Premijer liga BiH - @manijak1

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#14051 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by omega369 »

Login77777 wrote: 19/04/2022 16:54 Da je pamet uloziti u novi stadion za FK Sarajevo sa neki 15 000 gledaoca. Kakvo Kosevo rupa bez dna. Samo pare bezveze bacas.
Fin nogometni stadion, taman 15 000 dovoljno za grad velicine Sarajeva.
Bio bi moderan a moze i reprezentacija igrati tu. Ali da na nesto lici a ne kao Grbavica koja je pola stadion a pola rusevina.
Ta pamet od 15 hiljada gledalaca kosta najmanje 30 miliona. Ko ce dati te pare??
Registarska oznaka
Posts: 1078
Joined: 20/04/2015 12:53

#14052 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Registarska oznaka »

Razmazeni navijaci, glume njemce sa svojim stavovima oko termina utakmice.

Da se svaka grupa navijaca pita kad im odgovara termin utakmice, nebi bilo nista vise navijaca nego je to sada.

I oni poceli neke standarde da promovisu :lol: :lol:
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#14053 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by karanana »

ovi se zale sto je tekma u radno vrijeme, ovi se zale sto je tekma u vrijeme iftara, covjek bi reko na tribini sve sami radni i posteni ljudi i veliki vjernici
User avatar
hrasno38
Posts: 34078
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#14054 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

Registarska oznaka wrote: 22/04/2022 19:03 Razmazeni navijaci, glume njemce sa svojim stavovima oko termina utakmice.

Da se svaka grupa navijaca pita kad im odgovara termin utakmice, nebi bilo nista vise navijaca nego je to sada.

I oni poceli neke standarde da promovisu :lol: :lol:
Ovdje nije u pitanju kurcanje navijaca nego ramazanski post i iftar kojeg postuju recimo i u Njemackoj....

https://radiosarajevo.ba/sport/nogomet/ ... rio/453831
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#14055 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Raigor Stonehoof »

:
karanana wrote: 22/04/2022 19:04 ovi se zale sto je tekma u radno vrijeme, ovi se zale sto je tekma u vrijeme iftara, covjek bi reko na tribini sve sami radni i posteni ljudi i veliki vjernici
:lol: :thumbup:



Trpaj Zrinja levate
User avatar
JohnnyS
Posts: 17551
Joined: 05/05/2007 12:03
Location: Brijuni

#14056 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by JohnnyS »

hrasno38 wrote: 22/04/2022 19:07
Registarska oznaka wrote: 22/04/2022 19:03 Razmazeni navijaci, glume njemce sa svojim stavovima oko termina utakmice.

Da se svaka grupa navijaca pita kad im odgovara termin utakmice, nebi bilo nista vise navijaca nego je to sada.

I oni poceli neke standarde da promovisu :lol: :lol:
Ovdje nije u pitanju kurcanje navijaca nego ramazanski post i iftar kojeg postuju recimo i u Njemackoj....

https://radiosarajevo.ba/sport/nogomet/ ... rio/453831
I sad se treba kalendar prilagođavati vjerskim kalendarima? Što se nisu bunili prošli petak kad je katolicima bio Veliki Petak, umjesto da razmišljaju o Kristovoj muci, zlobnici ih natjeraše da navijaju za Željezničar
User avatar
Logovan
Posts: 102844
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#14057 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Logovan »

A majku mu je li ovaj Bilbija Ronaldo, frajer ne zna fuliti. :-) 29. gol pa čovjek je prešišao jednog Emira Obuću po golovima u jednoj sezoni, šta više reći. :-) Neće li ga neko na ljeto kupiti i da se ne vrati više nikad.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#14058 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by ultima_palabra »

Trebao je dati crveni golmanu pa da budemo ravnopravni.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#14059 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by ultima_palabra »

Cuj jednog Emira Obucu presisao, ko da o Batistuti govori :lol:
User avatar
JohnnyS
Posts: 17551
Joined: 05/05/2007 12:03
Location: Brijuni

#14060 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by JohnnyS »

Batistuta Gabriele za tebe je Obuća Pele
User avatar
Logovan
Posts: 102844
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#14061 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Logovan »

Ne vidim ništa smiješno, ali hajde eto. :thumbup:
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9157
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#14062 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Pitar sa Kariba »

Treb'o si ga sa Adilovicem porediti!!!

Uze ih Zrinja sa trecim timom.... :oops:
User avatar
sime_cipol
Posts: 23433
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw

#14063 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by sime_cipol »

Zasluzena pobjeda, nema sta.
Mada nisu ovi dobri koliko smo mi ostali losi i nesposobni.
Pa jebem mu, Jakovljević, Bilbija, Jukić, Memija, Bekić, pa nisi dosli iz Bundes Lige, tu su 100 godina, znamo ih.
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#14064 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Grean »

Trener Zrinjskog je dobio pitanje i o transfer politici Plemića koja je doživjela veliki zaokret ovog ljeta, kada je on ostao na klupi mostarskog kluba.

