Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Škobo Habu
Posts: 9804
Joined: 19/06/2013 17:54
Location: Kod Sirogojna na sijelu.

#29151 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Škobo Habu »

Naši problemi tek počinju. Reprezentativni fudbal nam je dotakao dno. Nismo mi ni Njemačka, ni Portugal, a ni Hrvatska da možemo tako brzo konsolidovati redove i početi sve kao da se ništa nije desilo.

Naši krajnji dometi su dosta oskudni, a mogućnosti nikakve. Na samom početku smo razmišljali da se možemo nositi sa Francuskom, a da su Ukrajina i Finska prosječne ekipe. Ispalo je da smo mi zapravo taj prosjek ispod svakog mogućeg.

Sa padom rajtinga povlače se i jaki sponzori. Čisto sumnjam da će nam Adidas titrati muda više, najjači naši igrači su u silaznoj putanji, osim Džeke koji je mašina i zaslužuje ukupan respekt. Uglavnom, mi se vraćamo na sami početak, odakle smo krenuli prije nekih petnaest godina.
User avatar
Point.
Posts: 33511
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#29152 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Point. »

Impressum wrote: 17/11/2021 07:59 cuj fanaticosi i zivotno nebitni Sehic imali dijalog :D :D
eki fanatikosi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ono fol oni bitni
a ona rupa od golmana ce nekoga licno dovesti tuznim fanatikosima
mogu samo svi zajedno da cvile onu Dininu mene zivot razocarao
Naravno da su bitni. Vidiš da igrači idu njima da se pravdaju z neće tebi koji sjedi ispred TV:a. Eki, ti bitan.
User avatar
Impressum
Posts: 1256
Joined: 30/08/2018 13:01
Location: njih je zivot razocarao dok skakucu jer ne mrze Bosnu koja je sampion oooo oooo oooo

#29153 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Impressum »

Point. wrote: 17/11/2021 10:17
Impressum wrote: 17/11/2021 07:59 cuj fanaticosi i zivotno nebitni Sehic imali dijalog :D :D
eki fanatikosi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ono fol oni bitni
a ona rupa od golmana ce nekoga licno dovesti tuznim fanatikosima
mogu samo svi zajedno da cvile onu Dininu mene zivot razocarao
Naravno da su bitni. Vidiš da igrači idu njima da se pravdaju z neće tebi koji sjedi ispred TV:a. Eki, ti bitan.
ono ti bitan :lol: (mozemo `vako do sutra)
fanatikosi su potpuno nebitni
grupa luzera kojima je domet "mene zivot razocarao"
po cemu to oni zasluzuju da im se neko pravda

bio sam u Finskoj kad nas Pukki zguzi prvi put
odose igraci u tunel, fanatikosi placu dodjite `vamo :D
igraci im ni mahnuli nisu :mrgreen: :mrgreen:
svaka cast za taj potez
fanatikosi mogu da kupe kartu i da navijaju, ali ne polazu pravo na repku
njima se nema sta pravdati
nebitna grupa luzera
User avatar
pepeljara
Posts: 7366
Joined: 22/08/2003 00:00

#29154 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by pepeljara »

Samo zensku kosarkasku repku pratit :bih: :thumbup:
User avatar
Impressum
Posts: 1256
Joined: 30/08/2018 13:01
Location: njih je zivot razocarao dok skakucu jer ne mrze Bosnu koja je sampion oooo oooo oooo

#29155 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Impressum »

sime_cipol wrote: 17/11/2021 09:56 Lako je Šehicu obecavati kad vise nece braniti :oops: :D
ceka transfer u lige petica u 36-toj
Iker C
Posts: 3006
Joined: 04/07/2010 11:48

#29156 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Iker C »

Sehic kao da je clan NiPa, samo je trebao reci da ce iz temelja promjeniti reprezentaciju i da ce pocistiti stare kadrove koji su rusili ugled reprezentacije...
User avatar
Point.
Posts: 33511
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#29157 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Point. »

Impressum wrote: 17/11/2021 10:23
Point. wrote: 17/11/2021 10:17

Naravno da su bitni. Vidiš da igrači idu njima da se pravdaju z neće tebi koji sjedi ispred TV:a. Eki, ti bitan.
ono ti bitan :lol: (mozemo `vako do sutra)
fanatikosi su potpuno nebitni
grupa luzera kojima je domet "mene zivot razocarao"
po cemu to oni zasluzuju da im se neko pravda

bio sam u Finskoj kad nas Pukki zguzi prvi put
odose igraci u tunel, fanatikosi placu dodjite `vamo :D
igraci im ni mahnuli nisu :mrgreen: :mrgreen:
svaka cast za taj potez
fanatikosi mogu da kupe kartu i da navijaju, ali ne polazu pravo na repku
njima se nema sta pravdati
nebitna grupa luzera
Malo si mi ti ogorčen, jelde.

