Ta pamet od 15 hiljada gledalaca kosta najmanje 30 miliona. Ko ce dati te pare??Login77777 wrote: ↑19/04/2022 16:54 Da je pamet uloziti u novi stadion za FK Sarajevo sa neki 15 000 gledaoca. Kakvo Kosevo rupa bez dna. Samo pare bezveze bacas.
Fin nogometni stadion, taman 15 000 dovoljno za grad velicine Sarajeva.
Bio bi moderan a moze i reprezentacija igrati tu. Ali da na nesto lici a ne kao Grbavica koja je pola stadion a pola rusevina.
Premijer liga BiH - @manijak1
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#14051 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
-
Registarska oznaka
- Posts: 1078
- Joined: 20/04/2015 12:53
#14052 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Razmazeni navijaci, glume njemce sa svojim stavovima oko termina utakmice.
Da se svaka grupa navijaca pita kad im odgovara termin utakmice, nebi bilo nista vise navijaca nego je to sada.
I oni poceli neke standarde da promovisu

Da se svaka grupa navijaca pita kad im odgovara termin utakmice, nebi bilo nista vise navijaca nego je to sada.
I oni poceli neke standarde da promovisu
- karanana
- Posts: 50771
- Joined: 26/02/2004 00:00
#14053 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
ovi se zale sto je tekma u radno vrijeme, ovi se zale sto je tekma u vrijeme iftara, covjek bi reko na tribini sve sami radni i posteni ljudi i veliki vjernici
- hrasno38
- Posts: 34078
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#14054 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Ovdje nije u pitanju kurcanje navijaca nego ramazanski post i iftar kojeg postuju recimo i u Njemackoj....Registarska oznaka wrote: ↑22/04/2022 19:03 Razmazeni navijaci, glume njemce sa svojim stavovima oko termina utakmice.
Da se svaka grupa navijaca pita kad im odgovara termin utakmice, nebi bilo nista vise navijaca nego je to sada.
I oni poceli neke standarde da promovisu![]()
![]()
https://radiosarajevo.ba/sport/nogomet/ ... rio/453831
- Raigor Stonehoof
- Posts: 11384
- Joined: 15/07/2014 14:30
- JohnnyS
- Posts: 17551
- Joined: 05/05/2007 12:03
- Location: Brijuni
#14056 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
I sad se treba kalendar prilagođavati vjerskim kalendarima? Što se nisu bunili prošli petak kad je katolicima bio Veliki Petak, umjesto da razmišljaju o Kristovoj muci, zlobnici ih natjeraše da navijaju za Željezničarhrasno38 wrote: ↑22/04/2022 19:07Ovdje nije u pitanju kurcanje navijaca nego ramazanski post i iftar kojeg postuju recimo i u Njemackoj....Registarska oznaka wrote: ↑22/04/2022 19:03 Razmazeni navijaci, glume njemce sa svojim stavovima oko termina utakmice.
Da se svaka grupa navijaca pita kad im odgovara termin utakmice, nebi bilo nista vise navijaca nego je to sada.
I oni poceli neke standarde da promovisu![]()
![]()
https://radiosarajevo.ba/sport/nogomet/ ... rio/453831
- Logovan
- Posts: 102844
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#14057 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
A majku mu je li ovaj Bilbija Ronaldo, frajer ne zna fuliti.
29. gol pa čovjek je prešišao jednog Emira Obuću po golovima u jednoj sezoni, šta više reći.
Neće li ga neko na ljeto kupiti i da se ne vrati više nikad.
- ultima_palabra
- Posts: 59308
- Joined: 15/12/2008 16:53
#14058 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Trebao je dati crveni golmanu pa da budemo ravnopravni.
- ultima_palabra
- Posts: 59308
- Joined: 15/12/2008 16:53
#14059 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Cuj jednog Emira Obucu presisao, ko da o Batistuti govori 
- JohnnyS
- Posts: 17551
- Joined: 05/05/2007 12:03
- Location: Brijuni
#14060 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Batistuta Gabriele za tebe je Obuća Pele
- Logovan
- Posts: 102844
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#14061 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Ne vidim ništa smiješno, ali hajde eto. 
- Pitar sa Kariba
- Posts: 9157
- Joined: 30/03/2011 15:00
- Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.
#14062 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Treb'o si ga sa Adilovicem porediti!!!
Uze ih Zrinja sa trecim timom....
Uze ih Zrinja sa trecim timom....
- sime_cipol
- Posts: 23433
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#14063 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Zasluzena pobjeda, nema sta.
Mada nisu ovi dobri koliko smo mi ostali losi i nesposobni.
Pa jebem mu, Jakovljević, Bilbija, Jukić, Memija, Bekić, pa nisi dosli iz Bundes Lige, tu su 100 godina, znamo ih.
Mada nisu ovi dobri koliko smo mi ostali losi i nesposobni.
Pa jebem mu, Jakovljević, Bilbija, Jukić, Memija, Bekić, pa nisi dosli iz Bundes Lige, tu su 100 godina, znamo ih.
