Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

User avatar
ing-ecc
Posts: 18141
Joined: 31/03/2013 09:58

#38851 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by ing-ecc »

Ihhhh da mi se docepati ove bijele krpice pokazzo bih ja njima sta je bonton :mrgreen: ma i sve tri bih naucio :lol:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#38852 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by moonca »

Bobi wrote: 24/10/2020 11:06 Image
..
.. niti jedna drzi soljicu ispravno.. :zoka: druga ima napkins... kulturno :)
User avatar
murga225883
Posts: 1059
Joined: 26/09/2020 11:28

#38853 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by murga225883 »

Jel ok ako muskarac zeli suport u zeni.
Ono kao da bude negativan I da ona njega tjesi I daje mu podrsku, a ne samo musko zensku.

Da li je to normalno I muzevno?

Znam da zene vole da imaju suport u muskarcu a sta je sa muskarcima kojima tteba "psiholoski support. Npr on je pesimist a, ona optimist.
User avatar
sadie_forever
Posts: 6009
Joined: 24/08/2014 21:34

#38854 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by sadie_forever »

murga225883 wrote: 27/10/2020 20:27 Jel ok ako muskarac zeli suport u zeni.
Ono kao da bude negativan I da ona njega tjesi I daje mu podrsku, a ne samo musko zensku.

Da li je to normalno I muzevno?

Znam da zene vole da imaju suport u muskarcu a sta je sa muskarcima kojima tteba "psiholoski support. Npr on je pesimist a, ona optimist.
pa ok je naravno
User avatar
murga225883
Posts: 1059
Joined: 26/09/2020 11:28

#38855 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by murga225883 »

sadie_forever wrote: 27/10/2020 20:32
murga225883 wrote: 27/10/2020 20:27 Jel ok ako muskarac zeli suport u zeni.
Ono kao da bude negativan I da ona njega tjesi I daje mu podrsku, a ne samo musko zensku.

Da li je to normalno I muzevno?

Znam da zene vole da imaju suport u muskarcu a sta je sa muskarcima kojima tteba "psiholoski support. Npr on je pesimist a, ona optimist.
pa ok je naravno
Nekako se ocekuje da muskarac bude podrska zeni a ne obrnuto.
Mene je jedna smorila jadikovanjem, mnogo je jadikovala.
User avatar
Jack Be Nimble
Posts: 11095
Joined: 15/01/2010 18:31

#38856 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by Jack Be Nimble »

Valjda bi trebali biti podruska jedno drugom.
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21777
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#38857 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by MarlboroGold »

Upravo. Trebaju biti jedno drugom podrška. Ako je jednostrano onda jebeš to...
User avatar
bandit_mo
Posts: 1390
Joined: 13/08/2020 12:03

#38858 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by bandit_mo »

murga225883 wrote: 27/10/2020 20:27 Jel ok ako muskarac zeli suport u zeni.
Ono kao da bude negativan I da ona njega tjesi I daje mu podrsku, a ne samo musko zensku.

Da li je to normalno I muzevno?

Znam da zene vole da imaju suport u muskarcu a sta je sa muskarcima kojima tteba "psiholoski support. Npr on je pesimist a, ona optimist.
Ovo ne ide. Dosadit će joj vječita kuknjava i negativa. Govorim iz iskustva.
No da povremene psihičke padove, trenutna loša stanja, naravno da mu treba pružiti podršku.
User avatar
alexz
Posts: 270
Joined: 23/03/2010 19:16

#38859 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by alexz »

murga225883 wrote: 27/10/2020 20:27 Jel ok ako muskarac zeli suport u zeni.
Ono kao da bude negativan I da ona njega tjesi I daje mu podrsku, a ne samo musko zensku.

Da li je to normalno I muzevno?

Znam da zene vole da imaju suport u muskarcu a sta je sa muskarcima kojima tteba "psiholoski support. Npr on je pesimist a, ona optimist.
Sasvim normalno.
Dobro je ipak, da nije u pitanju baš "mnogo jadikovanja." :-D
User avatar
murga225883
Posts: 1059
Joined: 26/09/2020 11:28

#38860 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by murga225883 »

bandit_mo wrote: 28/10/2020 09:52
murga225883 wrote: 27/10/2020 20:27 Jel ok ako muskarac zeli suport u zeni.
Ono kao da bude negativan I da ona njega tjesi I daje mu podrsku, a ne samo musko zensku.

Da li je to normalno I muzevno?

