Novi Izborni zakon BiH

Post Reply
User avatar
emigrazione
Posts: 7792
Joined: 01/09/2010 13:40

#8326 Re: Novi Izborni zakon BiH

Post by emigrazione »

Rvati bi rado sad za puske uzeli, ali jebe ih malo situacija na terenu...nešto jaca kurčiona kao 93. i osim malo kamenjara sve ode k vragu
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#8327 Re: Novi Izborni zakon BiH

Post by mO k3 »

emigrazione wrote: 01/02/2022 16:42 Rvati bi rado sad za puske uzeli, ali jebe ih malo situacija na terenu...nešto jaca kurčiona kao 93. i osim malo kamenjara sve ode k vragu
Vrijeme je da se cirilcar izbaci iz igre ... pro bih stranke ga moraju ignorisati
User avatar
SaraFina
Posts: 24392
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#8328 Re: Novi Izborni zakon BiH

Post by SaraFina »

mO k3 wrote: 01/02/2022 16:42
SaraFina wrote: 01/02/2022 16:38 Dobiće Dragan ono sto ima u RS. Dovoljno.

koji ljigavac pored dodika je kurcina za njega kakav je ovaj konvertiti ...
Ovo je strašno zaista. Mozes zamisliti kako se osjeća neko iz reda HR ko je prezivio golgotu stvaranje RS. Čiji su clanovi porodice ubijeni i silovani. Protjetani..
User avatar
Nespin
Posts: 1887
Joined: 26/03/2019 19:02

#8329 Re: Novi Izborni zakon BiH

Post by Nespin »

8-)
Last edited by Nespin on 06/09/2022 08:43, edited 1 time in total.
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#8330 Re: Novi Izborni zakon BiH

Post by mO k3 »

SaraFina wrote: 01/02/2022 16:45
mO k3 wrote: 01/02/2022 16:42

koji ljigavac pored dodika je kurcina za njega kakav je ovaj konvertiti ...
Ovo je strašno zaista. Mozes zamisliti kako se osjeća neko iz reda HR ko je prezivio golgotu stvaranje RS. Čiji su clanovi porodice ubijeni i silovani. Protjetani..
isao sam iz bl na kotor varos pa na skender vakuf ... izaa kotor varosi ima jedno selo bosanskih hrvata koje je sravnjeno i zapaljeno .... samo su crkvu obnovili a selo je bilo pogolemo
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#8331 Re: Novi Izborni zakon BiH

Post by mO k3 »

Nespin wrote: 01/02/2022 16:46
mO k3 wrote: 01/02/2022 16:42

koji ljigavac pored dodika je kurcina za njega kakav je ovaj konvertiti ...
Nova disciplina: rektalni nacistički alpinizam! :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol:


Vadite ga iz srpske guzice da dobije vazduha , jos mu samo bijele carape vire
Bangalore_
Posts: 573
Joined: 30/12/2020 03:50

#8332 Re: Novi Izborni zakon BiH

Post by Bangalore_ »

Kako emotivno Čović priča i hvališe Četnitet samo što mu suza nije krenula
User avatar
SaraFina
Posts: 24392
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#8333 Re: Novi Izborni zakon BiH

Post by SaraFina »

mO k3 wrote: 01/02/2022 16:47
SaraFina wrote: 01/02/2022 16:45

Ovo je strašno zaista. Mozes zamisliti kako se osjeća neko iz reda HR ko je prezivio golgotu stvaranje RS. Čiji su clanovi porodice ubijeni i silovani. Protjetani..
isao sam iz bl na kotor varos pa na skender vakuf ... izaa kotor varosi ima jedno selo bosanskih hrvata koje je sravnjeno i zapaljeno .... samo su crkvu obnovili a selo je bilo pogolemo
Obraz đon. Ogledan primjer.

Kako se može ovaj beskičmenjak boriti za hrvatske nacionalne interese. To mi nije jasno.
User avatar
p206
Posts: 8420
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16

#8334 Re: Novi Izborni zakon BiH

Post by p206 »

kad je Haris Silajdžić sa Miloševićem dogovarao entitetsku liniju na sastanku nije bio niko iz hrvatske delegacije, na kraju da bi se postiglo 49% Haris dao Drvar, Grahovo i Glamoč... i na to naravno nije pristao Mate Granić jer je to zaleđina Knina.

