Hvala kolega!NediM17 wrote: ↑08/12/2021 18:41 @Naslovnica
Evo Hin za Seja, NGK, ubile se. I Denso odlične, ne zna se koje su bolje.
https://www.ngkpartfinder.co.uk/catalog ... 006/13620/
https://www.denso-am.eu/e-catalogue/
Osjećam da mi već neki period Se'o nije baš agilan kao što je bio.
Jeste da se ne može očekivati čudo od skoro punoljetnih 101KS, ali kao da ga nešto guši. I ja sam se udeblj'o k'o međed, ali nije to.
Gledaću ovih dana da promijenim zračni filter (mijenjam ga svaku drugu izmjenu ulja, naći na otprilike 25-30k, vjerovatno bih trebao svaki put), morebit da nema daha, jbjga.
Ono, stisnem gas i baš imam osjećaj da ga sada za istu brzinu trebam više stisnuti, u veće obrtaje.
Baš kao da ga guši nešto. Gorivo nije, probao raznorazno, isto.
A lijen sam otvoriti haubu, sve danas ću, sutra ću...

