Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
Logovan
Posts: 102851
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#29176 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Logovan »

To je bila zvanična utakmica, kvalifikacije za EP 2008. :D
User avatar
avetinja
Posts: 32228
Joined: 19/07/2014 13:31

#29177 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by avetinja »

Logovan wrote: 17/11/2021 15:03 To je bila zvanična utakmica, kvalifikacije za EP 2008. :D
Zar jeste? Zaboravlja se. :D

Da li sam nešto pomiješao ili smo tada igrali i prijateljsku i kvalifikacionu u nekoliko mjeseci razlike?
Iker C
Posts: 3006
Joined: 04/07/2010 11:48

#29178 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Iker C »

BHF je vise nego tolerantan u drugim navijackim skupinama se nenavijanje kaznjava batinama. BHF ne zeli to da radi ali ce ocito morati da pocne.
User avatar
Logovan
Posts: 102851
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#29179 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Logovan »

avetinja wrote: 17/11/2021 15:35 Zar jeste? Zaboravlja se. :D

Da li sam nešto pomiješao ili smo tada igrali i prijateljsku i kvalifikacionu u nekoliko mjeseci razlike?
Mislim da si pomiješao. Prijateljska je bila 2000. godine, pa onda ova pobjeda od 3:2 u kvalifikacijama i nakon ove još tri zvanične, a prije 3-4 godine prijateljska u Turskoj. To je to od utakmica sa njima ja mislim.
User avatar
avetinja
Posts: 32228
Joined: 19/07/2014 13:31

#29180 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by avetinja »

Logovan wrote: 17/11/2021 15:45
avetinja wrote: 17/11/2021 15:35 Zar jeste? Zaboravlja se. :D

Da li sam nešto pomiješao ili smo tada igrali i prijateljsku i kvalifikacionu u nekoliko mjeseci razlike?
Mislim da si pomiješao. Prijateljska je bila 2000. godine, pa onda ova pobjeda od 3:2 u kvalifikacijama i nakon ove još tri zvanične, a prije 3-4 godine prijateljska u Turskoj. To je to od utakmica sa njima ja mislim.
Uglavnom, to je bila ta 3:2 za nas. :D Definitivno jedna od boljih utakmica. Evo čitam tada je Džeko debitovao i zabio svoj prvi gol za BiH.
User avatar
Leverage
Posts: 9637
Joined: 27/05/2018 16:32

#29181 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Leverage »

Point. wrote: 17/11/2021 14:43
Škobo Habu wrote: 17/11/2021 11:23 Oduvijek sam BH Fanaticose smatrao jednom tipičnom seljačkom navijačkom skupinom.

U to ime se levatima smije kompletna ex-Yu. Koliko su neobrazovani i zatucani na najbolji mogući način svjedoči i ona blamaža od sinoć:

https://www.novosti.rs/sport/fudbal/105 ... ava-rusije
Smiju se srbijanske Novosti i odmah cijela ex yu scena. Kad košpicari koji dođu na utakmicu svake pretupne i fgr paćenici komentarišu dešavanja na tribini.
Ni ti nisi skonto fol?
last mohicans
Posts: 18270
Joined: 09/08/2012 23:19

#29182 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by last mohicans »

avetinja wrote: 17/11/2021 15:52
Logovan wrote: 17/11/2021 15:45
Mislim da si pomiješao. Prijateljska je bila 2000. godine, pa onda ova pobjeda od 3:2 u kvalifikacijama i nakon ove još tri zvanične, a prije 3-4 godine prijateljska u Turskoj. To je to od utakmica sa njima ja mislim.
Uglavnom, to je bila ta 3:2 za nas. :D Definitivno jedna od boljih utakmica. Evo čitam tada je Džeko debitovao i zabio svoj prvi gol za BiH.
Muzurovic nas vodio, Edin zabio eurogol. Mislim da je nakon onog famoznog pisma. Sad nema pisma,ima Šehino usmeno obecanje :lol:
User avatar
Logovan
Posts: 102851
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#29183 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Logovan »

avetinja wrote: 17/11/2021 15:52 Uglavnom, to je bila ta 3:2 za nas. :D Definitivno jedna od boljih utakmica. Evo čitam tada je Džeko debitovao i zabio svoj prvi gol za BiH.
Prvi gol i to kakav gol. Sigurno jedan od boljih golova u njegovoj karijeri.
User avatar
Laplace
Posts: 14706
Joined: 19/11/2012 18:37

#29184 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Laplace »

