Tako da ta neka ljubav samo izlapi.
Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Rockefeller
- Posts: 8706
- Joined: 02/02/2015 13:05
- Location: Rijeka Sćona
#28826 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Kad su igrali protiv Francuza nisam ni znao da je tekma
Tako da ta neka ljubav samo izlapi.
Tako da ta neka ljubav samo izlapi.
- i agree
- Posts: 9853
- Joined: 21/10/2018 10:40
- Location: SaRa Je Vo
#28827 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Ni jedno ni drugo,ne kontas,kad je trebalo reci nesto protiv saveza isti taj Asmir je na intervjuima spusto glavu u zemlju jer je branio za repku i tad mu je odgovaralo a sad razvezo jezik.Savez je los od dana kad je repka nastala ko moze njih da brani?Sarlo Akrobata wrote: ↑05/09/2021 02:17 Jel trola ovaj ili fakat pokusava odbraniti Vicu i ostale ublehe iz NSFBiH?
-
Anquilla
- Posts: 2504
- Joined: 25/04/2016 19:31
#28828 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Pa upravo je interes Vice i Saveza da ljudi ne znaju kad je utakmica.
Da opadne skroz interes za A reprezentacijom, da se sroza na nivo U21. Onda se mogu zvati raznorazni igraci, naplacivati poziv, a ujedno pokazati da ljudi ionako ne prate, pa zasto onda ne napraviti i entitetsku reprezentaciju, cisto da se odigra koja prijateljska sa Srbijom.
Sa smanjenim interesom skoro ljudi ne bi ni skontali, kao sto je skoro necujno proslo vracanje nacionalnog glasanja u Savezu, ili 17-godisnjak iz Borca u U21. Covjek bi rekao da ce zapaziti toliki njegov talent dok je u Zelji bio
Ali tad nije bilo vazno da se proda kao sad. Uostalom, tesko ce se i kapiten U21 prodati sa klupe za rezerve istog kluba 
Da opadne skroz interes za A reprezentacijom, da se sroza na nivo U21. Onda se mogu zvati raznorazni igraci, naplacivati poziv, a ujedno pokazati da ljudi ionako ne prate, pa zasto onda ne napraviti i entitetsku reprezentaciju, cisto da se odigra koja prijateljska sa Srbijom.
Sa smanjenim interesom skoro ljudi ne bi ni skontali, kao sto je skoro necujno proslo vracanje nacionalnog glasanja u Savezu, ili 17-godisnjak iz Borca u U21. Covjek bi rekao da ce zapaziti toliki njegov talent dok je u Zelji bio
- Rockefeller
- Posts: 8706
- Joined: 02/02/2015 13:05
- Location: Rijeka Sćona
#28829 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Ma realno me boli kurac za repkom i ljudima u Savezu.
- Laplace
- Posts: 14690
- Joined: 19/11/2012 18:37
#28830 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Principijelno, remi protiv Francuske u gostima i pobjeda protiv Kuvajta (ili bilo koga, na kraju, obzirom da smo zaboravili kako to izgleda pobijediti) bi bio dobar zna.
Ali...
Protiv Kuvajta (kome je najbolji igrač neki Alsammutav ili nešto slično) je bila poprilično kilava i jedva, a protiv Francuske sa igračem više nismo imali petlje i taktike da blokiramo kontre i presingom uvalimo bar jedan gol za pobjedu koja bi nam značila i bodovno i (još više) psihološki.
Kamo sreće da nam je krenulo. Prije će biti da je slaba Francuska imala još peh da im igrač iz čiste gluposti napravi start za crveni i da smo izabrali slabi Kuvajt da kao nekoga nakantamo (a umalo da oni nas nakantaju - da je ona njihova lopta, umjesto u prečku, završila u golu teško da bismo se vratili u utakmicu).
Rano je reći da nas je krenulo, nevezano za BH fudbalsku mafiju aka FSBiH.
