Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

User avatar
jasko_ba
Posts: 8476
Joined: 13/11/2006 17:47

#54726 Re: Zeničani

Post by jasko_ba »

jasko_ba wrote: 01/10/2021 08:53 Image
Image
Image
Samo ovo ljudi. :oops: Sve jarani Nivelacije na fejsbuku :izet: odatle ovo svakodnevno jebavanje u mozak
Image
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#54727 Re: Zeničani

Post by Nivelacija »

:mrgreen:

Ma nisam prestao sam pisati tu ima dvije godine, kako je dosao Kasumović sve je umrlo tako i ova stranica za prijavljivanje problema gradjana. U proceduri i tako mjesecima.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#54728 Re: Zeničani

Post by Kikibombona »

jasko_ba wrote: 08/10/2021 14:27Samo ovo ljudi. :oops: Sve jarani Nivelacije na fejsbuku :izet: odatle ovo svakodnevno jebavanje u mozak
Image
Skroz besmislena kampanja.

Makar ovdje, na forumu, pisu ljudi solidne pismenosti i znanja. Niko nikome ne moze promijeniti misljenje, a narocito ne seljackim SDA pamfletima.

Nivelacija i Casual bi imali vise sanse u Stranjanima i Babinu. Tamo ipak obitava nesto gluplji narod, skloniji ideologiji Mulahasica i slicnih.

Mada, plasim se da ih je Kasumovic unistio u seoskim sredinama. Ne prestaje asfaltirati sela, obnavljati domove i kojeata, jer zna da u tome lezi izborni profit.

...

Grad svakako nece glasati za SDA taman da nas Kasumovic zaspe hemijskim oruzjem. :idea: Sa tim je zavrseno.
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#54729 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Kiki, drzi se Sarajeva i tise malo. Zenicanin, a ne zna gdje su Stranjani... :lol:
User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#54730 Re: Zeničani

Post by ExNihilo »

Općepoznato je da pamet ovisi o mjestu prebivališta. :oops:
Sydnor
Posts: 1849
Joined: 08/02/2019 09:04

#54731 Re: Zeničani

Post by Sydnor »

Casual's wrote: 08/10/2021 14:53 Kiki, drzi se Sarajeva i tise malo. Zenicanin, a ne zna gdje su Stranjani... :lol:
I bolje što ne zna.

Mada, raja iz Stranjana može proć' ali zato ono dole ispod tunela treba sve napalmom riješit.

Image
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#54732 Re: Zeničani

Post by Nivelacija »

Ma lahko je meni za Kikija, 5 tona čumura je spremio..nema zime.




Svaka čast SDA vladi Novalića 💚💚💚

Dok nas jedni drze na industrijskom kisiku za zavarivanje i u hladnim stanovima neko pomaže sa desetinama miliona eura.
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#54733 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Sydnor wrote: 08/10/2021 15:04

I bolje što ne zna.

Mada, raja iz Stranjana može proć' ali zato ono dole ispod tunela treba sve napalmom riješit.
Stranjani su kulturica. Bečka škola za ove ostale. Samo ih ujeba Smajo.

Nekada su kolone auta sa zastavama Čelika išle iz pravca Stranjana. :mrgreen:
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#54734 Re: Zeničani

Post by Kikibombona »

Casual's wrote: 08/10/2021 14:53Kiki, drzi se Sarajeva i tise malo. Zenicanin, a ne zna gdje su Stranjani... :lol:
Znam gdje su Babino, Pehare, Lukovo polje, Raspotocje, Lokvine, Janjici, Gradiste, Tetovo... Znam da je Svice negdje iznad Pehara. Znam da su Ricice negdje gore ali ne znam gdje tacno. Znam da je Drivusa negdje oko Janjica. Znam da je Cajdras negdje oko Lokvina.

Da me ubijes ne bih znao gdje su Briznik, Orahovica, Hece, Tisina, Gorica, Sopotnica, Kacuni i golima drugih sela za koje sam cuo, ali niti znam niti me zanima gdje se nalaze. Nemam pojma ni u kojem su pravcu.

Kada sam prvi put isao u Lokvine (da se nadjem sa jednom osobom) koristio sam navigaciju, svih mi mrtvih i zivih. :D
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#54735 Re: Zeničani

Post by Kikibombona »

Nivelacija wrote: 08/10/2021 15:05 Ma lahko je meni za Kikija, 5 tona čumura je spremio..nema zime.




Svaka čast SDA vladi Novalića 💚💚💚

Dok nas jedni drze na industrijskom kisiku za zavarivanje i u hladnim stanovima neko pomaže sa desetinama miliona eura.
Ne vidi se dobro :D
Vlada FBiH uplatila 70,8 miliona KM za Zeničko-dobojski i Tuzlanski kanton
Eto love za Tesanj i Kakanj :D

...

