Online klix

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
dr_Evil
Posts: 12707
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#1701 Re: Online klix

Post by dr_Evil »

murga225883 wrote: 25/03/2022 13:51
konoplja wrote: 25/03/2022 13:26 Online klix je manje-vise gubljenje vremena i sranje. Moj savjet je da izbrisete profile sa svih mreza koje vam nisu potrebne. One koje "morate" koristiti zakljucate i podesite privatnost na najvecu razinu, a notifikacije iskljucite sve osim poruka.
Zivit cete zdravije i biti u mnogo boljem mentalnom sklopu sa manje distrakcija.
A sta cemo mi koji nemamo neko drustvo?
E sad ne znam jel trolas ili nas zezas. Pa da vidimo, upisi se u teretanu sa onim mojim mladjim ahbabom od maloprije, upisi se na box, upisi se na fakultet, kreni na sah, ili jednostavno sidji u kafic ispod zgrade i sjedi za sank.

Ne znam koliko ti je godina, kad predjes 30 obicno imas samo 2 prijatelja i to je vrh, bit ce nema covjek potrebe za vise, a ni vremena.

Ali majka mu stara pokreni dupe malo.

Imam jednog na poslu, samo prodje kraj mene svaki dan, ja mu kazem dobro jutro on samo promrlja, socijalne antene 0 bodova. Da 50+ mu je zivi sam sa mamom.
User avatar
konoplja
Posts: 2414
Joined: 12/09/2018 19:31

#1702 Re: Online klix

Post by konoplja »

murga225883 wrote: 25/03/2022 13:51
konoplja wrote: 25/03/2022 13:26 Online klix je manje-vise gubljenje vremena i sranje. Moj savjet je da izbrisete profile sa svih mreza koje vam nisu potrebne. One koje "morate" koristiti zakljucate i podesite privatnost na najvecu razinu, a notifikacije iskljucite sve osim poruka.
Zivit cete zdravije i biti u mnogo boljem mentalnom sklopu sa manje distrakcija.
A sta cemo mi koji nemamo neko drustvo?
Dobro pitanje na koje nazalost nemam odgovor. Mislim da to mora svako za sebe odgovoriti.
Mogu ti par savjeta dati koji su slicni ovima koje je dr_Evil napisao.
User avatar
murga225883
Posts: 1059
Joined: 26/09/2020 11:28

#1703 Re: Online klix

Post by murga225883 »

dr_Evil wrote: 25/03/2022 14:01
murga225883 wrote: 25/03/2022 13:51

A sta cemo mi koji nemamo neko drustvo?
E sad ne znam jel trolas ili nas zezas. Pa da vidimo, upisi se u teretanu sa onim mojim mladjim ahbabom od maloprije, upisi se na box, upisi se na fakultet, kreni na sah, ili jednostavno sidji u kafic ispod zgrade i sjedi za sank.

Ne znam koliko ti je godina, kad predjes 30 obicno imas samo 2 prijatelja i to je vrh, bit ce nema covjek potrebe za vise, a ni vremena.

Ali majka mu stara pokreni dupe malo.

Imam jednog na poslu, samo prodje kraj mene svaki dan, ja mu kazem dobro jutro on samo promrlja, socijalne antene 0 bodova. Da 50+ mu je zivi sam sa mamom.
Nisam iz sarajeva, ne trolan, prije sam sa kolegama isao dok sam radio neke poslove.
Sad ovo sve zatvoreno poozenjeno o sebi pri sebi.
A izadjem nekad ali kud cu sam, jarana sto sam imao jednog otisao u Sloveniju I drugi je sto dam izlazio ivaj jedan sto me zove tipa zove samo akd nestane strujr il nema interneta da rostiljamo.

A ne mogu izaci sam negdje jadno mi to mogu na kafu ali da neku zbaris sam tako enma sanse.
User avatar
murga225883
Posts: 1059
Joined: 26/09/2020 11:28

#1704 Re: Online klix

Post by murga225883 »

konoplja wrote: 25/03/2022 14:17
murga225883 wrote: 25/03/2022 13:51

A sta cemo mi koji nemamo neko drustvo?
Dobro pitanje na koje nazalost nemam odgovor. Mislim da to mora svako za sebe odgovoriti.
Mogu ti par savjeta dati koji su slicni ovima koje je dr_Evil napisao.
Znam kako se krece upoznavanje I tako dam to ranije radio sreo dvije cure obicno imas jednig jarana ekstroverta I imas grupu djevojaka I tako zapricas se I eto dodje do toga u diskoteci npr.

