Aktuelnosti: FK Sarajevo

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
last mohicans
Posts: 18290
Joined: 09/08/2012 23:19

#3576 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by last mohicans »

Tika-Taka, Sabliceva varka. :-) Jbt te tito dragi, jedan bi na poluvremenu trebao da ima ovoliko pasova. Ma jah, valja to uigrati. Sve govori da su treninzi ku... od ovce, ovo je čista rutina i uigranost, bolje reci neuigranost sa treninga.
kakaljin
Posts: 13503
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#3578 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by kakaljin »

Dobra biografija. Vidjećemo šta će biti
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#3579 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Dr. Kuca »

Vazda budi neka jaka imena i onda dodje vinko marinovic type of guy :lol:
User avatar
Dinostula
Posts: 3788
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#3581 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Dinostula »

Kakav cirkus prvo nam daj stadion pa onda pomjeri za 8 mjeseci upravljanje

https://www.klix.ba/sport/nogomet/fk-sa ... /211027108
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#3582 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Raigor Stonehoof »

Dinostula wrote: 27/10/2021 15:10 Kakav cirkus prvo nam daj stadion pa onda pomjeri za 8 mjeseci upravljanje

https://www.klix.ba/sport/nogomet/fk-sa ... /211027108
:lol: kaze karte za "prvi derbi na nasem stadionu" :lol: kucka raspala

da je bruka, jest
last mohicans
Posts: 18290
Joined: 09/08/2012 23:19

#3583 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by last mohicans »

Na gg pišu da je odšeteta Sablicu 200000KM. Jbt kao da smo Barsa, pa o čemu su razmišljali kad su stavili paraf na ovo, ako je tačno. 3-6 plata isplatiti i kapak. Koja drskost u krčmenju klupske kase od odlazece guske.
User avatar
Dinostula
Posts: 3788
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#3584 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Dinostula »

last mohicans wrote: 01/11/2021 18:51 Na gg pišu da je odšeteta Sablicu 200000KM. Jbt kao da smo Barsa, pa o čemu su razmišljali kad su stavili paraf na ovo, ako je tačno. 3-6 plata isplatiti i kapak. Koja drskost u krčmenju klupske kase od odlazece guske.
Ma ja to je ta cifra oko 200 milja.Eno mi buraz rece podatak da zadnjih 14 godina nismo bili nikad 5 na tabeli kakvog smo mi ublehasa doveli.Ma ne bi mu ja dao tih 200 milja dok sve do zadnje minute ne odradi,kad bi do federalne dogurali.Sto ne bi dali tolike pare pa kontali Nam ce da dolmi parama do smrti.
last mohicans
Posts: 18290
Joined: 09/08/2012 23:19

#3585 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by last mohicans »

To moze biti samo % od vještice Sabrine.
Anquilla
Posts: 2504
Joined: 25/04/2016 19:31

#3586 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Anquilla »

last mohicans wrote: 01/11/2021 18:51 Na gg pišu da je odšeteta Sablicu 200000KM. Jbt kao da smo Barsa, pa o čemu su razmišljali kad su stavili paraf na ovo, ako je tačno. 3-6 plata isplatiti i kapak. Koja drskost u krčmenju klupske kase od odlazece guske.
Baš me intersuje ima li ikad ijedna klauzula da se klub zaštiti.

Npr. ako se ne osvoji određen procenat ili broj bodova u 10, 15 ili 20 utakmica ili nešto slično.
Fino se treneri zaštite, Sablić, Husref, Vinko, a klub očito nikako.
User avatar
vicious
Posts: 7674
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#3587 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by vicious »

Na koliko on ima ugovor? Ako je recimo na 2 godine, a ima platu negdje 10ak milja, to ti tako dođe...
Anquilla
Posts: 2504
Joined: 25/04/2016 19:31

#3588 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Anquilla »

vicious wrote: 01/11/2021 20:52 Na koliko on ima ugovor? Ako je recimo na 2 godine, a ima platu negdje 10ak milja, to ti tako dođe...
Koliko znam, ugovor mu je na godinu dana.
User avatar
vicious
Posts: 7674
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#3589 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by vicious »