Iker C wrote: 17/11/2021 15:43 BHF je vise nego tolerantan u drugim navijackim skupinama se nenavijanje kaznjava batinama. BHF ne zeli to da radi ali ce ocito morati da pocne.
Dobro da si napomenuo. Ako nekad odem da gledam reprezentaciju uživo, moram zapamtiti da trebam zahvaliti navijačima zato što me nisu pretukli. Baš fini i kulturni momci.
User avatar
Edin H.
Posts: 53645
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#29185 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Edin H. »

Impressum wrote: 17/11/2021 14:47
Point. wrote: 17/11/2021 14:37

Očigledno ne kontaš kako funkcioniše kop.
zaboli me da ti ne kazem sta za kop
ja dodjem da navijam za repku
stave nas zajedno kada smo na gostovanju i onda mi se retardi pocnu ponasati kao da su bitni
tjerati roditelje sa djecom
tjerati ljude jer se raduju kad padne gol

grupa nisko inteligentnih luzera
Da bas dijete trebaju pustiti u u kop kad se zapale baklje :skoljka:
User avatar
Edin H.
Posts: 53645
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#29186 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Edin H. »

Laplace wrote: 17/11/2021 19:20
Iker C wrote: 17/11/2021 15:43 BHF je vise nego tolerantan u drugim navijackim skupinama se nenavijanje kaznjava batinama. BHF ne zeli to da radi ali ce ocito morati da pocne.
Dobro da si napomenuo. Ako nekad odem da gledam reprezentaciju uživo, moram zapamtiti da trebam zahvaliti navijačima zato što me nisu pretukli. Baš fini i kulturni momci.
Samo slusas vodju, navijas i skaces kad ti se naredi i nece biti problema :oops:
User avatar
Point.
Posts: 33510
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#29187 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Point. »

Škobo Habu wrote: 17/11/2021 15:02
Point. wrote: 17/11/2021 14:43
Smiju se srbijanske Novosti i odmah cijela ex yu scena. Kad košpicari koji dođu na utakmicu svake pretupne i fgr paćenici komentarišu dešavanja na tribini.
Štokholmska brigada, prenjeli su i Index, Jutarnji, Večernji i mnogi drugi. Za tvoju informaciju.
Ja, i?

Ne mogu se dvije zastave koje izgledaju haman pa identično zamijeniti?
User avatar
Point.
Posts: 33510
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#29188 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Point. »

Impressum wrote: 17/11/2021 14:47
Point. wrote: 17/11/2021 14:37

Očigledno ne kontaš kako funkcioniše kop.
zaboli me da ti ne kazem sta za kop
ja dodjem da navijam za repku
stave nas zajedno kada smo na gostovanju i onda mi se retardi pocnu ponasati kao da su bitni
tjerati roditelje sa djecom
tjerati ljude jer se raduju kad padne gol

grupa nisko inteligentnih luzera
Savjestan roditelj neće nikad odvesti dijete na tribinu gdje se navija, pale baklje i slično.

Za taj gol o kojem kukaš, to je bila specifična situacija gdje se vodio rat savezu i fino je navedeno šta i kako.
Last edited by Point. on 17/11/2021 19:45, edited 1 time in total.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83510
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#29189 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by _BataZiv_0809 »

Ja dosao u Portugal od svojih para, zvrdnao se busem 3 dana i onda mi neki pseudonavijac iz Norveske hoce vodit navijanje i jos nas zove sta kae turisti :lol:
Iker C
Posts: 3006
Joined: 04/07/2010 11:48

#29190 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Iker C »

_BataZiv_0809 wrote: 17/11/2021 19:43 Ja dosao u Portugal od svojih para, zvrdnao se busem 3 dana i onda mi neki pseudonavijac iz Norveske hoce vodit navijanje i jos nas zove sta kae turisti :lol:
Zasto nisi otisao na tribinu gdje su navijaci Portugala? Samo si zauzeo mjesto nekom patrioti koji ne bi stedio grlo i dlanove da pomogne BiH da dodje do pobjede. I mi se onda pitamo zasto nemamo rezultate, pa sve je naopako prvo od tribina pa nadalje...
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83510
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#29191 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by _BataZiv_0809 »

Iker C wrote: 17/11/2021 19:58
_BataZiv_0809 wrote: 17/11/2021 19:43 Ja dosao u Portugal od svojih para, zvrdnao se busem 3 dana i onda mi neki pseudonavijac iz Norveske hoce vodit navijanje i jos nas zove sta kae turisti :lol:
Zasto nisi otisao na tribinu gdje su navijaci Portugala? Samo si zauzeo mjesto nekom patrioti koji ne bi stedio grlo i dlanove da pomogne BiH da dodje do pobjede. I mi se onda pitamo zasto nemamo rezultate, pa sve je naopako prvo od tribina pa nadalje...
Logy :lol: :lol:
Iker C
Posts: 3006
Joined: 04/07/2010 11:48

#29192 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Iker C »