A da dma idem negdje hodam jadno je to meni samom .
User avatar
Logovan
Posts: 94816
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#1705 Re: Online klix

Post by Logovan »

murga225883 wrote: 25/03/2022 14:18 Nisam iz sarajeva, ne trolan, prije sam sa kolegama isao dok sam radio neke poslove.
Sad ovo sve zatvoreno poozenjeno o sebi pri sebi.
A izadjem nekad ali kud cu sam, jarana sto sam imao jednog otisao u Sloveniju I drugi je sto dam izlazio ivaj jedan sto me zove tipa zove samo akd nestane strujr il nema interneta da rostiljamo.

A ne mogu izaci sam negdje jadno mi to mogu na kafu ali da neku zbaris sam tako enma sanse.
A da upišeš neki kurs?
User avatar
dr_Evil
Posts: 12707
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#1706 Re: Online klix

Post by dr_Evil »

murga225883 wrote: 25/03/2022 14:18
Nisam iz sarajeva, ne trolan, prije sam sa kolegama isao dok sam radio neke poslove.
Sad ovo sve zatvoreno poozenjeno o sebi pri sebi.
A izadjem nekad ali kud cu sam, jarana sto sam imao jednog otisao u Sloveniju I drugi je sto dam izlazio ivaj jedan sto me zove tipa zove samo akd nestane strujr il nema interneta da rostiljamo.

A ne mogu izaci sam negdje jadno mi to mogu na kafu ali da neku zbaris sam tako enma sanse.
Pa ne znam, uvijek ima nekih aktivnosti ako covjek zeli da pronadje drustvo, mada sve manje i manje. Pa da ti kazem najlakse je upoznati neko djevojce kada si sam. Odes u klub i gledas, kad se ukaze pozeljna pravac do nje. Ako nista nema te ko zezat kad ti samar opali ;).

Ljudi se zene, familiju imaju, sve je manje vremena za prijatelje, ako ne pratis to lako je ostati sam. Kad su mala djeca covjek uz najbolje zelje ne stize da se vidja ni s kim.

Ako nista lovacko drustvo, ili ribarsko, tu se uvijek dobro popije i zalomi. Ima i opcija dzamije, ali tu ne preporucam, hladno kad se pantale skrate.
Samprotivsviju
Posts: 6452
Joined: 03/12/2011 13:10

#1707 Re: Online klix

Post by Samprotivsviju »

Sprijatelji se sa Syndorom i izlazite skupa ha ja
no_sikiriki
Posts: 18056
Joined: 11/12/2012 13:21

#1708 Re: Online klix

Post by no_sikiriki »

febo_acm wrote: 25/03/2022 12:53
no_sikiriki wrote: 25/03/2022 09:29

Forumaš febo ti je rekao, mi smo malo stariji od tebe, i u "naše vrijeme" to što ti opisuješ se zvalo, i što se mene tiče, još uvijek zove, sponzoruša i sponzor. Sama činjenica da ti tražiš djevojku tako što ćeš sebe predstaviti na određeni način je OK za tebe, i tako ćeš i privući određeni tip djevojke, ali ne mislim da većina muškaraca ima isti stav/traži isto što i ti.

Svjesna sam da se dosta ljudi danas upoznaju online, a sve manje uživo, ali daleko od toga da bih sad "čeprkala" po nečijem profilu da vidim kakvo ima auto da odlučim hoću li izaći s njim. Lično svakako ne bih nekoga upoznavala na taj način, ali kad bih to radila, gledala bih da vidim kakvim se aktivnostima bavi, s kim se druži, više ta neka "mahalaška" pitanja. :mrgreen:

