sta vas najviise odbija (za dame)

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
no_sikiriki
Posts: 18283
Joined: 11/12/2012 13:21

#3576 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by no_sikiriki »

topss wrote: 07/11/2021 19:16
no_sikiriki wrote: 07/11/2021 19:06

Ti bi trebao biti malo manje bezobrazan, i manje "zabrinut" za druge/baviti se sobom :D
Ja sam zeni dao dobronamjeran savjet. Ne svidja mi se ovaj stav "ja sam najbolja i najpametnija". Eno vidi sad se gore pokusava izvuci i krivicu prebaciti na muskarce. :oops:
Žena nije ništa fulila sa onim što je rekla. Tebi je ok da ti pišeš šta ti voliš/ne voliš/misliš o ženama, a nije ok ako ona nešto napiše, jer je onda "površna" i ti si tu da je spasiš sa svojim savjetima, i nešto je kao još provociraš dodatno.

Mene ne tangira da sad neki muskarac napise "ne volim zene sa smedjom kosom i smedjim ocima" iako spadam u tu kategoriju, ljudi imaju pravo da napisu nesto takvo, sta god ja mislila o tome, bez da ih ja nazivam povrsnim i jos podbadam sa tim hoce li se kad ozeniti i sl.
User avatar
dystopia
Posts: 1337
Joined: 26/10/2020 12:16
Location: Utopia

#3577 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by dystopia »

no_sikiriki wrote: 07/11/2021 19:47
topss wrote: 07/11/2021 19:16

Ja sam zeni dao dobronamjeran savjet. Ne svidja mi se ovaj stav "ja sam najbolja i najpametnija". Eno vidi sad se gore pokusava izvuci i krivicu prebaciti na muskarce. :oops:
Žena nije ništa fulila sa onim što je rekla. Tebi je ok da ti pišeš šta ti voliš/ne voliš/misliš o ženama, a nije ok ako ona nešto napiše, jer je onda "površna" i ti si tu da je spasiš sa svojim savjetima, i nešto je kao još provociraš dodatno.

Mene ne tangira da sad neki muskarac napise "ne volim zene sa smedjom kosom i smedjim ocima" iako spadam u tu kategoriju, ljudi imaju pravo da napisu nesto takvo, sta god ja mislila o tome, bez da ih ja nazivam povrsnim i jos podbadam sa tim hoce li se kad ozeniti i sl.
A nemoj tako, šta ću ja huda ako me on ne spasi. :D
topss
Posts: 368
Joined: 10/11/2020 02:38

#3578 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by topss »

ljubicasti limun wrote: 07/11/2021 19:46
topss wrote: 07/11/2021 19:45

Ogromne greske. Ti si neka profesorica jezika? :run:
Ako ces dijeliti lekcije po forumu, onda bi trebao barem biti pismen.
Magistrirao na ozbiljnom fakultetu. Ovo sto si mi pronasla je upitno da se i moze smatrati pogreskom. Zato i vjerujem da si profesor. Osim toga, ne obracam bas paznju na to da li cu pravilno sve napisati na forumu.
no_sikiriki wrote: 07/11/2021 19:47 Žena nije ništa fulila sa onim što je rekla. Tebi je ok da ti pišeš šta ti voliš/ne voliš/misliš o ženama, a nije ok ako ona nešto napiše, jer je onda "površna" i ti si tu da je spasiš sa svojim savjetima, i nešto je kao još provociraš dodatno.

Mene ne tangira da sad neki muskarac napise "ne volim zene sa smedjom kosom i smedjim ocima" iako spadam u tu kategoriju, ljudi imaju pravo da napisu nesto takvo, sta god ja mislila o tome, bez da ih ja nazivam povrsnim i jos podbadam sa tim hoce li se kad ozeniti i sl.
Opet cu ponoviti, moji upisi su bili iz dobre namjere. To sto ce ona ili ti izvuci iz toga je do vas. Nije se odnosilo iskljucivo na ovo. Vidio sam joj upise i na drugim temama i izveo neke zakljucke. Nista licno protiv zene nemam.
no_sikiriki
Posts: 18283
Joined: 11/12/2012 13:21

#3579 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by no_sikiriki »

dystopia wrote: 07/11/2021 19:54
no_sikiriki wrote: 07/11/2021 19:47

Žena nije ništa fulila sa onim što je rekla. Tebi je ok da ti pišeš šta ti voliš/ne voliš/misliš o ženama, a nije ok ako ona nešto napiše, jer je onda "površna" i ti si tu da je spasiš sa svojim savjetima, i nešto je kao još provociraš dodatno.

