Politika Hrvata u BiH

Locked
last mohicans
Posts: 12147
Joined: 09/08/2012 23:19

#3701 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by last mohicans »

Jbt, pa ovaj na svaki post replicira,koliko vas je? Ako si sam, a sumnjam da si, i ako jesi, 24/7 si dostupan što je prosto nemoguce. Kolika je satnica, okrenut cu i ja spiku,očito je dobra lova u pitanju. Vecini nas je forum hobi i razbibriga, a tebi je očito posao,nema druge.
User avatar
Point.
Posts: 27994
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#3702 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by Point. »

Novak20 wrote: 21/12/2021 18:22
kakabanja213 wrote: 21/12/2021 18:18
Zeznuo si se. Ali opet kakve taj popis ima veze sa mojom pripadnošću u trenutku kada sam glasao sa člana predsjedništva iz reda Hrvatskog naroda.
Ima veze sa tvojim karakterom.
:run:
Zar nisi ti u jednom trenutku bio Jevrej na forumu?



Pitam za frenda.
Last edited by Point. on 21/12/2021 21:38, edited 2 times in total.
LSD
Posts: 27384
Joined: 24/07/2007 08:26

#3703 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by LSD »

ako te pitaju wrote: 21/12/2021 21:17
Zatucani nego šta...blago rečeno.Kako bi ti opisao ljudski otpad koji je preslikavao srao krajinu u Bosni i Hercegovini dok je trećina Hrvatske bila okupirana?
Evo vidiš @LSD na ovo nećeš reagirati?

Dakle,Hrvati su zatucani,ljudski otpad......?

Jel tako?
Ti baš umislio da možeš meni određivati kad i kome moram reagovati :lol:

Reagovao sam na tvoje besramno potvaranje Timmya123 kako su neki njegovi ubili Sefereovu obitelj :shock: :jbt:

Btw. još cekamo dokaze za takve tvrdnje :mastakazes:
User avatar
ako te pitaju
Posts: 2342
Joined: 18/07/2018 10:31

#3704 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by ako te pitaju »

last mohicans wrote: 21/12/2021 21:21 Jbt, pa ovaj na svaki post replicira,koliko vas je? Ako si sam, a sumnjam da si, i ako jesi, 24/7 si dostupan što je prosto nemoguce. Kolika je satnica, okrenut cu i ja spiku,očito je dobra lova u pitanju. Vecini nas je forum hobi i razbibriga, a tebi je očito posao,nema druge.
:D sam -sam.
I odgovaram na replike.
Čak ima i argumentiranih forumaša i zanimljivih postova.
Timmy123
Posts: 179
Joined: 13/12/2021 12:33

#3705 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by Timmy123 »

ako te pitaju wrote: 21/12/2021 21:17
Zatucani nego šta...blago rečeno.Kako bi ti opisao ljudski otpad koji je preslikavao srao krajinu u Bosni i Hercegovini dok je trećina Hrvatske bila okupirana?
Evo vidiš @LSD na ovo nećeš reagirati?

Dakle,Hrvati su zatucani,ljudski otpad......?

Jel tako?
Ljudski otpadu,ne Hrvati,nego takvi kao ti.I nemoj nikada zaboraviti,sve što misle Hrvati o srao krajini to isto misle i ljudi koji vole ovu zemlju o usranoj hb.Gdje si ti tu?
User avatar
ako te pitaju
Posts: 2342
Joined: 18/07/2018 10:31

#3706 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by ako te pitaju »

Btw. još cekamo dokaze za takve tvrdnje :mastakazes:
Na Halilovića je 7. srpnja 1993. izvršen pokušaj atentata. U napadu je poginula njegova supruga Mediha i brat Edin. Za napad Halilović optužuje vrh MUP-a RBiH, službe sigurnosti i jedinicu "Ševe". Halilović je s dužnosti smijenjen 1. studenog 1993.[5]
User avatar
Point.
Posts: 27994
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#3707 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by Point. »

ako te pitaju wrote: 21/12/2021 18:27
Gdje god krenemo imamo ovo kod sebe. I zna se sta smo. Nista nas drugo ne pitaju. Jer u normalnom svijetu je ovo dosta da se zna sta smo. :thumbup:

Image
Gdje god da krenem,u novčaniku je,bez pečata,bez redova za treće zemlje,bez radnih dozvola,bez viza........
Image
Da si BH domoljub kakvim se predstavljaš ovdje trebao bi postaviti sa ponosom postaviti sliku bh lične karte. Ovako sam sebe diskreditiraš iz daljne diskusije o IZ u BiH. Imate svoj IZ u Hrvatskoj i nastavite sa životom, samo nebo je granica.
User avatar
sehohari
Posts: 8498
Joined: 22/03/2018 16:37
Location: Njemačka - Hercegovina - Izvor Bosne - Srce Bosne
Grijem se na: Lož ulje
Vozim: Fijaker
Horoskop: Lav

#3708 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by sehohari »

Prestanite ljude nazivati ljudskim otpadom.