Većina zrelih ljudi zna da je dosta toga na društvenim mrežama svakako lažno i da ljudi tu uvijek sebe predstavljaju u najboljem svjetlu, sve je lijepo, svi su #blessed i presretni itd. Real life je nešto drugo.
Otprilike je to ono na šta sam ja i mislio.
U moje vrijeme MIRC je bio Instagram :D
Onaj ko ljudima sudi na osnovu auta ili putovanja, neće daleko stići... Ne mislim ja da je to bukvalno tako i da znam da su ljudi vizuelna bića, ali sama činjenica da će neko pomisliti e ovaj ili ova ima to i to, bila je ili bio tu i tu i ja ću mu ili joj se javiti zbog toga... Je u stratu pogrešna. Sve je to fino i krasno, ako čovjek hoće da se malo provede i luduje :D Za sve ostalo, to je pogrešno. Od mojih 20 prijatelja ili prijateljica koji su bili oženjeni, u braku je ostalo svega 7-8. Pola ih je imalo slične motive, dobro su udali ili oženili... Danas im djeca ispaštaju. Zato omladino, pamet u glavu :lol: :lol: :lol:
Not funny...nisam nikad mislila da ću pričati o "današnjoj omladini", a da ne mislim na sebe :( :run: :mrgreen:
User avatar
murga225883
Posts: 1059
Joined: 26/09/2020 11:28

#1709 Re: Online klix

Post by murga225883 »

Logovan wrote: 25/03/2022 14:20
murga225883 wrote: 25/03/2022 14:18 Nisam iz sarajeva, ne trolan, prije sam sa kolegama isao dok sam radio neke poslove.
Sad ovo sve zatvoreno poozenjeno o sebi pri sebi.
A izadjem nekad ali kud cu sam, jarana sto sam imao jednog otisao u Sloveniju I drugi je sto dam izlazio ivaj jedan sto me zove tipa zove samo akd nestane strujr il nema interneta da rostiljamo.

A ne mogu izaci sam negdje jadno mi to mogu na kafu ali da neku zbaris sam tako enma sanse.
A da upišeš neki kurs?
Isao kurs njemackog I nalijetao na parove 😂 nisam imao srece on I ina ucili njemacki po dca para jedna starija zena I mjskarac cak isao I kurs programiranja nrka kapa
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18187
Joined: 11/02/2013 11:32

#1710 Re: Online klix

Post by Ramzess Veliki »

soha96 wrote: 25/03/2022 09:58
ZyzzSar wrote: 25/03/2022 09:17

a zasto ti zakljucujes da je poenta da su djevojke sponzuruse?
nije to misljenje, to je realnost na instagramu,....tamo te prodaje izgled i status, to je skroz normalno, a cinjenica ako na slikama imas dobar stil, putujes, imas zanimljiv zivot i bavis se zanimljivim aktivnostima, vozis dobar auto (nije obavezno definitvno, ali je plus) kaze da si uspjesan i interesantan muskarac, i kao takav ces u startu imati mnogo vecu sansu za prolaz, a postoje i realne sanse da ce djevojke tebi prve pisati
prosjecna djevojka dobije itekako mnogo poruka, sta mislis na osnovu cega bira kome ce odgovoriti a kome nece, koga ce pratiti a koga nece
ja sam na instagramu 6-7g, znam kako stvari stoje, ali svako ima opciju da vjeruje u sta zeli :D
Tacno sto posto. Koju djevojku ce na drustvenoj mrezi vizuelnog karaktera vise privuci lik sa 5-6 slika iz Sarajeva, pola u ogledalu, pola po gradu u odnosu na nekoga ko ima slike sa putovanja, sa zanimljivih dogadjaja, dobrog automobila itd.? I svjesno i podsvjesno se stice dojam uspjesne i zanimljive osobe te joj se daje prednost.

Ne znaci da nece nijedna odgovoriti i ovom prvom, ali zna se ko ima veliku prednost.
Imam ja sve to, slike iz Afrike, Azije, napucano auto, slike iz teretane ... ali nikako da nadjem zensku osobu na instagramu da je stavila sliku kako razvija jufku ili puni sogandolmu, sve neke potrosacice drzavnog proracuna, kojima je najprivlacniji bankomat i tudja kartica. :mastakazes:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18187
Joined: 11/02/2013 11:32