-
oruzana_pobuna
- Posts: 1756
- Joined: 15/04/2021 11:24
- Location: Prdimahovljani
#28831 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
sto bi reko onomad brkica los gehen alle zum teufell
i repka i drzava i "narod" koji klica sebija herojina... sjetice se nekad da su imali drzavu pa prokockali....
-
Iker C
- Posts: 3006
- Joined: 04/07/2010 11:48
#28832 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Vico Zeljkovic je drugi covjek UEFE i kao takav zasluzuje postovanje svih nas u BiH. Mi ako dobijemo 2 puta Kazahstan bicemo na dobrom putu da budemo drugi u grupi, z asad kvalifilacije idu odlicno.
Volio bih da Begovic napravi spiska igraci koji nisu pozvani a zasluzuju da budu tu. Nazalost trenutno su pozvani najbolji koje imaju a po kvalitetu nikad nismo bili gori.
Volio bih da Begovic napravi spiska igraci koji nisu pozvani a zasluzuju da budu tu. Nazalost trenutno su pozvani najbolji koje imaju a po kvalitetu nikad nismo bili gori.
- Herr Flick
- Posts: 9090
- Joined: 02/04/2012 13:00
#28833 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Iker C wrote: ↑05/09/2021 10:05 Vico Zeljkovic je drugi covjek UEFE i kao takav zasluzuje postovanje svih nas u BiH. Mi ako dobijemo 2 puta Kazahstan bicemo na dobrom putu da budemo drugi u grupi, z asad kvalifilacije idu odlicno.
Volio bih da Begovic napravi spiska igraci koji nisu pozvani a zasluzuju da budu tu. Nazalost trenutno su pozvani najbolji koje imaju a po kvalitetu nikad nismo bili gori.
Kakav ba drugi covjek UEFE
-
Iker C
- Posts: 3006
- Joined: 04/07/2010 11:48
#28834 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Nemoj se iznenaditi kada UEFA suspenduje Begovica radi iznosenja lazi i kleveta protiv rukovodstva Saveza.
Prosla su vremena kada je nas Savez bio bez uticaja u UEFI.
Zeljkovic je uradio mnogo za nas fudbal, sama arbitraza svicarskog sudije u Francuskoj je dokaz toga.
Prosla su vremena kada je nas Savez bio bez uticaja u UEFI.
Zeljkovic je uradio mnogo za nas fudbal, sama arbitraza svicarskog sudije u Francuskoj je dokaz toga.
- Grean
- Posts: 9334
- Joined: 30/11/2013 19:47
- Revolucionar ★
- Posts: 2347
- Joined: 27/10/2011 17:39
- Location: Adventure seeker on an empty street
#28836 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Misimovic je grobar bh fudbala i zdravo. Od miljenika navijaca, do izdajnika koji se za šaku kovanica prodaje po fudbalskim pijacama. Ogavno.
- Grean
- Posts: 9334
- Joined: 30/11/2013 19:47
#28837 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Treba biti posten pa reci da je FSBiH kriminalizovao Ljiljane i prije Vice a i to je do nas. Prepisali zakon iz RS-a a primjenjuju ga u Zenici.
Niko ne dize glas pa sto ne i tuzbu, po kojem zakonu nisu dozvoljeni.
Najbolji komentar, nista dodati.oruzana_pobuna wrote: ↑05/09/2021 10:00sto bi reko onomad brkica los gehen alle zum teufell
i repka i drzava i "narod" koji klica sebija herojina... sjetice se nekad da su imali drzavu pa prokockali....
Lijepo je vidjeti da jedna dama ima bolji uvid u to sta se desava u nasem fudbalu pa i u U21 nego vecina nas eksperata koji se ukljuce samo kad igra A reprezentacija.Anquilla wrote: ↑05/09/2021 09:04 Pa upravo je interes Vice i Saveza da ljudi ne znaju kad je utakmica.
Da opadne skroz interes za A reprezentacijom, da se sroza na nivo U21. Onda se mogu zvati raznorazni igraci, naplacivati poziv, a ujedno pokazati da ljudi ionako ne prate, pa zasto onda ne napraviti i entitetsku reprezentaciju, cisto da se odigra koja prijateljska sa Srbijom.