Ovim skrećenjem teme na međusobno vrijeđanje ne činimo ništa drugo nego izbjegavanje realnih tema gdje stvarno možeš kritiku HDZ-a u BiH:

- saučesništvo u negiranju genocida
- ciljana destrukcija države u saradnji sa Dodikom
- aksa zla Dodik-Čović
- ciljana diskriminacija ne-Hrvata u područjima gdje vlada HDZ

Okrenite priču na Stolac, pa ga onda izbušujete. Ovako ništa ne činite sa vrijeđanjem.
LSD
Posts: 27384
Joined: 24/07/2007 08:26

#3709 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by LSD »

ako te pitaju wrote: 21/12/2021 21:27
Btw. još cekamo dokaze za takve tvrdnje :mastakazes:
Na Halilovića je 7. srpnja 1993. izvršen pokušaj atentata. U napadu je poginula njegova supruga Mediha i brat Edin. Za napad Halilović optužuje vrh MUP-a RBiH, službe sigurnosti i jedinicu "Ševe". Halilović je s dužnosti smijenjen 1. studenog 1993.[5]
Da ponovim pitanje

I kakve sve to veze ima sa korisnikom @Timmy 123, pošto njemu vec drugi put adresiras ta ubistva ? koji su to Timmyevi pobili Seferovu obitelj ?

Cekamo odgovore :mastakazes:
User avatar
ako te pitaju
Posts: 2342
Joined: 18/07/2018 10:31

#3710 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by ako te pitaju »

[
Da si BH domoljub kakvim se predstavljaš ovdje trebao bi postaviti sa ponosom postaviti sliku bh lične karte. Ovako sam sebe diskreditiraš iz daljne diskusije o IZ u BiH. Imate svoj IZ u Hrvatskoj i nastavite sa životom, samo nebo je granica.

Tema je Politika Hrvata u BIH.
Zašto je netko lijepio fotke BH pasoša na ovoj temi? I švicarske osobne?

Pa svo vrijeme većina na ovoj temi potencira gluposti.
I kad sam ja rekao da sam BiH domoljub? Ja tvrdim da je BiH moja domovina,i napisah dosta puta da želim da BiH uđe u EU.

Politiku Hrvata smatram trenutno konstruktivnom,u odnosu na ostale,i napisao sam zašto.
Al lijepe se BH pasoši,slike ustaša i sl.al tad se ne reagira.
last mohicans
Posts: 12147
Joined: 09/08/2012 23:19

#3711 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by last mohicans »

ako te pitaju wrote: 21/12/2021 21:23
last mohicans wrote: 21/12/2021 21:21 Jbt, pa ovaj na svaki post replicira,koliko vas je? Ako si sam, a sumnjam da si, i ako jesi, 24/7 si dostupan što je prosto nemoguce. Kolika je satnica, okrenut cu i ja spiku,očito je dobra lova u pitanju. Vecini nas je forum hobi i razbibriga, a tebi je očito posao,nema druge.
:D sam -sam.
I odgovaram na replike.
Čak ima i argumentiranih forumaša i zanimljivih postova.
Baš ti vjerujem, jedino ako si nezaposlen, u sto čisto sumnjam. Previse vremena si online na temama u vezi IZ i politike Hrvata, kao i na drugim temama u vezi s Hrvatima.. Prosto je nemoguce sve to ispratiti iz hobija i razonode. A i ne vjerujem da ti je forum toliko bitan u životu da svakome repliciraš. Ostaje profi zanimanje, koje naravno neces priznati, ali svako ko je aktivan na forumu i ima dvije čiste da to zaključiti.
User avatar
ako te pitaju
Posts: 2342
Joined: 18/07/2018 10:31

#3712 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by ako te pitaju »

Da ponovim pitanje

I kakve sve to veze ima sa korisnikom @Timmy 123, pošto njemu vec drugi put adresiras ta ubistva ? koji su to Timmyevi pobili Seferovu obitelj ?