#1711 Re: Online klix

Post by Ramzess Veliki »

dr_Evil wrote: 25/03/2022 10:22
hadzinicasa wrote: 25/03/2022 10:15

nema. totije stotije.
:cry:
Uf :S majka mu stara. Nista onda cu da se slikujem uz komsijino, ako me upita sta radim reci cu da sam posao da ga operem

:autic: :autic:
Moze ti to proci, ja sam k'o student bac'o suplju da mi je golf kod lakirera i da ne moze da potrefi nijansu metalik sive koju trazim. :lol:
User avatar
Logovan
Posts: 94816
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#1712 Re: Online klix

Post by Logovan »

murga225883 wrote: 25/03/2022 16:20 Isao kurs njemackog I nalijetao na parove 😂 nisam imao srece on I ina ucili njemacki po dca para jedna starija zena I mjskarac cak isao I kurs programiranja nrka kapa
Jebi ga :D Neko planinarsko društvo ili nešto slično ovome?
User avatar
Dr Kova
Posts: 14582
Joined: 19/05/2014 13:08
Location: Twitter

#1713 Re: Online klix

Post by Dr Kova »

Ramzess Veliki wrote: 25/03/2022 16:23
Imam ja sve to, slike iz Afrike, Azije, napucano auto, slike iz teretane ... ali nikako da nadjem zensku osobu na instagramu da je stavila sliku kako razvija jufku ili puni sogandolmu, sve neke potrosacice drzavnog proracuna, kojima je najprivlacniji bankomat i tudja kartica. :mastakazes:
:lol: :lol: :lol: legendo
altruista
Posts: 22
Joined: 04/02/2022 02:48

#1714 Re: Online klix

Post by altruista »

