Instant ima samo kafu u tragovima ni blizu klasicnoj kafi i kolicinikakavdanakneiskustvu wrote: ↑11/04/2022 17:35 čudi me da ona instant kafa nije poskupila nikako s obzirom da je obična kafa baš poskupila
INFLACIJA-poskupljenja, divljanje na tržištu BiH
Moderator: anex
- vjeshalica
- Posts: 20769
- Joined: 31/03/2019 14:56
#3626 Re: Poskupljenja
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66017
- Joined: 03/08/2010 19:04
#3627 Re: Poskupljenja
znam to ali mi čudno da i to nije poskupilo
-
noviclan
- Posts: 15028
- Joined: 31/10/2013 06:48
- konektovan
- Posts: 51454
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66017
- Joined: 03/08/2010 19:04
#3630 Re: Poskupljenja
pileća prsa perutnine ptuj u konnzumu a mislim i u mercatoru 8,45 km
- nepass1
- Posts: 14686
- Joined: 06/07/2017 07:35
#3631 Re: Poskupljenja
Kako nije, grand 10kom sa 3.10 na 4.10 poskupiokakavdanakneiskustvu wrote: ↑11/04/2022 17:35 čudi me da ona instant kafa nije poskupila nikako s obzirom da je obična kafa baš poskupila
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66017
- Joined: 03/08/2010 19:04
#3632 Re: Poskupljenja
ja sam danas negdje baš tu grand instant kafu pakovanje od deset komada vidio po cijeni od 3,30 km
- konektovan
- Posts: 51454
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#3633 Re: Poskupljenja
Ja sam prije 4 -5 dana kupio u bingu, 3.75 KM, redovna cijena...nepass1 wrote: ↑11/04/2022 18:22Kako nije, grand 10kom sa 3.10 na 4.10 poskupiokakavdanakneiskustvu wrote: ↑11/04/2022 17:35 čudi me da ona instant kafa nije poskupila nikako s obzirom da je obična kafa baš poskupila
-
Excel2
- Posts: 1557
- Joined: 03/10/2020 10:22
#3634 Re: Poskupljenja
Za kafu mozda ide jos jedan ciklus poskupljenja.
- nepass1
- Posts: 14686
- Joined: 06/07/2017 07:35
#3635 Re: Poskupljenja
Gdje to?kakavdanakneiskustvu wrote: ↑11/04/2022 18:24 ja sam danas negdje baš tu grand instant kafu pakovanje od deset komada vidio po cijeni od 3,30 km
- nepass1
- Posts: 14686
- Joined: 06/07/2017 07:35
#3636 Re: Poskupljenja
U peniju je 4.10konektovan wrote: ↑11/04/2022 18:27Ja sam prije 4 -5 dana kupio u bingu, 3.75 KM, redovna cijena...
Sad sam presao na onu grand iz kutije. Vise se dobije
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66017
- Joined: 03/08/2010 19:04
#3637 Re: Poskupljenja
ne mogu se sjetiti,obišao sam danas u zenici praktički sve markete,moguće u maksijunepass1 wrote: ↑11/04/2022 18:41Gdje to?kakavdanakneiskustvu wrote: ↑11/04/2022 18:24 ja sam danas negdje baš tu grand instant kafu pakovanje od deset komada vidio po cijeni od 3,30 km
-
suspect_zero
- Posts: 27996
- Joined: 11/10/2008 21:45
#3638 Re: Poskupljenja
A meni pričaju da su ti ljudi iz Umoljana sve poštenjačina do poštenjačinemistek wrote: ↑11/04/2022 11:54Prošle godine u Umoljanima nana prodaje "domaće grožđe"last mohicans wrote: ↑11/04/2022 11:24 Uzela je jednom i hanuma, lafo domaca u Umoljanima, dedo, pošteni prevarant pored ceste, donijela kuci, kad jaja opečatana.![]()
![]()
- Snake Eyes
- Posts: 5190
- Joined: 12/04/2013 14:02
#3639 Re: Poskupljenja
Jesu Umoljani u Bosni?suspect_zero wrote: ↑11/04/2022 20:40A meni pričaju da su ti ljudi iz Umoljana sve poštenjačina do poštenjačine![]()
-
suspect_zero
- Posts: 27996
- Joined: 11/10/2008 21:45
#3640 Re: Poskupljenja
Snake Eyes wrote: ↑11/04/2022 20:41Jesu Umoljani u Bosni?suspect_zero wrote: ↑11/04/2022 20:40
A meni pričaju da su ti ljudi iz Umoljana sve poštenjačina do poštenjačine![]()
Mislim da pripadaju, tu je u blizini Hercegovina....mislim kanjon Rakitnice...valjda je tu negdje granica, nagađam nisam sigurna
- Snake Eyes
- Posts: 5190
- Joined: 12/04/2013 14:02
#3641 Re: Poskupljenja
E onda nije čudno.suspect_zero wrote: ↑11/04/2022 20:43
Mislim da pripadaju, tu je u blizini Hercegovina....mislim kanjon Rakitnice...valjda je tu negdje granica, nagađam nisam sigurna![]()
-
suspect_zero
- Posts: 27996
- Joined: 11/10/2008 21:45
#3642 Re: Poskupljenja
Šuti, meni najbolje da sada zašutimSnake Eyes wrote: ↑11/04/2022 20:44E onda nije čudno.suspect_zero wrote: ↑11/04/2022 20:43
Mislim da pripadaju, tu je u blizini Hercegovina....mislim kanjon Rakitnice...valjda je tu negdje granica, nagađam nisam sigurna![]()
- vjeshalica
- Posts: 20769
- Joined: 31/03/2019 14:56
-
noviclan
- Posts: 15028
- Joined: 31/10/2013 06:48
#3644 Re: Poskupljenja
"Ovako na izletu, na moru, u drustvu, avionu..." Ooovako

