UEFA Europa League

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#4526 Re: UEFA Europa League

Post by AmiĐa_Idriz »

Ovi se smatraju Britancima :D
User avatar
East_side
Posts: 4059
Joined: 11/11/2011 01:35
Location: Dovoljno blizu

#4527 Re: UEFA Europa League

Post by East_side »

Rangersi su drugi najtrofejniji klub na svijetu kada se gleda kvantitet.

Nešto su mi draži od Celtica, pojma nemam zašto.

Ni Eintracht mi nije mrzak. Neka pobijedi bolji večeras.
User avatar
Point.
Posts: 33474
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#4528 Re: UEFA Europa League

Post by Point. »

I meni je draži Rangers od Celtica, ne znam što.
User avatar
jeza u ledja
Posts: 50651
Joined: 29/12/2005 01:20

#4529 Re: UEFA Europa League

Post by jeza u ledja »

Meni je drazi Celtic jer mi je pro-britanska furka Skota preglupa. Ali sta ja znam koje su tu relacije.

Znam da cijela Irska navija za Celtic, da navijaci iz S. Irske navijaju ili za jedne ili za druge.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#4530 Re: UEFA Europa League

Post by AmiĐa_Idriz »

Nije izgledalo ovako ozbiljno na prvu.
User avatar
Fossil
Posts: 750
Joined: 11/10/2010 18:32

#4531 Re: UEFA Europa League

Post by Fossil »

Zicer, in dribla… onaj faul je minimum zuti.
Zoooka
Posts: 4890
Joined: 14/04/2022 13:22

#4532 Re: UEFA Europa League

Post by Zoooka »

Našao sam utakmicu na njemačkom RTLu na Telemachu pa da znate
User avatar
Logovan
Posts: 102739
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#4533 Re: UEFA Europa League

Post by Logovan »

East_side wrote: 18/05/2022 20:58 Nešto su mi draži od Celtica, pojma nemam zašto.
Point. wrote: 18/05/2022 21:02 I meni je draži Rangers od Celtica, ne znam što.
Da nije zbog Saše Papca? :D

Ko god osvoji biće mi drago. Prvi zbog navijača, drugi zbog silnih trofeja. :D
User avatar
Point.
Posts: 33474
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#4534 Re: UEFA Europa League

Post by Point. »

Logovan wrote: 18/05/2022 21:15
East_side wrote: 18/05/2022 20:58 Nešto su mi draži od Celtica, pojma nemam zašto.
Point. wrote: 18/05/2022 21:02 I meni je draži Rangers od Celtica, ne znam što.
Da nije zbog Saše Papca? :D

Ko god osvoji biće mi drago. Prvi zbog navijača, drugi zbog silnih trofeja. :D
Ko zna, može biti :)

Ili što sam uvijek bio slab na plavu boju :D
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#4535 Re: UEFA Europa League

Post by AmiĐa_Idriz »

Ne znam jel do mene, ali ovi prijenosi Arene sa lica mjesta mi nikako ne leže. Ništa mi iritantnije nema nego kad komentar ide prije slike :-)
User avatar
Point.
Posts: 33474
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#4536 Re: UEFA Europa League

Post by Point. »

Strašan fajt navijača pred tekmu. Strašna, fina vremena.
User avatar
MMM1977
Posts: 6692
Joined: 15/07/2009 12:56

#4537 Re: UEFA Europa League

Post by MMM1977 »

Loša utakmica skroz
tap3ah75
Posts: 7593
Joined: 07/09/2009 14:14

#4538 Re: UEFA Europa League

Post by tap3ah75 »

Zoooka wrote: 18/05/2022 21:14 Našao sam utakmicu na njemačkom RTLu na Telemachu pa da znate
Koji broj

Našao - tnx
Mustang1
Posts: 29902
Joined: 29/12/2010 17:31

#4539 Re: UEFA Europa League

Post by Mustang1 »

tap3ah75 wrote: 18/05/2022 22:00
Zoooka wrote: 18/05/2022 21:14 Našao sam utakmicu na njemačkom
Koji broj
De ba obrisite pisane tragove :D Nabasat ce onaj... Gledajte i uzivajte.
Last edited by Mustang1 on 18/05/2022 22:04, edited 1 time in total.
User avatar
studeni76
Posts: 6781
Joined: 03/06/2009 14:12

#4540 Re: UEFA Europa League

Post by studeni76 »

tap3ah75 wrote: 18/05/2022 22:00
Zoooka wrote: 18/05/2022 21:14 Našao sam utakmicu na njemačkom RTLu na Telemachu pa da znate
Koji broj

Našao - tnx
.
User avatar
studeni76
Posts: 6781
Joined: 03/06/2009 14:12

#4541 Re: UEFA Europa League

Post by studeni76 »

Mustang1 wrote: 18/05/2022 22:04
tap3ah75 wrote: 18/05/2022 22:00

Koji broj
De ba obrisite pisane tragove :D Nabasat ce onaj... Gledajte i uzivajte.
Zamracuje se na zahtjev emitera a RTL De kad otkupljuje onda su to paneuropska prava. Nema zamracenja, kao za F1 sto je bilo
splinter
Posts: 8704
Joined: 08/10/2011 12:28

#4542 Re: UEFA Europa League

Post by splinter »

Point. wrote: 18/05/2022 21:42 Strašan fajt navijača pred tekmu. Strašna, fina vremena.
Ma i nije toliko.
Škoti cugaju na plus 40, ovih ih napadaju i to 5 x brojniji ipa onda to nije neki omjer snaga za kvalitetnu tučnjavu.
Imam osjećaj da je ih je policija u Sevilli pustila da krmpaju i samo obezbijedila mjesta tučnjava da se iste ne šire dalje.
Ne mogu da vjerujem da se Biris Norte nisu u miješali. Ne daju oni svoj grad tek tako.
Zoooka
Posts: 4890
Joined: 14/04/2022 13:22

#4543 Re: UEFA Europa League

Post by Zoooka »

Mustang1 wrote: 18/05/2022 22:04
tap3ah75 wrote: 18/05/2022 22:00

Koji broj
De ba obrisite pisane tragove :D Nabasat ce onaj... Gledajte i uzivajte.
Ne smiju zatamniti njemački RTL, ali sam na kraju prebacio na arenu na KODIu, nisam ih mogao slušati
User avatar
Logovan
Posts: 102739
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#4544 Re: UEFA Europa League

Post by Logovan »

Image
Mustang1
Posts: 29902
Joined: 29/12/2010 17:31

#4545 Re: UEFA Europa League

Post by Mustang1 »

Onda ako ne smiju dobro. Ne gledam ni ja tu ali eto reko nek ljudi uzivaju dok moze.
User avatar
Edin H.
Posts: 53569
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#4546 Re: UEFA Europa League

Post by Edin H. »

5 - 2 u kornerima :izet:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#4547 Re: UEFA Europa League

Post by AmiĐa_Idriz »

Uh, koja bi ovo golčina bila da je ušlo.
tap3ah75
Posts: 7593
Joined: 07/09/2009 14:14

#4548 Re: UEFA Europa League

Post by tap3ah75 »

Bolja slika na online strimu nego na RTL
:lol:

Ali hvala ... barem neće zakočiti
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#4549 Re: UEFA Europa League

Post by AmiĐa_Idriz »

Uh, jedva uđe na kraju... :D
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#4550 Re: UEFA Europa League

Post by AmiĐa_Idriz »

Vala ovo je i Trapp morao bolje.
Post Reply