Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- ljevoruki
- Posts: 4758
- Joined: 20/05/2011 22:49
#57226 Re: Liverpool FC
Sad je Moyes parkiro zglobni trolejbus pred go.
Prije ce primiti treci gol nego izjednaciti.
Prije ce primiti treci gol nego izjednaciti.
- MMM1977
- Posts: 6713
- Joined: 15/07/2009 12:56
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#57229 Re: Liverpool FC
Nazlost, nije neko iznenadjenje rezultat. Dobro je da je pauza sada pa nadam se nece previse uticati na moral ekipe.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#57230 Re: Liverpool FC
Kitantara je najgore pojacanje u historiji kluba. Jbo li vas on ko god ga je hvalio.
- vicious
- Posts: 7664
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#57231 Re: Liverpool FC
E svašta. Korner, i niko ne osjeća potrebu da isprati najvišeg protivničkog igrača...
- BHF_Manijak
- Posts: 28530
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#57232 Re: Liverpool FC
Alisson prva 4 kola top, nakon toga kurcina.
Inace cijela ekipa kurac goli.
I nikad necu shvatit da ne polomis igraca koji kontru trci nebo te jebalo. Trojica njih oko Bowena i pustaju zutalja da trci 40 metara dan te jebo umjesto da mu noge polome.
Inace cijela ekipa kurac goli.
I nikad necu shvatit da ne polomis igraca koji kontru trci nebo te jebalo. Trojica njih oko Bowena i pustaju zutalja da trci 40 metara dan te jebo umjesto da mu noge polome.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#57233 Re: Liverpool FC
Tu se i završila utakmica.BHF_Manijak wrote: ↑07/11/2021 19:13 I nikad necu shvatit da ne polomis igraca koji kontru trci nebo te jebalo. Trojica njih oko Bowena i pustaju zutalja da trci 40 metara dan te jebo umjesto da mu noge polome.
- MMM1977
- Posts: 6713
- Joined: 15/07/2009 12:56
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#57235 Re: Liverpool FC
Izgubio je 5 lopti od kad je usao.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#57236 Re: Liverpool FC
Napokon i malo muda neko da pokaže u odbrani.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
- BHF_Manijak
- Posts: 28530
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#57240 Re: Liverpool FC
Mane klasika... Da par odbijenaca, ali generalno kita lik Boga mi. Niti prolazi vise, nista. Jebi mater slagiranu.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#57241 Re: Liverpool FC
Thiago, Keita, Fabinho, Minamino
Sve bogalji koje forumska elita brani.
Sve bogalji koje forumska elita brani.
- BHF_Manijak
- Posts: 28530
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#57242 Re: Liverpool FC
I jos je uz to degenerik izgubio loptu kod 2:1, majku sebi jebo.BHF_Manijak wrote: ↑07/11/2021 19:27 Mane klasika... Da par odbijenaca, ali generalno kita lik Boga mi. Niti prolazi vise, nista. Jebi mater slagiranu.
- MMM1977
- Posts: 6713
- Joined: 15/07/2009 12:56
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
- HarunKovac
- Posts: 854
- Joined: 07/02/2015 12:42
#57246 Re: Liverpool FC
ObjasnioBHF_Manijak wrote: ↑07/11/2021 19:13
Inace cijela ekipa kurac goli.
I nikad necu shvatit da ne polomis igraca koji kontru trci nebo te jebalo. Trojica njih oko Bowena i pustaju zutalja da trci 40 metara dan te jebo umjesto da mu noge polome.
- BHF_Manijak
- Posts: 28530
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#57247 Re: Liverpool FC
Alisson direktan krivac za poraz. Primati golove sa 2 metea doslovno, ma da su te jebali, a ne smetali ti, ne zanima me.
Kikser mrtvi na izlijetanjima.
Nek se napuse kurca kolektivno, sjebase mi predstojecu sedmicu u startu.
Kikser mrtvi na izlijetanjima.
Nek se napuse kurca kolektivno, sjebase mi predstojecu sedmicu u startu.
- no_sekirli
- Posts: 7008
- Joined: 02/10/2013 18:36
#57248 Re: Liverpool FC
Nema halala izgleda
Mane ubjedljivo najlosiji. Salah u par prodora hoce sa loptom da udje u gol. Jebga, ne moze se ovako protiv ovih snagatora.
- MMM1977
- Posts: 6713
- Joined: 15/07/2009 12:56
#57249 Re: Liverpool FC
Keita jedan od najboljih ove sezone. Minamino igrao samo u kupu i to odigrao jako dobro. Fabinho i Thiago vuku povrede.
Ali ni riječi o Oxu, o Maneu koji je zaboravio igrati lopte, Jota koji nije pokazao gotovo ništa?
Sve na stranu ali trolati temu kluba za koji kao navijaš?
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#57250 Re: Liverpool FC
Ne trollam. Da, i ta dvojica su uzasni, slazem se.MMM1977 wrote: ↑07/11/2021 19:39Keita jedan od najboljih ove sezone. Minamino igrao samo u kupu i to odigrao jako dobro. Fabinho i Thiago vuku povrede.
Ali ni riječi o Oxu, o Maneu koji je zaboravio igrati lopte, Jota koji nije pokazao gotovo ništa?
Sve na stranu ali trolati temu kluba za koji kao navijaš?![]()
![]()
Keita jedan od najboljih ? Hahahhaa