Znam da zene vole da imaju suport u muskarcu a sta je sa muskarcima kojima tteba "psiholoski support. Npr on je pesimist a, ona optimist.
Ovo ne ide. Dosadit će joj vječita kuknjava i negativa. Govorim iz iskustva.
No da povremene psihičke padove, trenutna loša stanja, naravno da mu treba pružiti podršku.
A cek ako je ona vjeciti pesimist prihvatljivije je?
sikstinajn
Posts: 1458
Joined: 15/01/2017 19:21

#38861 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by sikstinajn »

Koliko brojeva iz imenika vašeg mobitela znate napamet?- priupita sikstinajn grickajući svoje uredno podsječene nokte.
snijeg_led
Posts: 6775
Joined: 08/12/2019 21:35

#38862 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by snijeg_led »

Nula, odgovorila je snijeg i led grickajuci svoju savrsenu rum plocicu :roll:
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#38863 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by cendlerbing »

sikstinajn wrote: 01/11/2020 20:10 Koliko brojeva iz imenika vašeg mobitela znate napamet?- priupita sikstinajn grickajući svoje uredno podsječene nokte.
Od najbolje prijateljice (zato što je prejednostavan) i svoj.
BJB
Posts: 4523
Joined: 16/10/2010 17:17
Location: California

#38864 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by BJB »

Znam 20-23 passworda, sve više od 8 karaktera.
BJB
Posts: 4523
Joined: 16/10/2010 17:17
Location: California

#38865 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by BJB »

slova, cifri, brojeva..characters
Sherbett, brzi mi prsti od pameti :D i sve različite..jedna je PerfumeFree10pcs, Blink182, FuckUApple9614 itd..i tako 30 passworda...OVe tri mijenjam jer sam paranoidna..
Sydnor
Posts: 1849
Joined: 08/02/2019 09:04

#38866 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by Sydnor »

Prije cijelog ovog urnebesa sa pandemijom dogodio mi se prekid veze, to je bilo u martu i bukvalno danas je veza pukla, a sutra su počeli ljudi oboljevat a za par dana policijski sat i tako da u svoj toj frci nekako sam osjećanja i sve vezano za to ostavio po strani, ignorisao i na silu prigušio. Naravno da nije prošao dan da o bivšoj djevojci nisam mislio ali činilo mi se da to podnosim bolje nego što sam očekivao jer iako 30-te polako kucaju ona mi je bila sve prvo. Zaista sam mislio da me je Bog sa njom pogledao i bio sam jako sretan no određeni problemi, pogotovo na poslu, su uspjeli da utiču na mene i ja sam se polako udaljio. Osjetivši tu bezperspektivnost dugo je pokušavala da razgovora sa mnom, da mi da do znanja gdje je problem ali ja sam se povlačio sve više u sebe. Imala je svako pravo da prekine.

Prije mjesec otprilike moja osjećanja su se intenzivirala ili da bolje kažem sustiglo me sve ono što sam od marta potiskivao. Gušim se od suza, mislim na nju, ne mogu sebi oprostiti sto sam je povrijedio i sto sam je izgubio.

Stupio sam u kontakt sa njom gdje je najnormalnije razgovarala sa mnom i sve i nakratko mi je to pomoglo no saznanje da je nastavila i da ima novog partnera me je slomilo kao ništa dosad.

Ne znam zašto, je li zato što sam mislio da smo imali nesto posebno, da je ona prava itd. No osjećam se slomljeno, pregaženo.

Da mi je neko govorio da emocionalna patnja može ovoliko fizički da boli rekao bih mu da je budala. No, ja danima ne mogu ni jest ni spavat, imam bolove u prsima. Prebolovao sam koronu i nije mi ovako bilo.

Kako dalje, kako preboliti, kako zaboraviti?
Ljudi moji, šta da radim. Ja ne funkcionišem mjesec dana, idem na posao i plačem pa se smirim, pa mi krenu suze pa zadržavam na silu da me ne zajebavaju, raspadam se... kao da lebdim i gledam olupinu od čovjeka kako životari.

Mogu i odg muškarci, ne samo žene.
Cijenio bih samo da ne podjebavate i ne okrenete na šalu. Stvarno mi nije do toga.
User avatar
murga225883
Posts: 1059
Joined: 26/09/2020 11:28

#38867 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by murga225883 »

Sta cura misli ako npr sutis u busu a sjedis kod nje a ne progovoriš ni jednu?

Da li je gore samo šutiti ili je bolje pozdraviti neku djevojku, pa se nabaciti.

Ja sam nekako stidljiv tip i ne javljam se rijeko kojoj djevojci jer smatram da je to neugodno i meni i njoj.


