Vidio sam sinoc da ima i to... aferim, mislio sam da niko van uzeg jezgra Travnika ne zna za njihBloo wrote: ↑20/11/2021 09:23Lovit ce naaaaaaaaaaaaaaaaaaas Gestapooooooooooooo![]()
Eh...Jos uvijek se cuva CD iz studentskih danaDani prosjaka komplet.
Jedva nasla na youtubetu![]()
https://youtu.be/iMtXOcj9pDg?t=651
Sta trenutno slusate IV
Moderator: _BataZiv_0809
- ultima_palabra
- Posts: 59308
- Joined: 15/12/2008 16:53
#65876 Re: Sta trenutno slusate IV
- Bloo
- Globalna šefica
- Posts: 50580
- Joined: 16/01/2008 23:03
- Location: Korriban
#65877 Re: Sta trenutno slusate IV
Ko se sa Travnicanima druzi tj. alkoholise u studentskim danima...dobije dobre muzike.ultima_palabra wrote: ↑20/11/2021 14:54 Vidio sam sinoc da ima i to... aferim, mislio sam da niko van uzeg jezgra Travnika ne zna za njih
- ultima_palabra
- Posts: 59308
- Joined: 15/12/2008 16:53
#65879 Re: Sta trenutno slusate IV
Bloo wrote: ↑20/11/2021 16:30Ko se sa Travnicanima druzi tj. alkoholise u studentskim danima...dobije dobre muzike.ultima_palabra wrote: ↑20/11/2021 14:54 Vidio sam sinoc da ima i to... aferim, mislio sam da niko van uzeg jezgra Travnika ne zna za njih![]()
- Bloo
- Globalna šefica
- Posts: 50580
- Joined: 16/01/2008 23:03
- Location: Korriban
- pepeljara
- Posts: 7364
- Joined: 22/08/2003 00:00
#65881 Re: Sta trenutno slusate IV
[youtube]https://youtu.be/xrOuW4Kr6uw[/youtube]
- Bloo
- Globalna šefica
- Posts: 50580
- Joined: 16/01/2008 23:03
- Location: Korriban
-
Seawolf
- Posts: 9169
- Joined: 14/06/2012 22:59
#65883 Re: Sta trenutno slusate IV
Skont'o sam da sam se i ja našao na jednoj od fotografija.
-
snijeg_led
- Posts: 7896
- Joined: 08/12/2019 21:35
- ExNihilo
- Posts: 17072
- Joined: 23/01/2008 07:05
- Location: In the sheltering shade of the forest
- Bloo
- Globalna šefica
- Posts: 50580
- Joined: 16/01/2008 23:03
- Location: Korriban
-
Seawolf
- Posts: 9169
- Joined: 14/06/2012 22:59
- Bloo
- Globalna šefica
- Posts: 50580
- Joined: 16/01/2008 23:03
- Location: Korriban
- Bloo
- Globalna šefica
- Posts: 50580
- Joined: 16/01/2008 23:03
- Location: Korriban
-
Seawolf
- Posts: 9169
- Joined: 14/06/2012 22:59
#65891 Re: Sta trenutno slusate IV
Naravno, mada nisam bio neki ljubitelj.
Suviše su mi disco ....
Da li si slušala band našeg najboljeg živućeg pisca (nadam se da mi neće kum ovo pročitati), po imenu Strider?
Bio sam na njihovom, mislim, jedinom koncertu u zgradi ETF-a u Lukavici.
Sjećam se da im se udarna pjesma zvala "Petar Pan i lezbejke". Kopao sam po internetu, ali ne uspjeh naći nikakav zapis
- Bloo
- Globalna šefica
- Posts: 50580
- Joined: 16/01/2008 23:03
- Location: Korriban
#65892 Re: Sta trenutno slusate IV
Zvuci poznato naziv benda...ali udarna pjesma ne baš. Hemon, a?Seawolf wrote: ↑20/11/2021 23:38Naravno, mada nisam bio neki ljubitelj.
Suviše su mi disco ....
Da li si slušala band našeg najboljeg živućeg pisca (nadam se da mi neće kum ovo pročitati), po imenu Strider?
Bio sam na njihovom, mislim, jedinom koncertu u zgradi ETF-a u Lukavici.
Sjećam se da im se udarna pjesma zvala "Petar Pan i lezbejke". Kopao sam po internetu, ali ne uspjeh naći nikakav zapis![]()
Na koncerte/svirke ovih bendova sto spominjemo - od Scabie, Gimpela, pa i Stridera...nisam isla.
-
Seawolf
- Posts: 9169
- Joined: 14/06/2012 22:59
#65893 Re: Sta trenutno slusate IV
Da, znam .... Niko nije savršen.Bloo wrote: ↑20/11/2021 23:47Zvuci poznato naziv benda...ali udarna pjesma ne baš.Seawolf wrote: ↑20/11/2021 23:38
Naravno, mada nisam bio neki ljubitelj.
Suviše su mi disco ....
Da li si slušala band našeg najboljeg živućeg pisca (nadam se da mi neće kum ovo pročitati), po imenu Strider?
Bio sam na njihovom, mislim, jedinom koncertu u zgradi ETF-a u Lukavici.
Sjećam se da im se udarna pjesma zvala "Petar Pan i lezbejke". Kopao sam po internetu, ali ne uspjeh naći nikakav zapis![]()
Na koncerte/svirke ovih bendova sto spominjemo - od Scabie, Gimpela, pa i Stridera...nisam isla.Limitirana godistem.
A i ja sam se malo prerano rodio
- Bloo
- Globalna šefica
- Posts: 50580
- Joined: 16/01/2008 23:03
- Location: Korriban
#65894 Re: Sta trenutno slusate IV
Ja kontala ti blizu penzije.
Mea culpa.
Mozda da pitas Kresevljakovice da li imaju mozda nesto od Stridera u arhivi...
Mozda da pitas Kresevljakovice da li imaju mozda nesto od Stridera u arhivi...
- sagosen
- Posts: 929
- Joined: 24/08/2015 02:44
- Location: Banja Luka
- dale cooper
- Posts: 31379
- Joined: 03/04/2007 09:55
- Location: Twin Peaks/Red Room
#65897 Re: Sta trenutno slusate IV
MTV 80's
-
Seawolf
- Posts: 9169
- Joined: 14/06/2012 22:59
- Bloo
- Globalna šefica
- Posts: 50580
- Joined: 16/01/2008 23:03
- Location: Korriban
- Bloo
- Globalna šefica
- Posts: 50580
- Joined: 16/01/2008 23:03
- Location: Korriban
