Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- drug_profi
- Posts: 65407
- Joined: 16/07/2012 16:00
#59826 Re: Liverpool FC
Pa mi imamo sad isto bodova ko lani na kraju sezone. 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#59827 Re: Liverpool FC
Sad kad su kuglice kompletirane, kako bi razvrstali potencijalne protivnike za sutra?
Ja sam u principu uvijek pobornik toga da u ovoj fazi nema lakih protivnika i da su tu svi sa razlogom, ali svakako da ima prednosti i mana u svakom.
Benfica bi svakao bila najpoželjnija. Real ne bi volio nikako.
Vidim ljudi priželjkuju Villarreal, mislim, svakako da bi bili veliki favoriti tu, ali ono je baš baš tvrda ekipa koja ime sve karakteristike protiv kojih se mi redovito mučimo. Bio bi to zafrkan kamen u cipeli.
Ja sam u principu uvijek pobornik toga da u ovoj fazi nema lakih protivnika i da su tu svi sa razlogom, ali svakako da ima prednosti i mana u svakom.
Benfica bi svakao bila najpoželjnija. Real ne bi volio nikako.
Vidim ljudi priželjkuju Villarreal, mislim, svakako da bi bili veliki favoriti tu, ali ono je baš baš tvrda ekipa koja ime sve karakteristike protiv kojih se mi redovito mučimo. Bio bi to zafrkan kamen u cipeli.
- vaučer
- Posts: 11537
- Joined: 04/08/2009 15:22
#59828 Re: Liverpool FC
Ne bi nikako: Chelsea, Real
Teško ali izvedivo: ManCity
Ok, onako: Bayern, Atletico, Villarreal
Jackpot: Benfica
Teško ali izvedivo: ManCity
Ok, onako: Bayern, Atletico, Villarreal
Jackpot: Benfica
- BHF_Manijak
- Posts: 28524
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#59829 Re: Liverpool FC
Ma ne bih volio Chelsea, jer su sa njima teretli utakmice do PM, ali mislim da je Pool bolji i da bi se proslo, iako su ove sezone sa njima 3 puta X igrali.
City ne bih volio bas nikako. Ne volim utakmice sa njima. Mislim da nema ekipe koja bolje iskontrolise Liverpoolovu zadnji liniju i kreiranje napada iz zadnje linije. Imam osjecaj kad te utakmice gledam da su samo primorani nabijati loptu i da je pretesko iznose. Jednostavno prejeben protivnik za igrati.
Real, pomijesana osjecanja.
Raja bjezi od Bayerna, ali ne bih imao nista protiv. Imam osjecaj da bi proslo lakse nego ocekivano. Cini mi se da je Bayernova zadnja linija bas porozna.
Villarreal, Benfica, Atletico od ovog trojca moze bilo ko.
City ne bih volio bas nikako. Ne volim utakmice sa njima. Mislim da nema ekipe koja bolje iskontrolise Liverpoolovu zadnji liniju i kreiranje napada iz zadnje linije. Imam osjecaj kad te utakmice gledam da su samo primorani nabijati loptu i da je pretesko iznose. Jednostavno prejeben protivnik za igrati.
Real, pomijesana osjecanja.
Raja bjezi od Bayerna, ali ne bih imao nista protiv. Imam osjecaj da bi proslo lakse nego ocekivano. Cini mi se da je Bayernova zadnja linija bas porozna.
Villarreal, Benfica, Atletico od ovog trojca moze bilo ko.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#59830 Re: Liverpool FC
Ne znam, da me neko natjera da biram između City-a i Chelsea opet bi prije odabrao City.
Chelsea je baš tegoban i težak za igrati.
Chelsea je baš tegoban i težak za igrati.
- drug_profi
- Posts: 65407
- Joined: 16/07/2012 16:00
#59831 Re: Liverpool FC
Bajern i Benfika vazda...
-
convict
- Posts: 3516
- Joined: 10/02/2008 01:20
#59832 Re: Liverpool FC
vidi stvarno. preluda je bila prosla sezona. koliko ono, 6 poraza zaredom na Anfieldu.
-
convict
- Posts: 3516
- Joined: 10/02/2008 01:20
#59833 Re: Liverpool FC
Benfica
Villareal
Atletico
Real
Bayern
Chelsea
City
Real nam je nekako ostao duzan prosle sezone. zna li se hoce li Chelsea igrati bez navijaca?
Villareal
Atletico
Real
Bayern
Chelsea
City
Real nam je nekako ostao duzan prosle sezone. zna li se hoce li Chelsea igrati bez navijaca?
- King_Kenny
- Posts: 4850
- Joined: 03/01/2010 10:41
#59834 Re: Liverpool FC
Samo City da ne bude u ovoj fazi.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#59835 Re: Liverpool FC
Curtis i Harvey dobili poziv za okupljanje U21 Engleske.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#59837 Re: Liverpool FC
Nadam se da je ovo neki mind game sa Southgateom, inače pušiona.
- drug_profi
- Posts: 65407
- Joined: 16/07/2012 16:00
#59838 Re: Liverpool FC
Dvije do tri sedmice kazu.
- BHF_Manijak
- Posts: 28524
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#59839 Re: Liverpool FC
Proslu sa Cityem su kiksali jer on nije bio tu, ubili su Milnera.
Nadam se da se peh nece ponovit.
Nadam se da se peh nece ponovit.
- MMM1977
- Posts: 6694
- Joined: 15/07/2009 12:56
#59840 Re: Liverpool FC
Uh, dobro je. Odoše Real, Čelzi i City
-
convict
- Posts: 3516
- Joined: 10/02/2008 01:20
#59845 Re: Liverpool FC
Bayern u polufinalu, nije moglo bolje
- ljevoruki
- Posts: 4758
- Joined: 20/05/2011 22:49
#59847 Re: Liverpool FC
Prozva ja Benfiku.
Polufinale sa Bajernom. Nije lose.
Finale Liverpool - City/Real (dajem vece sanse Realu)
Moze se ovo izgurati ako ne bude povreda.
Polufinale sa Bajernom. Nije lose.
Finale Liverpool - City/Real (dajem vece sanse Realu)
Moze se ovo izgurati ako ne bude povreda.
- MMM1977
- Posts: 6694
- Joined: 15/07/2009 12:56
#59848 Re: Liverpool FC
Nije moglo bolje nikako, baš nikako. Villareal će izbaciti Bayern 
- no_sekirli
- Posts: 7007
- Joined: 02/10/2013 18:36
#59849 Re: Liverpool FC
Jel' nas ovo pomazi svega vam 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#59850 Re: Liverpool FC
Zadnji put kad smo sa Portugalskom ekipom igrali u 1/4 je 2019-te... 
Doduše, zadnji susret sa Benficom nije dobro prošao
Doduše, zadnji susret sa Benficom nije dobro prošao