Ma pustite sve te vanjske detalje, to nije bitno. Uvjerio sam se 100 puta, ne samo na ličnom iskustvu, već i na tuđim iskustvima (životima).
Evo nekih primjera kako vanjski detalji nemaju skoro nikakve veze:
1. ružan debeli lik vodi super modela za ruku i ljube se u Sarajevu
2. djevojka završila fakultet, zgodna, ima posao, ali ne može da nađe momka, ima preko 30 godina
3. lik ima posao, nasmijan, zdrav, jak, zanimljiv, raspoložen, liči na Sylvester Stallone-a...imao curu, raspala se ljubav nakon godinu, i sad već ima preko 40 godina, izgleda ostarit će sam
4. romi, autističari, šizofreničari, dijabetičari, neki imaju momka/curu ili muža/ženu i djecu
5. pjevači, modeli, glumci imaju ljubavnih problema čak, bez obzira na ljepotu i bogatstvo i karakter
6. neki se vjenčaju sa drvetom...neki sa 50 godina mlađim od sebe...neki su LGBTQQ pripadnici..neki imaju mišiće, neki nemaju, neki imaju smisao za humor, neki nemaju, neki su socijalni, neki asocijalni
...da ne nabrajam dalje, znate šta pokušavam reći. Dakle skoro nebitno zdravstveno, finansijsko, društveno stanje ili okruženje, i karakter, nacionalna, religijska, vjerska pripadnost, 100 ljudi 100 čudi. Što se tiče ličnog iskustva, bilo je trenutaka bukvalno cure me ganjaju, flertaju, skaču na mene, čupaju me za kosu, i govore da bi voljele da se udaju. A bilo je trenutaka sredim se, slikam se, ignoriraju me svi na svim socijalnim mrežama i uživo. Bukvalno niko me ne poštuje i čak hoće da me zgaze, prebiju, i prijetnje dobivam, ako da sam nešto skrivio.
Kasnije sam počeo vjerovati u unutarnji svijet, tj. svijet vaših misli, spoznaje, emocija, osjećaja, i vjere. Jednostavno kad niste na toj frekvenciji ljubavi ili sličnoj frekvenciji kao osoba koju želite, džabe vam sve, nema ljubavi. Čak se ta frekvencija može mijenjati između vas i jedne osobe u kratkom roku više puta. Zaljubite se, pa se mrzite, pa tako više puta u sedmici. To se meni čak desi prije nego sam se čak upustio u bilo kakav kontakt sa osobom. Bukvalno osjetim nekad bijes i mržnju, iako se nisam ni predstavio osobi, a nekad osjetim ljubav te osobe, kao da me razumije i poziva da se upoznamo. To je Eckhart Tolle malo dublje objasnio i to se zove zakon dualnosti, i lažna ljubav, koja je bazirana na egu tj. umu. Ali i zakon atrakcije pomaže na nivou ega ali i na nivou prosvjetljenosti. Tako i u pravom životu, nekad ispadnem najveća budala, a nekad čujem dobacuju mi cure 'jes ovaj zgodan' i smiju se i crvene se.
Šta je zaključak? Kad ste zaljubljeni iznutra, privučete i vani. Zato ja vjerujem u ono što pjevači nekad otpjevaju tj. pokušavaju da objasne kako je ljubav nejasna recimo na fazon 'ima jedna tanka nit' ili 'strijela treba krivi luk da pogodi pravi zvuk'. Zato ja vjerujem u zakon atrakcije i metodu osjećaja. I sve više i više vjerujem. Sve više i više svjedočim kako je istina. Čak i u neke religijske pristupe vjerujem kao što je činjenje dobrih djela i molitve, više nego u te neke vanjske pretjerane detalje. Znači samo trebate naći tj. biti na frekvenciji dobrih osjećaja i misli, i ljubav se sama desi. Bez obzira kako da dođete do tih dobrih osjećaja. Recimo meni se desi da kad se već dobro osjećam zbog nečeg totalno drugog, nepovezanog sa ljubavlju, ta pozitivnost se prenese i na ljubav, i odjednom se nešto dobro desi vezano za ljubav. Nije isto osjećati bijes, mržnju, propast, i ljubav i uspjeh. To kako vi ustvari zračite svojim osjećajima i privlačite sve što tim osjećajima odgovara je opisao i Eckhart Tolle u knjizi Moć sadašnjeg trenutka govoreći kako vas neki ljudi mogu premlatiti jer ste ljuti. I to sam se uvjerio. Kad ste ljuti, onda samo vidite oko sebe bijes, neprijatelje, a ništa od ljubavi. Kratko rečeno, sve što trebate je osjetiti ljubav, koristeći koju god metodu, a vani će sve samo doći, bez ikakvog truda. Kad se osjećate loše iznutra, ma koliko se trudili, ništa od ljubavi. Nema te sile, osim osjećaja ljubavi što će vas dovesti do ljubavi. Taj osjećaj utječe i na to da se druga osoba zaljubi sama u vas. Nisu bitne riječi niti sve ostalo. Zato je Hari Mata Hari rekao: 'nije ljubav nikad na usnama bila, to je samo tajna na dnu svakog srca skrivena'. Dino Merlin rekao 'ne mogu joj priči, za sreću su potrebni mišići' i spominje 'hladan je zrak samo mali dio onog šta osjećam', vjerojatno jer misli i on da je bitan fizički osjećaj da biste privukli ljubav, zato vam kažem bitan je osjećaj, ne samo emocije. Zato prva riječ koju on kaže u jednoj pjesmi je 'zima, hladna noć...' i kasnije kako sve mu ide nizbrdo vezano za ljubav, jer je prvo osjećao taj loši osjećaj - hladnoću. U drugoj pjesmi spominje 'duga zima najduža, u kosti studen uvlači'. Dakle samo nađite osjećaj ljubavi, i ostalo će sve samo. I sam često osjećam mržnju, dosadu, bijedu, bijes, i cure me blokiraju i napadaju onlajn, ali kad god se malo bolje osjećam, odjednom se promijeni i ponašanje tih cura, i počnem privlačiti. Ljubav je u osjećaju, pa tek onda u djelima i ostalim vanjskim detaljima. Možete vi i silom pokušati da priđete nekoj osobi, kroz strah, tugu, bijes, mržnju, ali ako ne možete u tom trenutku osjetiti ljubav, da dominira, ništa od ljubavi. Zato ne bih preporučio silom da bilo šta radite.
User avatar
ZyzzSar
Posts: 2442
Joined: 08/04/2017 02:14
Location: Sarajevo

#1715 Re: Online klix

Post by ZyzzSar »

dr_Evil wrote: 25/03/2022 12:45
ZyzzSar wrote: 25/03/2022 12:40

haha, na osnovu cega to mislis
Smiji se slobodno, ali nema nista zdravo u anaerobnom treningu, za razliku od aerobnog. A to dolazi od nekoga ko je sa 17 dizao 125kg benca, mene.

