Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
Edin H.
Posts: 53635
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#29126 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Edin H. »

luckylaka wrote: 03/11/2021 02:22 Koga ce nam poslati u Ameriku...Sarica,Nalica,Jovicica,Bilbiju,Loncara,Pirica.Sezone u toku ,bez zvijezda garant
Zaganjaj ih za autograme. :izet:
User avatar
luckylaka
Posts: 26228
Joined: 15/01/2010 06:28

#29127 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by luckylaka »

Edin H. wrote: 03/11/2021 02:46
luckylaka wrote: 03/11/2021 02:22 Koga ce nam poslati u Ameriku...Sarica,Nalica,Jovicica,Bilbiju,Loncara,Pirica.Sezone u toku ,bez zvijezda garant
Zaganjaj ih za autograme. :izet:
:D Daleko mi je za ici,bliza mi Bosna
User avatar
pepeljara
Posts: 7364
Joined: 22/08/2003 00:00

#29129 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by pepeljara »

Hajde bar smo jednom u zivotu nas gledali na velikom takmicenju :D
Sad jedno 100 godina samoce u dnu tabela :D

Kakvi smradovi, cast izuzecima.
User avatar
muha_sa
Posts: 140458
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#29130 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by muha_sa »

https://slobodanvaskovic.blogspot.com/2 ... an-je.html


Mlađi Dodik koristio je “Skaj” aplikaciju za komunikaciju sa ostalim vođama NarkoKartela, među kojima se Marko Parezanović, Ljuban Ećim, njegov prvi rođak Vico Zeljković, sin sestre Milorada Dodika i brojni drugi.
User avatar
Romanista 101%
Posts: 8479
Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:

#29131 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Romanista 101% »

Romanista 101% wrote: 07/12/2020 23:02 Bice grcevita borba za 4. mjesto izmedju Bosne i Borata.

08.12.2020
User avatar
Laplace
Posts: 14706
Joined: 19/11/2012 18:37

#29132 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Laplace »

Romanista 101% wrote: 16/11/2021 20:57
Romanista 101% wrote: 07/12/2020 23:02 Bice grcevita borba za 4. mjesto izmedju Bosne i Borata.

08.12.2020
Znaš li kombinaciju LOTO-a za sljedeći utorak? Može u PP, dijelimo pola-pola (meni 80%, tebi 20%m bratski).
User avatar
agent_zero
Posts: 10478
Joined: 27/01/2010 23:58
Location: tamni vilajet SDA zlotvora!

#29133 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by agent_zero »

Hvala igračima, selektoru, stručnom štabu i savezu na najgorim kvalifikacijama u historiji nezavisne Bosne i Hercegovine. :skoljka:
User avatar
pepeljara
Posts: 7364
Joined: 22/08/2003 00:00

#29134 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by pepeljara »

agent_zero wrote: 16/11/2021 23:04 Hvala igračima, selektoru, stručnom štabu i savezu na najgorim kvalifikacijama u historiji nezavisne Bosne i Hercegovine. :skoljka:
shisha generacija :)
User avatar
Romanista 101%
Posts: 8479
Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:

#29135 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Romanista 101% »

Sa stilom, nema sta :thumbup:
Dobro da se i ovo sranje zavrsi. Ali uskoro ce opet nove kvale, nova brukanja i nove blamaze. Reprezentacija ogledalo drzave. Ne zna se ko pije, ko placa. Raspad sistema (ako ga je uopste i imalo).
Tipicoti
Posts: 2159
Joined: 11/12/2012 01:40
Location: Tu i tamo

#29136 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Tipicoti »

Sljedeca utakmica tj. sljedeca blamaza: USA-BIH 19.12.2021 u 02:00 h
User avatar
zigubigule
Posts: 707
Joined: 03/08/2016 00:26

#29137 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by zigubigule »

Fuj!
Koliko je proslo od Luliceve price o odmoru poklonima rodbini i onda tekme gdje si mrtav.

Nema promjene nikakve.

Ovu drzavu, repku i sve vezano za Bosnu niko na svijetu ne shvata ozbiljno.