Nekad je bolje presutjeti neki stvari nego se hvaliti... BHF treba zahtjevati od Saveza da prodaja karata na gostovanje ide iskljucivo preko njih. U tom slucaju samo bi prave patriote bile na tribinama.
User avatar
drug_profi
Posts: 65441
Joined: 16/07/2012 16:00

#29193 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by drug_profi »

Mudro zboris Iker.
Labirint
Posts: 2939
Joined: 24/06/2013 14:37

#29194 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Labirint »

Iker C wrote: 17/11/2021 20:04 Nekad je bolje presutjeti neki stvari nego se hvaliti... BHF treba zahtjevati od Saveza da prodaja karata na gostovanje ide iskljucivo preko njih. U tom slucaju samo bi prave patriote bile na tribinama.

Velja Nevolja style :mrgreen:
Crvena Tifoza
Posts: 11781
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#29195 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Crvena Tifoza »

Iker C wrote: 17/11/2021 20:04 Nekad je bolje presutjeti neki stvari nego se hvaliti... BHF treba zahtjevati od Saveza da prodaja karata na gostovanje ide iskljucivo preko njih. U tom slucaju samo bi prave patriote bile na tribinama.
Tako je nešto bilo na onoj jednoj utakmici u Briselu.
Dali su im karte za jedan dio tribine i samo si mogao doći do tih karata ako si uplatio njihovu članarinu.
User avatar
Leverage
Posts: 9637
Joined: 27/05/2018 16:32

#29196 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Leverage »

Laplace wrote: 17/11/2021 19:20
Iker C wrote: 17/11/2021 15:43 BHF je vise nego tolerantan u drugim navijackim skupinama se nenavijanje kaznjava batinama. BHF ne zeli to da radi ali ce ocito morati da pocne.
Dobro da si napomenuo. Ako nekad odem da gledam reprezentaciju uživo, moram zapamtiti da trebam zahvaliti navijačima zato što me nisu pretukli. Baš fini i kulturni momci.
:lol:



Joj ovih da izvineš hultrasa, samo neka agresiva.
Iker C
Posts: 3006
Joined: 04/07/2010 11:48

#29197 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Iker C »

Crvena Tifoza wrote: 17/11/2021 20:34
Iker C wrote: 17/11/2021 20:04 Nekad je bolje presutjeti neki stvari nego se hvaliti... BHF treba zahtjevati od Saveza da prodaja karata na gostovanje ide iskljucivo preko njih. U tom slucaju samo bi prave patriote bile na tribinama.
Tako je nešto bilo na onoj jednoj utakmici u Briselu.
Dali su im karte za jedan dio tribine i samo si mogao doći do tih karata ako si uplatio njihovu članarinu.
Tad je bila ludnica u Briselu, igraci su imali dojam da su na Bilinom polju. U jednom momentu je Dzeko Spahica pitao , jesi li nam brate rezervisao veceras sto u Bosni? Toliko je izgubio pojam gdje se nalazi.
User avatar
Laplace
Posts: 14706
Joined: 19/11/2012 18:37

#29198 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Laplace »

_BataZiv_0809 wrote: 17/11/2021 20:01
Iker C wrote: 17/11/2021 19:58
Zasto nisi otisao na tribinu gdje su navijaci Portugala? Samo si zauzeo mjesto nekom patrioti koji ne bi stedio grlo i dlanove da pomogne BiH da dodje do pobjede. I mi se onda pitamo zasto nemamo rezultate, pa sve je naopako prvo od tribina pa nadalje...
Logy :lol: :lol:
Aha, sad znamo ko je krivac što smo ispali u baražu protiv Potrugala.
User avatar
Laplace
Posts: 14706
Joined: 19/11/2012 18:37

#29199 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Laplace »

Iker C wrote: 17/11/2021 20:36
Crvena Tifoza wrote: 17/11/2021 20:34

Tako je nešto bilo na onoj jednoj utakmici u Briselu.
Dali su im karte za jedan dio tribine i samo si mogao doći do tih karata ako si uplatio njihovu članarinu.
Tad je bila ludnica u Briselu, igraci su imali dojam da su na Bilinom polju. U jednom momentu je Dzeko Spahica pitao , jesi li nam brate rezervisao veceras sto u Bosni? Toliko je izgubio pojam gdje se nalazi.
A poslije utakmice su dva sata tražili Brajlovića i šiša bar? :D
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83510
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#29200 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by _BataZiv_0809 »

Laplace wrote: 17/11/2021 20:39
_BataZiv_0809 wrote: 17/11/2021 20:01

Logy :lol: :lol:
Aha, sad znamo ko je krivac što smo ispali u baražu protiv Potrugala.
Bio sam i 2011. :skoljka:
Post Reply