neverovatno da je sadio mane samo na 100k.ljevoruki wrote: ↑23/10/2021 08:45 Ako bi dobio 450k sedmicno bio bi drugi najplaceniji igrac EPL, poslije Ronalda.
Trenutno zaradjuje 200k sedmicno. Zasluzuje najmanje duplo, igra fantasticno, nema povreda, trenutno najbolji igrac svijeta, jedina otezavajuca okolnost je da je usao u 30. godinu sto moze biti problem za Liverpool.
U svakom slucaju moze birati gdje ce igrati ako Liverpool ne pristane na njegove uslove.
Evo liste:
https://www.spotrac.com/epl/rankings/weekly/
Spolier alert: Alcantara zaradjuje vise od Beckera, TAA, Robe….![]()
Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- saint_mirad
- Posts: 4409
- Joined: 25/02/2020 23:09
#56851 Re: Liverpool FC
- ljevoruki
- Posts: 4758
- Joined: 20/05/2011 22:49
#56852 Re: Liverpool FC
Robertson na 50ksaint_mirad wrote: ↑23/10/2021 11:04neverovatno da je sadio mane samo na 100k.ljevoruki wrote: ↑23/10/2021 08:45 Ako bi dobio 450k sedmicno bio bi drugi najplaceniji igrac EPL, poslije Ronalda.
Trenutno zaradjuje 200k sedmicno. Zasluzuje najmanje duplo, igra fantasticno, nema povreda, trenutno najbolji igrac svijeta, jedina otezavajuca okolnost je da je usao u 30. godinu sto moze biti problem za Liverpool.
U svakom slucaju moze birati gdje ce igrati ako Liverpool ne pristane na njegove uslove.
Evo liste:
https://www.spotrac.com/epl/rankings/weekly/
Spolier alert: Alcantara zaradjuje vise od Beckera, TAA, Robe….![]()
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#56853 Re: Liverpool FC
To je stari podatak za Robertsona kada je tek došao u klub, poraslo mu je na 100k ovim skoro ugovorom.
- King_Kenny
- Posts: 4850
- Joined: 03/01/2010 10:41
#56855 Re: Liverpool FC
Samo da nije onaj žuti....
- vaučer
- Posts: 11537
- Joined: 04/08/2009 15:22
#56861 Re: Liverpool FC
Nemam dobar feeling. Ljuljavi smo u odbrani, oni su vrlo dobri u kontri. Bit će golova na obe strane.
- no_sekirli
- Posts: 7007
- Joined: 02/10/2013 18:36
#56862 Re: Liverpool FC
Obrana nam je stvarno losa ovu sezonu. No, dok se zabija vise nego li se primi, ja sam zadovoljan. Veci mi je gust kad se pobijedi 3:2, nego 1:0.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#56863 Re: Liverpool FC
Izgleda Jota umjesto Manea, Fabinho opet na klupi. Malo čudan sastav.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#56864 Re: Liverpool FC
Konate umjesto Matipa.
- King_Kenny
- Posts: 4850
- Joined: 03/01/2010 10:41
#56866 Re: Liverpool FC
Šteta što Fabinho ne može.
-
convict
- Posts: 3516
- Joined: 10/02/2008 01:20
#56867 Re: Liverpool FC
sto se tice sredine, spala knjiga na 3 slova. nemas koga uvesti ako zatreba, ne znam je li se jones vec skroz fit
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#56868 Re: Liverpool FC
Na klupi je. Ox će vjerovatno ući u određenom momentu.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#56869 Re: Liverpool FC
It is possible that Liverpool line up in a diamond against United, as per @TheAthletic
- King_Kenny
- Posts: 4850
- Joined: 03/01/2010 10:41
#56871 Re: Liverpool FC
S ovim imenima, to je vjerovatnija taktika.AmiĐa_Idriz wrote: ↑24/10/2021 16:56It is possible that Liverpool line up in a diamond against United, as per @TheAthletic
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#56872 Re: Liverpool FC
Fabinho misses out with a knock to his knee picked up against Atletico, which is not thought to be a long-term issue.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#56873 Re: Liverpool FC
Čekam još da Klopp kaže "few weeks" pa da ga prekrižim do proljeća.Fabinho’s injury “is not serious”. [@JamesPearceLFC]
- no_sekirli
- Posts: 7007
- Joined: 02/10/2013 18:36
#56874 Re: Liverpool FC
Bez njega, sanse su nam se rapidno smanjile. Volio bih da se ujedem za jezik...AmiĐa_Idriz wrote: ↑24/10/2021 17:15Fabinho misses out with a knock to his knee picked up against Atletico, which is not thought to be a long-term issue.
- BHF_Manijak
- Posts: 28522
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#56875 Re: Liverpool FC
Opet kockanje s Konateom??? Frajera nema cijelu sezonu i onda ga uvede protiv top ekipe, nicim izazvan.
