Premijer liga BiH - @manijak1

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
kleja
Posts: 541
Joined: 08/03/2022 13:25

#14726 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by kleja »

Charuga wrote: 30/06/2022 10:28
made_in_sarajevo wrote: 30/06/2022 09:39Pa sta je reci, ipak ide zgrada umjesto pomocnog koju ce te vi nasljediti nekako sta?
Sve će se znati, ako/kada se potpiše Ugovor/Sporazum o saradnji/partnerstvu. Do tada su sve samo priče, novinarska nagađanja, nagađanja raje, ...
pa neće vam lik na lijepe oći i bez pokrića dati lovu. Ja ne vidim tu budalu koja bi to na takav način odradio.

Sve je interes, vi meni teren ja vama lovu !!!
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#14727 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Charuga »

Samo polako, neće ni jedna strana biti zakinuta kada/ako se potpiše.
Karikaturist
Posts: 5991
Joined: 20/12/2020 10:03

#14729 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Karikaturist »

Onda je ta cijena smjesna ako ce toliko domacih tekmi biti..
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#14730 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Charuga »

Karikaturist wrote: 30/06/2022 10:59Onda je ta cijena smjesna ako ce toliko domacih tekmi biti..
Pa imaš 33 kola, 22 + 11. U prva 22 kola svako ima 11 domaćih, a u onih 11 kola ekipe koje su plasirane do šestog mjesta igraju 6 utakmica kući i 5 na strani.

P.S. Ako pratiš našu ligu to bi trebao znati ... 8-)
kleja
Posts: 541
Joined: 08/03/2022 13:25

#14731 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by kleja »

Charuga wrote: 30/06/2022 10:57 Samo polako, neće ni jedna strana biti zakinuta kada/ako se potpiše.
hajde, ako je tako kako kažeš, bilo bi mi drago da se iščupate. Nije liga nimalo zanimljiva ako se na derbijima ne odlučuje prvak !!!
splinter
Posts: 8705
Joined: 08/10/2011 12:28

#14732 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by splinter »

kleja wrote: 30/06/2022 11:41
Charuga wrote: 30/06/2022 10:57 Samo polako, neće ni jedna strana biti zakinuta kada/ako se potpiše.
hajde, ako je tako kako kažeš, bilo bi mi drago da se iščupate. Nije liga nimalo zanimljiva ako se na derbijima ne odlučuje prvak !!!
Ili barem putnik za Europu
User avatar
Logovan
Posts: 102764
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#14733 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Logovan »

Charuga wrote: 30/06/2022 10:31 Šta je ovde horor? Kada podjeliš na broj utakmica istok i zapad izađu oko 7 KM po tekmi, a sjever 3 KM.

Ako uzmeš do 10.07. to je onda još jeftinije.
Pa na prvu ispadne jeftino, ali vidi cijena pojedinacnih ulaznica. :D Sloboda, Posusje i Leotar 10 KM istok, preskupo, a sta reci za Slogu i Igman. :D Ljudi tek usli u ligu i cijena za istocnu tribinu 10 KM. Cijene iz kategorije 2 bi trebale biti u kategoriji 1, a u kategoriji 2 spustiti za 2-3 KM. Cak su u kategoriji 1 bezveze neke klubove naveli.
Mislim uvijek stoji ono ko nema za zapada i istoka, nebitno je li sezonska ili pojedinacna, ima za sjever pa neka tamo ide, ali opet je bezveze napuhavati cijene. Stalne cijene sezonskih su trebale biti kao promotivne, a promotivne možda nekih 70-75 KM i ovo bi vec bilo dobro. Moglo je biti gore od ovog, sreća pa se sjetiše da uvedu promotivne cijene, kategorizaciju i kupovanje na rate da bude koliko toliko podnosljivo. Trebali su jos napraviti nesto za penzionere i studente.
User avatar
perscitus
Posts: 680
Joined: 18/03/2008 15:17
Location: Mekka - Sinaloa

