Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Moderator: Benq
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52680
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#41301 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Kad je zavrsio Mass effect, nije dozvolio cigama da Reapere odvuku u staro zeljezo.
- Raigor Stonehoof
- Posts: 11384
- Joined: 15/07/2014 14:30
#41302 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Tito_i_Partija wrote: ↑29/05/2022 18:03 Averus ubijenim neprijateljima prouči Fatihu, a bossovima klanja Dženazu.![]()
Dok je igrao Batmana Averus je svoj Batmobil održavao samo u ovlaštenom servisu gdje dobije fiskalni račun
- Averus
- Posts: 21284
- Joined: 13/02/2008 17:07
#41303 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Jebem vas lude
Ali @Tito_i_Partija najviše pogodio sa potokom i pranjem ruku, kao da me zna u real life

Ali @Tito_i_Partija najviše pogodio sa potokom i pranjem ruku, kao da me zna u real life
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52680
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#41304 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Raigor Stonehoof wrote: ↑29/05/2022 18:44Tito_i_Partija wrote: ↑29/05/2022 18:03 Averus ubijenim neprijateljima prouči Fatihu, a bossovima klanja Dženazu.![]()
![]()
![]()
![]()
Dok je igrao Batmana Averus je svoj Batmobil održavao samo u ovlaštenom servisu gdje dobije fiskalni račun
I nikad ga ne parkira na mjesto za invalide.
- Raigor Stonehoof
- Posts: 11384
- Joined: 15/07/2014 14:30
#41305 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Averus u Rocket league uvijek sam prizna kad je u ofsajdu

- Tito_i_Partija
- Posts: 12405
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#41306 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Averus stavlja sve romantične interese u friendzone, da ne bi slučajno koji fin momak ost'o bez žene. 
- ferratilis
- Posts: 8372
- Joined: 25/11/2013 16:48
- arnes_king
- Posts: 7655
- Joined: 01/03/2011 00:43
- Location: Bosna
- MarlboroGold
- Posts: 22912
- Joined: 24/06/2013 17:14
- Location: Chaos Sanctuary
#41309 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Ima li neko da igra Wow Classic? Isplati li se?
Joj sad kad me otjeraju jer spominjem WoW
Joj sad kad me otjeraju jer spominjem WoW
-
Project Lucian
- Posts: 590
- Joined: 28/04/2022 09:03
-
soha96
- Posts: 2379
- Joined: 13/01/2015 23:30
#41311 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Cheatera vidio nisam od kad sam malo odmakao na ranku i dobio prime. Uvijek sve korektno i fino ujednaceni mecevi.
- Raigor Stonehoof
- Posts: 11384
- Joined: 15/07/2014 14:30
#41312 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Evo Averusa igra Rocket League



- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52680
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
- Averus
- Posts: 21284
- Joined: 13/02/2008 17:07
#41314 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Došla na red...

@Raigor Stonehoof traktor je za filthy casuals, ja koristim motokultivator

@Raigor Stonehoof traktor je za filthy casuals, ja koristim motokultivator
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52680
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#41315 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Preporuka: borba je... Drugacija. Nemoj da te odbije u startu, jer poslije postane dobra kad se malo ustelis. Obavezno treniraj borbu jer ce ti poslije biti lakse i nemoj misliti da se mozes na pocetku zaletiti u petoricu pobit ih.
I da, ne sjecam se koje je, ali ima poseban potez kad te ker uhvati za nogu. Nemoj ga mlatiti macem ko protivnike, ima poseban potez, koliko se sjecam desni klik ili ovako nesto banalno. Ja tek to skonto na dvije trecine igre. Drama bih sebi olakso da sam znao prije
-
Project Lucian
- Posts: 590
- Joined: 28/04/2022 09:03
- Averus
- Posts: 21284
- Joined: 13/02/2008 17:07
#41317 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Moram ubijati kerove?Chmoljo wrote: ↑01/06/2022 07:29 Preporuka: borba je... Drugacija. Nemoj da te odbije u startu, jer poslije postane dobra kad se malo ustelis. Obavezno treniraj borbu jer ce ti poslije biti lakse i nemoj misliti da se mozes na pocetku zaletiti u petoricu pobit ih.
I da, ne sjecam se koje je, ali ima poseban potez kad te ker uhvati za nogu. Nemoj ga mlatiti macem ko protivnike, ima poseban potez, koliko se sjecam desni klik ili ovako nesto banalno. Ja tek to skonto na dvije trecine igre. Drama bih sebi olakso da sam znao prije![]()
Kakvo je to sranje od igre, ide uninstall večeras
Prošao sam onaj neki mini tutorial sa nekim likom gdje sam odmah vidio da će borba biti teška i jebena u ovoj igri. Zanimljivo mi je, pa vidjeću dokle izdržim
Počeo sam bježati s brda, nakon što mađar napa'ne, ali su me odmah sasjekli iza nekog žbunja
Ma biće opet ajde baProject Lucian wrote: ↑01/06/2022 08:02 Ja je ne uspjedoh uzeti na epicu kad se dijelila džabe. Možda opet budu dijelili.![]()
-
Project Lucian
- Posts: 590
- Joined: 28/04/2022 09:03
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52680
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#41319 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
ma uštelićeš se vjeruj mi. trebaš malo i atribute nabiti da bi mogao ući u fajt sa mađarima. samo zaganjaj kapetana Bernarda i prije toga možeš i Robarda.Averus wrote: ↑01/06/2022 08:38Moram ubijati kerove?Chmoljo wrote: ↑01/06/2022 07:29 Preporuka: borba je... Drugacija. Nemoj da te odbije u startu, jer poslije postane dobra kad se malo ustelis. Obavezno treniraj borbu jer ce ti poslije biti lakse i nemoj misliti da se mozes na pocetku zaletiti u petoricu pobit ih.
I da, ne sjecam se koje je, ali ima poseban potez kad te ker uhvati za nogu. Nemoj ga mlatiti macem ko protivnike, ima poseban potez, koliko se sjecam desni klik ili ovako nesto banalno. Ja tek to skonto na dvije trecine igre. Drama bih sebi olakso da sam znao prije![]()
![]()
Kakvo je to sranje od igre, ide uninstall večeras![]()
Prošao sam onaj neki mini tutorial sa nekim likom gdje sam odmah vidio da će borba biti teška i jebena u ovoj igri. Zanimljivo mi je, pa vidjeću dokle izdržim
Počeo sam bježati s brda, nakon što mađar napa'ne, ali su me odmah sasjekli iza nekog žbunja![]()
Ma biće opet ajde baProject Lucian wrote: ↑01/06/2022 08:02 Ja je ne uspjedoh uzeti na epicu kad se dijelila džabe. Možda opet budu dijelili.![]()
![]()
poslije jednostavno vidiš da počinješ pogađati protivnika. meni je bilo nešto zarazno u tim borbama i naprosto sam uživao u njima
- Riddle
- Posts: 8503
- Joined: 28/01/2011 20:20
- Location: Safe Lane
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52680
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
- Averus
- Posts: 21284
- Joined: 13/02/2008 17:07
#41322 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Jedino što mrzim više od igara u kojima ne možeš pomaziti cuku su igre u kojima ga moram ubiti 
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52680
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
- Riddle
- Posts: 8503
- Joined: 28/01/2011 20:20
- Location: Safe Lane
#41324 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Na ulazu podići spomenik u liku labradora.
Ne znam kako je Witchera igrao, bijesni psi su bukvalno na početku igre.
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52680
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#41325 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
možda se tješio da im pomaže