Ne polažu na repku, samo su vidimo bitniji faktor od mene i tebe, pa Šehić njima obećava, ne tebi ispred malih TV ekrana.
User avatar
Impressum
Posts: 1256
Joined: 30/08/2018 13:01
Location: njih je zivot razocarao dok skakucu jer ne mrze Bosnu koja je sampion oooo oooo oooo

#29158 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Impressum »

Point. wrote: 17/11/2021 10:31 Malo si mi ti ogorčen, jelde.
gledao sam te kurce svojim ocima kad otjerase covjeka sa sincicem u Parizu od sebe
mali zbunjen, stari govori sta vam je
kao mi smo fanatikosi, ono pjano, napuseno
svog covjeka koji je tu sa malim tako tjerati

isto je bilo u Oslu kad ga Miske zavuce iz slobodnog
mi skocili kaze neki od njih nemoj vise ovamo da ulijecete kad padne gol

zamisli stoke
vidis naseg covjeka koji je dosao da navija za svoju repku
i ono pazi ono pjano tjera NASE navijace
ono uvodi red ko ce gdje stajati

fuj mater im j.... svima od reda futavu
User avatar
Revolucionar ★
Posts: 2347
Joined: 27/10/2011 17:39
Location: Adventure seeker on an empty street

#29159 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Revolucionar ★ »

Hajde barem nek se izrodio alibi u vidu Pjanića za mafijaško-menađerski lobi. Na čehri većine igrača vidiš da mu nije ni do repke ni rezultata, samo što je jednima uzrok takvog raspoloženja ravnodušnost prema dresu, a ovim drugima patnja igrat s takvima. Evo lijepo je da su i kaparisani odigrali neke minute. Dok se ova klika Zeljkovic-Misimovic ne skloni sa scene, bit će samo gore i gore. Na kraju krajeva, naša kuknjava se sad svodi kako nemamo igrače iz petice. Pogledat npr tu Finsku, njihov roster je još skromniji, ali srčaniji su od nas milion puta više. Nisu se kvalifikovali, ali njima javnost ne zamjeri, jer su izginuli za dres
Baba Jefimija
Posts: 283
Joined: 10/02/2021 12:51

#29160 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Baba Jefimija »

Mislim da se ljudi moraju pomirit sa činjenicom da je BiH kvalitetom trenutno na nivou Azerbejđana, Gruzije, Kosova itd. Vremenom će biti sve gore. Liga je očajna, treneri su katastrofa, a kada imaš loše trenere ni igrač ti ne može biti bolji. Na sav taj nekvalitet dobiješ i igrače koji reprezentativno okupljanje dožive kao odmor. Nakon svega jasno je da će krajnji rezultat biti takav kakav i je---nikakav.
Škobo Habu
Posts: 9804
Joined: 19/06/2013 17:54
Location: Kod Sirogojna na sijelu.

#29161 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Škobo Habu »

Oduvijek sam BH Fanaticose smatrao jednom tipičnom seljačkom navijačkom skupinom.

U to ime se levatima smije kompletna ex-Yu. Koliko su neobrazovani i zatucani na najbolji mogući način svjedoči i ona blamaža od sinoć:

https://www.novosti.rs/sport/fudbal/105 ... ava-rusije
User avatar
luckylaka
Posts: 26230
Joined: 15/01/2010 06:28

#29162 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by luckylaka »

I kad ustvari ako nekad budemo na nivou andore to ce biti moja reprezentacija,kome se ona ne svidja neka odjebe od nje.Debil selektor nas je spusti na najnize grane ali nece ni njegovo biti do vijeka.Idemo dalje.Poz.od BHF uz onu,,ljubomorne duse mogu da nam ...
User avatar
Impressum
Posts: 1256
Joined: 30/08/2018 13:01
Location: njih je zivot razocarao dok skakucu jer ne mrze Bosnu koja je sampion oooo oooo oooo

#29163 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Impressum »

Škobo Habu wrote: 17/11/2021 11:23 Oduvijek sam BH Fanaticose smatrao jednom tipičnom seljačkom navijačkom skupinom.
njih je zivot razocarao dok skakucu jer ne mrze Bosnu koja je sampion oooo oooo oooo
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51282
Joined: 29/06/2011 23:39

#29164 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by dječak sa šibicama »

Moje skromno misljenje je da ova ekipa nema zdravu atmosferu, oko toga bi se svi manje vise slozili, a kvalitet je takav kakav jeste.