#14734 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by perscitus »

splinter wrote: 30/06/2022 11:43
kleja wrote: 30/06/2022 11:41

hajde, ako je tako kako kažeš, bilo bi mi drago da se iščupate. Nije liga nimalo zanimljiva ako se na derbijima ne odlučuje prvak !!!
Ili barem putnik za Europu
:thumbup: Absolutamente! Treba pozdraviti svaki izlazak iz krize, plaćena dugovanja i pri tome kamp kao zalog za budućnost jer ovoj državi u svim segmentima, od škole do sporta, je potreban restart, potrebno plodno tlo da omladina može dostići svoj puni potencijal jer jedino nas oni mogu izvući iz govana. Što posiješ to požanješ, za fudbal, za grad, za državu, za budućnost! :bih: I nema veze što prodaju zemlju kojekakvim kamiondžijama po bijelom svijetu, nema veze što im je ta zemlja dodijeljena od države kako bi radnička klasa nakon napornog dana prosipala magiju po terenu umjesto da od silnog umora i neimaštine prosipaju magiju pretvaranja alkohola u porodično nasilje, više nema nikakve veze što su dopustili sebi da uđu u takve finansijske dubioze i neplaćena potraživanja prema zajednici koja ih hrani i brani kako bi takav poklon završio u rukama bauštelaca i šofera. Izvinite, ali ja ne vidim alternativu, ili ovo ili vam ne gine SOS dječije selo za rast i razvoj zajedno sa Barakhodama, Trojama i Špartama. Tako da od mene imate punu podršku! Možda sam naivni nostalgičar ali mislim da Div mora imati nešto pored sebe malo i simpatično da može držati u rukama. Jebi ga, navika. Sve u svemu, naprijed Željo! :thumbup: :bih:
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28526
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#14735 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by BHF_Manijak »

perscitus wrote: 30/06/2022 17:39
splinter wrote: 30/06/2022 11:43

Ili barem putnik za Europu
:thumbup: Absolutamente! Treba pozdraviti svaki izlazak iz krize, plaćena dugovanja i pri tome kamp kao zalog za budućnost jer ovoj državi u svim segmentima, od škole do sporta, je potreban restart, potrebno plodno tlo da omladina može dostići svoj puni potencijal jer jedino nas oni mogu izvući iz govana. Što posiješ to požanješ, za fudbal, za grad, za državu, za budućnost! :bih: I nema veze što prodaju zemlju kojekakvim kamiondžijama po bijelom svijetu, nema veze što im je ta zemlja dodijeljena od države kako bi radnička klasa nakon napornog dana prosipala magiju po terenu umjesto da od silnog umora i neimaštine prosipaju magiju pretvaranja alkohola u porodično nasilje, više nema nikakve veze što su dopustili sebi da uđu u takve finansijske dubioze i neplaćena potraživanja prema zajednici koja ih hrani i brani kako bi takav poklon završio u rukama bauštelaca i šofera. Izvinite, ali ja ne vidim alternativu, sto godina vam u guzici sa mentalnim sklopom provincijalca iz Prvog velikog rata ili ovo ili SOS dječije selo za rast i razvoj zajedno sa Barakhodama, Trojama i Špartama. Tako da od mene imate punu podršku! Možda sam naivni nostalgičar ali mislim da Div mora imati nešto pored sebe malo i simpatično da može držati u rukama. Jebi ga, navika. Sve u svemu, naprijed Željo! :thumbup: :bih:
Dat cemo mu kurcinu.
Nije mala, ali je simpaticna.
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#14736 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Raigor Stonehoof »

BHF_Manijak wrote: 30/06/2022 18:14
perscitus wrote: 30/06/2022 17:39

:thumbup: Absolutamente! Treba pozdraviti svaki izlazak iz krize, plaćena dugovanja i pri tome kamp kao zalog za budućnost jer ovoj državi u svim segmentima, od škole do sporta, je potreban restart, potrebno plodno tlo da omladina može dostići svoj puni potencijal jer jedino nas oni mogu izvući iz govana. Što posiješ to požanješ, za fudbal, za grad, za državu, za budućnost! :bih: I nema veze što prodaju zemlju kojekakvim kamiondžijama po bijelom svijetu, nema veze što im je ta zemlja dodijeljena od države kako bi radnička klasa nakon napornog dana prosipala magiju po terenu umjesto da od silnog umora i neimaštine prosipaju magiju pretvaranja alkohola u porodično nasilje, više nema nikakve veze što su dopustili sebi da uđu u takve finansijske dubioze i neplaćena potraživanja prema zajednici koja ih hrani i brani kako bi takav poklon završio u rukama bauštelaca i šofera. Izvinite, ali ja ne vidim alternativu, sto godina vam u guzici sa mentalnim sklopom provincijalca iz Prvog velikog rata ili ovo ili SOS dječije selo za rast i razvoj zajedno sa Barakhodama, Trojama i Špartama. Tako da od mene imate punu podršku! Možda sam naivni nostalgičar ali mislim da Div mora imati nešto pored sebe malo i simpatično da može držati u rukama. Jebi ga, navika. Sve u svemu, naprijed Željo! :thumbup: :bih:
Dat cemo mu kurcinu.
Nije mala, ali je simpaticna.
Ono kad te neko izjebe tekston a ti od jada osujes :D
User avatar
perscitus
Posts: 680
Joined: 18/03/2008 15:17
Location: Mekka - Sinaloa