Jebem ti zivot..
User avatar
Thorgerson
Posts: 9907
Joined: 15/04/2015 11:26

#29138 Re: Miralem Pjanić

Post by Thorgerson »

Kuci osvojili 1 bod.

Da smo kuci osvojili bodova koliko u gostima. Bili bi u barazu.

Baklava, familija, rodjaci, shishe. A evo i Sehic je to samo potvrdio. Bog zna na sta lici to okupljanje i "pripreme".
User avatar
drug_profi
Posts: 65437
Joined: 16/07/2012 16:00

#29139 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by drug_profi »

Ne sekirajte se, cim propadnemo do lige D, opet ce mozda biti pobjeda...
User avatar
Impressum
Posts: 1256
Joined: 30/08/2018 13:01
Location: njih je zivot razocarao dok skakucu jer ne mrze Bosnu koja je sampion oooo oooo oooo

#29140 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Impressum »

cuj fanaticosi i zivotno nebitni Sehic imali dijalog :D :D
eki fanatikosi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ono fol oni bitni
a ona rupa od golmana ce nekoga licno dovesti tuznim fanatikosima
mogu samo svi zajedno da cvile onu Dininu mene zivot razocarao
User avatar
sinuhe
Posts: 12589
Joined: 03/06/2011 11:33

#29141 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by sinuhe »

Moze se probati i sa reprezentacijom od igraca iz domace lige obzirom da Dzeko i Pjanic vise nisu dodatna vrijednost(drugi ne izgledaju bolje kraj njih)
Ovi bi bili stalno na okupu i igrali bi one utakmice protiv selekcije novinara :D
User avatar
drndalo
Posts: 25040
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#29142 Re: Miralem Pjanić

Post by drndalo »

Upravo to, kada vidis da iz nekoga izlazi sav Bolikurcizam svijeta na terenu, deder izadji druze sam, neka bar neko trci, i ostavi dojam da zeli da pokusa da napravi nesto...

Zato i rekoh, Vranjes kad je igrao trudio se barem da to bude nesto vise nego sto moze, nije se trudio "u kontru" kao neki...

Mi znamo da smo za 5-og sesira kvalitetom, pa neka se borimo tu, i kada uspijemo pobijediti nekoga iz treceg, da momcima bude puno srce, da bolje ugovore na konto toga sklapaju. A ne da milioneri sa problematicnim mentalnim sklopom svoje frustracije iskaljuju na publici, zbog Saveza, tako sto izgube od Kipra...

Hoces da zjbs Savez Spaha? Trebao si nas glat odvest u Katar, i da moraju da idu tamo sluzbeno sa BiH zastavom... Tako bi ih efikasno kaznio... Ako je mislio da je ovima cilj "prodaja" BiH, onda im je samo pomogao...
WarrenGrozni
Posts: 620
Joined: 08/08/2021 16:04

#29143 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by WarrenGrozni »

sinuhe wrote: 17/11/2021 08:17 Moze se probati i sa reprezentacijom od igraca iz domace lige obzirom da Dzeko i Pjanic vise nisu dodatna vrijednost(drugi ne izgledaju bolje kraj njih)
Ovi bi bili stalno na okupu i igrali bi one utakmice protiv selekcije novinara :D
I nije loša ideja, samo selekcija novinara nije više toliko zanimljiva.
Selekcija koju bi forumaši sastavili bi bila ono pravo, da se suprotstavi izabranicima selektora.
Treba inicijativu pokrenuti.
User avatar
ljevoruki
Posts: 4758
Joined: 20/05/2011 22:49

#29144 Re: Miralem Pjanić

Post by ljevoruki »

Thorgerson wrote: 17/11/2021 00:47 Kuci osvojili 1 bod.

Da smo kuci osvojili bodova koliko u gostima. Bili bi u barazu.

