Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#57076 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Daj ba šta čekaš sa Jotom :roll:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#57077 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Očajno poluvrijeme.
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#57078 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

Nista od osvete bojim se :skoljka:
User avatar
MMM1977
Posts: 6699
Joined: 15/07/2009 12:56

#57079 Re: Liverpool FC

Post by MMM1977 »

zomri wrote: 30/10/2021 17:35 Nista od osvete bojim se :skoljka:
Bliže smo tome da izgubimo
User avatar
MMM1977
Posts: 6699
Joined: 15/07/2009 12:56

#57080 Re: Liverpool FC

Post by MMM1977 »

I nije mi jasno zašto ne da priliku Minaminu umjesto Oxa, od ovog nikakve koristi
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#57081 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Ma nema više izmjena, eventualno Origi u 94-oj.
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#57082 Re: Liverpool FC

Post by Charuga »

Dobar će na kraju biti i bod, s obzirom kako igraju jedni i drugi.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28528
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#57083 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Nek su se zato ovi hamelji naguzili Cityu, jebem im pomrle.
User avatar
MMM1977
Posts: 6699
Joined: 15/07/2009 12:56

#57084 Re: Liverpool FC

Post by MMM1977 »

BHF_Manijak wrote: 30/10/2021 17:44 Nek su se zato ovi hamelji naguzili Cityu, jebem im pomrle.
Dobiješ 5:0 kod Utd, povedeš 2:0 i dovedeš se u ovu situaciju. Sve je bilo odlično do izlaska Keite
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#57085 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Takumi bek :D
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28528
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#57087 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Kurcina utakmica kako rekoh, one od prije 7-8 godina u kojima znas da koliko god natrpas, da neces dobit, jer si supalj nazad.
Steta kiksa Citya, ali svakako je Chelsea uzeo. Imaju siroku klupu haos, ono sto Liverpool nema.

Presporo su izgledali, preumorno, indolentno, kurcevito. Sve u kontru od Uniteda.
Ovo nije sampionska godina, previse je ikseva. Kao sto rekoh kao prije 10 godina.
Ovaj vezni red ne moze ni na terminu igrati. Nivo Norwicha.
Jedva cekam dan da mrtvom Oxu ugledam ledja, jebem mu mrtve vise. Kao onomad Lucas. Kurcina mlitava.

I je li samo ja imam utisak da duze vec vremena Robertson ne zasluzuje prvu postavu ispred Tsimikasa, koji je odlicno poceo??? Od Andya nista nema ni nazad ni naprijed evo vec utakmicama...
User avatar
MMM1977
Posts: 6699
Joined: 15/07/2009 12:56

#57088 Re: Liverpool FC

Post by MMM1977 »

BHF_Manijak wrote: 30/10/2021 18:01 Kurcina utakmica kako rekoh, one od prije 7-8 godina u kojima znas da koliko god natrpas, da neces dobit, jer si supalj nazad.
Steta kiksa Citya, ali svakako je Chelsea uzeo. Imaju siroku klupu haos, ono sto Liverpool nema.

Presporo su izgledali, preumorno, indolentno, kurcevito. Sve u kontru od Uniteda.
Ovo nije sampionska godina, previse je ikseva. Kao sto rekoh kao prije 10 godina.
Ovaj vezni red ne moze ni na terminu igrati. Nivo Norwicha.
Jedva cekam dan da mrtvom Oxu ugledam ledja, jebem mu mrtve vise. Kao onomad Lucas. Kurcina mlitava.

I je li samo ja imam utisak da duze vec vremena Robertson ne zasluzuje prvu postavu ispred Tsimikasa, koji je odlicno poceo??? Od Andya nista nema ni nazad ni naprijed evo vec utakmicama...
Ma danas su svi bili loši, neki su se u tome isticali posebno, kao Ox, Firmino pa i Robertson. On zna odigrati lošu utakmicu ali je i dalje bolji od Grka za klasu.
User avatar
vaučer
Posts: 11537
Joined: 04/08/2009 15:22

#57089 Re: Liverpool FC

Post by vaučer »

Ne znam, meni je najgori na terenu bio Jones. Dok je Keita orao, nekako se i mogao sakrivati, kako je ovaj izašao - Jones je baš istaknuto bio grozan. Ne da je Oxlade nešto puno bolje igrao, dakle vezni red je počivao na Hendersonu koji nije mogao sam i naprijed i nazad.
User avatar
no_sekirli
Posts: 7008
Joined: 02/10/2013 18:36

#57090 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

Kod drugog gola, Virgil isto da je ostao bez goriva.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28528
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#57091 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

I dalje sam devastiran kako debilno bacena 2 boda. To i Brentford, 4 boda koja ce biti kljucna na kraju. Za bilo sta.
Fuj.

