Idemo Bega
Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Edin H.
- Posts: 53573
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#57526 Re: Liverpool FC
- no_sekirli
- Posts: 7007
- Joined: 02/10/2013 18:36
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#57528 Re: Liverpool FC
Mentalitet. Ili ono, šta ti je konkurencija 
- ljevoruki
- Posts: 4758
- Joined: 20/05/2011 22:49
- vaučer
- Posts: 11537
- Joined: 04/08/2009 15:22
#57530 Re: Liverpool FC
Dobri rezultati ali bome i igramo vrlo dobro u zadnje vrijeme.cPolako se i odbrana konsolidira i steže. Samo da ostanu zdravi kroz ovaj mjesec i da naberemo bodova, ovdje se odlučuje prvenstvo.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#57531 Re: Liverpool FC
Mozemo li reci da je Henderson najbolji veznjak lige?
Top 3 veznjaka Liverpoola u zadnjih 15-20 godina sasvim sigurna. Klasa yebena i kapetančina.
Top 3 veznjaka Liverpoola u zadnjih 15-20 godina sasvim sigurna. Klasa yebena i kapetančina.
- saint_mirad
- Posts: 4409
- Joined: 25/02/2020 23:09
#57532 Re: Liverpool FC
dopada mi se sa kojom lakocom kreiraju sanse i daju golove. vec su na 43 gola, ubedljivo najvise u ligi.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#57533 Re: Liverpool FC
Jos kad Origi proradi idemo na 120 ko iz picke
- no_sekirli
- Posts: 7007
- Joined: 02/10/2013 18:36
#57534 Re: Liverpool FC
Everton nije zasluzio ni ovaj jedan gol.
Odlicna igra. I sve pohvale navijacima
Odlicna igra. I sve pohvale navijacima
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#57535 Re: Liverpool FC
Bodove sam dao Kapitenu, Andyu i Salahu. Žao mi je što Jotu nisam mogao utrpati, dobra utakmica i mimo gola.
- drug_profi
- Posts: 65410
- Joined: 16/07/2012 16:00
#57536 Re: Liverpool FC
Jota, prejebena guja. Ne znas da je tu i samo te ujede.
Nesto kao Mane nekad.
Moram razmisliti o glasovima. Salah naravno top.
Edit:
Salah, Hendo, Jota + Robo....
Jota mora dobiti bod za onaj majstorluk, dribling u prijemu, pa sut lijevom u raslje iz mrtvog ugla. Uz to u svakom napadu ucestvovao. Kretanje u sesnaestercu jedno od najboljih koje sam vidio. Pravi prostor i nalazi prostor.
Hendo stub i oslonac, asistent. Salah, vanzemaljac.
Robo je tu također, hawk eye asistencije.
Treba istaci jos i Fabinha koji je bio kao zid, jednostavno lopta kraj njega nije mogla proci. Trent je imao dosta dobrih defanzivnih intervencija mada snosi dio krivice za gol uz Matipa i Virgila koji je negdje izasao naprijed. Jednostavno uhvatili su nas na pogresnoj nozi. I dosta sretno zabili.
Nesto kao Mane nekad.
Moram razmisliti o glasovima. Salah naravno top.
Edit:
Salah, Hendo, Jota + Robo....
Jota mora dobiti bod za onaj majstorluk, dribling u prijemu, pa sut lijevom u raslje iz mrtvog ugla. Uz to u svakom napadu ucestvovao. Kretanje u sesnaestercu jedno od najboljih koje sam vidio. Pravi prostor i nalazi prostor.
Hendo stub i oslonac, asistent. Salah, vanzemaljac.
Robo je tu također, hawk eye asistencije.
Treba istaci jos i Fabinha koji je bio kao zid, jednostavno lopta kraj njega nije mogla proci. Trent je imao dosta dobrih defanzivnih intervencija mada snosi dio krivice za gol uz Matipa i Virgila koji je negdje izasao naprijed. Jednostavno uhvatili su nas na pogresnoj nozi. I dosta sretno zabili.
- no_sekirli
- Posts: 7007
- Joined: 02/10/2013 18:36
#57537 Re: Liverpool FC
Ovi mesari definitivno nisu zaslužili niti onaj gol. Ali jednostavno, naša linija igra previsoko, i ovakve šanse protivnik mora stvoriti. Druga stvar je što je Matip stajao nekako traljavo.
Hendo igra odlično ovu sezonu, šteta za onu pauzu zbog ozljede, ali konačno zabija, asistira, neprelazan je na sredini, kapa do poda.
Za Salaha se nema šta reći, šta se već nije reklo, jednostavno lik je fenomenalan, Jota uz njega dobija puno prostora i to koristi fenomenalno.
Idemo dalje, svako kolo je borba za titulu
Hendo igra odlično ovu sezonu, šteta za onu pauzu zbog ozljede, ali konačno zabija, asistira, neprelazan je na sredini, kapa do poda.
Za Salaha se nema šta reći, šta se već nije reklo, jednostavno lik je fenomenalan, Jota uz njega dobija puno prostora i to koristi fenomenalno.
Idemo dalje, svako kolo je borba za titulu
- MMM1977
- Posts: 6694
- Joined: 15/07/2009 12:56
#57538 Re: Liverpool FC
Dobro si ga opisao skroz, prava guja, tokom utakmice razmišljam da nema šanse da ne dadne neki go, uvijek se vrti oko gola, otvara prostor i sebi i saigračima a ima i tu lucidnost. Pa na svojih metar i žilet se nazabijao glavomdrug_profi wrote: ↑02/12/2021 00:49 Jota, prejebena guja. Ne znas da je tu i samo te ujede.
Nesto kao Mane nekad.
Moram razmisliti o glasovima. Salah naravno top.
Mislim da se Firminjo neće naigrati kad se oporavi.
- no_sekirli
- Posts: 7007
- Joined: 02/10/2013 18:36
#57539 Re: Liverpool FC
Firmino je sve cesce ozlijedjen, ne moze uhvatiti formu vec dugo vremena. Nazalost.
- _Reds_
- Posts: 9475
- Joined: 14/01/2012 20:01
- Location: Aqua S....
#57540 Re: Liverpool FC
Duga je sezona. Mora se nekad i odmoriti, treba i Jota i Firmino.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#57541 Re: Liverpool FC
Kad vidim da neko napise Firminjo iskljucio bi mu net
- MMM1977
- Posts: 6694
- Joined: 15/07/2009 12:56
- no_sekirli
- Posts: 7007
- Joined: 02/10/2013 18:36
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#57546 Re: Liverpool FC
14. kolo EPL-a: Everton - Liverpool 1:4








- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#57550 Re: Liverpool FC

Eh, kako ćemo gledati u ovu sliku za xy godina...