-
statixx
- Posts: 9837
- Joined: 15/12/2011 14:40
- Location: Sarajevo
#3645 Re: Poskupljenja
Bimal ulje u Konzumu u Wisi 4,6 km.
- teskeredzic_22
- Posts: 25328
- Joined: 12/07/2021 15:41
- Location: Bilo je časno živjeti sa Titom !
- Grijem se na: Toplane
- Vozim: Peugeot
- Contact:
#3646 Re: Poskupljenja
Visoki predstavnik treba jednim dekretom posmjenjivati SVE VLADE , MINISTRE I MINISTARSTVA , RASPUSTITI SKUPŠTINE do izbora, amandmanima izbornog zakona zabraniti svim dosada izabranim dužnosicima kandidovanje narednih 8 godina zbog javašluka i štete.
Hitno , hitno , hitno.
https://www.klix.ba/biznis/privreda/bih ... /220411060
Hitno , hitno , hitno.
https://www.klix.ba/biznis/privreda/bih ... /220411060
- vjeshalica
- Posts: 20769
- Joined: 31/03/2019 14:56
- spinel_
- Posts: 6633
- Joined: 15/11/2013 02:33
#3648 Re: Poskupljenja
Gledaj ovih Bingo prevaranata i lopova.
Kad citava Evropa povlaci salmonela proizvode ovi cigani riskiraju necije zdravlje da bi zaradili...
https://www.bingotuzla.ba/proizvod/vafe ... g-ferrero/

Kad citava Evropa povlaci salmonela proizvode ovi cigani riskiraju necije zdravlje da bi zaradili...
https://www.bingotuzla.ba/proizvod/vafe ... g-ferrero/

- madesa
- Posts: 5570
- Joined: 26/07/2013 02:37
#3649 Re: Poskupljenja
jesu li u buenu naslispinel_ wrote: ↑12/04/2022 10:44 Gledaj ovih Bingo prevaranata i lopova.
Kad citava Evropa povlaci salmonela proizvode ovi cigani riskiraju necije zdravlje da bi zaradili...
https://www.bingotuzla.ba/proizvod/vafe ... g-ferrero/
![]()
- spinel_
- Posts: 6633
- Joined: 15/11/2013 02:33
#3650 Re: Poskupljenja
Mislim da nisu ali ne mora znaciti da nece biti.
Uostalom iako ne kupujem ne znam kad je bilo koji Kinder bio na akciji?
Kako god koriste situaciju jer znaju da ljudi vjerovatno nece kupovati pa onda spusti cijenu mozda se nesto i proda.
Uostalom iako ne kupujem ne znam kad je bilo koji Kinder bio na akciji?
Kako god koriste situaciju jer znaju da ljudi vjerovatno nece kupovati pa onda spusti cijenu mozda se nesto i proda.


