Premijer liga BiH - @manijak1

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
sime_cipol
Posts: 23411
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw

#14576 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by sime_cipol »

Ne brinite, u Sarajevu ce se Marcelo pretvoriti u lijevog beka sa dvije desne noge. :oops: :D
User avatar
Logovan
Posts: 102805
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#14577 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Logovan »

Tatar u Borcu :skoljka:
last mohicans
Posts: 18248
Joined: 09/08/2012 23:19

#14578 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by last mohicans »

Logovan wrote: 09/06/2022 22:08 Tatar u Borcu :skoljka:
Šupak
Anquilla
Posts: 2504
Joined: 25/04/2016 19:31

#14579 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Anquilla »

last mohicans wrote: 09/06/2022 22:10
Logovan wrote: 09/06/2022 22:08 Tatar u Borcu :skoljka:
Šupak
:thumbup:

Onaj malac kad je otišao iz Želje u Borac, bar je znao da ide zbog reprezentacije.
Ovakvi kao Tatar, i prije Avdukić :-)

Zamišljam kako slavi gol pred tribinom navijača koji veličaju ratka mladića, sa trenerom koji se divi šešelju...

Aferim, mislim da će se brzo pokajati :roll:
User avatar
Logovan
Posts: 102805
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#14580 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Logovan »

Anquilla wrote: 09/06/2022 23:16
Aferim, mislim da će se brzo pokajati :roll:
Čisto sumnjam. Daj što više para i eto ga, ne smeta ni ratko, niti bilo šta drugo što nije vezano za sport.
Anquilla
Posts: 2504
Joined: 25/04/2016 19:31

#14581 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Anquilla »

Logovan wrote: 09/06/2022 23:22
Anquilla wrote: 09/06/2022 23:16
Aferim, mislim da će se brzo pokajati :roll:
Čisto sumnjam. Daj što više para i eto ga, ne smeta ni ratko, niti bilo šta drugo što nije vezano za sport.
Ne smeta sad, jer uopšte ne zna šta ga čeka, biranim riječima ću reći da je poglup :lol:

Nije ga Sarajevo stvorilo, ali mu je dalo priliku da fine pare zaradi u inostranstvu.
Lik ima stan u ovom gradu, valja mu doći ponekad, a nije isto sad otići u Borac i prije par godina.

Dala bih pare da ga pozovu u reprezentaciju sad, samo jer mislim da bi imao vatren doček, a mogu tek misliti na Koševu :lol:
User avatar
plain vanilla
Posts: 70277
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#14582 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by plain vanilla »

Nista nije sveto,
Sve je bruto i neto...
User avatar
van Basten
Posts: 7965
Joined: 21/09/2006 02:59

#14583 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by van Basten »

Dzon obraz, najblaze receno. Hebat ga...
Nego, sta nam se ono Gigovic blamira na uefa testiranjima? Mi cijelo vrijeme mislili da on krade namjerno a on ustvari ne poznaje pravila :izet:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#14584 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by ultima_palabra »

Tatar je firaun, njima drzava pokloni i opremi stan, oni prodaju sve stvari, iskopaju uticnice, naloze stolariju i razgule... stvarno mislite da je on mogao neku odanost prema Sarajevu razviti? :lol:
User avatar
Maharadza
Posts: 17070
Joined: 30/01/2013 15:13

#14585 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Maharadza »

Logovan wrote: 09/06/2022 22:08 Tatar u Borcu :skoljka:
Cigojner garavi onaj đikanski! :skoljka:
User avatar
ZonFon
Posts: 2276
Joined: 17/11/2013 01:58

#14586 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by ZonFon »

Hvala mu za one partije ali sto dalje mu kuca bila od nase.
User avatar
sime_cipol
Posts: 23411
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw

#14587 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by sime_cipol »