Da li je dobro kao muskarac izaci u disko sam i uopce izaci (nekako sve mislim gledat ce na mene kao na cudaka) :shock: pa ni ne izlazim, jesma prije kad sam imao drustvo to se sve rasulo sad.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#38868 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by moonca »

Image

.Ne znam sta si pogrijeshio..da ucini sta si i slutio..... i da je obavila 'normalan' razgovor s tobom i jos je u novoj vezi- :shock: kad prije... :zoka:
.. sta da radish ----.. pa, sto vec i radish--- placi -- josh koji dan, i ok si... :thumbup: .. mozes setati u slobodno vrijeme, - obavezno s maskom...
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#38869 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by moonca »

murga225883 wrote: 13/11/2020 19:29 Sta cura misli ako npr sutis u busu a sjedis kod nje a ne progovoriš ni jednu?

Da li je gore samo šutiti ili je bolje pozdraviti neku djevojku, pa se nabaciti.

Ja sam nekako stidljiv tip i ne javljam se rijeko kojoj djevojci jer smatram da je to neugodno i meni i njoj.


Da li je dobro kao muskarac izaci u disko sam i uopce izaci (nekako sve mislim gledat ce na mene kao na cudaka) :shock: pa ni ne izlazim, jesma prije kad sam imao drustvo to se sve rasulo sad.
. jao murga.... :-) misli kako da prekine sutnju... :-D aaa, nemoj se nabacivati- prebit ce te.. :oops:
User avatar
murga225883
Posts: 1059
Joined: 26/09/2020 11:28

#38870 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by murga225883 »

moonca wrote: 13/11/2020 19:54
murga225883 wrote: 13/11/2020 19:29 Sta cura misli ako npr sutis u busu a sjedis kod nje a ne progovoriš ni jednu?

Da li je gore samo šutiti ili je bolje pozdraviti neku djevojku, pa se nabaciti.

Ja sam nekako stidljiv tip i ne javljam se rijeko kojoj djevojci jer smatram da je to neugodno i meni i njoj.


Da li je dobro kao muskarac izaci u disko sam i uopce izaci (nekako sve mislim gledat ce na mene kao na cudaka) :shock: pa ni ne izlazim, jesma prije kad sam imao drustvo to se sve rasulo sad.
. jao murga.... :-) misli kako da prekine sutnju... :-D aaa, nemoj se nabacivati- prebit ce te.. :oops:
Najgorr kad se dopisuju na mob odnah mislim sa momkom se dopisuje.
User avatar
alexz
Posts: 270
Joined: 23/03/2010 19:16

#38871 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by alexz »

Sydnor wrote: 13/11/2020 19:16 Prije cijelog ovog urnebesa sa pandemijom dogodio mi se prekid veze, to je bilo u martu i bukvalno danas je veza pukla, a sutra su počeli ljudi oboljevat a za par dana policijski sat i tako da u svoj toj frci nekako sam osjećanja i sve vezano za to ostavio po strani, ignorisao i na silu prigušio. Naravno da nije prošao dan da o bivšoj djevojci nisam mislio ali činilo mi se da to podnosim bolje nego što sam očekivao jer iako 30-te polako kucaju ona mi je bila sve prvo. Zaista sam mislio da me je Bog sa njom pogledao i bio sam jako sretan no određeni problemi, pogotovo na poslu, su uspjeli da utiču na mene i ja sam se polako udaljio. Osjetivši tu bezperspektivnost dugo je pokušavala da razgovora sa mnom, da mi da do znanja gdje je problem ali ja sam se povlačio sve više u sebe. Imala je svako pravo da prekine.

Prije mjesec otprilike moja osjećanja su se intenzivirala ili da bolje kažem sustiglo me sve ono što sam od marta potiskivao. Gušim se od suza, mislim na nju, ne mogu sebi oprostiti sto sam je povrijedio i sto sam je izgubio.

Stupio sam u kontakt sa njom gdje je najnormalnije razgovarala sa mnom i sve i nakratko mi je to pomoglo no saznanje da je nastavila i da ima novog partnera me je slomilo kao ništa dosad.

Ne znam zašto, je li zato što sam mislio da smo imali nesto posebno, da je ona prava itd. No osjećam se slomljeno, pregaženo.

Da mi je neko govorio da emocionalna patnja može ovoliko fizički da boli rekao bih mu da je budala. No, ja danima ne mogu ni jest ni spavat, imam bolove u prsima. Prebolovao sam koronu i nije mi ovako bilo.

