Premijer liga BiH - @manijak1
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- sime_cipol
- Posts: 23411
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#14576 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Ne brinite, u Sarajevu ce se Marcelo pretvoriti u lijevog beka sa dvije desne noge.

- Logovan
- Posts: 102805
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#14577 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Tatar u Borcu 
-
last mohicans
- Posts: 18248
- Joined: 09/08/2012 23:19
-
Anquilla
- Posts: 2504
- Joined: 25/04/2016 19:31
#14579 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Onaj malac kad je otišao iz Želje u Borac, bar je znao da ide zbog reprezentacije.
Ovakvi kao Tatar, i prije Avdukić
Zamišljam kako slavi gol pred tribinom navijača koji veličaju ratka mladića, sa trenerom koji se divi šešelju...
Aferim, mislim da će se brzo pokajati
- Logovan
- Posts: 102805
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
-
Anquilla
- Posts: 2504
- Joined: 25/04/2016 19:31
#14581 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Ne smeta sad, jer uopšte ne zna šta ga čeka, biranim riječima ću reći da je poglup
Nije ga Sarajevo stvorilo, ali mu je dalo priliku da fine pare zaradi u inostranstvu.
Lik ima stan u ovom gradu, valja mu doći ponekad, a nije isto sad otići u Borac i prije par godina.
Dala bih pare da ga pozovu u reprezentaciju sad, samo jer mislim da bi imao vatren doček, a mogu tek misliti na Koševu
- plain vanilla
- Posts: 70277
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#14582 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Nista nije sveto,
Sve je bruto i neto...
Sve je bruto i neto...
- van Basten
- Posts: 7965
- Joined: 21/09/2006 02:59
#14583 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Dzon obraz, najblaze receno. Hebat ga...
Nego, sta nam se ono Gigovic blamira na uefa testiranjima? Mi cijelo vrijeme mislili da on krade namjerno a on ustvari ne poznaje pravila
Nego, sta nam se ono Gigovic blamira na uefa testiranjima? Mi cijelo vrijeme mislili da on krade namjerno a on ustvari ne poznaje pravila
- ultima_palabra
- Posts: 59308
- Joined: 15/12/2008 16:53
#14584 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Tatar je firaun, njima drzava pokloni i opremi stan, oni prodaju sve stvari, iskopaju uticnice, naloze stolariju i razgule... stvarno mislite da je on mogao neku odanost prema Sarajevu razviti? 
- Maharadza
- Posts: 17070
- Joined: 30/01/2013 15:13
- ZonFon
- Posts: 2276
- Joined: 17/11/2013 01:58
#14586 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Hvala mu za one partije ali sto dalje mu kuca bila od nase.
- sime_cipol
- Posts: 23411
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#14587 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Ne znam sto ste to primili srcu toliko
Tatar igrao za vas 2-3 godine, ne znam ni sam, dobro bilo vama, dobro njemu, covjek otisao dalje. Sutra ce mozda otici u Zrinjski, doci u Zelju ili Velez. Nikakve emocije, ljubav, pi.... materina, cisti biznis.
Tatar igrao za vas 2-3 godine, ne znam ni sam, dobro bilo vama, dobro njemu, covjek otisao dalje. Sutra ce mozda otici u Zrinjski, doci u Zelju ili Velez. Nikakve emocije, ljubav, pi.... materina, cisti biznis.
- PhilJacksonIzvala
- Posts: 585
- Joined: 30/04/2020 10:35
#14588 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Zato sto smo pitari. Samo da je sratsime_cipol wrote: ↑10/06/2022 11:04 Ne znam sto ste to primili srcu toliko![]()
Tatar igrao za vas 2-3 godine, ne znam ni sam, dobro bilo vama, dobro njemu, covjek otisao dalje. Sutra ce mozda otici u Zrinjski, doci u Zelju ili Velez. Nikakve emocije, ljubav, pi.... materina, cisti biznis.
- BHF_Manijak
- Posts: 28528
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#14589 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
A fakat... Za 10 godina se nece niko ni sjecat da je igrao.sime_cipol wrote: ↑10/06/2022 11:04 Ne znam sto ste to primili srcu toliko![]()
Tatar igrao za vas 2-3 godine, ne znam ni sam, dobro bilo vama, dobro njemu, covjek otisao dalje. Sutra ce mozda otici u Zrinjski, doci u Zelju ili Velez. Nikakve emocije, ljubav, pi.... materina, cisti biznis.
Razumio bih da je ptosao skolu, igrao 10 godina, pa ovo napravio, ali ovako bezze se nervirate.
Da je to uradio Skoro, shvatio bih, ovako...
- luckylaka
- Posts: 26217
- Joined: 15/01/2010 06:28
#14590 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Da je juce potpisao za Sarajevo drukcija bi prica bilasime_cipol wrote: ↑10/06/2022 11:04 Ne znam sto ste to primili srcu toliko![]()
Tatar igrao za vas 2-3 godine, ne znam ni sam, dobro bilo vama, dobro njemu, covjek otisao dalje. Sutra ce mozda otici u Zrinjski, doci u Zelju ili Velez. Nikakve emocije, ljubav, pi.... materina, cisti biznis.