Sve je to fino, i dobro je. Samo vjezbaj, nece da ti skodi.

Ali za zdravo srce, pluca i generalno organizam, fina obuca pa na planiranje.

A ja cu u medjuvremenu da jedem ustipke sa kajmakom i gledam te kroz prozor kakvog hotela :)
kazu neki ljudi ako ukucas na googlu science based health benefits of lifting weights izbaci ti neke stranice, a da ne govorim ulaziti u dublje pretrage i znavstvene studije
trebao si neki okrugao broj napisati, bilo bi uvjerljivije
inace nista protiv tebe, ali ne mozes takve tvrdnje pisati, to nije nesto sto je bazirano na misljenju

@Leon16v
moramo prestati trenirati, samo kardio bajo moj :D
User avatar
murga225883
Posts: 1059
Joined: 26/09/2020 11:28

#1716 Re: Online klix

Post by murga225883 »

Logovan wrote: 25/03/2022 16:36
murga225883 wrote: 25/03/2022 16:20 Isao kurs njemackog I nalijetao na parove 😂 nisam imao srece on I ina ucili njemacki po dca para jedna starija zena I mjskarac cak isao I kurs programiranja nrka kapa
Jebi ga :D Neko planinarsko društvo ili nešto slično ovome?
NE znam "odilamio" sam to vise ne nadam se tome ako sta naleti naleti, umorilo me trazenje gotov sam otisao u MGTOW men going their own way.
NE da se uclanim nego da bukvalno postupim ako svojim putem :skoljka:
orbita12
Posts: 488
Joined: 12/12/2019 19:23

#1717 Re: Online klix

Post by orbita12 »

Uvijek sam smatrao da su Facebook i Instagram a i ostale društvene mreže obična pijaca. Trgovci uvijek pokušavaju svoj proizvod prodati tako što će ga što ljepše upakovati. Pa tako se i ljudi pokušavaju prodati na tim "socijalnim sajtovima" kako su pametni i inteligentni . Ljudi su obična roba tu , žele da se prodaju drugima i često koriste laži u tome (filteri na slikama , dubokoumne izreke i sl) i zato se meni sve to zgadilo

I sam sam koristio Instagram par mjeseci da vidim šta toliko ljude privlači tamo i da vidim može li se tamo upoznati kakvo žensko i na kraju sam ga izbrisao jer nit sam fotogenican nit se volim slikati pa ne vidim svrhu toga . Zapratio sam oko 200 cura , od toga možda je 30 prihvatilo moj zahtjev , 10 ih uzvratilo a 150 najmanje me odbilo , uz napomenu da sam slao zahtjeve djevojkama iz mog grada i onima koje imaju sličan broj i pratilaca i onih koje ona prati , znači nisam slao zahtjeve onima koje prate 50 osoba a nju prate par hiljada .

I na kraju moj zaključak da na sličnim sajtovima nemaš šta tražiti ako nemaš dobar marketing , tj ako nisi fotogenican ako se ne znaš predstaviti u lažnom svijetlu . Ako su ti sve slike selfiji bolje i ne pokušavati napraviti profil na takvim sajtovima
User avatar
febo_acm
Posts: 10242
Joined: 10/02/2009 17:00
Location: SARAJEVO

#1718 Re: Online klix

Post by febo_acm »

Ja sam škokiran kada ovako čitam koliko ljudi pažnje posvećuju društvenim mrežama i predstavljanju sebe u nekom boljem izdanju :D
Ja sam prve slike na Instagram postavio nekad 2012 i od tada postavio još 10 slika :lol: :lol:
Leon16v
Posts: 5841
Joined: 02/04/2015 13:27
Location: Ilidza إليدزا
Vozim: Staro željezo

#1719 Re: Online klix

Post by Leon16v »

@ZyzzSar Što se tiče cardia, jedino mogu pokušati brže da dižem tegove :D
User avatar
ZyzzSar
Posts: 2442
Joined: 08/04/2017 02:14
Location: Sarajevo

#1720 Re: Online klix

Post by ZyzzSar »