Mene ne tangira da sad neki muskarac napise "ne volim zene sa smedjom kosom i smedjim ocima" iako spadam u tu kategoriju, ljudi imaju pravo da napisu nesto takvo, sta god ja mislila o tome, bez da ih ja nazivam povrsnim i jos podbadam sa tim hoce li se kad ozeniti i sl.
A nemoj tako, šta ću ja huda ako me on ne spasi. :D
Pa on samo ne želi da ti završiš kao neke njegove kolegice, totalno je dobronamjeran...ako se kad udaš, organizuj da budu oni speeches kao na Zapadu i obavezno mu se zahvali pred svima, jer bez njegovih savjeta ne bi nikad ni došlo do tog vjenčanja :D
User avatar
Lily1234
Posts: 7442
Joined: 16/08/2019 16:21
Location: Tu i tamo...

#3580 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by Lily1234 »

dystopia wrote: 07/11/2021 19:06
Mislim, nije problem što nije shvatio moj sarkazam, ali prosipa floskule "šta ako ti muž oćelavi" uz prigodno podbadanje "ako se ikad i udaš" hihihi

E pošto sam ja ostala pri svom sarkastičnom stavu a nisam se pretvorila u hihi ženicu, onda sam teška. Pa onda nova floskula "same žene su same s razlogom". E čuj, ground breaking news. :D
Zaboravila si PMS... :D
topss
Posts: 368
Joined: 10/11/2020 02:38

#3581 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by topss »

no_sikiriki wrote: 07/11/2021 19:58 Pa on samo ne želi da ti završiš kao neke njegove kolegice, totalno je dobronamjeran...ako se kad udaš, organizuj da budu oni speeches kao na Zapadu i obavezno mu se zahvali pred svima, jer bez njegovih savjeta ne bi nikad ni došlo do tog vjenčanja :D
Pa da. Evo jos ih se pronaslo. Profesorica i Lilly. To je taj tip zena.
User avatar
dystopia
Posts: 1337
Joined: 26/10/2020 12:16
Location: Utopia

#3582 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by dystopia »

Lily1234 wrote: 07/11/2021 20:00
dystopia wrote: 07/11/2021 19:06
Mislim, nije problem što nije shvatio moj sarkazam, ali prosipa floskule "šta ako ti muž oćelavi" uz prigodno podbadanje "ako se ikad i udaš" hihihi

E pošto sam ja ostala pri svom sarkastičnom stavu a nisam se pretvorila u hihi ženicu, onda sam teška. Pa onda nova floskula "same žene su same s razlogom". E čuj, ground breaking news. :D
Zaboravila si PMS... :D
Jao, da, da. :lol:
no_sikiriki
Posts: 18283
Joined: 11/12/2012 13:21

#3583 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by no_sikiriki »

topss wrote: 07/11/2021 19:57
ljubicasti limun wrote: 07/11/2021 19:46

Ako ces dijeliti lekcije po forumu, onda bi trebao barem biti pismen.
Magistrirao na ozbiljnom fakultetu. Ovo sto si mi pronasla je upitno da se i moze smatrati pogreskom. Zato i vjerujem da si profesor. Osim toga, ne obracam bas paznju na to da li cu pravilno sve napisati na forumu.
no_sikiriki wrote: 07/11/2021 19:47 Žena nije ništa fulila sa onim što je rekla. Tebi je ok da ti pišeš šta ti voliš/ne voliš/misliš o ženama, a nije ok ako ona nešto napiše, jer je onda "površna" i ti si tu da je spasiš sa svojim savjetima, i nešto je kao još provociraš dodatno.

Mene ne tangira da sad neki muskarac napise "ne volim zene sa smedjom kosom i smedjim ocima" iako spadam u tu kategoriju, ljudi imaju pravo da napisu nesto takvo, sta god ja mislila o tome, bez da ih ja nazivam povrsnim i jos podbadam sa tim hoce li se kad ozeniti i sl.
Opet cu ponoviti, moji upisi su bili iz dobre namjere. To sto ce ona ili ti izvuci iz toga je do vas. Nije se odnosilo iskljucivo na ovo. Vidio sam joj upise i na drugim temama i izveo neke zakljucke. Nista licno protiv zene nemam.
nisam bas sigurna da ove recenice jedna pored druge imaju smisla :D . razumijem ja da si ti formirao misljenje o njoj. i ja sam o tebi, i njoj, i raznim ljudima na foumu, to je sasvim normalno i prirodno. ali zamisli kad bismo sad svi međusobno krenuli jedni drugima dijeliti savjete o tome kako se trebamo mijenjati, jer se nama ne sviđa to ili to...bio bi to full time job :lol:
User avatar
dystopia
Posts: 1337
Joined: 26/10/2020 12:16
Location: Utopia

#3584 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by dystopia »

no_sikiriki wrote: 07/11/2021 20:03
topss wrote: 07/11/2021 19:57

Magistrirao na ozbiljnom fakultetu. Ovo sto si mi pronasla je upitno da se i moze smatrati pogreskom. Zato i vjerujem da si profesor. Osim toga, ne obracam bas paznju na to da li cu pravilno sve napisati na forumu.