- Bio je zaokret u transfer politici, nikad Zrinjski nije bio mlađi nego danas. Pokazalo nam se da ‘‘zvučna‘‘ imena ne znače da ćeš biti uspješan. Kad smo kreirali ekipu, nije bilo optimizma jer su govorili da dovodim anonimuse iz druge lige, ali sam znao šta tačno želim, motorične igrače sa mnogo ponavljanja željne dokazivanja. Mislim da smo uspjeli u tome, rekao je trener Zrinjskog te se osvrnuo na platežnu moć Plemića
Ovo mu jeste jedan od najvecih pluseva, oni su bili klub sa najmanjom minutazom za mlade igrace.
last mohicans
Posts: 18268
Joined: 09/08/2012 23:19

#14065 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by last mohicans »

Meni jos više govori ovo "znali smo što tražimo i dovodimo", sto kod drugih klubova apsolutno nije slučaj, pa ni sa nama koji godinama rendom dovodimo igrače, eto potrefimo barem pozicije na kojim igraju. A najjača je ona kad u opravdanjima dovođenja igrača za nekoga kažu polivalentan igrač :lol: Šta to znači u današnjem fudbalu? U tome je čini mi se razlika između ovog Jakirovića i ostalih trenera, što je znao šta hoce i na koji način to misli postici i sa kojim igračima. Rezultat jeste ovo što danas kod njih gledamo. Mislim da naredne sezone nece biti ovako dominantni i da ce Sergej najvjerovatnije ici u DZ. Nego mi se Sablja nešto iznerviro večeras, valjda mumin s Manijacima nije mogao hairli iftariti
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#14066 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Dr. Kuca »

Jakirovic nije tip trenera kao ostali. Treba mi desni bek, todorovic, ne mozes ga dovesti, daj dinu corica. Ovaj zarovi hnl 2 dovede igrace zeljne dokazivanja i udri. Ova prekaljena imena dovode sarajevski timovi, tuzla city.
User avatar
Ludzak
Posts: 6985
Joined: 23/03/2013 21:56
Location: Grad na Drini

#14067 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Ludzak »

Zrinja ima bodova haman ko Real. :D

Ove sarajevske ekipa ne trebaju ni da postoje. Sami se brukaju. Da jedan glavni grad, koji najviše para zagrnu, ne može da sastavi ekipu koja bi bila dostojna Zrinjskom i ligi.
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#14068 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Grean »

A prije Zrinjskog je bio kandidat za selektora, konkurisao sa Petevom.
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#14069 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Raigor Stonehoof »

manijaci pokazali kako se bodri alah :D
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9157
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#14070 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Pitar sa Kariba »

Raigor Stonehoof wrote: 22/04/2022 23:00 manijaci pokazali kako se bodri alah :D


:mrgreen:
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#14071 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by karanana »

jel ovo onaj sto je platio da dobije poziv u repku?
eto ispade dobar trener od njega izgleda, ako je do njega. i onda dodju u prvo pretkolo u evropi i popuse od nekog kazahstanca, litvanca ili ne daj boze luxembruzanina,
User avatar
Tvrtko II Kotromanić
Posts: 6563
Joined: 15/03/2009 01:28
Location: Rajvosa

#14072 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Tvrtko II Kotromanić »

Pitar sa Kariba wrote: 22/04/2022 23:17
Raigor Stonehoof wrote: 22/04/2022 23:00 manijaci pokazali kako se bodri alah :D


:mrgreen:
ovo je bio vise odgovor raje na europejsko navijanje momaka iz zapadnog belfasta pardon mostara :bih:
User avatar
Logovan
Posts: 102844
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#14073 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Logovan »

Tvrtko II Kotromanić wrote: 22/04/2022 23:46 ovo je bio vise odgovor raje na europejsko navijanje momaka iz zapadnog belfasta pardon mostara :bih:
A šta su navijali?
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#14074 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by karanana »

a kako onda ova fina raja sa sjevera navija "zrnjski-mostar" kad mi dodjemo u goste u onaj cosak?
User avatar
Tvrtko II Kotromanić
Posts: 6563
Joined: 15/03/2009 01:28
Location: Rajvosa

#14075 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Tvrtko II Kotromanić »

Logovan wrote: 22/04/2022 23:47
Tvrtko II Kotromanić wrote: 22/04/2022 23:46 ovo je bio vise odgovor raje na europejsko navijanje momaka iz zapadnog belfasta pardon mostara :bih:
A šta su navijali?
ma standardno njihovo, zapadni mostar, herceg bosna moja drzava
nista spesl jel :D
Post Reply