Kako dalje, kako preboliti, kako zaboraviti?
Ljudi moji, šta da radim. Ja ne funkcionišem mjesec dana, idem na posao i plačem pa se smirim, pa mi krenu suze pa zadržavam na silu da me ne zajebavaju, raspadam se... kao da lebdim i gledam olupinu od čovjeka kako životari.

Mogu i odg muškarci, ne samo žene.
Cijenio bih samo da ne podjebavate i ne okrenete na šalu. Stvarno mi nije do toga.
Suze su dobre. Suzama izbacuješ bol iz sebe, i vremenom će ti biti bolje. Ako već nisi, pričaj s nekim o tome, biće ti lakše.
Biće bolje, samo mora proći vremena. :virtualhug:
Sydnor
Posts: 1849
Joined: 08/02/2019 09:04

#38872 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by Sydnor »

To i radim trenutno hehe, valjda mora prvo bit gore da bi bilo bolje. Ako ništa definitivno ću imati razumijevanja za osobe slomljenog srca u životu.
User avatar
murga225883
Posts: 1059
Joined: 26/09/2020 11:28

#38873 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by murga225883 »

Ja I kad se dopisujem.sa zenskom zablokiram postanem.dosadan I sebi I njoj.

Kao ne znam sta cu pitati.
Kako se rijesiti tog problema.

Nemam teme jednostavno.

Sta ne mogu sve pitati je sta ima sta radis sta si danas radila.

Stvarno sam.sebe smorim.

Kako to popraviti, sta vi forumasice mislite?
User avatar
alexz
Posts: 270
Joined: 23/03/2010 19:16

#38874 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by alexz »

Razgovor ne možeš siliti, zapamti to.
Probaj se javiti djevojci a da je neko vrijeme ne ispituješ odmah o nekim klasičnim stvarima, ko je, gdje živi, čime se bavi, koju školu je završila i to.
Bilo bi dobro ako bi ti njena profilna ili naslovna fotografija otkrila nešto što ona voli da radi i možeš početi o tome temu.

P.S. Ukoliko ti zbog bilo kojeg razloga sa nekom djevojkom ne ide, dostojanstveno je se okani i...traži dalje, ali u glavi nemoj da gradiš loše mišljenje o suprotnom spolu. Razmišljaj o tim djevojkama s kojima nije upalilo kao pogrešnim za tebe. Djevojke kojima nisi interesantan i nisu za tebe, tebe čeka neka djevojka koja je baš po tvojoj mjeri.
Vidim kako pišeš po drugim temama i vjeruj mi, takvo razmišljanje ti samo odmaže. Odražava se čak i nesvjesno na tvoje ponašanje, na tvoje ulete djevojkama, sve se to osjeti i odbija ih.
User avatar
murga225883
Posts: 1059
Joined: 26/09/2020 11:28

#38875 Re: Muškarci pitaju žene(pročitajte prvi post) vol.2

Post by murga225883 »

alexz wrote: 16/11/2020 08:50 Razgovor ne možeš siliti, zapamti to.
Probaj se javiti djevojci a da je neko vrijeme ne ispituješ odmah o nekim klasičnim stvarima, ko je, gdje živi, čime se bavi, koju školu je završila i to.
Bilo bi dobro ako bi ti njena profilna ili naslovna fotografija otkrila nešto što ona voli da radi i možeš početi o tome temu.

P.S. Ukoliko ti zbog bilo kojeg razloga sa nekom djevojkom ne ide, dostojanstveno je se okani i...traži dalje, ali u glavi nemoj da gradiš loše mišljenje o suprotnom spolu. Razmišljaj o tim djevojkama s kojima nije upalilo kao pogrešnim za tebe. Djevojke kojima nisi interesantan i nisu za tebe, tebe čeka neka djevojka koja je baš po tvojoj mjeri.
Vidim kako pišeš po drugim temama i vjeruj mi, takvo razmišljanje ti samo odmaže. Odražava se čak i nesvjesno na tvoje ponašanje, na tvoje ulete djevojkama, sve se to osjeti i odbija ih.
Joj zacarani je to krug, ogorcen sam sto me ignorisu a nisam bas mogli bi se reci nesto ni ruzan niti da nisam zgodan recimo sreda prosjek, ali me handri nozda stid I odbos I upao sam u taj zacarani krug volio bi da nw budem ogorcen ali tjesi me npr kas okrivim feminizam ili ako kazem sam sebi da su sponzoruse itd mislim da kontas sta mislim.
Post Reply