sto bi englezi rekli just a bit of banter mate
Premijer liga BiH - @manijak1
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Tvrtko II Kotromanić
- Posts: 6563
- Joined: 15/03/2009 01:28
- Location: Rajvosa
- Logovan
- Posts: 102837
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#14077 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Tvrtko II Kotromanić wrote: ↑22/04/2022 23:50ma standardno njihovo, zapadni mostar, herceg bosna moja drzava
nista spesl jel![]()
-
LSD
- Posts: 29910
- Joined: 24/07/2007 08:26
#14078 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Usutise se levati kad raja poce skandirati o Komsicu
yebala ih herceg bosna 
- armin071
- Posts: 6552
- Joined: 27/11/2008 22:26
- Location: prvi red treci dzep.
- sime_cipol
- Posts: 23426
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#14080 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Seka za Zelju, Bakir za Sarajevo.
Ne znas ko je gori

Ne znas ko je gori
- luckylaka
- Posts: 26228
- Joined: 15/01/2010 06:28
#14081 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Trebali su reci da navijaju za City i Liverpool pa da im se ovdje aplaudira
- JohnnyS
- Posts: 17549
- Joined: 05/05/2007 12:03
- Location: Brijuni
#14082 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Čović za Velež:D
- ultima_palabra
- Posts: 59308
- Joined: 15/12/2008 16:53
#14083 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Kakve veze Grbavica ima sa njenim djetinjstvom?armin071 wrote: ↑23/04/2022 13:02 https://source.ba/mobile/clanak/Fudbal/604717![]()
Hvala ti majko što me okrenu na pravi put![]()
- karanana
- Posts: 50771
- Joined: 26/02/2004 00:00
#14084 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Rinaka sarajevo. Nesto me uvijek strah divova ali uzimamo mi kup protiv njih rutinski.
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#14085 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Malo rukometa kod gola, ali dobro
- karanana
- Posts: 50771
- Joined: 26/02/2004 00:00
#14086 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Jeste bila ruka, evo sad vidim na usporenom
Ali to ne umanjuje stvar da sarajevo ima hrpu rinaka bezvrijednih igraca
Ali to ne umanjuje stvar da sarajevo ima hrpu rinaka bezvrijednih igraca
Last edited by karanana on 23/04/2022 17:41, edited 1 time in total.
- karanana
- Posts: 50771
- Joined: 26/02/2004 00:00
#14087 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Fulit ce ikindiju
-
laik1981
- Posts: 14854
- Joined: 05/12/2012 13:04
#14088 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Bio je i penal za simin han..
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
- karanana
- Posts: 50771
- Joined: 26/02/2004 00:00
#14090 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Pa jeste blizu penala bilo ali ne bi ja ono sviro. Vise je onaj odglumio nego sto je stvarno kontakta bilo
- plain vanilla
- Posts: 70298
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#14091 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Jel ovo prodata utakmica ili sta je? 
-
1Namcor
- Posts: 292
- Joined: 29/05/2020 17:52
-
Bazinga1234
- Posts: 8070
- Joined: 17/07/2017 15:20
- Location: Mostar
#14093 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Valjda bude sve OK sa Kapićem... 
- Logovan
- Posts: 102837
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#14094 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Nastavljamo gdje smo stali, ništa nas ne može poremetiti. 
- Leopard_SA
- Posts: 3650
- Joined: 22/07/2017 18:36
- Logovan
- Posts: 102837
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#14096 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
S tim da je taj kontinuitet u kontra smjeru.
- armin071
- Posts: 6552
- Joined: 27/11/2008 22:26
- Location: prvi red treci dzep.
#14097 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Realno ove godine ovakvo Sarajevo nije zaslužilo Evropu. Nije ni Velež neka pljačka ali i takvi su bolji od ovog “makedonskog vizionara”…
- Logovan
- Posts: 102837
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#14098 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Ali ne ide se po zaslugama tako da je to nebitno 
- ultima_palabra
- Posts: 59308
- Joined: 15/12/2008 16:53
#14099 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Bolje je ne ici, nego otici onako ko vi ove sezone
Generalno mi nije neka steta ne otici u Conference, s druge strane prvaku se pruza prilika da se naigra i zaradi fino.
Generalno mi nije neka steta ne otici u Conference, s druge strane prvaku se pruza prilika da se naigra i zaradi fino.
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