I da se razumijemo, ove pare cemo vracati mi i nasi unuci sa debelim kamatama.
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#54736 Re: Zeničani

Post by Nivelacija »

Ovo ti je grant od 600 miliona koje je dobila cijela BiH cijela a ne kredit kao inače..moraš pratiti na času.

Ne moze tako u sve se uplices a osnove ne znas jebemu miša.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#54737 Re: Zeničani

Post by Kikibombona »

Nivelacija wrote: 08/10/2021 15:31 Ovo ti je grant od 600 miliona koje je dobila cijela BiH cijela a ne kredit kao inače..moraš pratiti na času.

Ne moze tako u sve se uplices a osnove ne znas jebemu miša.
Već imamo ogroman dug a nista nismo napravili. Zaduzili se milijarde da bi kupili socijalni mir.

...

I ako je grant od EU, zasto se njima ne zahvalis, u ime Kakanjaca i Tesnjaka?
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#54738 Re: Zeničani

Post by Nivelacija »

Kikibombona wrote: 08/10/2021 15:36
Nivelacija wrote: 08/10/2021 15:31 Ovo ti je grant od 600 miliona koje je dobila cijela BiH cijela a ne kredit kao inače..moraš pratiti na času.

Ne moze tako u sve se uplices a osnove ne znas jebemu miša.
Već imamo ogroman dug a nista nismo napravili. Zaduzili se milijarde da bi kupili socijalni mir.

...

I ako je grant od EU, zasto se njima ne zahvalis, u ime Kakanjaca i Tesnjaka?
Pa sta si ti mislio nego da cemo dati Tesnjacima, Kakanjcima, Visokom, Žepču, Zavidovicima ipak oni nisu tolike budale da prime migrante u svoj grad i da im ta porodica( muz i zena) izvlace 20 000 KM mjesečno iz budzeta a oni rade za 500 maraka i smrzavaju se po stanovima. Nije niko budala da to finansira.
belfy
Posts: 9827
Joined: 06/08/2007 09:00

#54739 Re: Zeničani

Post by belfy »

Nivelacija wrote: 08/10/2021 16:22
Kikibombona wrote: 08/10/2021 15:36

Već imamo ogroman dug a nista nismo napravili. Zaduzili se milijarde da bi kupili socijalni mir.

...

I ako je grant od EU, zasto se njima ne zahvalis, u ime Kakanjaca i Tesnjaka?
Pa sta si ti mislio nego da cemo dati Tesnjacima, Kakanjcima, Visokom, Žepču, Zavidovicima ipak oni nisu tolike budale da prime migrante u svoj grad i da im ta porodica( muz i zena) izvlace 20 000 KM mjesečno iz budzeta a oni rade za 500 maraka i smrzavaju se po stanovima. Nije niko budala da to finansira.
kome ti, bolan, nesto dajes?
User avatar
HakanSukur
Posts: 260
Joined: 18/01/2020 20:34

#54740 Re: Zeničani

Post by HakanSukur »

Samo još jedna stavka, uskopljanski pacov se propagandno naziva migrantom, isti kriterij treba primijeniti i na ove iz pripizdina 30 km vazdušne linije od Zenice, tipa Husinih Obrenovaca ili FederOOcijine selendre, kojoj sam zaboravio ime, a bliža je Merkuru nego Zenici. :bih:
User avatar
-Chesterfield-
Posts: 6916
Joined: 04/08/2020 19:22

#54741 Re: Zeničani

Post by -Chesterfield- »

https://www.klix.ba/vijesti/svijet/ko-j ... /210914061

Evo još jedne migrantice. Sram je bilo. Uze mjesto gradonačelnika nekome od čistokrvnih Parižana.
scarr
Posts: 585
Joined: 28/01/2019 23:34

#54742 Re: Zeničani

Post by scarr »

HakanSukur wrote: 08/10/2021 17:11 Samo još jedna stavka, uskopljanski pacov se propagandno naziva migrantom, isti kriterij treba primijeniti i na ove iz pripizdina 30 km vazdušne linije od Zenice, tipa Husinih Obrenovaca ili FederOOcijine selendre, kojoj sam zaboravio ime, a bliža je Merkuru nego Zenici. :bih:
Ma sav Babinski sliv su migranti i to gori od Fude
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#54743 Re: Zeničani

Post by channel10 »

Digla_da_kreci wrote: 08/10/2021 14:25 Gledam sad na fejsu: prica se o tome kako jos uvijek nema grijanja i bude li ih stid fakturisati uplatnice gradjana... i moj poznanik odgovara: rade na kolektivnom imunitetu, a ko prezivi zimu treba duplo da placa. :lol: :lol:
Pustili bi oni grijanje da mogu...Ja im ne vjerujem da ce pustiti i 15.10... Oni sad Boga mole da ugrije 15-og da ne moraju pojacavati, ako uopste ukljuce.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#54744 Re: Zeničani

Post by Kikibombona »

Nivelacija wrote: 08/10/2021 16:22
Kikibombona wrote: 08/10/2021 15:36

Već imamo ogroman dug a nista nismo napravili. Zaduzili se milijarde da bi kupili socijalni mir.