Cekamo odgovore :mastakazes:
Pa pitaj njega šta mu znači ono što je napisao,oko oduzimanja prava,civilizacijama, zatucanim ,i spominjanje Sefera koji bi se valjda treba obračunati sa nekima.
User avatar
sehohari
Posts: 8498
Joined: 22/03/2018 16:37
Location: Njemačka - Hercegovina - Izvor Bosne - Srce Bosne
Grijem se na: Lož ulje
Vozim: Fijaker
Horoskop: Lav

#3713 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by sehohari »

sehohari wrote: 21/12/2021 21:29 Prestanite ljude nazivati ljudskim otpadom.

Ovim skrećenjem teme na međusobno vrijeđanje ne činimo ništa drugo nego izbjegavanje realnih tema gdje stvarno možeš kritiku HDZ-a u BiH:

- saučesništvo u negiranju genocida
- ciljana destrukcija države u saradnji sa Dodikom
- aksa zla Dodik-Čović
- ciljana diskriminacija ne-Hrvata u područjima gdje vlada HDZ

Okrenite priču na Stolac, pa ga onda izbušujete. Ovako ništa ne činite sa vrijeđanjem.
Bošnjacima u Stocu

je od strane HDZ-a

uskraćeno pravo na zdravstvenu uslugu
izbrisani su iz javnog sektora
ciljano se uništava grad i sve što podsjeća na istoriju pripadnost tog grada Bosni i Hercegovini
prave ustaški skupovi sa ciljem zastrašivanja komšija Bošnjaka
otvoreno se krši zakon kako nebi imali Bošnjake u bilo kojoj strukturi na nivou opštine
penzije im se od strane pošte namjerno ne isplaćuju
Last edited by sehohari on 21/12/2021 21:46, edited 1 time in total.
LSD
Posts: 27384
Joined: 24/07/2007 08:26

#3714 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by LSD »

ako te pitaju wrote: 21/12/2021 21:33
Da ponovim pitanje

I kakve sve to veze ima sa korisnikom @Timmy 123, pošto njemu vec drugi put adresiras ta ubistva ? koji su to Timmyevi pobili Seferovu obitelj ?

Cekamo odgovore :mastakazes:
Pa pitaj njega šta mu znači ono što je napisao,oko oduzimanja prava,civilizacijama, zatucanim ,i spominjanje Sefera koji bi se valjda treba obračunati sa nekima.
Pitam tebe za ono što ti pišeš javno i tvrdiš.
Pusti ti druge i te jeftine vadione.

Valjda shvataš i sam da ti ide ban za takva potvaranja ;-) nije to bezveze neka forumska zajebancija, vec optuzivanje covjeka za ubistva bez ikakvih dokaza.

Cu ti njega - tvoji su pobili Seferoviu obitelj i nikom ništa...kao to normalno napisati.
User avatar
ako te pitaju
Posts: 2342
Joined: 18/07/2018 10:31

#3715 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by ako te pitaju »

Baš ti vjerujem, jedino ako si nezaposlen, u sto čisto sumnjam. Previse vremena si online na temama u vezi IZ i politike Hrvata, kao i na drugim temama u vezi s Hrvatima.. Prosto je nemoguce sve to ispratiti iz hobija i razonode. A i ne vjerujem da ti je forum toliko bitan u životu da svakome repliciraš. Ostaje profi zanimanje, koje naravno neces priznati, ali svako ko je aktivan na forumu i ima dvije čiste da to zaključiti.
Pazi,svima se trudim odgovoriti.
Pisao sam i puno ozbiljnije postove.

Forum mi je ne bitna stvar .

Zanimljivo je čitati drugačija razmišljanja.

Uglavnom repliciram.ima zanimljivih postova, i nije mi problem odgovoriti svima.
Ima dosta i govora mržnje,njih izbjegavam
User avatar
Ricken
Posts: 6041
Joined: 03/05/2011 23:00
Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
Contact:

#3716 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by Ricken »

ako te pitaju wrote: 21/12/2021 21:05
Kako NDH nema veze sa politikom Hrvata? Zar ta politika nije na tekovinama Nezavisne iz II svjestkog?

Ustaški režim je zločinački i fašistički režim.
Idemo dalje?
Slažem se, ali, tekovine NDH su platforma na kojoj HDZa BiH od 1993. godine obikuje politiku Hrvata u BiH.
Ti si tu politiku, HDZ BiH, ipak, nazvao konstruktivnom.
Ja bih se složio da je konstruktivna, ali u podrivanju demokratskog društva i vladavine prava.
User avatar
ako te pitaju
Posts: 2342
Joined: 18/07/2018 10:31

#3717 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by ako te pitaju »

Pitam tebe za ono što ti pišeš javno i tvrdiš.
Pusti ti druge i te jeftine vadione.