Sa smanjenim interesom skoro ljudi ne bi ni skontali, kao sto je skoro necujno proslo vracanje nacionalnog glasanja u Savezu, ili 17-godisnjak iz Borca u U21. Covjek bi rekao da ce zapaziti toliki njegov talent dok je u Zelji bioAli tad nije bilo vazno da se proda kao sad. Uostalom, tesko ce se i kapiten U21 prodati sa klupe za rezerve istog kluba
![]()
Sto se Begovica tice, nije ni njegovo za ramazana, imao je svojih ekscesa i sa prijasnjim selektorima, izbjegavanja okupljanja, dizanje nosa. Ja ga ne gotivim ali nije njegov komentar problem vec Vicino prozivanje Barbareza koji nicim nije pokazao neku zlu namjeru.
Misimovic je ista prica kao i Begovic samo u drugom taboru. On je sad pokazao da je "njihov" a tih nagovjestaja je bilo i ranije.
Barbarez je za obojicu institucija.
- Logovan
- Posts: 102805
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#28838 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
E čuj ti što su se Begović i Barbarez javili sad kada nas je krenulo, rezultati idu na bolje, šupački izbor trenutka kada će se javiti haha 
-
last mohicans
- Posts: 18248
- Joined: 09/08/2012 23:19
#28839 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Eto mrski dušman Bega ce sjebati divnu atmosferu iz ugla avazovog sporta i par prodatih portalčića. Je li to nisu kriminalci? Jesu, 1/1. Okey, nije bas korektno prema Petevu, solidan posao radi, ali to ne umanjuje činjenicu kako je dosao na funkciju. Vicika sjedi u lozi s kriminalcem Mamicem, on je odjebao Spahica i s Misketom instalirao Peteva. Ali sto Misketa,
Bega, dragi, ne bi Miske rafalo 
-
last mohicans
- Posts: 18248
- Joined: 09/08/2012 23:19
#28840 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
https://sportsport.ba/fudbal/trening-re ... aci/407373
Evo dosli navijači (slovom i brojem 18 njih) da poprave narušenu atmosferu.
Evo dosli navijači (slovom i brojem 18 njih) da poprave narušenu atmosferu.
- pepeljara
- Posts: 7362
- Joined: 22/08/2003 00:00
#28841 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Na temu posjete…
Kad imas niz od >650 dana bez pobjede, i onda dodje drugi kuvajtski tim i jedva ih dobijemo, koga to interesuje uopste
?
Jos uvjek mi nekako drago da sam za zivota so far gledao repku u Brazilu
ko zna kad ce ze nesto takvo ponoviti….
Jos kad Dzeko ode
tuga
I na kraju procitam u zmajevom gnijeZdu vishe kuvajtskih navijaca nego nasih sko tas gdje smo….
Kad imas niz od >650 dana bez pobjede, i onda dodje drugi kuvajtski tim i jedva ih dobijemo, koga to interesuje uopste
?
Jos uvjek mi nekako drago da sam za zivota so far gledao repku u Brazilu
Jos kad Dzeko ode
I na kraju procitam u zmajevom gnijeZdu vishe kuvajtskih navijaca nego nasih sko tas gdje smo….
Last edited by pepeljara on 05/09/2021 12:12, edited 1 time in total.
-
palermo
- Posts: 25340
- Joined: 23/07/2007 21:46
- Location: BiH
#28842 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
meni je žao samo što se Barba, zbog jednog bezazlenog komentara, našao na udaru.
A oko Begovića, nije vala on ličnost koja ima neki kredibilitet da proziva.
Vico i kompanija su kriminalci, to je naprosto aksiom, kao što su i prethodne ganiture bile. Al ko ne zna odvojiti Savez od reprezentacije, ko ne zna odvojiti podršku reprezentaciji (odnosno državi koju predstavljaju, od Vice, Begića i kompanije....rekao bih da on ima problem
A oko Begovića, nije vala on ličnost koja ima neki kredibilitet da proziva.