Ne znam sto ste to primili srcu toliko :?
Tatar igrao za vas 2-3 godine, ne znam ni sam, dobro bilo vama, dobro njemu, covjek otisao dalje. Sutra ce mozda otici u Zrinjski, doci u Zelju ili Velez. Nikakve emocije, ljubav, pi.... materina, cisti biznis.
User avatar
PhilJacksonIzvala
Posts: 585
Joined: 30/04/2020 10:35

#14588 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by PhilJacksonIzvala »

sime_cipol wrote: 10/06/2022 11:04 Ne znam sto ste to primili srcu toliko :?
Tatar igrao za vas 2-3 godine, ne znam ni sam, dobro bilo vama, dobro njemu, covjek otisao dalje. Sutra ce mozda otici u Zrinjski, doci u Zelju ili Velez. Nikakve emocije, ljubav, pi.... materina, cisti biznis.
Zato sto smo pitari. Samo da je srat :)
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28528
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#14589 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by BHF_Manijak »

sime_cipol wrote: 10/06/2022 11:04 Ne znam sto ste to primili srcu toliko :?
Tatar igrao za vas 2-3 godine, ne znam ni sam, dobro bilo vama, dobro njemu, covjek otisao dalje. Sutra ce mozda otici u Zrinjski, doci u Zelju ili Velez. Nikakve emocije, ljubav, pi.... materina, cisti biznis.
A fakat... Za 10 godina se nece niko ni sjecat da je igrao.
Razumio bih da je ptosao skolu, igrao 10 godina, pa ovo napravio, ali ovako bezze se nervirate.
Da je to uradio Skoro, shvatio bih, ovako...
User avatar
luckylaka
Posts: 26217
Joined: 15/01/2010 06:28

#14590 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by luckylaka »

sime_cipol wrote: 10/06/2022 11:04 Ne znam sto ste to primili srcu toliko :?
Tatar igrao za vas 2-3 godine, ne znam ni sam, dobro bilo vama, dobro njemu, covjek otisao dalje. Sutra ce mozda otici u Zrinjski, doci u Zelju ili Velez. Nikakve emocije, ljubav, pi.... materina, cisti biznis.
Da je juce potpisao za Sarajevo drukcija bi prica bila
User avatar
Logovan
Posts: 102805
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#14591 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Logovan »

sime_cipol wrote: 10/06/2022 11:04 Ne znam sto ste to primili srcu toliko :?
Tatar igrao za vas 2-3 godine, ne znam ni sam, dobro bilo vama, dobro njemu, covjek otisao dalje. Sutra ce mozda otici u Zrinjski, doci u Zelju ili Velez. Nikakve emocije, ljubav, pi.... materina, cisti biznis.
Ma mene nije nešto puno pogodilo. Nije naše dijete, nije igrao za nas 10 godina, nije legenda kluba. Samo mi je glupo što je otišao da igra u onakav klub sa onakvim navijačima, ali eto očito su mu samo pare u glavi. Daj mi koliko tražim i igrat ću za vas, bez obzira ko ste, šta pjevate, koga podržavate, itd. A još su konkurenti. Kad se sjetim kakvih je golova postigao pa to je strašno, a sada valja od njega strepiti. :D
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9157
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#14592 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Pitar sa Kariba »

Nije ba radi toga. Frajer je govno bio i u Sarajevu. Baska fudbalski kvaliteti, ali nije insan. Da je dosao u bilo koji klub osim Borca niko rijec ne bi rekao, osim kod komsija al' to je vec lokalna zajebancija.
Al' otici u Borac koji je cetnicko leglo, kriminalna organizacija koja unistava PL BiH i to jos pod komandu Seseljovog idolopoklonika, to je izdaja svih principa.
Istok Koseva vec rasprodat za utakmicu sa Borcem! :mrgreen:
Anquilla
Posts: 2504
Joined: 25/04/2016 19:31