Baklava, familija, rodjaci, shishe. A evo i Sehic je to samo potvrdio. Bog zna na sta lici to okupljanje i "pripreme".
Mi znamo samo djelic desavanja sa priprema, samo ono sto izadje u medijima ili nam neko kaze iz prve ruke.
Na taj nacin smo saznali da je Miske bio mrtav pjan na Ilidzi, rostilj kod Mahira, Mire na sisi, Lulicevo, pa i Sehicevo priznanje da je to sve tacno i sigurno puno gore nego sto mi i mislimo.
Ko je kriv?
Savez i selektor snose dio krivice ipak mislim da su igraci ti koji nose najveci teret odgovornosti, odrasli su ljud, profesionalni igraci, milioneri, ono sto ne rade u klubu ne bi smjeli ni u reprezentaciji.
Dzeko, Spahic, Miske, Mire i ostale zvijezde, ako nisu imali mrvu volje i svijesti sta znaci igrati za selekciju svoje zemlje onda ne trebamo kriviti Vicu ili Beusa da nas vode u posljednji razred europskog fudbala.
Ja vec neko vrijeme govorim da nam je Dzeko kamen oko vrata, sve se vrti oko njega a on jednu odigra kako treba pa pet utakmica prohoda i tako ukrug vec godinama. Je li vrijeme da se to zavrsi na jedan fin nacin?
Sa njim ili bez njega mi smo losa ekipa, svi oni su puno bolji igraci u klubu nego u dresu BiH, sada barem sa sigurnoscu znamo i razlog za to.

:bih:

:bih:
ajdamo
Posts: 1572
Joined: 02/07/2016 17:11
Location: Hercegovina Kalifornija
Grijem se na: Sunce
Vozim: Dvotočkaš

#29145 Re: Miralem Pjanić

Post by ajdamo »

Kod nas u reprezentaciji je bio javašluk i u trening kampu na SP u Brazilu.

Razni nebitni likovi da ne kažem kriminalci su čitavo vrijeme boravili sa igračima.

Nema napretka dok se to ne promijeni.
User avatar
Slo Burner
Posts: 5899
Joined: 09/03/2012 14:20
Location: Apsurdistan
Grijem se na: Pelet
Vozim: Bembaru

#29146 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Slo Burner »

Glupo je zamjeriti Pjanicu, reprezentaciji, Petevu vici, savezu... jer svi smo isti.
Poslije totalne degradacije lige, repke niko nije prekinuo utakmicu reprezentacije ovaj vikend, uletio u teren, bacio baklju, NIJE BILO CAK NI TRANSPARENTA. Nismo cak culi ni Vico lopove.
Starcevic koji je napravio selekciju kakvo je napravio hladno igra na Grbavici, niko mu nije jebao majku. Sve bi mi da nam neko drugi uradi.
Pa jedina pobuna protiv bilo cega u drzavi je bila kad su sabriji zapalili auto.
Sve mi ovo zasluzujemo, ne treba se nervirati
User avatar
drug_profi
Posts: 65437
Joined: 16/07/2012 16:00

#29147 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by drug_profi »

Slo Burner wrote: 17/11/2021 09:22 Sve mi ovo zasluzujemo, ne treba se nervirati
:thumbup:
mali_balon
Posts: 14564
Joined: 12/09/2012 09:57

#29148 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by mali_balon »

presto sam davno gledat reprezentaciju, I tad sam reko bolje ovo sve rastjerat I samo iz domace lige mogu igrati, naravno uz kompletnu rekonstrukciju saveza, I odjebavanje raznih menadzera
User avatar
drug_profi
Posts: 65437
Joined: 16/07/2012 16:00

#29149 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by drug_profi »

Jeste vi vidjeli zgradu NS?
Skrhane paretine u nju.
A postenog stadiona nemamo, uslovi za razvoj po klubovima nikakvi, nastimana prvenstva iz godine u godinu. Dugovi, afere, kriminal, sve se veze uz fudbalske klubove.
I tu da neko rezvija igrace? Ko naprimjer? Mi nemamo ni čestitog trenera koji će od talenta, kojih sigurno ima, napraviti klasu za lige petice.
Sve se svodi na menadzerisanje, IMT i takoto.
A bez razvoja igraca nema ni respektabilne reprezentacije.
User avatar
sime_cipol
Posts: 23425
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw

#29150 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by sime_cipol »

Lako je Šehicu obecavati kad vise nece braniti :oops: :D
Post Reply