Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- King_Kenny
- Posts: 4850
- Joined: 03/01/2010 10:41
#59126 Re: Liverpool FC
Pa kakvo II poluvrijeme! Sve kako treba. I izgelda da će još biti golova.
- drug_profi
- Posts: 65407
- Joined: 16/07/2012 16:00
#59127 Re: Liverpool FC
Na 0:1 sam cuki ugrijao pileci batak sa karabatkom. Uklonio koscice i dao mu da jede. Cim je pojeo. Mane je zabio.
Dakle, naucno dokazano da je MOJsretan pas = sretan navijac Livetpula.
Dakle, naucno dokazano da je MOJsretan pas = sretan navijac Livetpula.
-
convict
- Posts: 3516
- Joined: 10/02/2008 01:20
#59128 Re: Liverpool FC
za tekmu protiv cityja saljemo biftekedrug_profi wrote: ↑19/02/2022 17:42 Na 0:1 sam cuki ugrijao pileci batak sa karabatkom. Uklonio koscice i dao mu da jede. Cim je pojeo. Mane je zabio.
Dakle, naucno dokazano da je MOJsretan pas = sretan navijac Livetpula.![]()
- drug_profi
- Posts: 65407
- Joined: 16/07/2012 16:00
#59129 Re: Liverpool FC
Ali sva tri gola djelo vrhunskih napadaca.
Salahov gol je nesto najkul sto sam vidio.
Pa lik ih izjebo nonsalantno.
A drago mi zbog Manea i Diaza nenormalno.
Salahov gol je nesto najkul sto sam vidio.
Pa lik ih izjebo nonsalantno.
A drago mi zbog Manea i Diaza nenormalno.
- MMM1977
- Posts: 6694
- Joined: 15/07/2009 12:56
- vaučer
- Posts: 11537
- Joined: 04/08/2009 15:22
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
- MMM1977
- Posts: 6694
- Joined: 15/07/2009 12:56
#59133 Re: Liverpool FC
Ma kakvi, sad će tebi @Gerro objasniti kako se radi o lošem igračuBHF_Manijak wrote: ↑19/02/2022 17:29 Thiago je za Keitu Zidane himself. Jedan od vecih failova pod Kloppom. Nadam se da je njemu i Oxu noga na ljeto.
- MMM1977
- Posts: 6694
- Joined: 15/07/2009 12:56
#59134 Re: Liverpool FC
Pa polako, pogotovo što su igrali i on i Mane, koji u principu dijele istu poziciju. Ali se vidi da je vrhunski igrač za velike domete
- vaučer
- Posts: 11537
- Joined: 04/08/2009 15:22
#59135 Re: Liverpool FC
Pa ne sudim mu ja još, rekoh tek ga gledao prvi put i djelovao malo tupo. Došao je sebi do kraja utakmice.
- no_sekirli
- Posts: 7007
- Joined: 02/10/2013 18:36
#59136 Re: Liverpool FC
Ako cemo biti iskreni, i u prvom smo bili bolji bar za 2 gola.
Cimi je preorao teren, svaka cast.
Diaz konacno prvi gol
Cimi je preorao teren, svaka cast.
Diaz konacno prvi gol
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#59137 Re: Liverpool FC
Ma dobro, očekivano je da bude oscilacija, tek je došao. Trebaće određeni period da se usavrši u kretnjama prije svega sa Robertsonom/Tsimikasom, ali i ostatkom ekipe.
Šta ja znam, kao što sam pisao već, ja od njega očekujem najbolje tek iduće sezone, ovog proljeća mi je sve gratis.
Šta ja znam, kao što sam pisao već, ja od njega očekujem najbolje tek iduće sezone, ovog proljeća mi je sve gratis.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#59138 Re: Liverpool FC
Ali šta ti znači širina, ali ne na papiru već u kvaliteti. Drugu tekmu za redom okrećemo situaciju izmjenama. Mada što kaže @no_sekirli , bili smo osjetno bolji i u prvom.
- saint_mirad
- Posts: 4409
- Joined: 25/02/2020 23:09
#59139 Re: Liverpool FC
odradjen posao, sto je i bilo ocekivano. odmarali su bekovi ali se lako videlo koliko fale u napadu. gomez zna samo nazad dodat.
- no_sekirli
- Posts: 7007
- Joined: 02/10/2013 18:36
#59140 Re: Liverpool FC
Za mene je Gomez odigrao odlicnu utakmicu.saint_mirad wrote: ↑19/02/2022 18:12 odradjen posao, sto je i bilo ocekivano. odmarali su bekovi ali se lako videlo koliko fale u napadu. gomez zna samo nazad dodat.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#59141 Re: Liverpool FC
Jurgen Klopp in his post-match press conference:
"Bobby is out for a while."
- no_sekirli
- Posts: 7007
- Joined: 02/10/2013 18:36
#59142 Re: Liverpool FC
Bas losa vijest.AmiĐa_Idriz wrote: ↑19/02/2022 18:23Jurgen Klopp in his post-match press conference:
"Bobby is out for a while."
Jotu uvalit u pamuk i lijeciti picinim sokom do finala protiv ruskih trkaca.
- MMM1977
- Posts: 6694
- Joined: 15/07/2009 12:56
#59143 Re: Liverpool FC
Možemo li se nadati i ičemu od Totenhema danas? Bilo bi sjajno
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#59144 Re: Liverpool FC
no_sekirli wrote: ↑19/02/2022 18:27Bas losa vijest.
Jotu uvalit u pamuk i lijeciti picinim sokom do finala protiv ruskih trkaca.
Klopp on Diogo Jota:
"With Diogo it looks better than we thought."
- King_Kenny
- Posts: 4850
- Joined: 03/01/2010 10:41
#59145 Re: Liverpool FC
I meni je Gomez bio dobar danas. Nije bio Trent naprijed, ali je bio poprilično dobar u svim drugim segmentima igre.no_sekirli wrote: ↑19/02/2022 18:20Za mene je Gomez odigrao odlicnu utakmicu.saint_mirad wrote: ↑19/02/2022 18:12 odradjen posao, sto je i bilo ocekivano. odmarali su bekovi ali se lako videlo koliko fale u napadu. gomez zna samo nazad dodat.
- drug_profi
- Posts: 65407
- Joined: 16/07/2012 16:00
#59146 Re: Liverpool FC
Gomez je bio odlican ne zajebajite.
- BHF_Manijak
- Posts: 28524
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#59147 Re: Liverpool FC
E jebem mu mater, Firmina bas krenulo s povredama.
Ne sjecam se da je od dolaska dosad imao povreda koliko u zadnja 4 mjeseca.
Ne sjecam se da je od dolaska dosad imao povreda koliko u zadnja 4 mjeseca.
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#59148 Re: Liverpool FC
Pa realno, svakom igraču nekada krene karijera nizbrdo, da budem iskren, ja Firmina ne vidim još dugo na Anfieldu, on će otići prvi od ovih kolosa u ekipi
- ljevoruki
- Posts: 4758
- Joined: 20/05/2011 22:49
#59149 Re: Liverpool FC
Tottenham vodi kod MC.
Navijam, samo danas, za njih.
Hajmooooo!!!
1:3
Ponisten gol. Fuj VAR
Navijam, samo danas, za njih.
Hajmooooo!!!
1:3
Ponisten gol. Fuj VAR
-
convict
- Posts: 3516
- Joined: 10/02/2008 01:20
#59150 Re: Liverpool FC
Hvala Tottenham! Ponovo je sve u nasim rukama, ne ovisimo o tudjim kiksevima.
