Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- BHF_Manijak
- Posts: 28524
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#59226 Re: Liverpool FC
Kakav smetljar je ovaj Gojko jebo sebi mater. Fuj.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#59227 Re: Liverpool FC
Dobar Jones večeras. Stalo mu je da se pokaže.
U drugom što prije Keita za Thiaga to bolje. Odmarati dirigenta za Wembley.
U drugom što prije Keita za Thiaga to bolje. Odmarati dirigenta za Wembley.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#59228 Re: Liverpool FC
I da, Diaz teška igračina. Majko draga, još dok se full uklopi...Neymar 
- BHF_Manijak
- Posts: 28524
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#59230 Re: Liverpool FC
U drugom odmorit Thiaga, Fabinha i nekog od trojke.
Daj Origija u spic da izginemo.
Daj Origija u spic da izginemo.
- drug_profi
- Posts: 65410
- Joined: 16/07/2012 16:00
#59231 Re: Liverpool FC
Jones na pocetku svaku loptu gubio, ali došao sebi brzo.
Matip odavno je zasluzio ovakav gol.
Diaz, baksuz za onaj prvi sut, isla je u gol van dohvata golmana. U svemu ostalom, covjek je perfekcija. Nema carinjenja, brzo odlucuje, dobro rjesava, kad ga gledam ovako, i da je 80 miliona placen bio bi bagatela.
Alison se srecom uhavizao nakon one gluposti.
Tiago raspolozeni, ovo je tad drugaciji tim sa njim potpuno.
Steta sto Fab ono fuli, bio bi slag na tortu, kao i ona Salahova nonsalancija sa lobom, ne smije se to tako jbg. Valjda ovi nece moci dati 3 komada.
A ne bi valjalo ni jedan, radi razlike.
Matip odavno je zasluzio ovakav gol.
Diaz, baksuz za onaj prvi sut, isla je u gol van dohvata golmana. U svemu ostalom, covjek je perfekcija. Nema carinjenja, brzo odlucuje, dobro rjesava, kad ga gledam ovako, i da je 80 miliona placen bio bi bagatela.
Alison se srecom uhavizao nakon one gluposti.
Tiago raspolozeni, ovo je tad drugaciji tim sa njim potpuno.
Steta sto Fab ono fuli, bio bi slag na tortu, kao i ona Salahova nonsalancija sa lobom, ne smije se to tako jbg. Valjda ovi nece moci dati 3 komada.
A ne bi valjalo ni jedan, radi razlike.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#59232 Re: Liverpool FC
Mane dvocifren. E hajmo još Diaz ili Salah het trik
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#59233 Re: Liverpool FC
Kakvo kretanje Hendersona kod gola 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
- King_Kenny
- Posts: 4850
- Joined: 03/01/2010 10:41
#59237 Re: Liverpool FC
Kome dati bodove? Svi perfektni.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#59238 Re: Liverpool FC
Kakva pobjeda, s obzirom da je vrlo značajna utakmica u pitanju. Statement.
Tu smo, na 3 boda. Vjerujem da smo bar malo večeras ušli Pepu dublje u glavu.
Tu smo, na 3 boda. Vjerujem da smo bar malo večeras ušli Pepu dublje u glavu.
- Edin H.
- Posts: 53572
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#59239 Re: Liverpool FC
Diwock Origi
- King_Kenny
- Posts: 4850
- Joined: 03/01/2010 10:41
#59240 Re: Liverpool FC
-
Plunkett
- Posts: 2073
- Joined: 01/06/2020 15:15
#59241 Re: Liverpool FC
Jos jedna sezona gdje je za titulu neophodno imati oko 90 bodova.
- no_sekirli
- Posts: 7007
- Joined: 02/10/2013 18:36
#59242 Re: Liverpool FC
Sta reci ljudi
Danas mi je godisnjica braka, neki party u kuci, kumovi, svastika, badze, djeca, ali svi su morali gledati ovu rapsodiju.
Matip, konacno gol
Danas mi je godisnjica braka, neki party u kuci, kumovi, svastika, badze, djeca, ali svi su morali gledati ovu rapsodiju.
Matip, konacno gol
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#59243 Re: Liverpool FC
Čestitke, dobar poklon na kraju ispadeno_sekirli wrote: ↑23/02/2022 22:47 Sta reci ljudi![]()
Danas mi je godisnjica braka, neki party u kuci, kumovi, svastika, badze, djeca, ali svi su morali gledati ovu rapsodiju.
Matip, konacno gol![]()
- drug_profi
- Posts: 65410
- Joined: 16/07/2012 16:00
#59244 Re: Liverpool FC
I to kakav gol.
Sto kaze Amiđa, statement utakmica.
Atmosfera, igra, rezultati, mirisu na nesto veliko
Sto kaze Amiđa, statement utakmica.
Atmosfera, igra, rezultati, mirisu na nesto veliko
-
convict
- Posts: 3516
- Joined: 10/02/2008 01:20
#59245 Re: Liverpool FC
gledam paralelno Benfica-Ajax, odlicna utakmica. dobar je igrac Antony, ali bas cigansko ponasanje, nije igrac za nas.
- BHF_Manijak
- Posts: 28524
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#59246 Re: Liverpool FC
Savrsena utakmica. Curtis losih 10min, kasnije iz minute u minutu rastao.
Salaha danas malo nakon golova nonsalsncija uhvatila u zavrsnici, ali pasovi, gradjenje - perfekcija. Kakva lopta za Hendersona za 4:0.
Volio bih da se i Diaz upisao. Brz, nepredvidljiv, dosadan za protivnika...
Salaha danas malo nakon golova nonsalsncija uhvatila u zavrsnici, ali pasovi, gradjenje - perfekcija. Kakva lopta za Hendersona za 4:0.
Volio bih da se i Diaz upisao. Brz, nepredvidljiv, dosadan za protivnika...
- drug_profi
- Posts: 65410
- Joined: 16/07/2012 16:00
#59247 Re: Liverpool FC
Thiago
Matip
Diaz
Ne znam kako bih probrao.
A svi su ih zasluzili
- no_sekirli
- Posts: 7007
- Joined: 02/10/2013 18:36
#59248 Re: Liverpool FC
Hvala druzeAmiĐa_Idriz wrote: ↑23/02/2022 22:49Čestitke, dobar poklon na kraju ispadeno_sekirli wrote: ↑23/02/2022 22:47 Sta reci ljudi![]()
Danas mi je godisnjica braka, neki party u kuci, kumovi, svastika, badze, djeca, ali svi su morali gledati ovu rapsodiju.
Matip, konacno gol![]()
![]()
![]()
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#59249 Re: Liverpool FC
Vrh mi je ono oko 80-te, već su svi u laganom trčkaranju a on ganja do gol aut linije protivnika, i na kraju uzima loptu. Još maše rukama Robertsonu da krene naprijed, a ovaj negdje na centruBHF_Manijak wrote: ↑23/02/2022 22:51
Volio bih da se i Diaz upisao. Brz, nepredvidljiv, dosadan za protivnika...
- no_sekirli
- Posts: 7007
- Joined: 02/10/2013 18:36
#59250 Re: Liverpool FC
Ali Mane i Salah su toliko spremni da ih Klopp ne mijenja ni kad je sve gotovo. Svaka im cast, kapa do poda.
