Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#54751 Re: Zeničani
Vala, moreš mene namah.
Fudo turčine.
Fudo turčine.
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#54752 Re: Zeničani
Danas je 9 dan od početka grijne sezone.
Grijanja jos nema.
FDTRČNNPŠSĶRČN
Grijanja jos nema.
FDTRČNNPŠSĶRČN
- Sanjarko
- Posts: 28424
- Joined: 17/02/2015 19:32
- Location: U snu
#54753 Re: Zeničani
*FDTRČNNPŠSĶRČN*Nivelacija wrote: ↑09/10/2021 00:46 Danas je 9 dan od početka grijne sezone.
Grijanja jos nema.
FDTRČNNPŠSĶRČN
Ja ovo tek sad primjetio.
-
oruzana_pobuna
- Posts: 1756
- Joined: 15/04/2021 11:24
- Location: Prdimahovljani
#54754 Re: Zeničani
... al ne pomaze
.... nea grijanja
- Reventor
- Posts: 112
- Joined: 11/10/2013 22:43
- Location: Gdje se najmanje nadam
#54755 Re: Zeničani
Hvala!anex wrote: ↑08/10/2021 23:00 zenicka-politicka-scena-all-about-t1571 ... #p17627016
Sva politika ide na ovu temu. Nek neko još napiše nešto, dobit će ban da neće moći ni digitron upalit.
-
zona072
- Posts: 154
- Joined: 01/12/2018 01:21
#54756 Re: Zeničani
anex wrote: ↑08/10/2021 23:00 zenicka-politicka-scena-all-about-t1571 ... #p17627016
Sva politika ide na ovu temu. Nek neko još napiše nešto, dobit će ban da neće moći ni digitron upalit.
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#54757 Re: Zeničani
Umjesto toplane i evropske Zenice, vraćaju se 92-95 ratne godine.

Smrdit će čaršija kao nikada do sada. Tone čumura i drva stižu u grad jer niko ne vjeruje vise u ublehe.
Nadam se samo da su odzaci pregledani i ispravni da nece biti zapaljenih zgrada.

Smrdit će čaršija kao nikada do sada. Tone čumura i drva stižu u grad jer niko ne vjeruje vise u ublehe.
Nadam se samo da su odzaci pregledani i ispravni da nece biti zapaljenih zgrada.
- N.N.
- Posts: 3542
- Joined: 04/04/2012 19:27
- Location: 072
#54758 Re: Zeničani
Nema grijanja, hladno, prozori orosili, vesa brdo, beba mala, pucaj struju konvektorom...
I tako svake godine, jebem im vise kosti.
I tako svake godine, jebem im vise kosti.
-
doff
- Posts: 2583
- Joined: 02/10/2011 17:43
- Location: ZenicaCity
#54759 Re: Zeničani
@Nivelacija
Daj nas obavijesti jel ima grijanja, ne znamo dok nam ne kažeš
Daj nas obavijesti jel ima grijanja, ne znamo dok nam ne kažeš
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83431
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#54760 Re: Zeničani
Zna li neko gdje ce se graditi te neke nove zgrade u Crkvicama?
Navodno je i Opačak prodao staru porodicnu kucu nekom investitoru zgrade
Navodno je i Opačak prodao staru porodicnu kucu nekom investitoru zgrade
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#54761 Re: Zeničani
Nova toplana je projekt kojim Kasumović već dvije grijne sezone građanima obećava sigurno i stabilno grijanje, iako je ovo jedini kapitalni projekt u njegova dva mandata, a u kojem je sudjelovao s ulogom od 20-posto.
-
Sydnor
- Posts: 1849
- Joined: 08/02/2019 09:04
#54762 Re: Zeničani
Divim se SDA-ovcima kako problem grijanja uvaljuju Fuadu Kasumoviću, a oni ga napravili.
Doduše naš narod i ima pamćenje zlatne ribice pa im možda to i prođe.
A ovo govorim kao neko ko bi volio da imamo drugog čovjeka na čelu grada, pismenijeg i urbanijeg... I dobro Kiki kaže, ljudi ko onaj Mucanović, CarsijaZenica, onaj tiktoker SDAovac iz Bremena i njemu slični samo prave uslugu KF. Evo ja prvi ne mogu više njegovih laži i podvala ali kad ova go.vna krenu po njemu srat odlučim mu dat glas iz inata makar i gore bilo samo da nisu oni.
A bolju priliku da povrate Zenicu od prošlih lokalnih izbora neće imati i sva kampanja im je bila pljuvanje po KF. I šta se desi, bivaju deklasirani i umjesto da shvate gdje su usrali oni nastavljaju sa istom pogubnom taktikom.
Fuadovo je gotovo, on je zacementirao mjesto doživotnog gradonačelnika. Ko to ne vidi, nek prestane pratit politiku.
Doduše naš narod i ima pamćenje zlatne ribice pa im možda to i prođe.