Opet cu ponoviti, moji upisi su bili iz dobre namjere. To sto ce ona ili ti izvuci iz toga je do vas. Nije se odnosilo iskljucivo na ovo. Vidio sam joj upise i na drugim temama i izveo neke zakljucke. Nista licno protiv zene nemam.
nisam bas sigurna da ove recenice jedna pored druge imaju smisla :D . razumijem ja da si ti formirao misljenje o njoj. i ja sam o tebi, i njoj, i raznim ljudima na foumu, to je sasvim normalno i prirodno. ali zamisli kad bismo sad svi međusobno krenuli jedni drugima dijeliti savjete o tome kako se trebamo mijenjati, jer se nama ne sviđa to ili to...bio bi to full time job :lol:
Ali bona, NJEMU se ne sviđaju njegove etikete koje je meni prišio jer preferiram muškarce sa većim šakama i kosom. :lol:
User avatar
irac300
Posts: 9042
Joined: 18/07/2009 18:36

#3585 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by irac300 »

Ispred svih ćelavaca mogu samo jedno poručiti @dystopia - Da Bog da ti budući bio kosmat, pa oćelavio k'o George Costanza. :mrgreen:
topss
Posts: 368
Joined: 10/11/2020 02:38

#3586 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by topss »

no_sikiriki wrote: 07/11/2021 20:03 nisam bas sigurna da ove recenice jedna pored druge imaju smisla :D . razumijem ja da si ti formirao misljenje o njoj. i ja sam o tebi, i njoj, i raznim ljudima na foumu, to je sasvim normalno i prirodno. ali zamisli kad bismo sad svi međusobno krenuli jedni drugima dijeliti savjete o tome kako se trebamo mijenjati, jer se nama ne sviđa to ili to...bio bi to full time job :lol:
Dobro. Ovo ce mi biti zadnji put da sam nekom dao savjet.
dystopia wrote: 07/11/2021 20:07 Ali bona, NJEMU se ne sviđaju njegove etikete koje je meni prišio jer preferiram muškarce sa većim šakama i kosom. :lol:
Hoces da slikam sake i kosu da vidis da me licno ne pogadjaju te stvari? Samo mi je nezrelo razmisljanje za ozbiljnu zenu koja ima skoro 30 godina. A kazem, spijunirao sam ti i ostale postove i ne svidjaju mi se neke stvari. Ali necu vise. Obecao sam forumasici gore. :oops:
User avatar
ljubicasti limun
Posts: 1201
Joined: 27/10/2021 22:23

#3587 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by ljubicasti limun »

topss wrote: 07/11/2021 20:01
no_sikiriki wrote: 07/11/2021 19:58 Pa on samo ne želi da ti završiš kao neke njegove kolegice, totalno je dobronamjeran...ako se kad udaš, organizuj da budu oni speeches kao na Zapadu i obavezno mu se zahvali pred svima, jer bez njegovih savjeta ne bi nikad ni došlo do tog vjenčanja :D
Pa da. Evo jos ih se pronaslo. Profesorica i Lilly. To je taj tip zena.
Joj, topsse, ja sam sve tako slusala muskarce poput tebe, te smij se vise, te budi nagodna, te ne budi teska, te ovo i ono i za ono, i sad muz i troje djece, krediti, posao moj, pa posao kucni, suzanj samo takav... :| A da se barem nisam odlucila za to. Tj. za toga, kako bi ti rekao.
User avatar
dystopia
Posts: 1337
Joined: 26/10/2020 12:16
Location: Utopia

