemlja dodijeljena od države kako bi radnička klasa nakon napornog dana prosipala magiju po terenu umjesto da od silnog umora i neimaštine prosipaju magiju pretvaranja alkohola u porodično nasilje, više nema nikakve veze što su dopustili sebi da uđu u takve finansijske dubioze i neplaćena potraživanja prema zajednici koja ih hrani i brani kako bi takav poklon završio u rukama bauštelaca i šofera. Izvinite, ali ja ne vidim alternativu, sto godina vam u guzici sa mentalnim sklopom provincijalca iz Prvog velikog rata ili ovo ili SOS dječije selo za rast i razvoj zajedno sa Barakhodama, Trojama i Špartama. Tako da od mene imate punu podršku! Možda sam naivni nostalgičar ali mislim da Div mora imati nešto pored sebe malo i simpatično da može držati u rukama. Jebi ga, navika. Sve u svemu, naprijed Željo!
Dat cemo mu kurcinu.
Nije mala, ali je simpaticna.
Bolje daj je Lutvi da mu Brajlović sa bijelim lukom osuši na tradicionalni seljački način. Ionako vam je sažvakao većinu imovine.
E jest i izjeb'o halal mu vjera... Nasika se brat i umotvorine plasira.
Ima osebujan stil, mora mu se priznati, drugaciji je od ostalih i unosi svjezinu u svakodnevnu dosadu, ali ovako kad lupi i odgovorit ce mu se adekvatno.
Div moze samo da se pokori pred starijim i vecim bratom.
BHF_Manijak wrote: ↑30/06/2022 18:34
E jest i izjeb'o halal mu vjera... Nasika se brat i umotvorine plasira.
Ima osebujan stil, mora mu se priznati, drugaciji je od ostalih i unosi svjezinu u svakodnevnu dosadu, ali ovako kad lupi i odgovorit ce mu se adekvatno.
Div moze samo da se pokori pred starijim i vecim bratom.
I dalje se furate na "veci" po cemu, veci minus na racunu imate? Vise se se sageli investitoru, da vam do balcaka uchera
ne mogu rec da mi je drago sto se "veci" nije jos udunuo, al mi je drago sto konacno provirujete iz rupa, mozda zivne tema
Bar mene sto se tice nece zivnuti sigurno, nemam ja zivaca za ove gluposti...
Jos kad vidim da su to ljudi u kasnim 40-tim i 50-tim koji pisu infantilne stvari, tuga me uhvati Bgm.
Absolutamente! Treba pozdraviti svaki izlazak iz krize, plaćena dugovanja i pri tome kamp kao zalog za budućnost jer ovoj državi u svim segmentima, od škole do sporta, je potreban restart, potrebno plodno tlo da omladina može dostići svoj puni potencijal jer jedino nas oni mogu izvući iz govana. Što posiješ to požanješ, za fudbal, za grad, za državu, za budućnost! I nema veze što prodaju zemlju kojekakvim kamiondžijama po bijelom svijetu, nema veze što im je ta zemlja dodijeljena od države kako bi radnička klasa nakon napornog dana prosipala magiju po terenu umjesto da od silnog umora i neimaštine prosipaju magiju pretvaranja alkohola u porodično nasilje, više nema nikakve veze što su dopustili sebi da uđu u takve finansijske dubioze i neplaćena potraživanja prema zajednici koja ih hrani i brani kako bi takav poklon završio u rukama bauštelaca i šofera. Izvinite, ali ja ne vidim alternativu, ili ovo ili vam ne gine SOS dječije selo za rast i razvoj zajedno sa Barakhodama, Trojama i Špartama. Tako da od mene imate punu podršku! Možda sam naivni nostalgičar ali mislim da Div mora imati nešto pored sebe malo i simpatično da može držati u rukama. Jebi ga, navika. Sve u svemu, naprijed Željo!
animus wrote: ↑29/06/2022 17:35
@Ricken @Didier i @ultima_palabra
Nisam ja ni mislio na onaj teren lijevo od stadiona nego na pomoćni. Jasno je da je on u vašem vlasništvu i da ste ga dobili na poklon od Općine NS. Niste ga kupili. Kad vam je dodijeljen to je bilo da se razvija sport a ne da prodate dalje. I taj lijevo bi prodali da je kojim slučajem vaš. Sreća pa nije.
Pogrešno.
Mi nismo dobili od opštine, već smo dobili u procesu diobe. Momci, baratate sa netačnim informacijama i onda na osnovu toga kreirate lične frustracije. Nije to zdravo.
animus wrote: ↑29/06/2022 17:35
@Ricken @Didier i @ultima_palabra
Nisam ja ni mislio na onaj teren lijevo od stadiona nego na pomoćni. Jasno je da je on u vašem vlasništvu i da ste ga dobili na poklon od Općine NS. Niste ga kupili. Kad vam je dodijeljen to je bilo da se razvija sport a ne da prodate dalje. I taj lijevo bi prodali da je kojim slučajem vaš. Sreća pa nije.
Pogrešno. Mi nismo dobili od opštine, već smo dobili u procesu diobe. Momci, baratate sa netačnim informacijama i onda na osnovu toga kreirate lične frustracije. Nije to zdravo.
animus wrote: ↑29/06/2022 17:35
@Ricken @Didier i @ultima_palabra
Nisam ja ni mislio na onaj teren lijevo od stadiona nego na pomoćni. Jasno je da je on u vašem vlasništvu i da ste ga dobili na poklon od Općine NS. Niste ga kupili. Kad vam je dodijeljen to je bilo da se razvija sport a ne da prodate dalje. I taj lijevo bi prodali da je kojim slučajem vaš. Sreća pa nije.
Nemoj se ljutiti, ali ja fakat ne mogu ozbiljno shvatiti nekoga čiji me nick podsjeća u isto vrijeme na životinju i anus. Ne znam jesi li to odabrao pod nekim dojmom kad ste prodali klub ili iz nekog drugog razloga, ali stvarno mi je neugodno da razgovaramo.