A ovo govorim kao neko ko bi volio da imamo drugog čovjeka na čelu grada, pismenijeg i urbanijeg... I dobro Kiki kaže, ljudi ko onaj Mucanović, CarsijaZenica, onaj tiktoker SDAovac iz Bremena i njemu slični samo prave uslugu KF. Evo ja prvi ne mogu više njegovih laži i podvala ali kad ova go.vna krenu po njemu srat odlučim mu dat glas iz inata makar i gore bilo samo da nisu oni.
A bolju priliku da povrate Zenicu od prošlih lokalnih izbora neće imati i sva kampanja im je bila pljuvanje po KF. I šta se desi, bivaju deklasirani i umjesto da shvate gdje su usrali oni nastavljaju sa istom pogubnom taktikom.
Fuadovo je gotovo, on je zacementirao mjesto doživotnog gradonačelnika. Ko to ne vidi, nek prestane pratit politiku.
- muhafuca
- Posts: 5460
- Joined: 14/03/2012 00:06
#54763 Re: Zeničani
ovakvo razmisljanje je i dovelo do pada SDA.Nivelacija wrote: ↑08/10/2021 16:22Pa sta si ti mislio nego da cemo dati Tesnjacima, Kakanjcima, Visokom, Žepču, Zavidovicima ipak oni nisu tolike budale da prime migrante u svoj grad i da im ta porodica( muz i zena) izvlace 20 000 KM mjesečno iz budzeta a oni rade za 500 maraka i smrzavaju se po stanovima. Nije niko budala da to finansira.Kikibombona wrote: ↑08/10/2021 15:36
Već imamo ogroman dug a nista nismo napravili. Zaduzili se milijarde da bi kupili socijalni mir.
...
I ako je grant od EU, zasto se njima ne zahvalis, u ime Kakanjaca i Tesnjaka?
Raspolaganje parama kao da su vase privatne pare i po politickim arsinima.
Samo nastavite
-
doff
- Posts: 2583
- Joined: 02/10/2011 17:43
- Location: ZenicaCity
#54764 Re: Zeničani
Bez ikakve uvrede, ali izmedju pristalica SDA i pristalica KF, sa izgovorom poput tvog, kikijevog... apsolutno ne postoji nikakva razlika, jer ste ekstremi na suprotstavljenim stranama, a rezultati su identični.Sydnor wrote: ↑10/10/2021 11:52 Divim se SDA-ovcima kako problem grijanja uvaljuju Fuadu Kasumoviću, a oni ga napravili.
Doduše naš narod i ima pamćenje zlatne ribice pa im možda to i prođe.
A ovo govorim kao neko ko bi volio da imamo drugog čovjeka na čelu grada, pismenijeg i urbanijeg... I dobro Kiki kaže, ljudi ko onaj Mucanović, CarsijaZenica, onaj tiktoker SDAovac iz Bremena i njemu slični samo prave uslugu KF. Evo ja prvi ne mogu više njegovih laži i podvala ali kad ova go.vna krenu po njemu srat odlučim mu dat glas iz inata makar i gore bilo samo da nisu oni.
A bolju priliku da povrate Zenicu od prošlih lokalnih izbora neće imati i sva kampanja im je bila pljuvanje po KF. I šta se desi, bivaju deklasirani i umjesto da shvate gdje su usrali oni nastavljaju sa istom pogubnom taktikom.
Fuadovo je gotovo, on je zacementirao mjesto doživotnog gradonačelnika. Ko to ne vidi, nek prestane pratit politiku.
Babajić se opasno čupa, vraća se na pravi kolosijek, samo se bojim da mi je kasno, priklonio mu se kad nije smio.
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#54765 Re: Zeničani
Ako te politika zanima imas otvorenu temu, dobio si upozorenje od administracije da ces biti banovan ako nastavis o politici.muhafuca wrote: ↑10/10/2021 11:59ovakvo razmisljanje je i dovelo do pada SDA.Nivelacija wrote: ↑08/10/2021 16:22
Pa sta si ti mislio nego da cemo dati Tesnjacima, Kakanjcima, Visokom, Žepču, Zavidovicima ipak oni nisu tolike budale da prime migrante u svoj grad i da im ta porodica( muz i zena) izvlace 20 000 KM mjesečno iz budzeta a oni rade za 500 maraka i smrzavaju se po stanovima. Nije niko budala da to finansira.
Raspolaganje parama kao da su vase privatne pare i po politickim arsinima.
Samo nastavite
Ja cu i dalje iznositi samo probleme gradjana jer ova tema glasi Zeničani.
Politička scena i tvoj šef imaju temu ispod ove.
Poštuj administraciju i pravila.