Anquilla wrote: 01/11/2021 20:59
vicious wrote: 01/11/2021 20:52 Na koliko on ima ugovor? Ako je recimo na 2 godine, a ima platu negdje 10ak milja, to ti tako dođe...
Koliko znam, ugovor mu je na godinu dana.
A onda mu je plata preko 20 milja :D
last mohicans
Posts: 18290
Joined: 09/08/2012 23:19

#3590 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by last mohicans »

Anquilla wrote: 01/11/2021 20:49
last mohicans wrote: 01/11/2021 18:51 Na gg pišu da je odšeteta Sablicu 200000KM. Jbt kao da smo Barsa, pa o čemu su razmišljali kad su stavili paraf na ovo, ako je tačno. 3-6 plata isplatiti i kapak. Koja drskost u krčmenju klupske kase od odlazece guske.
Baš me intersuje ima li ikad ijedna klauzula da se klub zaštiti.

Npr. ako se ne osvoji određen procenat ili broj bodova u 10, 15 ili 20 utakmica ili nešto slično.
Fino se treneri zaštite, Sablić, Husref, Vinko, a klub očito nikako.
Pa to ti govori kakva je struka i ekspertiza bivse direktorice bila u pitanju. Direktnu štetu je pravila klubu i dalje je pravi iako je otišla.
User avatar
Logovan
Posts: 102866
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3591 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

Dinostula wrote: 01/11/2021 20:14
last mohicans wrote: 01/11/2021 18:51 Na gg pišu da je odšeteta Sablicu 200000KM. Jbt kao da smo Barsa, pa o čemu su razmišljali kad su stavili paraf na ovo, ako je tačno. 3-6 plata isplatiti i kapak. Koja drskost u krčmenju klupske kase od odlazece guske.
Ma ja to je ta cifra oko 200 milja.Eno mi buraz rece podatak da zadnjih 14 godina nismo bili nikad 5 na tabeli kakvog smo mi ublehasa doveli.Ma ne bi mu ja dao tih 200 milja dok sve do zadnje minute ne odradi,kad bi do federalne dogurali.Sto ne bi dali tolike pare pa kontali Nam ce da dolmi parama do smrti.
Rezultati su katastrofalni, ali isto tako treba napomenuti sve probleme koje je Sablić imao. Vjerujem da bi imali koji bod više da se pola onoga nije desilo. Ne mislim da su mu ovi problemi opravdanje sve do utakmice sa Rudarom, ali otpada dobar dio utakmica. Morali smo makar pobijediti Rudar i Leotar.
User avatar
Dinostula
Posts: 3788
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#3593 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Dinostula »

last mohicans wrote: 02/11/2021 11:15 https://scsport.ba/kepcija-nece-preuzet ... savjetima/
Znači,otpao i ovaj.
Lik u Real Madridu drzao neke seminare i predavanja i eto bas ce kod nas doci. :D
kakaljin
Posts: 13503
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#3595 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by kakaljin »

Samo da se nesto napise sto svi vec ne znamo
User avatar
Dinostula
Posts: 3788
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#3597 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Dinostula »

Sta kazu ovo Sablic prekrizio Fanima vise ne racuna na njega.Kaze sad moze biti virozan koliko zeli. :roll:
User avatar
Cossack
Posts: 7315
Joined: 22/12/2002 00:00

#3598 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Cossack »

Dinostula wrote: 05/11/2021 16:45 Sta kazu ovo Sablic prekrizio Fanima vise ne racuna na njega.Kaze sad moze biti virozan koliko zeli. :roll:
Ovo pokazuje da je barem trener s karakterom.
Karikaturist
Posts: 5991
Joined: 20/12/2020 10:03

#3599 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Karikaturist »

Osim ako ne znas cijelu pricu, jer meni ne pokazuje nista.
Samo da u tom slucaju ostajemo bez jednog jako dobrog igraca.
last mohicans
Posts: 18290
Joined: 09/08/2012 23:19

#3600 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by last mohicans »

Ovog Amohu treba dovesti, efektivniji je od nasa tri napadača.
Post Reply