Podhitno veznjak na zimu ili ljeto! Jones mi previse stagnira, Keita i Thiago povrede, Milner godine.
Ox kurcina. Ostanu Henderson i Fabinho kao konstante.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#57092 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Već smo na 4 remija u PL ove sezone.

Onu epsku 18/19 sezonu smo završili sa samo jednim porazom ali i sa 7 remija, čak 5 više od Citya koji je na kraju utekao za bod, što će reći da u tim remijima već možeš tražiti krivca. Krenulo se haman istim tempom.

Fun fact je isto da je u zadnjih 5 sezona najveći broj remija nekog šampiona bio 5 Citya prošle sezone. Mi već na 4, ispucali kvotu.

Nagomilani remiji vrlo često na kraju naprave veliku štetu. A ovi svi remiji dobijaju na težini kada skontaš na kakve načine je došlo do istih. Faktički samo za današnju utakmicu možeš reći da i nismo zaslužili više.
convict
Posts: 3516
Joined: 10/02/2008 01:20

#57093 Re: Liverpool FC

Post by convict »

remi sa cityjem i chelseajem se bas i ne moze smatrati neuspjehom. ali jbg, sezona se dobija ili gubi na raznim brentfordima i brightonima. fino je onako razvaliti united, ali i ta utakmica i watford donose 3 boda.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#57094 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Rezultatski ok, ali kada se prisjetimo i te dvije utakmice, ono, protiv Chelsea poluvrijeme sa igračem više pa nikakvu priliku maltene nisi napravio a protiv Citya se dva puta vodstvo prosipalo. Ok, jesu Chelsea i City druga galaksija u odnosu na Brentford i Brighton ali je šalabahter događaja poprilično sličani tamo i vamo. Previše simptomatično.
User avatar
saint_mirad
Posts: 4409
Joined: 25/02/2020 23:09

#57095 Re: Liverpool FC

Post by saint_mirad »

razmisljacu o sansama za titulu nakon afcona. tu ako se ne odlepi chelsea ili city onda ima sanse u drugom delu sezone.
User avatar
drug_profi
Posts: 65418
Joined: 16/07/2012 16:00

#57096 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

Nije mi trebalo ovo danas nikako.
Bezveze mi dan pokvarise, a sto je najgore prenijece se i na naredne.

Ovo je ono sto je Klop govorio igracima: dajte sve od sebe za te navijace jer njihovi zivoti su puni problema i ta radost zbog pobjede kad idu kuci cini te probleme manjima... a poraz ih cini jos vecim.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28528
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#57097 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

drug_profi wrote: 30/10/2021 23:19 Nije mi trebalo ovo danas nikako.
Bezveze mi dan pokvarise, a sto je najgore prenijece se i na naredne.

Ovo je ono sto je Klop govorio igracima: dajte sve od sebe za te navijace jer njihovi zivoti su puni problema i ta radost zbog pobjede kad idu kuci cini te probleme manjima... a poraz ih cini jos vecim.
Isto je Boga mi. Dan sjebu, a Boga mi i sedmicu jebo ih otac ocin. A bio sam bas happy do tih mrtvih 2:2 i 2:1, jebo ih nebo Bozije.
User avatar
MMM1977
Posts: 6699
Joined: 15/07/2009 12:56

#57098 Re: Liverpool FC

Post by MMM1977 »

Pa svi smo, i prije početka sezone, znali da ćemo imati ovakve probleme. Vajnaldum otišao, nikog doveli nismo a normalno je bilo očekivati da će biti povreda u nekom dijelu sezone. Keita, na kog nismo ni računali, nam glavni igrač sredine :shock:

Ox treba da ide, Jones može igrati uz 2 iskusna zadnja vezna, ovako kao danas nikako. Konate jeste dobar ali treba još vremena za uigravanje a kod Van Dajka se još osjeti da nije na onom nivou od prije povrede.

Uglavnom, i sa ovim što rade treba biti prezadovoljan. Šta bi tek trebali da kažu navijači Utd i Citya? Stotine miliona uložene a i dalje nam gledaju u leđa.
User avatar
drug_profi
Posts: 65418
Joined: 16/07/2012 16:00

#57099 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

Realno, jebe mi se za njih. Necu da se poredim sa gorim.
User avatar
King_Kenny
Posts: 4851
Joined: 03/01/2010 10:41

#57100 Re: Liverpool FC

Post by King_Kenny »

Tačno od izlaska Keite se raspade igra; činilo se da će s pola snage pregaziti Brighton. I kad se sve uzme - na kraju su vezni red igrali samo Henderson i Ox (Minamino glumio veznjaka), dobro je da su uzeli i bod. No, već treća ili četvrta tekma gdje gube bodove iako su, po stanju nas terenu i renomeu, trebali pobijediti. Gostovanja nam idu bolje ove sezone. :D
Post Reply