Valjda shvataš i sam da ti ide ban za takva potvaranja ;-) nije to bezveze neka forumska zajebancija, vec optuzivanje covjeka za ubistva bez ikakvih dokaza.

Cu ti njega - tvoji su pobili Seferoviu obitelj i nikom ništa...kao to normalno napisati.
Ban? Pa pola bih vas ovdje trebalo biti banirano što se sve navodi.
Citirao sam ti generalove navode da su mu obitelj ubili"njegovi" kao što su i "moji" počinili zločin u Ahmićima.
Lik je rekao da smo necivilizirani i pozvao se na Sefera,replicirao sam mu sa aspekta "civilizacije" tko je ubio obitelj.

To što ti,kao i većinu stvari,izvlačiš iz konteksta je tvoj problem.
Mogao si 50 puta reagirati na neprimjerene stvari,ali nisi.šutio si.zato ne glumi moralnu vertikalu jer ti nisi,uz dužno poštovanje.
Nisam ni ja,ali barem ne izvrćem riječi drugih forumaša
User avatar
ako te pitaju
Posts: 2342
Joined: 18/07/2018 10:31

#3718 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by ako te pitaju »

Slažem se, ali, tekovine NDH su platforma na kojoj HDZa BiH od 1993. godine obikuje politiku Hrvata u BiH.
Ti si tu politiku, HDZ BiH, ipak, nazvao konstruktivnom.
Ja bih se složio da je konstruktivna, ali u podrivanju demokratskog društva i vladavine prava.
To što sam naveo da je neka politika,u odnosu na druge,konstruktivna,daje za pravo drugima da lijepe fotke ustaša i NDH????

Jesam li igdje naveo da podržavam NDH ili zločine u ime Hrvata???
To što ima različitih mišljenja, je stvar demokracije.

Ja i dalje tvrdim da jedini HNS daje prijedloge u skladu sa odlukama Europskog suda i Ustavnog suda BiH.
Jesam li ustaša? Fašista? Necivilizovan? Zatucan?

Je či tema Politika Hrvata aktuelna....ili je tema politika Hrvata 1941?
User avatar
Point.
Posts: 27994
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#3719 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by Point. »

ako te pitaju wrote: 21/12/2021 21:31 [
Da si BH domoljub kakvim se predstavljaš ovdje trebao bi postaviti sa ponosom postaviti sliku bh lične karte. Ovako sam sebe diskreditiraš iz daljne diskusije o IZ u BiH. Imate svoj IZ u Hrvatskoj i nastavite sa životom, samo nebo je granica.

Tema je Politika Hrvata u BIH.
Zašto je netko lijepio fotke BH pasoša na ovoj temi? I švicarske osobne?

Pa svo vrijeme većina na ovoj temi potencira gluposti.
I kad sam ja rekao da sam BiH domoljub? Ja tvrdim da je BiH moja domovina,i napisah dosta puta da želim da BiH uđe u EU.

Politiku Hrvata smatram trenutno konstruktivnom,u odnosu na ostale,i napisao sam zašto.
Al lijepe se BH pasoši,slike ustaša i sl.al tad se ne reagira.
Hani malo pajdara, što ti smetaju slike bh pasoša na ovoj temi? Valjda je prikladno staviti sliku bh pasoša na temi Hrvata u BiH.

Ako smatraš da je BiH tvoja domovina, trebao bi biti domoljub. Makar zehru.
User avatar
ako te pitaju
Posts: 2342
Joined: 18/07/2018 10:31

#3720 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by ako te pitaju »

Hani malo pajdara, što ti smetaju slike bh pasoša na ovoj temi? Valjda je prikladno staviti sliku bh pasoša na temi Hrvata u BiH.

Ako smatraš da je BiH tvoja domovina, trebao bi biti domoljub. Makar zehru.
Evo ajd mi objasni,šta slika BH pasoša predstavlja?
Smatraš da se BH domoljublje dokazuje BH pasošom?
Pa znaš li koliko je BH državljana se odreklo BH državljanstva??