Leon16v wrote: 25/03/2022 22:15 @ZyzzSar Što se tiče cardia, jedino mogu pokušati brže da dižem tegove :D
hahaha, ja odem na tenis ili kosarku povremeno, al nema toga koji bi me natjerao u teretani kardio da radim :D
suspect_zero
Posts: 26070
Joined: 11/10/2008 21:45

#1721 Re: Online klix

Post by suspect_zero »

Buckethead wrote: 25/03/2022 16:54
Ramzess Veliki wrote: 25/03/2022 16:23
Imam ja sve to, slike iz Afrike, Azije, napucano auto, slike iz teretane ... ali nikako da nadjem zensku osobu na instagramu da je stavila sliku kako razvija jufku ili puni sogandolmu, sve neke potrosacice drzavnog proracuna, kojima je najprivlacniji bankomat i tudja kartica. :mastakazes:
:lol: :lol: :lol: legendo
Pusti ga ba zajebaje se :D ta koja razvija pitu, krčka japrak i sogan-dolmu i šiš-ćevap i zaljeva agdom kadaif i tufahije :oops: nema vremena za istagram i fb.
Ramo ih vazda traži na pogrešnom mjestu i onda kuka. :roll: :mrgreen:
User avatar
auspuhc
Posts: 2099
Joined: 04/02/2022 14:06

#1722 Re: Online klix

Post by auspuhc »

orbita12 wrote: 25/03/2022 20:25 Uvijek sam smatrao da su Facebook i Instagram a i ostale društvene mreže obična pijaca. Trgovci uvijek pokušavaju svoj proizvod prodati tako što će ga što ljepše upakovati. Pa tako se i ljudi pokušavaju prodati na tim "socijalnim sajtovima" kako su pametni i inteligentni . Ljudi su obična roba tu , žele da se prodaju drugima i često koriste laži u tome (filteri na slikama , dubokoumne izreke i sl) i zato se meni sve to zgadilo

I sam sam koristio Instagram par mjeseci da vidim šta toliko ljude privlači tamo i da vidim može li se tamo upoznati kakvo žensko i na kraju sam ga izbrisao jer nit sam fotogenican nit se volim slikati pa ne vidim svrhu toga . Zapratio sam oko 200 cura , od toga možda je 30 prihvatilo moj zahtjev , 10 ih uzvratilo a 150 najmanje me odbilo , uz napomenu da sam slao zahtjeve djevojkama iz mog grada i onima koje imaju sličan broj i pratilaca i onih koje ona prati , znači nisam slao zahtjeve onima koje prate 50 osoba a nju prate par hiljada .

I na kraju moj zaključak da na sličnim sajtovima nemaš šta tražiti ako nemaš dobar marketing , tj ako nisi fotogenican ako se ne znaš predstaviti u lažnom svijetlu . Ako su ti sve slike selfiji bolje i ne pokušavati napraviti profil na takvim sajtovima
Volim kad ljudi koriste izraz nisam fotogenican umjesto da napisu ruzan sam. :lol:

Tesko ces danas pronaci zensko koje lici na bilo sta da nema instagram i nije opsjednuto istim. Jednostavno zene previse uzivaju u paznji da ne bi iskoristile priliku koja im se nudi. Jedine koje nemaju su one bas ruzne i one koje imaju 50kg viska, pa ih je sramota da se slikaju.
orbita12
Posts: 488
Joined: 12/12/2019 19:23

#1723 Re: Online klix

Post by orbita12 »

auspuhc wrote: 26/03/2022 14:51
orbita12 wrote: 25/03/2022 20:25 Uvijek sam smatrao da su Facebook i Instagram a i ostale društvene mreže obična pijaca. Trgovci uvijek pokušavaju svoj proizvod prodati tako što će ga što ljepše upakovati. Pa tako se i ljudi pokušavaju prodati na tim "socijalnim sajtovima" kako su pametni i inteligentni . Ljudi su obična roba tu , žele da se prodaju drugima i često koriste laži u tome (filteri na slikama , dubokoumne izreke i sl) i zato se meni sve to zgadilo

I sam sam koristio Instagram par mjeseci da vidim šta toliko ljude privlači tamo i da vidim može li se tamo upoznati kakvo žensko i na kraju sam ga izbrisao jer nit sam fotogenican nit se volim slikati pa ne vidim svrhu toga . Zapratio sam oko 200 cura , od toga možda je 30 prihvatilo moj zahtjev , 10 ih uzvratilo a 150 najmanje me odbilo , uz napomenu da sam slao zahtjeve djevojkama iz mog grada i onima koje imaju sličan broj i pratilaca i onih koje ona prati , znači nisam slao zahtjeve onima koje prate 50 osoba a nju prate par hiljada .