Vico i kompanija su kriminalci, to je naprosto aksiom, kao što su i prethodne ganiture bile. Al ko ne zna odvojiti Savez od reprezentacije, ko ne zna odvojiti podršku reprezentaciji (odnosno državi koju predstavljaju, od Vice, Begića i kompanije....rekao bih da on ima problem
- Rockefeller
- Posts: 8706
- Joined: 02/02/2015 13:05
- Location: Rijeka Sćona
#28843 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Pa upravo tako.oruzana_pobuna wrote: ↑05/09/2021 10:00sto bi reko onomad brkica los gehen alle zum teufell
i repka i drzava i "narod" koji klica sebija herojina... sjetice se nekad da su imali drzavu pa prokockali....
- Grean
- Posts: 9334
- Joined: 30/11/2013 19:47
#28844 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Meanwhile in Sandžak
Privedena profesorka zbog himne, protest ispred policije u Novom Pazaru
Učiteljica Osnovne škole "Rifat Burdžović Tršo" Adela Melajac Karahmetović u Novom Pazaru, koja je umesto himne "Bože pravde" u školi pustila takozvanu bošnjačku himnu, privedena je danas, saznaje "Nova.rs". Učiteljica je trenutno na razgovoru u policiji, a građani se putem društvenih mreža pozivaju da dođu ispred zgrade policije i oni pristižu u sve većem broju
https://radiosarajevo.ba/vijesti/regija ... aru/429369
Kakve smo mi trebe i beskicmenjaci ovamo preko Drine to je za anala.
Izvinjavam se za off topic ako je uopste off.
-
Officer Crabtree
- Posts: 3553
- Joined: 14/10/2006 10:09
- Location: Gol u selu
#28845 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Jel ovo službeno izbačena ljiljanka sa tribine?Svi gledatelji na tribinama morat će pravilno nositi maske na licu uz držanje razmaka te ne smiju posjedovati navijačke rekvizite.
- turbofolk
- Posts: 3233
- Joined: 13/05/2014 09:37
#28846 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Nevezano za govna u savezu i mudrijaše na tweeteru i klincima palcima, deplasirana je priča da reprezentacija nije nikog pobijedila gotovo dvije godine. Gledano kalendarski, to jeste tačno, ali nakon te famozne zadnje pobjede nad Lihtenštajnom, gotovo godinu dana nije uopšte bilo reprezentativnog fudbala. Ni nama, ni bilo kome drugom u svijetu.
-
Iker C
- Posts: 3006
- Joined: 04/07/2010 11:48
#28847 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Dokazano je da se korona najlakse prenosi preko zastava a posebno preko zastave sa ljiljanima. Svaka cast Savezu sto vodi racuna o zdravlju igraca i publike.
-
oruzana_pobuna
- Posts: 1756
- Joined: 15/04/2021 11:24
- Location: Prdimahovljani
#28848 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
na stranu to sto ti pokusavas da budes popularan profi-troll al u ovom nema nista smijesno, i kad tad ce se ove stvari i tebe i tvog djeteta ticat.... osim ako ne budes imao rezervnu drzavu....
urusavanje reprezentativnih selekcija je bio i u bivsoj drzavi prvi korak ka njenom unistanvanju..... al ti si vjerovatno tada bio puno star pa te pamcenje ne sluzi.....
-
LSD
- Posts: 29906
- Joined: 24/07/2007 08:26
#28849 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Asmire, jel te stid tjerati oca po stare dane na ovakvo ponašanje ?
Pomiri se !
Što nisu ovako pisali dok su bili dio reprezentacije i Saveza, dok se išlo u Brazil itd...tad se šutilo hinjski, gurale stvari pod tepih, a iste stvari se dešavale, ako ne i gore.
-
Officer Crabtree
- Posts: 3553
- Joined: 14/10/2006 10:09
- Location: Gol u selu
#28850 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Pa dobro, hoćeš li zažmiriti ako je istina, bez obzira na motiv i okolnosti?