E zamisli sad Čovića na njegovom mjestu, dao bi i Knin :lol:
u-pet-deka
Posts: 1348
Joined: 11/02/2021 22:46

#8335 Re: Novi Izborni zakon BiH

Post by u-pet-deka »

p206 wrote: 01/02/2022 16:53 kad je Haris Silajdžić sa Miloševićem dogovarao entitetsku liniju na sastanku nije bio niko iz hrvatske delegacije, na kraju da bi se postiglo 49% Haris dao Drvar, Grahovo i Glamoč... i na to naravno nije pristao Mate Granić jer je to zaleđina Knina.

E zamisli sad Čovića na njegovom mjestu, dao bi i Knin :lol:
Ako ova tri mjesta nisu u Federaciji onda me j*ebi.
Bangalore_
Posts: 573
Joined: 30/12/2020 03:50

#8336 Re: Novi Izborni zakon BiH

Post by Bangalore_ »

Išao je Čović i na proslavu etničkog čiščenja Hrvata, čovjek je zaista impresiran sa tom tvorevinom i njenom politikom.

Pošto je Čović Legitiman valjda predstavlja te protjerane & ubijene Hrvate u tom pohodu.
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#8337 Re: Novi Izborni zakon BiH

Post by mO k3 »

SaraFina wrote: 01/02/2022 16:51
mO k3 wrote: 01/02/2022 16:47

isao sam iz bl na kotor varos pa na skender vakuf ... izaa kotor varosi ima jedno selo bosanskih hrvata koje je sravnjeno i zapaljeno .... samo su crkvu obnovili a selo je bilo pogolemo
Obraz đon. Ogledan primjer.

Kako se može ovaj beskičmenjak boriti za hrvatske nacionalne interese. To mi nije jasno.
ma moze se on boriti za koga hoce zaboli me ona stvar da izvines, ali ne razumijem ove bosanke hrvate koje ga podrzavaju to ne razumijem

Jesu li zaboravili Vukovara, jesu li zaboravili hrvate posavine i drugih bih opstina odakle su protjerani ...
primjer banjaluka 1990 je bilo 30.000 hrvata ... 2013 ih ima jedva 5k i neznam kako ne toliko dogurase
User avatar
SaraFina
Posts: 24392
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#8338 Re: Novi Izborni zakon BiH

Post by SaraFina »

Zamisli ti da opstala tkz RSK i da Plenković dodje i govori na nekoj skupštini.
Evo cijeli video:
https://www.youtube.com/watch?v=4D5q1k2kHs8
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#8339 Re: Novi Izborni zakon BiH

Post by mO k3 »

@Kolinda kuda pobjeze ??

Hajmo komentar na ovo pljuvanje hrvatima posavine u lice ?? kako ti to vidis?
User avatar
SaraFina
Posts: 24392
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#8340 Re: Novi Izborni zakon BiH

Post by SaraFina »

U Slobodnoj Dalmaciji članak. Komentari su vrh. Moke, polijepi zanimljive, ja sam preko tel na forumu.
User avatar
Kolinda
Posts: 5443
Joined: 08/01/2015 13:24

#8341 Re: Novi Izborni zakon BiH

Post by Kolinda »

To što vi nakon 27 godina od završetka rat još uvijek živite u nekim iluzijama a ne realnosti što bi vam imao reći, posebno vi iz dijaspore, uzmite tastature i osvojite RS.....
User avatar
SaraFina
Posts: 24392
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#8342 Re: Novi Izborni zakon BiH

Post by SaraFina »

Kolinda wrote: 01/02/2022 17:04 To što vi nakon 27 godina od završetka rat još uvijek živite u nekim iluzijama a ne realnosti što bi vam imao reći, posebno vi iz dijaspore, uzmite tastature i osvojite RS.....
Ne radi se o osvajanju RS. Nego o unizavanju i pisanju po žrtvama hrvatskog naroda. To teško shvatiti?

