Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Da li ste za posebnu temu o računarskim konfiguracijama za igre?

da
244
44%
ne
30
5%
od*ebi Chmoljo, naporan si
282
51%
 
Total votes: 556

User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52679
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#41301 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Chmoljo »

Kad je zavrsio Mass effect, nije dozvolio cigama da Reapere odvuku u staro zeljezo.
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#41302 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Raigor Stonehoof »

Tito_i_Partija wrote: 29/05/2022 18:03 Averus ubijenim neprijateljima prouči Fatihu, a bossovima klanja Dženazu. :-D
:lol: :lol: :lol:

Dok je igrao Batmana Averus je svoj Batmobil održavao samo u ovlaštenom servisu gdje dobije fiskalni račun
User avatar
Averus
Posts: 21284
Joined: 13/02/2008 17:07

#41303 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Averus »

Jebem vas lude :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ali @Tito_i_Partija najviše pogodio sa potokom i pranjem ruku, kao da me zna u real life :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52679
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#41304 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Chmoljo »

Raigor Stonehoof wrote: 29/05/2022 18:44
Tito_i_Partija wrote: 29/05/2022 18:03 Averus ubijenim neprijateljima prouči Fatihu, a bossovima klanja Dženazu. :-D
:lol: :lol: :lol:

Dok je igrao Batmana Averus je svoj Batmobil održavao samo u ovlaštenom servisu gdje dobije fiskalni račun
:lol:

I nikad ga ne parkira na mjesto za invalide.
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#41305 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Raigor Stonehoof »

Averus u Rocket league uvijek sam prizna kad je u ofsajdu :oops: :D
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12402
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#41306 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tito_i_Partija »

Averus stavlja sve romantične interese u friendzone, da ne bi slučajno koji fin momak ost'o bez žene. :-D
User avatar
arnes_king
Posts: 7655
Joined: 01/03/2011 00:43
Location: Bosna

#41308 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by arnes_king »

ferratilis wrote: 30/05/2022 00:24 Image
Image
Hahha, najjaci lik :D TOGETHAAAAAA :lol:
User avatar
MarlboroGold
Posts: 22912
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#41309 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by MarlboroGold »

Ima li neko da igra Wow Classic? Isplati li se?

Joj sad kad me otjeraju jer spominjem WoW :lol:
soha96
Posts: 2379
Joined: 13/01/2015 23:30

#41311 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by soha96 »

Cheatera vidio nisam od kad sam malo odmakao na ranku i dobio prime. Uvijek sve korektno i fino ujednaceni mecevi.
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#41312 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Raigor Stonehoof »

Evo Averusa igra Rocket League

Image

:D
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52679
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#41313 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Chmoljo »

:lol:
User avatar
Averus
Posts: 21284
Joined: 13/02/2008 17:07

#41314 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Averus »

Došla na red...
Image




@Raigor Stonehoof traktor je za filthy casuals, ja koristim motokultivator 8-)
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52679
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#41315 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Chmoljo »

Averus wrote: 31/05/2022 22:40 Došla na red...
Image




@Raigor Stonehoof traktor je za filthy casuals, ja koristim motokultivator 8-)
Preporuka: borba je... Drugacija. Nemoj da te odbije u startu, jer poslije postane dobra kad se malo ustelis. Obavezno treniraj borbu jer ce ti poslije biti lakse i nemoj misliti da se mozes na pocetku zaletiti u petoricu pobit ih.

I da, ne sjecam se koje je, ali ima poseban potez kad te ker uhvati za nogu. Nemoj ga mlatiti macem ko protivnike, ima poseban potez, koliko se sjecam desni klik ili ovako nesto banalno. Ja tek to skonto na dvije trecine igre. Drama bih sebi olakso da sam znao prije :lol:
Project Lucian
Posts: 590
Joined: 28/04/2022 09:03

#41316 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Project Lucian »

Averus wrote: 31/05/2022 22:40 Došla na red...
Image




@Raigor Stonehoof traktor je za filthy casuals, ja koristim motokultivator 8-)
Ja je ne uspjedoh uzeti na epicu kad se dijelila džabe. Možda opet budu dijelili. :D
User avatar
Averus
Posts: 21284
Joined: 13/02/2008 17:07

#41317 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Averus »

Chmoljo wrote: 01/06/2022 07:29 Preporuka: borba je... Drugacija. Nemoj da te odbije u startu, jer poslije postane dobra kad se malo ustelis. Obavezno treniraj borbu jer ce ti poslije biti lakse i nemoj misliti da se mozes na pocetku zaletiti u petoricu pobit ih.

