Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Raigor Stonehoof wrote: ↑17/06/2022 13:21
znaci nakon prva dva kola imacemo 1 bod i onda pljuvanje s istoka u trecem kolu
Kad se obje utakmice odgode
TC cemo dobiti, Borac ce nam odgoditi, tako da zvizduke ocekujemo na Kosevu eventualno u 10. kolu, zbog rezultata u Mostaru
Raigor Stonehoof wrote: ↑17/06/2022 13:21
znaci nakon prva dva kola imacemo 1 bod i onda pljuvanje s istoka u trecem kolu
Kad se obje utakmice odgode
TC cemo dobiti, Borac ce nam odgoditi, tako da zvizduke ocekujemo na Kosevu eventualno u 10. kolu, zbog rezultata u Mostaru
Raigor Stonehoof wrote: ↑17/06/2022 13:21
znaci nakon prva dva kola imacemo 1 bod i onda pljuvanje s istoka u trecem kolu
4 boda
madesa wrote: ↑17/06/2022 13:29
ne moze se odgoditi bez nase saglasnosti.
Ja koliko znam sve zavisi kada se poslao zahtjev za odgodu. Klub odlučuje ako se zatražila odgoda 7 dana prije utakmice, ako je više od 7 dana, onda savez odlučuje.
Raigor Stonehoof wrote: ↑17/06/2022 13:21
znaci nakon prva dva kola imacemo 1 bod i onda pljuvanje s istoka u trecem kolu
4 boda
madesa wrote: ↑17/06/2022 13:29
ne moze se odgoditi bez nase saglasnosti.
Ja koliko znam sve zavisi kada se poslao zahtjev za odgodu. Klub odlučuje ako se zatražila odgoda 7 dana prije utakmice, ako je više od 7 dana, onda savez odlučuje.
Mislim da je u pitanju 8 dana ranije, a onda treba saglasnost i drugog kluba (zato je Velez imao pravo ne pristati, nekorektno, ali eto).
S njima bi trebali igrati izmedju dvije utakmice drugog pretkola. Ako prodju prvo pretkolo, nema sanse da ne traze odgodu, a imace dovoljno vremena.
last mohicans wrote: ↑17/06/2022 17:37
Ništa ovaj mali, u 1000 minuta 3 gola. Ako nam ga Redzepagic trpa, odmah odbiti, jer nam je i Secerovica uvalio.
last mohicans wrote: ↑17/06/2022 17:37
Ništa ovaj mali, u 1000 minuta 3 gola. Ako nam ga Redzepagic trpa, odmah odbiti, jer nam je i Secerovica uvalio.
I Avramovski je Redžepagićev, kakve to veze ima?
Da i ćorava koka zrno ubode. I taj Avramovski jos uvijek nije puni potencijal pokazao. Ali guzeljaš Šećerović je top.
Avramovski je mozda igracina za nase uslove, nadati se da cemo to i mi vidjeti na djelu. Do sada je uglavnom uzimao lovu da lezi, znaci corak.
A raspored sami sebi ne bismo bolje skrojili, bar ovaj prvi dio
Logovan wrote: ↑18/06/2022 09:37
Ma Avramovski je baš dobar igrač. Odigrao je nešto malo utakmica, mislim sedam, ali vidiš odmah da momak zna igrati.
Nije sporno zna li on, nego koliku korist imamo od njega. Koji ce nam klinac ako ce igrati svaku trecu utakmicu
Ne možemo znati kakav će biti, ali mislim da vrijedi rizikovati. Nije davno došao pa da se o njemu razmišlja. Oporavio se od povrede, trenira, a Boga pitaj šta će biti u narednoj sezoni.
Gledam ovog kondicionog na IG, zvijer čovjek, kineziologiju završio, Lanu trenira, ako čita, upregni ih prijatelju da krv pišaju. Dosta više lelujanja na terenu.