Nema tu nekog ekstra kvaliteta ali ruku na srce, igrale su se kvalifikacije sa neuvjerljivom Ukrajinom koja je za mene licno veliko razocarenje od odlaska Sevcenka oni igraju lose, i ova Finska. Protiv takvih ekipa ne moras imati Ronalda i Mesija da bi prosao makar u baraz, ali moras imati atmosferu, igrace koji daju sve od sebe. Sve sto Petev nema.

Mozda je problem u savezu, trulo je tamo sve i to govorim jer znam, premalo strucnjaka previse uhljeba. Ali to je poznata prica i slabije upucenima. Mada opet ne igraju uhljebi niti igraci igraju za savez, igraju za drzavu. Ono sto oni pokazuju na terenu, premalo je, BiH nema ekipu koja moze proci medju 3 u barazu u kojem nastupaju Portugal, Italija i jos neke daleko kvalitetnije ekipe, ali ima kvalitet proci u baraz. To je trebalo i moralo se uraditi, dalje sta bi bilo ko zna. Baraz je tezak, moras proci jednog pa drugog protivnika, u jednoj utakmici sve je moguce.

Nije mi jasno da nisu sposobni makar uraditi to sto mogu, da se bore daju sve od sebe da zele uspjeh, da im je stalo do nekog rezultata. Zar je moguce da je nekima od njih reprezentacija samo prilika da dudlaju shishu, jedu baklave i cugaju u Bosni. Koliko je tu samo nepostovanja i navijaca i drzave i samih sebe.
Crvena Tifoza
Posts: 11782
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#29165 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Crvena Tifoza »

Ni ‘A’ od kapitena za ovu sramotu. :run:
User avatar
Laplace
Posts: 14706
Joined: 19/11/2012 18:37

#29166 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Laplace »

Impressum wrote: 17/11/2021 10:24
sime_cipol wrote: 17/11/2021 09:56 Lako je Šehicu obecavati kad vise nece braniti :oops: :D
ceka transfer u lige petica u 36-toj
Golmani su kao vino: što stariji to bolji. Ovako bi isto mogao braniti i u 46-toj.
User avatar
Impressum
Posts: 1256
Joined: 30/08/2018 13:01
Location: njih je zivot razocarao dok skakucu jer ne mrze Bosnu koja je sampion oooo oooo oooo

#29167 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Impressum »

Laplace wrote: 17/11/2021 14:15
Impressum wrote: 17/11/2021 10:24

ceka transfer u lige petica u 36-toj
Golmani su kao vino: što stariji to bolji. Ovako bi isto mogao braniti i u 46-toj.
stariji coek
njemu se ne izlazi sa linije
voli da je blize golu
a i ovi kazahstanci varalice pucaju u njegov ugao
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#29168 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by channel10 »

Impressum wrote: 17/11/2021 14:18
Laplace wrote: 17/11/2021 14:15

Golmani su kao vino: što stariji to bolji. Ovako bi isto mogao braniti i u 46-toj.
stariji coek
njemu se ne izlazi sa linije
voli da je blize golu
a i ovi kazahstanci varalice pucaju u njegov ugao
:lol: :thumbup:
User avatar
Laplace
Posts: 14706
Joined: 19/11/2012 18:37

#29169 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Laplace »

Škobo Habu wrote: 17/11/2021 11:23 Oduvijek sam BH Fanaticose smatrao jednom tipičnom seljačkom navijačkom skupinom.

U to ime se levatima smije kompletna ex-Yu. Koliko su neobrazovani i zatucani na najbolji mogući način svjedoči i ona blamaža od sinoć:

https://www.novosti.rs/sport/fudbal/105 ... ava-rusije
Bosanci brane čast braće Rusa. :D
User avatar
Laplace
Posts: 14706
Joined: 19/11/2012 18:37

#29170 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Laplace »

Impressum wrote: 17/11/2021 13:23
Škobo Habu wrote: 17/11/2021 11:23 Oduvijek sam BH Fanaticose smatrao jednom tipičnom seljačkom navijačkom skupinom.
njih je zivot razocarao dok skakucu jer ne mrze Bosnu koja je sampion oooo oooo oooo
:D :-D :D
User avatar
Point.
Posts: 33511
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#29171 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Point. »