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#54766 Re: Zeničani
Ovo ti je posljedica migriranja. Ocekujemo i da kravu svezu za neki jablan ili dovedu stado ovaca i "ubace" iza neke "zive" ograde recimo kod kineskog..Nivelacija wrote: ↑09/10/2021 22:58 Umjesto toplane i evropske Zenice, vraćaju se 92-95 ratne godine.
Smrdit će čaršija kao nikada do sada. Tone čumura i drva stižu u grad jer niko ne vjeruje vise u ublehe.
Nadam se samo da su odzaci pregledani i ispravni da nece biti zapaljenih zgrada.
Last edited by channel10 on 10/10/2021 13:05, edited 1 time in total.
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#54767 Re: Zeničani
Pa ako znas gdje mu je kuca, onda znas i lokaciju "investitora"_BataZiv_0809 wrote: ↑10/10/2021 11:11 Zna li neko gdje ce se graditi te neke nove zgrade u Crkvicama?
Navodno je i Opačak prodao staru porodicnu kucu nekom investitoru zgrade![]()
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83431
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#54768 Re: Zeničani
channel10 wrote: ↑10/10/2021 13:01Pa ako znas gdje mu je kuca, onda znas i lokaciju "investitora"_BataZiv_0809 wrote: ↑10/10/2021 11:11 Zna li neko gdje ce se graditi te neke nove zgrade u Crkvicama?
Navodno je i Opačak prodao staru porodicnu kucu nekom investitoru zgrade![]()
![]()
Pa ne znam nista sigurno, nisam pratio vijece, nemam vremena zadnjih sedmica. Kuca je ondje u Suncanoj, a blizu je gradio onaj vehabija, ako a to ciljas.
- muhafuca
- Posts: 5460
- Joined: 14/03/2012 00:06
#54769 Re: Zeničani
Nivelacija wrote: ↑10/10/2021 12:47Ako te politika zanima imas otvorenu temu, dobio si upozorenje od administracije da ces biti banovan ako nastavis o politici.
Ja cu i dalje iznositi samo probleme gradjana jer ova tema glasi Zeničani.
Politička scena i tvoj šef imaju temu ispod ove.
Poštuj administraciju i pravila.
hajd da vidimo i to da ti "samo iznosis probleme gradjana" bez politickog spina
bice interesantno nadam se
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#54770 Re: Zeničani
Ne ciljam ja ni na sta. Postavljas pitanje, a znas odgovor jer ako znas gdje mu je kuca, onda znas i lokaciju buduce zgrade. Nema nista skriveno u mojoj poruci._BataZiv_0809 wrote: ↑10/10/2021 13:25
Pa ne znam nista sigurno, nisam pratio vijece, nemam vremena zadnjih sedmica. Kuca je ondje u Suncanoj, a blizu je gradio onaj vehabija, ako a to ciljas.
- anex
- Nindža revizor
- Posts: 5105
- Joined: 20/02/2007 13:25
- Grijem se na: čumur
- Vozim: Scott i Kuga
- Horoskop: imam
#54771 Re: Zeničani
Kolko znam ispod škole, odnosno ispod centra se gradi nešto...ako je to to._BataZiv_0809 wrote: ↑10/10/2021 11:11 Zna li neko gdje ce se graditi te neke nove zgrade u Crkvicama?
Navodno je i Opačak prodao staru porodicnu kucu nekom investitoru zgrade![]()
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83431
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#54772 Re: Zeničani
Koje skole?anex wrote: ↑10/10/2021 15:30Kolko znam ispod škole, odnosno ispod centra se gradi nešto...ako je to to._BataZiv_0809 wrote: ↑10/10/2021 11:11 Zna li neko gdje ce se graditi te neke nove zgrade u Crkvicama?
Navodno je i Opačak prodao staru porodicnu kucu nekom investitoru zgrade![]()
Ovo se kao tek treba graditi sto sam spominjao.
- gentoo
- Posts: 4592
- Joined: 05/01/2008 12:10
- Location: Ze
- Grijem se na: MSZ-LN25 / MSZ-BT25
#54773 Re: Zeničani
Jbte meni inverter od 800KM potrosio 0.30KM za 8h rada na 26C a ono drva unosi
. To nema veze sa potrebom.. nego sa navikom 
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#54774 Re: Zeničani
Čelik se usijao kao kočnice niz Ivan Sedlo
-
artur morgan
- Posts: 3705
- Joined: 30/04/2020 19:47
#54775 Re: Zeničani
A kad dodje januar i jaki minusi sta onda ? Inverter i debeli jorgan
Ta inverter klima ne moze kucu zagrijati jer na jakim minusima ne moze dovoljno ugrijati. Na tim minusima nece nikad doci na 26C. To sto si je postavio na 26C ne znaci da je u prostoriji 26 C. Kamin i sporet, bukovo drvo, ce postici temperaturu od 26 C u januaru za sat dva rada. Tesko kucu zagrijavaju i konvektori kad ih ima vise, i oni se pate a koji tri puta bolje zagrijavaju od invertera.
