Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
drug_profi
Posts: 65405
Joined: 16/07/2012 16:00

#58951 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

Iz Burnleya se pobjedi ne gleda u zube.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28522
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#58952 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Tesko izvojevana pobjeda bas, rovovski. Salah dobar osim odluke pri zadnjem pasu/sutu. Alisson beton, kso i kompletna odbrana. Weghorst je jebena mrcina, napatio je drama Matipa.

Firmino je grozan bio, bas grozan.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#58953 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

User avatar
Edin H.
Posts: 53569
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#58954 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

King_Kenny wrote: 13/02/2022 10:04 I s rezultatom 0:1 zadovoljan.

:skoljka:
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#58955 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

AmiĐa_Idriz wrote: 13/02/2022 17:25
:izet:
Mrzitelji patite!
User avatar
King_Kenny
Posts: 4850
Joined: 03/01/2010 10:41

#58956 Re: Liverpool FC

Post by King_Kenny »

Edin H. wrote: 13/02/2022 17:26
King_Kenny wrote: 13/02/2022 10:04 I s rezultatom 0:1 zadovoljan.

:skoljka:
:izet:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#58957 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Tielemans odbio produženje ugovora, na ljeto ulazi u posljednju godinu. Samo kažem :D
User avatar
HarunKovac
Posts: 854
Joined: 07/02/2015 12:42

#58958 Re: Liverpool FC

Post by HarunKovac »

AmiĐa_Idriz wrote: 13/02/2022 19:22 Tielemans odbio produženje ugovora, na ljeto ulazi u posljednju godinu. Samo kažem :D
Ne bi nam lose dosao nikako :D
Pogotovo jer od veznog reda, samo fabinho zna postic gol :lol:
User avatar
vaučer
Posts: 11536
Joined: 04/08/2009 15:22

#58959 Re: Liverpool FC

Post by vaučer »

Prevažni bodovi danas. Samo nastaviti gurati do Etihada, onda šta bude.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#58960 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Otkad priželjkujem vidjeti trio Naby - Fab - Thiago i danas smo vidjeli na kratko. Kako se prebacio na ovu trojku, zaključali loptu i ugasili Burnley. Još se stvorile 3 vrlo dobre prilike.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#58961 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Klupa u novembru, i klupa danas:

Image
User avatar
no_sekirli
Posts: 7004
Joined: 02/10/2013 18:36

#58962 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

Ja svaku tekmu ocekujem erupciju Firmina, ali nikako da docekam.

Nije mi jasno zbog cega Mane nije dobio zadnjih 15ak minuta, Diaz bi bio puno bolje rjesenje danas.

I pitam se, kako je ovaj Burnley na zadnjem mjestu, imaju odlicnu kontru i odlicnog golmana.
User avatar
drug_profi
Posts: 65405
Joined: 16/07/2012 16:00

#58963 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

AmiĐa_Idriz wrote: 13/02/2022 21:59 Otkad priželjkujem vidjeti trio Naby - Fab - Thiago i danas smo vidjeli na kratko. Kako se prebacio na ovu trojku, zaključali loptu i ugasili Burnley. Još se stvorile 3 vrlo dobre prilike.
da, sad i ja skontah.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28522
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#58964 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

I dalje sam misljenja da je Naby puno korisniji na protivnickoj trecini, nego li nazad. Danas je imao 2-3 strasne lopte u prostor. Dok s druge strane Firmino je ocajne zadnje pasove davao.
Meni se iskreno ne svidja Nabyevo zatvaranje tj. defanziva, ma sta vi statisticki servirali. Ono sto ja golim okom vidim i ono sto me iritira jeste sto k'o zadnja picka u svaki duel ulazi. Pogledajte snimke i obratite paznju. Svaki 50-50 duel ide na stranu protivnika, jer je lik plasljiv do PM.

U jednoj od utakmica, mislim da je Tottenham, na taj nacin je primljen i gol, jer je lik polovicno usao u duel i povukao se. Imas s jedne strane recimo Jordana ili Milnera, koji idu glavom na kopacku, i imas Nabya koji se povlaci.
User avatar
no_sekirli
Posts: 7004
Joined: 02/10/2013 18:36

#58965 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

Problem i jeste taj sto sa trojcem Fab-Keita-Thiago se dobije puno prema naprijed, ali zato su Keita i Thiago u obrani tanjez.
Sto je rekao Manijak, bas se vidi da sa rezervom ulaze u duel.

Ali jebga, ne moze i jare i pare :D
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28522
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#58966 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

no_sekirli wrote: 14/02/2022 13:19 Problem i jeste taj sto sa trojcem Fab-Keita-Thiago se dobije puno prema naprijed, ali zato su Keita i Thiago u obrani tanjez.
Sto je rekao Manijak, bas se vidi da sa rezervom ulaze u duel.

Ali jebga, ne moze i jare i pare :D
Ma Thiago i nije toliko, ako nista srcan je, bori se, iako cesto glupe faule uradi. Ali kod Nabya se bas vidi da frajer pobjegne od duela i povuce se.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#58967 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Pa Thiaga smo baš i kritikovali dosta prošle sezone zbog onog divljeg ulijetanja u duele. Tad je puno glupih kartona kupio. Ove sezone je popravio to dosta.

Ali stoji sve što ste napisali. Hvala Bogu sada imamo dosta kombinacija u veznom redu za podrediti protivniku. Kada hoćemo kontrolu, kad se hoćemo tući, kada hoćemo biti okomitiji/direktniji...
User avatar
no_sekirli
Posts: 7004
Joined: 02/10/2013 18:36

#58968 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

Ako bude Hendo zdrav za Intera, ja bih njega od starta, uz Faba i Thiaga. Trebat ce iskustva i muda na sredinj.
Kasnije kako se bude tekma razvijala neka Klopp i uvodi nove snage.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#58969 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Ovog ljeta pripreme na Dalekom Istoku 🤢
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#58970 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Image
User avatar
saint_mirad
Posts: 4409
Joined: 25/02/2020 23:09

#58971 Re: Liverpool FC

Post by saint_mirad »

AmiĐa_Idriz wrote: 14/02/2022 19:44 Image
visoka linija odbrane je high risk high reward. :D
User avatar
King_Kenny
Posts: 4850
Joined: 03/01/2010 10:41

#58972 Re: Liverpool FC

Post by King_Kenny »

AmiĐa_Idriz wrote: 14/02/2022 19:44 Image
Očekivan podatak. Protiv Burnlija su stalno bili na ivici, ali skoro svaku zamku su kako treba napravili.
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#58973 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

Ostale Rafine kanafe negdje u klubu :oops:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#58974 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

:mrgreen:

Virgilovih ruku djelo.
User avatar
King_Kenny
Posts: 4850
Joined: 03/01/2010 10:41

#58975 Re: Liverpool FC

Post by King_Kenny »

Da se i ja presvučem na avataru. :D
Post Reply