- Grean
- Posts: 9334
- Joined: 30/11/2013 19:47
#14064 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Ovo mu jeste jedan od najvecih pluseva, oni su bili klub sa najmanjom minutazom za mlade igrace.Trener Zrinjskog je dobio pitanje i o transfer politici Plemića koja je doživjela veliki zaokret ovog ljeta, kada je on ostao na klupi mostarskog kluba.
- Bio je zaokret u transfer politici, nikad Zrinjski nije bio mlađi nego danas. Pokazalo nam se da ‘‘zvučna‘‘ imena ne znače da ćeš biti uspješan. Kad smo kreirali ekipu, nije bilo optimizma jer su govorili da dovodim anonimuse iz druge lige, ali sam znao šta tačno želim, motorične igrače sa mnogo ponavljanja željne dokazivanja. Mislim da smo uspjeli u tome, rekao je trener Zrinjskog te se osvrnuo na platežnu moć Plemića
-
last mohicans
- Posts: 18268
- Joined: 09/08/2012 23:19
#14065 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Meni jos više govori ovo "znali smo što tražimo i dovodimo", sto kod drugih klubova apsolutno nije slučaj, pa ni sa nama koji godinama rendom dovodimo igrače, eto potrefimo barem pozicije na kojim igraju. A najjača je ona kad u opravdanjima dovođenja igrača za nekoga kažu polivalentan igrač
Šta to znači u današnjem fudbalu? U tome je čini mi se razlika između ovog Jakirovića i ostalih trenera, što je znao šta hoce i na koji način to misli postici i sa kojim igračima. Rezultat jeste ovo što danas kod njih gledamo. Mislim da naredne sezone nece biti ovako dominantni i da ce Sergej najvjerovatnije ici u DZ. Nego mi se Sablja nešto iznerviro večeras, valjda mumin s Manijacima nije mogao hairli iftariti
- Dr. Kuca
- Posts: 7735
- Joined: 10/02/2012 20:07
#14066 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Jakirovic nije tip trenera kao ostali. Treba mi desni bek, todorovic, ne mozes ga dovesti, daj dinu corica. Ovaj zarovi hnl 2 dovede igrace zeljne dokazivanja i udri. Ova prekaljena imena dovode sarajevski timovi, tuzla city.
- Ludzak
- Posts: 6985
- Joined: 23/03/2013 21:56
- Location: Grad na Drini
#14067 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Zrinja ima bodova haman ko Real. 
Ove sarajevske ekipa ne trebaju ni da postoje. Sami se brukaju. Da jedan glavni grad, koji najviše para zagrnu, ne može da sastavi ekipu koja bi bila dostojna Zrinjskom i ligi.
Ove sarajevske ekipa ne trebaju ni da postoje. Sami se brukaju. Da jedan glavni grad, koji najviše para zagrnu, ne može da sastavi ekipu koja bi bila dostojna Zrinjskom i ligi.
- Grean
- Posts: 9334
- Joined: 30/11/2013 19:47
#14068 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
A prije Zrinjskog je bio kandidat za selektora, konkurisao sa Petevom.
- Raigor Stonehoof
- Posts: 11384
- Joined: 15/07/2014 14:30
#14069 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
manijaci pokazali kako se bodri alah 
- Pitar sa Kariba
- Posts: 9157
- Joined: 30/03/2011 15:00
- Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.
- karanana
- Posts: 50771
- Joined: 26/02/2004 00:00
#14071 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
jel ovo onaj sto je platio da dobije poziv u repku?
eto ispade dobar trener od njega izgleda, ako je do njega. i onda dodju u prvo pretkolo u evropi i popuse od nekog kazahstanca, litvanca ili ne daj boze luxembruzanina,
eto ispade dobar trener od njega izgleda, ako je do njega. i onda dodju u prvo pretkolo u evropi i popuse od nekog kazahstanca, litvanca ili ne daj boze luxembruzanina,
- Tvrtko II Kotromanić
- Posts: 6563
- Joined: 15/03/2009 01:28
- Location: Rajvosa
#14072 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
ovo je bio vise odgovor raje na europejsko navijanje momaka iz zapadnog belfasta pardon mostara
- Logovan
- Posts: 102844
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#14073 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
A šta su navijali?Tvrtko II Kotromanić wrote: ↑22/04/2022 23:46 ovo je bio vise odgovor raje na europejsko navijanje momaka iz zapadnog belfasta pardon mostara![]()
- karanana
- Posts: 50771
- Joined: 26/02/2004 00:00
#14074 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
a kako onda ova fina raja sa sjevera navija "zrnjski-mostar" kad mi dodjemo u goste u onaj cosak?
- Tvrtko II Kotromanić
- Posts: 6563
- Joined: 15/03/2009 01:28
- Location: Rajvosa
#14075 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
ma standardno njihovo, zapadni mostar, herceg bosna moja drzavaLogovan wrote: ↑22/04/2022 23:47A šta su navijali?Tvrtko II Kotromanić wrote: ↑22/04/2022 23:46 ovo je bio vise odgovor raje na europejsko navijanje momaka iz zapadnog belfasta pardon mostara![]()
nista spesl jel