#14593 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Anquilla »

sime_cipol wrote: 10/06/2022 11:04 Ne znam sto ste to primili srcu toliko :?
Tatar igrao za vas 2-3 godine, ne znam ni sam, dobro bilo vama, dobro njemu, covjek otisao dalje. Sutra ce mozda otici u Zrinjski, doci u Zelju ili Velez. Nikakve emocije, ljubav, pi.... materina, cisti biznis.
Da je izabrao Zelju, Zrinjski, Velez, TC, ne bi mu se slovo reklo, ni prvi ni posljednji.
Nema sta on svoju odanost, ljubav dokazivati. Nisu je Pelaci i Cenani dokazivali, sto bi se od njega ocekivalo.

Ali izabrati klub cijim navijacima se dopusta nacionalisticko orgijanje, kojeg je vodio covjek koji unistava Savez i ligu…
Posebno jer je vjerovatno fino zaradio, pa pare nisu bile
presudne.

Nadam se da ce uzivati u nacionalistickim manifestacijama navijaca u Banja Luci :)
kleja
Posts: 541
Joined: 08/03/2022 13:25

#14594 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by kleja »

Pitar sa Kariba wrote: 10/06/2022 12:14 Nije ba radi toga. Frajer je govno bio i u Sarajevu. Baska fudbalski kvaliteti, ali nije insan. Da je dosao u bilo koji klub osim Borca niko rijec ne bi rekao, osim kod komsija al' to je vec lokalna zajebancija.
Al' otici u Borac koji je cetnicko leglo, kriminalna organizacija koja unistava PL BiH i to jos pod komandu Seseljovog idolopoklonika, to je izdaja svih principa.
Istok Koseva vec rasprodat za utakmicu sa Borcem! :mrgreen:
ma neće taj ni zaigrati na Koševu !

il' kartoni il' povreda !
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79552
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#14595 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Velkoski »

Da je otišao kod vas ne bih "a" rekao, ali otići u FK Četnik je posebna priča.
Piaty
Posts: 6274
Joined: 01/12/2020 00:58

#14596 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Piaty »

ultima_palabra wrote: 10/06/2022 01:46 Tatar je firaun, njima drzava pokloni i opremi stan, oni prodaju sve stvari, iskopaju uticnice, naloze stolariju i razgule... stvarno mislite da je on mogao neku odanost prema Sarajevu razviti? :lol:
Hahaha ja ne mislim niti sam ikada mislio da ima odanosti kod ovog tipa. Pisao sam 100 puta na forumu da je ta odanost suplja prica u fudbalu u 21 stoljecu, a pogotovo je smijesno tu vrlinu dovoditi u vezu sa doticnim
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28528
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#14598 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by BHF_Manijak »

Pa Handzic je igr'o za Borac... Osim ako ne mislite tada Borac i sada nije isto, a isto je cetnicko leglo.
User avatar
Logovan
Posts: 102805
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#14599 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Logovan »

Kako saznajemo Fanimov novi klub je Slaven Belupo, a preostalo je još da završi ljekarske preglede i bit će spreman da nosi dres popularnih Farmaceuta.
Sreća pa nije završio kod konkurenta. :D
Anquilla
Posts: 2504
Joined: 25/04/2016 19:31

#14600 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Anquilla »

BHF_Manijak wrote: 10/06/2022 19:42 Pa Handzic je igr'o za Borac... Osim ako ne mislite tada Borac i sada nije isto, a isto je cetnicko leglo.
Isto je leglo, ali sada prolaze nekažnjeno.

Istočna tribina na Koševu je zatvorena na dvije utakmice zbog rasističkih ispada.
I neka je.
Ali isti sastav Disciplinske komisija za skandiranje ratku mladiću na utakmici protiv Zrinjskog, nije kaznio Borac uz obrazloženje da klub ne može da utiče na skandiranje navijača.

Klub je isti, ali status Borca u savezu danas i 2014. godine, kad je Haris tamo igrao, nije.
Post Reply