Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
U tu skandinavsku cijenu je uracunata premija od drzave za elektro aute. Dok ostatak EU to kasnije oduzima(ako ti odobre, tj. Ako nadjes stelu pa prodjes)
Jos dodas na to sve porez na kola... negdje ga nemas negdje je da moras prodati bubreg
Nikakve premije nemas od drzave kad kupujes elektricno ili bilo kakvo drugo vozilo.
U tu skandinavsku cijenu je uracunata premija od drzave za elektro aute. Dok ostatak EU to kasnije oduzima(ako ti odobre, tj. Ako nadjes stelu pa prodjes)
Jos dodas na to sve porez na kola... negdje ga nemas negdje je da moras prodati bubreg
Nikakve premije nemas od drzave kad kupujes elektricno ili bilo kakvo drugo vozilo.
sime_cipol wrote: ↑05/02/2022 02:55
Jel taj covjek prodao 100 auta?
Bez obzira performanse su im na nivou.. prije 15-20 god izbacili concept one, ccxr i ageru auta bila ispred svog vremena.. ova nova gemera elektricni motori kombinovano sa 2.0L benzincem 1700ks. I domet 1000 km . nije šala
Njima nije cilj masovna prodaja… niti imaju kapaciteta, samostalni su, cijene paprene sta se zaradi dobro je, a brend je zasticen i auta su na vrijednosti…
spree wrote: ↑04/02/2022 08:45
Evo i kod nas sve više i više električnih vozila. E golf i e alfa.
Isti punjač (pod sponzorstvom ProCredit Banke) i mjesto za auto ima na Proming pumpi kod hotela Sarajevo, i naravno parkirana neka Octavia, TDI
Sreća, nema toliko el auta , pa da se otimaju za punjenje
Ovaj AC punjač u merkatoru je Type 2 do 20 A (monofazni) tj 4.4 kW. Promo shit klasični.
Auto puniš 16-24h
Bez trofaznog 22kW nema normalnog i vremenski korisnog AC punjenja, to je neki minimum za javne povrsine.
Sa druge strane, AC Quattro, Pofalići, - Moon Power CCS2 brzi DC punjač mislim da je u pitanju 75kW... standardna snaga po Evropi u urban/suburban područjima
sime_cipol wrote: ↑05/02/2022 02:55
Jel taj covjek prodao 100 auta?
Bez obzira performanse su im na nivou.. prije 15-20 god izbacili concept one, ccxr i ageru auta bila ispred svog vremena.. ova nova gemera elektricni motori kombinovano sa 2.0L benzincem 1700ks. I domet 1000 km . nije šala
Njima nije cilj masovna prodaja… niti imaju kapaciteta, samostalni su, cijene paprene sta se zaradi dobro je, a brend je zasticen i auta su na vrijednosti…
Iskreno, mene njegove performanse na ravnoj liniji uopste ne zanimaju, niti sam odusevljen.
Ono sto postujem kod njega je razvoj tehnologije, kao sto je FreeValve (motor bez bregastih), ovaj strujni motor i sl patenti.
Tu mu skidam kapu.
Koenigsegg ima preko 130 proizvedenih automobila (sudeći po wikipediji). Ti automobili se barem mogu registrovati i voziti, za razliku od nekih električnih vozila
Neki dan citam clanak u nekom imaginarnom scenariju kad bi sva auta u HR bila električna.
Trenutno je u HR oko 1.7mil automobila. Koja u prosjeku prelaze cca 12k godisnje. Kad bi se preko noci pojavilo 1.7 mil električnih auta i prelazila istu kilometražu, za njihovo punjenje bi se trosilo 80% trenutne proizvodnje struje. 20% bi ostalo za domacinstva, industriju i ostalo...