Čović zna da ga nećete kazniti na izborima i iživljava se bukvalno. Sto Bakir nije otišao? Sto nikad niko od BH bloka nije bio na obljetnici 9. Januara. A HDZ u prvim redovima.

To je jarane pisanje čisto. Po HR narodu.
Bangalore_
Posts: 573
Joined: 30/12/2020 03:50

#8343 Re: Novi Izborni zakon BiH

Post by Bangalore_ »

Image
Kolinda wrote: 01/02/2022 17:04 To što vi nakon 27 godina od završetka rat još uvijek živite u nekim iluzijama a ne realnosti što bi vam imao reći, posebno vi iz dijaspore, uzmite tastature i osvojite RS.....
"Riješeno" ste pitanje tamo. Kao što i sami zaključujete :thumbup:
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#8344 Re: Novi Izborni zakon BiH

Post by mO k3 »

Kolinda wrote: 01/02/2022 17:04 To što vi nakon 27 godina od završetka rat još uvijek živite u nekim iluzijama a ne realnosti što bi vam imao reći, posebno vi iz dijaspore, uzmite tastature i osvojite RS.....
e tako je ... 27 godina je proslo ko je jamio jamio je .... promjena nikada nece bitit vise na terenu, nazalost
User avatar
BHCluster
Posts: 23465
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#8345 Re: Novi Izborni zakon BiH

Post by BHCluster »

Cemu ovolika halabuka? Radi nekih 100k glasaca HDZ-a? Ima smisla :lol:
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#8346 Re: Novi Izborni zakon BiH

Post by mO k3 »

BHCluster wrote: 01/02/2022 17:13 Cemu ovolika halabuka? Radi nekih 100k glasaca HDZ-a? Ima smisla :lol:
ma cemu se cudimo u pravu si ,....
uglavnom izbornog zakona nece biti nikada , a ni tada
Ci-Nick
Posts: 6882
Joined: 15/03/2015 17:38

#8347 Re: Novi Izborni zakon BiH

Post by Ci-Nick »

Hoće li branitelji srpskih, hrvatskih i bosnjačkih interesa kad riješe svoj problem oko izbornog zakona rješavati i problem naroda koji živi od 400 maraka.
Cijene odoše, porez na hranu i energente ne smanjuju, subvencija nema i još se hvale rekordnim ubiranjem poreza.
Blitz1
Posts: 578
Joined: 14/07/2015 09:17

#8348 Re: Novi Izborni zakon BiH

Post by Blitz1 »

Vala svi su nekakvi isti, ko da ih je onaj nacista karamatić redom pravio 😂😂
User avatar
BHCluster
Posts: 23465
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#8349 Re: Novi Izborni zakon BiH

Post by BHCluster »

mO k3 wrote: 01/02/2022 17:16
BHCluster wrote: 01/02/2022 17:13 Cemu ovolika halabuka? Radi nekih 100k glasaca HDZ-a? Ima smisla :lol:
ma cemu se cudimo u pravu si ,....
uglavnom izbornog zakona nece biti nikada , a ni tada
Pazi sad ovo:
Svi pregovori išli su u smjeru da Federacija, kao RS, treba biti građanska država brojnijeg naroda. Zato je bio, neću reći fijasko, ali je propalo", poručio je Čović (na današnjoj posebnoj sjednici NSRS-a).
Ne smeta mu tzv "rs" i pozicija Hrvata tamo medjutim smeta mu sto se to zeli preslikati u "fbih"! Pa zasto bi nekoga bilo briga za onim sto on hoce kad se odrekao Hrvata u "rs-u" ma koliko ih bilo?
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83399
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#8350 Re: Novi Izborni zakon BiH

Post by _BataZiv_0809 »

Ci-Nick wrote: 01/02/2022 17:17 Hoće li branitelji srpskih, hrvatskih i bosnjačkih interesa kad riješe svoj problem oko izbornog zakona rješavati i problem naroda koji živi od 400 maraka.
Cijene odoše, porez na hranu i energente ne smanjuju, subvencija nema i još se hvale rekordnim ubiranjem poreza.
Pa koliko diskutanata na temi zivi od 400 maraka mjesecno?

Nula.
Post Reply