Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Da li ste za posebnu temu o računarskim konfiguracijama za igre?

da
244
44%
ne
30
5%
od*ebi Chmoljo, naporan si
282
51%
 
Total votes: 556

User avatar
ferratilis
Posts: 8372
Joined: 25/11/2013 16:48

#41376 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by ferratilis »

geralt wrote: 03/06/2022 17:04 Naravno da ce Spider Man doci na PC. Sve igre sto postoje i sto su ikad postojale ce doci na PC, prije ili kasnije, htjeli to publisheri i developeri ili ne (emulatori).

We are the Borg. Resistance is futile.
Sve, osim Bloodborne. :(
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52680
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#41377 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Chmoljo »

ferratilis wrote: 03/06/2022 18:10
geralt wrote: 03/06/2022 17:04 Naravno da ce Spider Man doci na PC. Sve igre sto postoje i sto su ikad postojale ce doci na PC, prije ili kasnije, htjeli to publisheri i developeri ili ne (emulatori).

We are the Borg. Resistance is futile.
Sve, osim Bloodborne. :(
@geralt je mislio na igre koje ce igrati vise od 60 ljudi.





:mrgreen:
Henry David Thoreau
Posts: 174
Joined: 25/09/2020 15:13
Location: Vrhbosna

#41378 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Henry David Thoreau »

False. Red Dead Redemption 1. :D
Project Lucian
Posts: 590
Joined: 28/04/2022 09:03

#41379 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Project Lucian »

arnes_king wrote: 03/06/2022 13:36
Project Lucian wrote: 03/06/2022 13:36

Šta ti dođe SM?
Spider-Man?
Damn!!
Ponekad sam sebe iznenadim.
:lol: :lol: :lol:
User avatar
geralt
Posts: 6435
Joined: 14/09/2017 12:45

#41380 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by geralt »

Henry David Thoreau wrote: 03/06/2022 18:16 False. Red Dead Redemption 1. :D
Instaliraj RPCS3 i opleti :wink:

https://wiki.rpcs3.net/index.php?title= ... Redemption
User avatar
Averus
Posts: 21284
Joined: 13/02/2008 17:07

#41381 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Averus »

@ferratilis pa i bloodborne je najavljen za PC ja mislim


@geralt doslovno sam ga i ja zaigrao samo da vidim da radi na RPCS3, da znam za nekad u buducnosti kad htjednem igrati :D
User avatar
Rootboi
Posts: 20799
Joined: 07/06/2011 17:14

#41382 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Rootboi »

Bloodborne je jedina igra od fromsofta koju bi' zaigro jer ima neku afmosferu za razliku od ostalih koje su što bi rekli ameri dull :oops:
DonieBrasco
Posts: 20076
Joined: 31/08/2016 16:09

#41383 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by DonieBrasco »

Velkoski wrote: 03/06/2022 02:31
Uh kakav ce ovo sex da bude !
User avatar
ferratilis
Posts: 8372
Joined: 25/11/2013 16:48

#41384 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by ferratilis »

Some men just want to watch the world burn.
Image
Spoiler
Show
Image
Image
Image
Image
10/10, ali nabijem na k. i Melaniju i Foreskin dvojac. Maliketh nije los, dobar lik.
NecuVise
Posts: 2885
Joined: 10/01/2020 20:02

#41385 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by NecuVise »

Melania najbolji i najdraži boss u igri, šteta što je toliko skrivena.

Ja sam išao na frenzied flame završetak u drugom prelasku aki ga nisam završio do kraja.
User avatar
arnes_king
Posts: 7655
Joined: 01/03/2011 00:43
Location: Bosna

#41386 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by arnes_king »

Nije Melania nego Malenia.
User avatar
Averus
Posts: 21284
Joined: 13/02/2008 17:07

#41387 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Averus »

Melanoma i foreskin jbt sta vi igrate
User avatar
ferratilis
Posts: 8372
Joined: 25/11/2013 16:48

#41388 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by ferratilis »

Averus wrote: 04/06/2022 12:50 Melanoma i foreskin jbt sta vi igrate
Zajebancija, bossovi su Malenia i Godskin Duo. Melania i Foreskin su popularni nadimci. :D
User avatar
House
Posts: 51327
Joined: 17/03/2010 15:36

#41389 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by House »

spider-man 2 na PS2 i dalje nenadjebiv.
User avatar
House
Posts: 51327
Joined: 17/03/2010 15:36

#41390 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by House »

ferratilis wrote: 04/06/2022 10:53 Some men just want to watch the world burn.
Image
Spoiler
Show
Image
Image
Image
Image
10/10, ali nabijem na k. i Melaniju i Foreskin dvojac. Maliketh nije los, dobar lik.
daj nešto iz DS :-D

ovo je kamilica za dark souls
User avatar
House
Posts: 51327
Joined: 17/03/2010 15:36

#41391 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by House »

sekiro isto brutalan. razbio kontroler i nije mi bilo žao
NecuVise
Posts: 2885
Joined: 10/01/2020 20:02

#41392 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by NecuVise »

Sekiro ima najbolji combat od svih FromSoftware igara.
User avatar
n+1
Posts: 7012
Joined: 23/02/2022 09:38
Location: https://shorturl.at/bkpqD

#41394 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by n+1 »

Gdje mu je FIFA 20? :?
User avatar
ferratilis
Posts: 8372
Joined: 25/11/2013 16:48

#41396 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by ferratilis »


When it comes to the countries you will be able to see in this DLC, it will be quite a challenge for us, as we are bringing in several of them! Namely, they are Albania, Bosnia and Herzegovina, Croatia, Kosovo, Montenegro, North Macedonia, Serbia, and Slovenia. Phew, that is quite an exhaustive list indeed!
Ovo mi opasno lici na petlju Sicki Brod kod Tuzle, raspored kuca, ova mala trafo stanica i ostalo. Prolazim stalno ovdje. A ima i smisla jer sjeverno se ide prema Orasju i Hrvatskoj, a juzno prema Sarajevu, vazna je raskrsnica. :D
Image
Image
User avatar
Averus
Posts: 21284
Joined: 13/02/2008 17:07

#41397 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Averus »

Eto jedino sto mi je falilo u zivotu je da se i virtualno jebem s nasim cestama :lol:
soha96
Posts: 2379
Joined: 13/01/2015 23:30

#41398 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by soha96 »

Kako igrate Euro Truck? Sa volanom, dzojstikom, tastaturom?
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52680
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#41399 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Chmoljo »

tastaturom... evo čekam i datum kada ću se otisnuti u šoferske vode... 8-) po ko zna koji put, ali sada će baza na pravom mjestu: Reljevo :srce:
User avatar
ferratilis
Posts: 8372
Joined: 25/11/2013 16:48

#41400 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by ferratilis »

Tastatura + mis kao volan, samo moras podesit steering linearity kako ti odgovara. Sa misem djeluje kao potpuno druga igra, pogotovo parkiranje u rikverc, imas vise kontrole nad kamionom. Nisam odavno igrao ETS2, ali cim izadje ovaj DLC, vracam se na drum. :D

EDIT: ove postavke sam koristio:
Post Reply