#14737 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by perscitus »

BHF_Manijak wrote: 30/06/2022 18:14
perscitus wrote: 30/06/2022 17:39

:thumbup: Absolutamente! Treba pozdraviti svaki izlazak iz krize, plaćena dugovanja i pri tome kamp kao zalog za budućnost jer ovoj državi u svim segmentima, od škole do sporta, je potreban restart, potrebno plodno tlo da omladina može dostići svoj puni potencijal jer jedino nas oni mogu izvući iz govana. Što posiješ to požanješ, za fudbal, za grad, za državu, za budućnost! :bih: I nema veze što prodaju zemlju kojekakvim kamiondžijama po bijelom svijetu, nema veze što im je ta zemlja dodijeljena od države kako bi radnička klasa nakon napornog dana prosipala magiju po terenu umjesto da od silnog umora i neimaštine prosipaju magiju pretvaranja alkohola u porodično nasilje, više nema nikakve veze što su dopustili sebi da uđu u takve finansijske dubioze i neplaćena potraživanja prema zajednici koja ih hrani i brani kako bi takav poklon završio u rukama bauštelaca i šofera. Izvinite, ali ja ne vidim alternativu, sto godina vam u guzici sa mentalnim sklopom provincijalca iz Prvog velikog rata ili ovo ili SOS dječije selo za rast i razvoj zajedno sa Barakhodama, Trojama i Špartama. Tako da od mene imate punu podršku! Možda sam naivni nostalgičar ali mislim da Div mora imati nešto pored sebe malo i simpatično da može držati u rukama. Jebi ga, navika. Sve u svemu, naprijed Željo! :thumbup: :bih:
Dat cemo mu kurcinu.
Nije mala, ali je simpaticna.

Bolje daj je Lutvi da mu Brajlović sa bijelim lukom osuši na tradicionalni seljački način. Ionako vam je sažvakao većinu imovine.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28526
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#14738 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by BHF_Manijak »

E jest i izjeb'o halal mu vjera... Nasika se brat i umotvorine plasira.

Ima osebujan stil, mora mu se priznati, drugaciji je od ostalih i unosi svjezinu u svakodnevnu dosadu, ali ovako kad lupi i odgovorit ce mu se adekvatno.

Div moze samo da se pokori pred starijim i vecim bratom.
Karikaturist
Posts: 5991
Joined: 20/12/2020 10:03

#14739 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Karikaturist »

Ohanite i jedan i drugi i pokrite se carsafima..
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#14740 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Raigor Stonehoof »

BHF_Manijak wrote: 30/06/2022 18:34 E jest i izjeb'o halal mu vjera... Nasika se brat i umotvorine plasira.

Ima osebujan stil, mora mu se priznati, drugaciji je od ostalih i unosi svjezinu u svakodnevnu dosadu, ali ovako kad lupi i odgovorit ce mu se adekvatno.

Div moze samo da se pokori pred starijim i vecim bratom.
I dalje se furate na "veci" :lol: po cemu, veci minus na racunu imate? :D Vise se se sageli investitoru, da vam do balcaka uchera :izet: :D

ne mogu rec da mi je drago sto se "veci" nije jos udunuo, al mi je drago sto konacno provirujete iz rupa, mozda zivne tema :)
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28526
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#14741 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by BHF_Manijak »

Bar mene sto se tice nece zivnuti sigurno, nemam ja zivaca za ove gluposti...
Jos kad vidim da su to ljudi u kasnim 40-tim i 50-tim koji pisu infantilne stvari, tuga me uhvati Bgm.
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#14742 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Raigor Stonehoof »

ad hominem kad nemas argumenata

bosnjo_manijak :D
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28526
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#14743 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by BHF_Manijak »

Raigor Stonehoof wrote: 01/07/2022 00:03 ad hominem kad nemas argumenata

bosnjo_manijak :D
Sta je ovdje ad hominem Boga ti? Sto kazem da su djuturumi gori od djece?

Nekima je to simpaticno, meni nije. Dobre zajebancije odavno fali, kvalitetne.
Nekima je cak i mrznja svojstvena...