#3588 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by dystopia »

topss wrote: 07/11/2021 20:12
no_sikiriki wrote: 07/11/2021 20:03 nisam bas sigurna da ove recenice jedna pored druge imaju smisla :D . razumijem ja da si ti formirao misljenje o njoj. i ja sam o tebi, i njoj, i raznim ljudima na foumu, to je sasvim normalno i prirodno. ali zamisli kad bismo sad svi međusobno krenuli jedni drugima dijeliti savjete o tome kako se trebamo mijenjati, jer se nama ne sviđa to ili to...bio bi to full time job :lol:
Dobro. Ovo ce mi biti zadnji put da sam nekom dao savjet.
dystopia wrote: 07/11/2021 20:07 Ali bona, NJEMU se ne sviđaju njegove etikete koje je meni prišio jer preferiram muškarce sa većim šakama i kosom. :lol:
Hoces da slikam sake i kosu da vidis da me licno ne pogadjaju te stvari? Samo mi je nezrelo razmisljanje za ozbiljnu zenu koja ima skoro 30 godina. A kazem, spijunirao sam ti i ostale postove i ne svidjaju mi se neke stvari. Ali necu vise. Obecao sam forumasici gore. :oops:
A što misliš da me interesuje količina kose na tvojoj glavi?
Ponovo, tebi se ne sviđaju tvoje etikete koje si meni prišio.
Jako je nezrelo analizirat osobu na osnovu zajebavanja na forumu.

Ja ćelavce malo zezam, ti očito nisi skontao, pa si se malo isprosipao što sa predrasudama o meni, što sa ovom kofol zezancijom "ako se ikad i udaš", što sa tim da sam teška, a šlag na tortu je bio PMS, ali hajde, sve je to za ljude. :lol:
User avatar
dystopia
Posts: 1337
Joined: 26/10/2020 12:16
Location: Utopia

#3589 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by dystopia »

irac300 wrote: 07/11/2021 20:11 Ispred svih ćelavaca mogu samo jedno poručiti @dystopia - Da Bog da ti budući bio kosmat, pa oćelavio k'o George Costanza. :mrgreen:
:lol: Bivši je bio na putu da postane, pa sam to sasjekla na vrijeme. :lol:

Nekako sam se nosila sa činjenicom da je bio pet cenata niži od mene, ali preko ćelavosti ne bih mogla preći. :lol:
shandrprcSA
Posts: 9811
Joined: 23/02/2013 08:16

#3590 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by shandrprcSA »

kako zivot zna promjesati karte :D
User avatar
irac300
Posts: 9042
Joined: 18/07/2009 18:36

#3591 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by irac300 »

dystopia wrote: 07/11/2021 20:24
irac300 wrote: 07/11/2021 20:11 Ispred svih ćelavaca mogu samo jedno poručiti @dystopia - Da Bog da ti budući bio kosmat, pa oćelavio k'o George Costanza. :mrgreen:
:lol: Bivši je bio na putu da postane, pa sam to sasjekla na vrijeme. :lol:

Nekako sam se nosila sa činjenicom da je bio pet cenata niži od mene, ali preko ćelavosti ne bih mogla preći. :lol:
Ti ubuduće kada tražiš momka, odmah u startu traži da ti pokaže sliku od oca. :mrgreen: Da znaš šta te čeka u budućnosti. :mrgreen:
User avatar
dystopia
Posts: 1337
Joined: 26/10/2020 12:16
Location: Utopia

#3592 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by dystopia »

irac300 wrote: 07/11/2021 20:29
dystopia wrote: 07/11/2021 20:24

:lol: Bivši je bio na putu da postane, pa sam to sasjekla na vrijeme. :lol:

Nekako sam se nosila sa činjenicom da je bio pet cenata niži od mene, ali preko ćelavosti ne bih mogla preći. :lol:
Ti ubuduće kada tražiš momka, odmah u startu traži da ti pokaže sliku od oca. :mrgreen: Da znaš šta te čeka u budućnosti. :mrgreen:
I dajdže :lol: kažu muška djeca najčešće povuku gene od dajdže. :lol:
User avatar
irac300
Posts: 9042
Joined: 18/07/2009 18:36

#3593 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by irac300 »

dystopia wrote: 07/11/2021 20:32
irac300 wrote: 07/11/2021 20:29
Ti ubuduće kada tražiš momka, odmah u startu traži da ti pokaže sliku od oca. :mrgreen: Da znaš šta te čeka u budućnosti. :mrgreen:
I dajdže :lol: kažu muška djeca najčešće povuku gene od dajdže. :lol:
Nemam daidža, ali visoke zaliske zbog kojih se sisam na nulu sam povukao sa očeve strane. Obojica amidža, stari, djed...pa sad mene, nijednog nije preskočilo. :mrgreen: Ako sklepam muško dijete i njega neće zaobići prokletstvo. :lol:
User avatar
dystopia
Posts: 1337
Joined: 26/10/2020 12:16
Location: Utopia