I na kraju moj zaključak da na sličnim sajtovima nemaš šta tražiti ako nemaš dobar marketing , tj ako nisi fotogenican ako se ne znaš predstaviti u lažnom svijetlu . Ako su ti sve slike selfiji bolje i ne pokušavati napraviti profil na takvim sajtovima
Volim kad ljudi koriste izraz nisam fotogenican umjesto da napisu ruzan sam. :lol:

Tesko ces danas pronaci zensko koje lici na bilo sta da nema instagram i nije opsjednuto istim. Jednostavno zene previse uzivaju u paznji da ne bi iskoristile priliku koja im se nudi. Jedine koje nemaju su one bas ruzne i one koje imaju 50kg viska, pa ih je sramota da se slikaju.
Haj ako će ti bit lakše ružan sam ko pas :lol:
Svjestan sam i ja da su i cure ispod tone šminke i raznih foto filtera potpuno druge osobe i da ih ne bi mogao prepoznati da ih sretnem takve tj prirodne
Ma ja sam uvjeren da skoro svaka cura može naći nekog , muških pacenika ima na svakom koraku . Vidio sam cure za koje sam ja iskreno Tom Hardy a opet imaju momke
Jedino ako ona umisli da je riba pa traži nekog van svoje lige ali to je već neka druga priča
User avatar
auspuhc
Posts: 2099
Joined: 04/02/2022 14:06

#1724 Re: Online klix

Post by auspuhc »

orbita12 wrote: 26/03/2022 15:01
auspuhc wrote: 26/03/2022 14:51

Volim kad ljudi koriste izraz nisam fotogenican umjesto da napisu ruzan sam. :lol:

Tesko ces danas pronaci zensko koje lici na bilo sta da nema instagram i nije opsjednuto istim. Jednostavno zene previse uzivaju u paznji da ne bi iskoristile priliku koja im se nudi. Jedine koje nemaju su one bas ruzne i one koje imaju 50kg viska, pa ih je sramota da se slikaju.
Haj ako će ti bit lakše ružan sam ko pas :lol:
Svjestan sam i ja da su i cure ispod tone šminke i raznih foto filtera potpuno druge osobe i da ih ne bi mogao prepoznati da ih sretnem takve tj prirodne
Ma ja sam uvjeren da skoro svaka cura može naći nekog , muških pacenika ima na svakom koraku . Vidio sam cure za koje sam ja iskreno Tom Hardy a opet imaju momke
Jedino ako ona umisli da je riba pa traži nekog van svoje lige ali to je već neka druga priča
Ti muski pacenici su glavni krivci sto danas prosjecne cure ocekuju manekena punog para. Ali spuste se one na zemlju vremenom, pa zavrse kao frustrirane feministice na klix forumu. :lol:
orbita12
Posts: 488
Joined: 12/12/2019 19:23

#1725 Re: Online klix

Post by orbita12 »

auspuhc wrote: 26/03/2022 15:06
orbita12 wrote: 26/03/2022 15:01

Ti muski pacenici su glavni krivci sto danas prosjecne cure ocekuju manekena punog para. Ali spuste se one na zemlju vremenom, pa zavrse kao frustrirane feministice na klix forumu. :lol:
Nažalost takvih pacenika ima previše
Iako sam ušao u godine da sam dosad trebao i djecu imati a ne curu, opet nikad ne bih ulazio u vezu s osobom koja mi se bar malo ne svidja i pod svaku cijenu samo da nisam sam

Ono što sam primjetio da postoji trend ženskih osoba koje su ušle u tridesetu a koje izgledaju ko avion , još su obrazovane a nikad ih nisam vidio s nekim momkom, da li je to do njihovih visokih kriterija ili se jednostavno muški boje prici takvima jer misle da nemaju šanse
Post Reply