- Logovan
- Posts: 102805
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#14591 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Ma mene nije nešto puno pogodilo. Nije naše dijete, nije igrao za nas 10 godina, nije legenda kluba. Samo mi je glupo što je otišao da igra u onakav klub sa onakvim navijačima, ali eto očito su mu samo pare u glavi. Daj mi koliko tražim i igrat ću za vas, bez obzira ko ste, šta pjevate, koga podržavate, itd. A još su konkurenti. Kad se sjetim kakvih je golova postigao pa to je strašno, a sada valja od njega strepiti.sime_cipol wrote: ↑10/06/2022 11:04 Ne znam sto ste to primili srcu toliko![]()
Tatar igrao za vas 2-3 godine, ne znam ni sam, dobro bilo vama, dobro njemu, covjek otisao dalje. Sutra ce mozda otici u Zrinjski, doci u Zelju ili Velez. Nikakve emocije, ljubav, pi.... materina, cisti biznis.
- Pitar sa Kariba
- Posts: 9157
- Joined: 30/03/2011 15:00
- Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.
#14592 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Nije ba radi toga. Frajer je govno bio i u Sarajevu. Baska fudbalski kvaliteti, ali nije insan. Da je dosao u bilo koji klub osim Borca niko rijec ne bi rekao, osim kod komsija al' to je vec lokalna zajebancija.
Al' otici u Borac koji je cetnicko leglo, kriminalna organizacija koja unistava PL BiH i to jos pod komandu Seseljovog idolopoklonika, to je izdaja svih principa.
Istok Koseva vec rasprodat za utakmicu sa Borcem!
Al' otici u Borac koji je cetnicko leglo, kriminalna organizacija koja unistava PL BiH i to jos pod komandu Seseljovog idolopoklonika, to je izdaja svih principa.
Istok Koseva vec rasprodat za utakmicu sa Borcem!
-
Anquilla
- Posts: 2504
- Joined: 25/04/2016 19:31
#14593 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Da je izabrao Zelju, Zrinjski, Velez, TC, ne bi mu se slovo reklo, ni prvi ni posljednji.sime_cipol wrote: ↑10/06/2022 11:04 Ne znam sto ste to primili srcu toliko![]()
Tatar igrao za vas 2-3 godine, ne znam ni sam, dobro bilo vama, dobro njemu, covjek otisao dalje. Sutra ce mozda otici u Zrinjski, doci u Zelju ili Velez. Nikakve emocije, ljubav, pi.... materina, cisti biznis.
Nema sta on svoju odanost, ljubav dokazivati. Nisu je Pelaci i Cenani dokazivali, sto bi se od njega ocekivalo.
Ali izabrati klub cijim navijacima se dopusta nacionalisticko orgijanje, kojeg je vodio covjek koji unistava Savez i ligu…
Posebno jer je vjerovatno fino zaradio, pa pare nisu bile
presudne.
Nadam se da ce uzivati u nacionalistickim manifestacijama navijaca u Banja Luci
-
kleja
- Posts: 541
- Joined: 08/03/2022 13:25
#14594 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
ma neće taj ni zaigrati na Koševu !Pitar sa Kariba wrote: ↑10/06/2022 12:14 Nije ba radi toga. Frajer je govno bio i u Sarajevu. Baska fudbalski kvaliteti, ali nije insan. Da je dosao u bilo koji klub osim Borca niko rijec ne bi rekao, osim kod komsija al' to je vec lokalna zajebancija.
Al' otici u Borac koji je cetnicko leglo, kriminalna organizacija koja unistava PL BiH i to jos pod komandu Seseljovog idolopoklonika, to je izdaja svih principa.
Istok Koseva vec rasprodat za utakmicu sa Borcem!![]()
il' kartoni il' povreda !
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79552
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#14595 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Da je otišao kod vas ne bih "a" rekao, ali otići u FK Četnik je posebna priča.
-
Piaty
- Posts: 6274
- Joined: 01/12/2020 00:58
#14596 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Hahaha ja ne mislim niti sam ikada mislio da ima odanosti kod ovog tipa. Pisao sam 100 puta na forumu da je ta odanost suplja prica u fudbalu u 21 stoljecu, a pogotovo je smijesno tu vrlinu dovoditi u vezu sa doticnimultima_palabra wrote: ↑10/06/2022 01:46 Tatar je firaun, njima drzava pokloni i opremi stan, oni prodaju sve stvari, iskopaju uticnice, naloze stolariju i razgule... stvarno mislite da je on mogao neku odanost prema Sarajevu razviti?![]()
- BHF_Manijak
- Posts: 28528
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#14598 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Pa Handzic je igr'o za Borac... Osim ako ne mislite tada Borac i sada nije isto, a isto je cetnicko leglo.
- Logovan
- Posts: 102805
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#14599 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Sreća pa nije završio kod konkurenta.Kako saznajemo Fanimov novi klub je Slaven Belupo, a preostalo je još da završi ljekarske preglede i bit će spreman da nosi dres popularnih Farmaceuta.
-
Anquilla
- Posts: 2504
- Joined: 25/04/2016 19:31
#14600 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Isto je leglo, ali sada prolaze nekažnjeno.BHF_Manijak wrote: ↑10/06/2022 19:42 Pa Handzic je igr'o za Borac... Osim ako ne mislite tada Borac i sada nije isto, a isto je cetnicko leglo.
Istočna tribina na Koševu je zatvorena na dvije utakmice zbog rasističkih ispada.
I neka je.
Ali isti sastav Disciplinske komisija za skandiranje ratku mladiću na utakmici protiv Zrinjskog, nije kaznio Borac uz obrazloženje da klub ne može da utiče na skandiranje navijača.
Klub je isti, ali status Borca u savezu danas i 2014. godine, kad je Haris tamo igrao, nije.