Impressum wrote: 17/11/2021 10:44
Point. wrote: 17/11/2021 10:31 Malo si mi ti ogorčen, jelde.
gledao sam te kurce svojim ocima kad otjerase covjeka sa sincicem u Parizu od sebe
mali zbunjen, stari govori sta vam je
kao mi smo fanatikosi, ono pjano, napuseno
svog covjeka koji je tu sa malim tako tjerati

isto je bilo u Oslu kad ga Miske zavuce iz slobodnog
mi skocili kaze neki od njih nemoj vise ovamo da ulijecete kad padne gol

zamisli stoke
vidis naseg covjeka koji je dosao da navija za svoju repku
i ono pazi ono pjano tjera NASE navijace
ono uvodi red ko ce gdje stajati

fuj mater im j.... svima od reda futavu
Očigledno ne kontaš kako funkcioniše kop.
User avatar
Point.
Posts: 33511
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#29172 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Point. »

Škobo Habu wrote: 17/11/2021 11:23 Oduvijek sam BH Fanaticose smatrao jednom tipičnom seljačkom navijačkom skupinom.

U to ime se levatima smije kompletna ex-Yu. Koliko su neobrazovani i zatucani na najbolji mogući način svjedoči i ona blamaža od sinoć:

https://www.novosti.rs/sport/fudbal/105 ... ava-rusije
Smiju se srbijanske Novosti i odmah cijela ex yu scena. Kad košpicari koji dođu na utakmicu svake pretupne i fgr paćenici komentarišu dešavanja na tribini.
User avatar
Impressum
Posts: 1256
Joined: 30/08/2018 13:01
Location: njih je zivot razocarao dok skakucu jer ne mrze Bosnu koja je sampion oooo oooo oooo

#29173 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Impressum »

Point. wrote: 17/11/2021 14:37
Impressum wrote: 17/11/2021 10:44
gledao sam te kurce svojim ocima kad otjerase covjeka sa sincicem u Parizu od sebe
mali zbunjen, stari govori sta vam je
kao mi smo fanatikosi, ono pjano, napuseno
svog covjeka koji je tu sa malim tako tjerati

isto je bilo u Oslu kad ga Miske zavuce iz slobodnog
mi skocili kaze neki od njih nemoj vise ovamo da ulijecete kad padne gol

zamisli stoke
vidis naseg covjeka koji je dosao da navija za svoju repku
i ono pazi ono pjano tjera NASE navijace
ono uvodi red ko ce gdje stajati

fuj mater im j.... svima od reda futavu
Očigledno ne kontaš kako funkcioniše kop.
zaboli me da ti ne kazem sta za kop
ja dodjem da navijam za repku
stave nas zajedno kada smo na gostovanju i onda mi se retardi pocnu ponasati kao da su bitni
tjerati roditelje sa djecom
tjerati ljude jer se raduju kad padne gol

grupa nisko inteligentnih luzera
User avatar
avetinja
Posts: 32228
Joined: 19/07/2014 13:31

#29174 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by avetinja »

Sjećam se prijateljske utakmice BiH-Turska kada je 3:2 završilo za nas na kraju. Ima tome skoro 15 godna. I neki momci, svi oko 20 godina, popeli se na one gelendere na Koševu da vode navijanje. Oko njih ljudi sa djecom u srednjim godinama i ovi malo stariji. Cijelu utakmicu tako forsirali kao mora se navijati. I kada smo zabili gol iz kornera, par budala se bacilo sa vrha tribine na ljude ispred sebe i svi su počeli redom padati. Poslije toga "stara garda" ih umalo nije linčovala. Vođa je automatski sišao sa gelendera i nije bilo više navijanja. Isto tako se sjećam da su se protiv Hrvatske kada je onaj belaj bio namjerno preselili sa sjevera na istok da izazovu belaj. Općenito svaka čast na podržavanju i patriotizmu, ali previše su fokusirani na sami sebe i previše si nekada dopuštaju. To je reprezentacija, a ne fudbalski klub.
Škobo Habu
Posts: 9804
Joined: 19/06/2013 17:54
Location: Kod Sirogojna na sijelu.

#29175 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Škobo Habu »

Point. wrote: 17/11/2021 14:43
Smiju se srbijanske Novosti i odmah cijela ex yu scena. Kad košpicari koji dođu na utakmicu svake pretupne i fgr paćenici komentarišu dešavanja na tribini.
Štokholmska brigada, prenjeli su i Index, Jutarnji, Večernji i mnogi drugi. Za tvoju informaciju.
Post Reply