I da, ne sjecam se koje je, ali ima poseban potez kad te ker uhvati za nogu. Nemoj ga mlatiti macem ko protivnike, ima poseban potez, koliko se sjecam desni klik ili ovako nesto banalno. Ja tek to skonto na dvije trecine igre. Drama bih sebi olakso da sam znao prije :lol:
Moram ubijati kerove? :shock:
Kakvo je to sranje od igre, ide uninstall večeras :oops:


Prošao sam onaj neki mini tutorial sa nekim likom gdje sam odmah vidio da će borba biti teška i jebena u ovoj igri. Zanimljivo mi je, pa vidjeću dokle izdržim :D
Počeo sam bježati s brda, nakon što mađar napa'ne, ali su me odmah sasjekli iza nekog žbunja :lol:

Project Lucian wrote: 01/06/2022 08:02 Ja je ne uspjedoh uzeti na epicu kad se dijelila džabe. Možda opet budu dijelili. :D
Ma biće opet ajde ba :D
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52679
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#41319 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Chmoljo »

Averus wrote: 01/06/2022 08:38
Chmoljo wrote: 01/06/2022 07:29 Preporuka: borba je... Drugacija. Nemoj da te odbije u startu, jer poslije postane dobra kad se malo ustelis. Obavezno treniraj borbu jer ce ti poslije biti lakse i nemoj misliti da se mozes na pocetku zaletiti u petoricu pobit ih.

I da, ne sjecam se koje je, ali ima poseban potez kad te ker uhvati za nogu. Nemoj ga mlatiti macem ko protivnike, ima poseban potez, koliko se sjecam desni klik ili ovako nesto banalno. Ja tek to skonto na dvije trecine igre. Drama bih sebi olakso da sam znao prije :lol:
Moram ubijati kerove? :shock:
Kakvo je to sranje od igre, ide uninstall večeras :oops:


Prošao sam onaj neki mini tutorial sa nekim likom gdje sam odmah vidio da će borba biti teška i jebena u ovoj igri. Zanimljivo mi je, pa vidjeću dokle izdržim :D
Počeo sam bježati s brda, nakon što mađar napa'ne, ali su me odmah sasjekli iza nekog žbunja :lol:

Project Lucian wrote: 01/06/2022 08:02 Ja je ne uspjedoh uzeti na epicu kad se dijelila džabe. Možda opet budu dijelili. :D
Ma biće opet ajde ba :D
ma uštelićeš se vjeruj mi. trebaš malo i atribute nabiti da bi mogao ući u fajt sa mađarima. samo zaganjaj kapetana Bernarda i prije toga možeš i Robarda.

poslije jednostavno vidiš da počinješ pogađati protivnika. meni je bilo nešto zarazno u tim borbama i naprosto sam uživao u njima :D
User avatar
Riddle
Posts: 8503
Joined: 28/01/2011 20:20
Location: Safe Lane

#41320 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Riddle »

Averus wrote: 01/06/2022 08:38Moram ubijati kerove? :shock:
Kakvo je to sranje od igre, ide uninstall večeras :oops:
Umjesto toga osnuj neko udruženje za zaštitu životinja. Vodi bitne bitke. :mrgreen:
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52679
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#41321 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Chmoljo »

Riddle wrote: 01/06/2022 09:42
Averus wrote: 01/06/2022 08:38Moram ubijati kerove? :shock:
Kakvo je to sranje od igre, ide uninstall večeras :oops:
Umjesto toga osnuj neko udruženje za zaštitu životinja. Vodi bitne bitke. :mrgreen:
napraviće u igri groblje kućnih ljubimaca, da ih vlasnici mogu oplakivati :D
User avatar
Averus
Posts: 21284
Joined: 13/02/2008 17:07

#41322 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Averus »

Jedino što mrzim više od igara u kojima ne možeš pomaziti cuku su igre u kojima ga moram ubiti :(
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52679
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#41323 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Chmoljo »

Averus wrote: 01/06/2022 09:44 Jedino što mrzim više od igara u kojima ne možeš pomaziti cuku su igre u kojima ga moram ubiti :(


:lol:
User avatar
Riddle
Posts: 8503
Joined: 28/01/2011 20:20
Location: Safe Lane

#41324 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Riddle »

Chmoljo wrote: 01/06/2022 09:43
Riddle wrote: 01/06/2022 09:42

Umjesto toga osnuj neko udruženje za zaštitu životinja. Vodi bitne bitke. :mrgreen:
napraviće u igri groblje kućnih ljubimaca, da ih vlasnici mogu oplakivati :D
Na ulazu podići spomenik u liku labradora.

Ne znam kako je Witchera igrao, bijesni psi su bukvalno na početku igre. :mrgreen:
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52679
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#41325 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Chmoljo »

Riddle wrote: 01/06/2022 09:51
Chmoljo wrote: 01/06/2022 09:43

napraviće u igri groblje kućnih ljubimaca, da ih vlasnici mogu oplakivati :D
Na ulazu podići spomenik u liku labradora.

Ne znam kako je Witchera igrao, bijesni psi su bukvalno na početku igre. :mrgreen:
možda se tješio da im pomaže :D ono ko kad plemenito ustrijeliš konja sa slomljenom nogom :D
Post Reply