Tako da mene sto se tice uzivajte, halalite na upadu.
splinter
Posts: 8705
Joined: 08/10/2011 12:28

#14744 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by splinter »

perscitus wrote: 30/06/2022 17:39
splinter wrote: 30/06/2022 11:43

Ili barem putnik za Europu
:thumbup: Absolutamente! Treba pozdraviti svaki izlazak iz krize, plaćena dugovanja i pri tome kamp kao zalog za budućnost jer ovoj državi u svim segmentima, od škole do sporta, je potreban restart, potrebno plodno tlo da omladina može dostići svoj puni potencijal jer jedino nas oni mogu izvući iz govana. Što posiješ to požanješ, za fudbal, za grad, za državu, za budućnost! :bih: I nema veze što prodaju zemlju kojekakvim kamiondžijama po bijelom svijetu, nema veze što im je ta zemlja dodijeljena od države kako bi radnička klasa nakon napornog dana prosipala magiju po terenu umjesto da od silnog umora i neimaštine prosipaju magiju pretvaranja alkohola u porodično nasilje, više nema nikakve veze što su dopustili sebi da uđu u takve finansijske dubioze i neplaćena potraživanja prema zajednici koja ih hrani i brani kako bi takav poklon završio u rukama bauštelaca i šofera. Izvinite, ali ja ne vidim alternativu, ili ovo ili vam ne gine SOS dječije selo za rast i razvoj zajedno sa Barakhodama, Trojama i Špartama. Tako da od mene imate punu podršku! Možda sam naivni nostalgičar ali mislim da Div mora imati nešto pored sebe malo i simpatično da može držati u rukama. Jebi ga, navika. Sve u svemu, naprijed Željo! :thumbup: :bih:
Burke ponesi robe kad se vratiš u Bosnu.
User avatar
Ricken
Posts: 6053
Joined: 03/05/2011 23:00
Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
Contact:

#14745 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Ricken »

animus wrote: 29/06/2022 17:35 @Ricken @Didier i @ultima_palabra
Nisam ja ni mislio na onaj teren lijevo od stadiona nego na pomoćni. Jasno je da je on u vašem vlasništvu i da ste ga dobili na poklon od Općine NS. Niste ga kupili. Kad vam je dodijeljen to je bilo da se razvija sport a ne da prodate dalje. I taj lijevo bi prodali da je kojim slučajem vaš. Sreća pa nije.
Pogrešno.
Mi nismo dobili od opštine, već smo dobili u procesu diobe. Momci, baratate sa netačnim informacijama i onda na osnovu toga kreirate lične frustracije. Nije to zdravo. :D
il dottore
Posts: 1691
Joined: 12/04/2014 20:35

#14746 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by il dottore »

Ricken wrote: 01/07/2022 19:29
animus wrote: 29/06/2022 17:35 @Ricken @Didier i @ultima_palabra
Nisam ja ni mislio na onaj teren lijevo od stadiona nego na pomoćni. Jasno je da je on u vašem vlasništvu i da ste ga dobili na poklon od Općine NS. Niste ga kupili. Kad vam je dodijeljen to je bilo da se razvija sport a ne da prodate dalje. I taj lijevo bi prodali da je kojim slučajem vaš. Sreća pa nije.
Pogrešno.
Mi nismo dobili od opštine, već smo dobili u procesu diobe. Momci, baratate sa netačnim informacijama i onda na osnovu toga kreirate lične frustracije. Nije to zdravo. :D
Manijak ne more biti svak
Ferroviere
Posts: 63
Joined: 26/06/2013 19:14

#14747 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Ferroviere »



Baš dobar podkast, Peljto odličan :bih:
User avatar
luckylaka
Posts: 26216
Joined: 15/01/2010 06:28

#14749 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by luckylaka »

Cini mi se da se bas ni jedan nije dobro proveo u ligama petice
User avatar
Didier
Posts: 3787
Joined: 10/04/2014 19:54
Location: Главни град

#14750 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Didier »

    animus wrote: 29/06/2022 17:35 @Ricken @Didier i @ultima_palabra
    Nisam ja ni mislio na onaj teren lijevo od stadiona nego na pomoćni. Jasno je da je on u vašem vlasništvu i da ste ga dobili na poklon od Općine NS. Niste ga kupili. Kad vam je dodijeljen to je bilo da se razvija sport a ne da prodate dalje. I taj lijevo bi prodali da je kojim slučajem vaš. Sreća pa nije.
    Nemoj se ljutiti, ali ja fakat ne mogu ozbiljno shvatiti nekoga čiji me nick podsjeća u isto vrijeme na životinju i anus. Ne znam jesi li to odabrao pod nekim dojmom kad ste prodali klub ili iz nekog drugog razloga, ali stvarno mi je neugodno da razgovaramo.
    Post Reply