...

I ako je grant od EU, zasto se njima ne zahvalis, u ime Kakanjaca i Tesnjaka?
Pa sta si ti mislio nego da cemo dati Tesnjacima, Kakanjcima, Visokom, Žepču, Zavidovicima ipak oni nisu tolike budale da prime migrante u svoj grad i da im ta porodica( muz i zena) izvlace 20 000 KM mjesečno iz budzeta a oni rade za 500 maraka i smrzavaju se po stanovima. Nije niko budala da to finansira.
A to Nezir Pivic i ostale SDA seljacine nisu migranti?

Kakve oni imaju veze sa carsijom?
kuglanje_ze
Posts: 1278
Joined: 17/02/2020 11:29

#54745 Re: Zeničani

Post by kuglanje_ze »

scarr wrote: 08/10/2021 17:20
HakanSukur wrote: 08/10/2021 17:11 Samo još jedna stavka, uskopljanski pacov se propagandno naziva migrantom, isti kriterij treba primijeniti i na ove iz pripizdina 30 km vazdušne linije od Zenice, tipa Husinih Obrenovaca ili FederOOcijine selendre, kojoj sam zaboravio ime, a bliža je Merkuru nego Zenici. :bih:
Ma sav Babinski sliv su migranti i to gori od Fude
Zamolio bih da se ne vrijeđaju migranti. Vi pričate o parazitima.
Daft Haruki
Posts: 333
Joined: 05/04/2019 14:18

#54746 Re: Zeničani

Post by Daft Haruki »

Kakvo raspadanje ako izgube izbore hah sto me nasmija .
Ti su ljudi pokrali od rata na ovamo da imaju za sedam susnih godina. Na racunima sta imaju i koju sve imovinu imaju SDA mafija vi ko da ste prespavali trideset godina. Donacije,budeti,krediti,javne firme to je trideset godina pod njihovom kontrolom.
Daft Haruki
Posts: 333
Joined: 05/04/2019 14:18

#54747 Re: Zeničani

Post by Daft Haruki »

Al ako je rjesenje ovaj lopovcina iz Vakufa alal vam ku.ac al ga izabraste. Al daba pisati. Narod je pokvaren i to zasluzuje. Sirotinja samo nek dobije i litar ulja prodat ce se . Kamoli za platu i topli od milju ajajajaj. San zivotni.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#54748 Re: Zeničani

Post by Kikibombona »

Daft Haruki wrote: 08/10/2021 22:01 Kakvo raspadanje ako izgube izbore hah sto me nasmija .
Ti su ljudi pokrali od rata na ovamo da imaju za sedam susnih godina. Na racunima sta imaju i koju sve imovinu imaju SDA mafija vi ko da ste prespavali trideset godina. Donacije,budeti,krediti,javne firme to je trideset godina pod njihovom kontrolom.
Pogledaj izbore od rata naovamo, SDA se kontinuirano urusava.

Jedinstvo stranke je uvjetovano bitisanjem na vlasti jer se radi o interesnoj skupini. Kada na svim nivoima postanu opozicija, postojanje stranke ce izgubiti smisao. Misevi ce napustiti brod koji tone, spasavat ce se pojedinacno.

Ne treba praviti famu oko SDA, radi se o primitivnim lopovima. Propale su mnogo jace organizacije od njihA. Sve ima svoj vijek trajanja a oni su pred istek roka.
oruzana_pobuna
Posts: 1756
Joined: 15/04/2021 11:24
Location: Prdimahovljani

#54749 Re: Zeničani

Post by oruzana_pobuna »

onomomku sto emitirO oposumovica / trebO Oskora dot.... :mrgreen: :lol:
User avatar
anex
Nindža revizor
Posts: 5105
Joined: 20/02/2007 13:25
Grijem se na: čumur
Vozim: Scott i Kuga
Horoskop: imam

#54750 Re: Zeničani

Post by anex »

zenicka-politicka-scena-all-about-t1571 ... #p17627016

Sva politika ide na ovu temu. Nek neko još napiše nešto, dobit će ban da neće moći ni digitron upalit.
Post Reply