Ja bih najsretniji bio da imam švicarsko državljanstvo.
User avatar
BHCluster
Posts: 23465
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#3721 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by BHCluster »

ako te pitaju wrote: 21/12/2021 17:11
BHCluster wrote: 21/12/2021 16:37 Ja ovakog virtualnog šamaranja legitimniH nisam odavno vidio. :lol:
Koliko vidim, virtalno se šamara samo BiH,za koju će mnogi reći da je "propala" država.
Ja vidim jedan jad i čemer od države na koju pljuje tko god stigne, dok se mi ovdje natežemo tko je šta rekao,i za koga je rekao.

Imamo tutora u vidu VP, a tutor se postavlja poslovno nesposobnoj osobi.
No, "rahat patnja" traje..,...
Meni je samo bitno da si se ti prepoznao u ovome.
User avatar
BHCluster
Posts: 23465
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#3722 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by BHCluster »

ako te pitaju wrote: 21/12/2021 21:49
Hani malo pajdara, što ti smetaju slike bh pasoša na ovoj temi? Valjda je prikladno staviti sliku bh pasoša na temi Hrvata u BiH.

Ako smatraš da je BiH tvoja domovina, trebao bi biti domoljub. Makar zehru.
Evo ajd mi objasni,šta slika BH pasoša predstavlja?
Smatraš da se BH domoljublje dokazuje BH pasošom?
Pa znaš li koliko je BH državljana se odreklo BH državljanstva??

Ja bih najsretniji bio da imam švicarsko državljanstvo.
To me uopste ne cudi kod tebe.
User avatar
Login77777
Posts: 8778
Joined: 18/05/2021 09:11

#3723 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by Login77777 »

sehohari wrote: 21/12/2021 21:35
sehohari wrote: 21/12/2021 21:29 Prestanite ljude nazivati ljudskim otpadom.

Ovim skrećenjem teme na međusobno vrijeđanje ne činimo ništa drugo nego izbjegavanje realnih tema gdje stvarno možeš kritiku HDZ-a u BiH:

- saučesništvo u negiranju genocida
- ciljana destrukcija države u saradnji sa Dodikom
- aksa zla Dodik-Čović
- ciljana diskriminacija ne-Hrvata u područjima gdje vlada HDZ

Okrenite priču na Stolac, pa ga onda izbušujete. Ovako ništa ne činite sa vrijeđanjem.
Bošnjacima u Stocu

je od strane HDZ-a

uskraćeno pravo na zdravstvenu uslugu
izbrisani su iz javnog sektora
ciljano se uništava grad i sve što podsjeća na istoriju pripadnost tog grada Bosni i Hercegovini
prave ustaški skupovi sa ciljem zastrašivanja komšija Bošnjaka
otvoreno se krši zakon kako nebi imali Bošnjake u bilo kojoj strukturi na nivou opštine
penzije im se od strane pošte namjerno ne isplaćuju
Koliki je B i H u Stocu? Mislio sam da je tamo blizu pola pola.
Moze neko sta vise reci?
User avatar
sehohari
Posts: 8498
Joined: 22/03/2018 16:37
Location: Njemačka - Hercegovina - Izvor Bosne - Srce Bosne
Grijem se na: Lož ulje
Vozim: Fijaker
Horoskop: Lav

#3724 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by sehohari »

Login77777 wrote: 21/12/2021 22:08
sehohari wrote: 21/12/2021 21:35

Bošnjacima u Stocu

je od strane HDZ-a

uskraćeno pravo na zdravstvenu uslugu
izbrisani su iz javnog sektora
ciljano se uništava grad i sve što podsjeća na istoriju pripadnost tog grada Bosni i Hercegovini
prave ustaški skupovi sa ciljem zastrašivanja komšija Bošnjaka
otvoreno se krši zakon kako nebi imali Bošnjake u bilo kojoj strukturi na nivou opštine
penzije im se od strane pošte namjerno ne isplaćuju
Koliki je B i H u Stocu? Mislio sam da je tamo blizu pola pola.
Moze neko sta vise reci?
Tu je negdje, pola-pola, da.

Ljudima su ukraćena neka naosnovnija ljudska prava, i to u 21. vijeku. Gadi mi se što niko od naših političara neće da priča o tim ljudima kada se govori o izbornom zakonu. Svako ko govori o nekoj marginalizaciji Hrvata a zna za ovo, pljuje se u facu tim ljudima.

O takvim stvarima se ovdje treba, po mom mišljenju pričati, a ne vrijeđati se bezveze.

Po meni je ovo najsurovitije ogledalo politike HDZ-a prema Bošnjacima i kako bi oni željeli da se odnose prema njima.
Timmy123
Posts: 179
Joined: 13/12/2021 12:33

#3725 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by Timmy123 »

Bezveze je brisanje postova
Locked