#3594 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by dystopia »

irac300 wrote: 07/11/2021 20:38
dystopia wrote: 07/11/2021 20:32

I dajdže :lol: kažu muška djeca najčešće povuku gene od dajdže. :lol:
Nemam daidža, ali visoke zaliske zbog kojih se sisam na nulu sam povukao sa očeve strane. Obojica amidža, stari, djed...pa sad mene, nijednog nije preskočilo. :mrgreen: Ako sklepam muško dijete i njega neće zaobići prokletstvo. :lol:
Pa dobro je meni baba govorila: "Sine, ispitaj i kakav mu je ker svezan ispred kuće."
Nisu stari ljudi bili budale. :lol:
User avatar
irac300
Posts: 9042
Joined: 18/07/2009 18:36

#3595 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by irac300 »

dystopia wrote: 07/11/2021 20:39
irac300 wrote: 07/11/2021 20:38
Nemam daidža, ali visoke zaliske zbog kojih se sisam na nulu sam povukao sa očeve strane. Obojica amidža, stari, djed...pa sad mene, nijednog nije preskočilo. :mrgreen: Ako sklepam muško dijete i njega neće zaobići prokletstvo. :lol:
Pa dobro je meni baba govorila: "Sine, ispitaj i kakav mu je ker svezan ispred kuće."
Nisu stari ljudi bili budale. :lol:
Pa to ti ka'em. :mrgreen: Prvi sastanak, momak de mi pokaži slike famElije. :lol:
User avatar
dystopia
Posts: 1337
Joined: 26/10/2020 12:16
Location: Utopia

#3596 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by dystopia »

irac300 wrote: 07/11/2021 20:44
dystopia wrote: 07/11/2021 20:39

Pa dobro je meni baba govorila: "Sine, ispitaj i kakav mu je ker svezan ispred kuće."
Nisu stari ljudi bili budale. :lol:
Pa to ti ka'em. :mrgreen: Prvi sastanak, momak de mi pokaži slike famElije. :lol:
:lol: ako pokaže da je mačka dio famalije ima dobar start.
no_sikiriki
Posts: 18283
Joined: 11/12/2012 13:21

#3597 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by no_sikiriki »

topss wrote: 07/11/2021 20:12
no_sikiriki wrote: 07/11/2021 20:03 nisam bas sigurna da ove recenice jedna pored druge imaju smisla :D . razumijem ja da si ti formirao misljenje o njoj. i ja sam o tebi, i njoj, i raznim ljudima na foumu, to je sasvim normalno i prirodno. ali zamisli kad bismo sad svi međusobno krenuli jedni drugima dijeliti savjete o tome kako se trebamo mijenjati, jer se nama ne sviđa to ili to...bio bi to full time job :lol:
Dobro. Ovo ce mi biti zadnji put da sam nekom dao savjet.
dystopia wrote: 07/11/2021 20:07 Ali bona, NJEMU se ne sviđaju njegove etikete koje je meni prišio jer preferiram muškarce sa većim šakama i kosom. :lol:
Hoces da slikam sake i kosu da vidis da me licno ne pogadjaju te stvari? Samo mi je nezrelo razmisljanje za ozbiljnu zenu koja ima skoro 30 godina. A kazem, spijunirao sam ti i ostale postove i ne svidjaju mi se neke stvari. Ali necu vise. Obecao sam forumasici gore. :oops:
wow, nisam znala da sam toliki autoritet :D
mislim da ti je to dobra odluka...
lično, savjete dijelim samo u dva slučaja - 1. kad ih neko zatraži, i 2. kad ta osoba daje savjete drugima, a sama ih ne primjenjuje ili se nešto ne podudara, pa sami time "izazovu" da im se daje savjet :D
Ariel
Posts: 4637
Joined: 10/12/2018 11:48
Location: Sarajevo
Vozim: auto

#3598 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by Ariel »

Kad mi kaze da se nasmjesim i opustim.. to me odbija i nervira
User avatar
S4mpion
Posts: 19317
Joined: 24/11/2011 21:16

#3599 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by S4mpion »

Vidim, kolega tops bacio dobru potpalu.

Treba li vam kakvih savjeta od mene, nije da ih nemam?
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#3600 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by hadzinicasa »

ljubicasti limun wrote: 07/11/2021 20:14
topss wrote: 07/11/2021 20:01

Pa da. Evo jos ih se pronaslo. Profesorica i Lilly. To je taj tip zena.
Joj, topsse, ja sam sve tako slusala muskarce poput tebe, te smij se vise, te budi nagodna, te ne budi teska, te ovo i ono i za ono, i sad muz i troje djece, krediti, posao moj, pa posao kucni, suzanj samo takav... :| A da se barem nisam odlucila za to. Tj. za toga, kako bi ti rekao.
ima jedan prigodan...

Post Reply