Pitamo Mehanicare ?
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
STARx
- Posts: 2094
- Joined: 24/11/2020 19:21
#36626 Re: Pitamo Mehanicare ?
Muskarci voze bez volana, podlaktica ko u popaja
-
TLOP
- Posts: 358
- Joined: 23/01/2020 11:12
#36627 Re: Pitamo Mehanicare ?
Koga preporucujete za nabavku dijelova, novih naravno? Treba mi set kvacila i zamajac za starijeg mercedesa, jel znate kolko kosta otprilike?
-
Qwerty1234
- Posts: 1278
- Joined: 27/05/2021 09:57
-
Free Spirit
- Posts: 410
- Joined: 03/02/2014 20:01
#36629 Re: Pitamo Mehanicare ?
Spomenuše Sandora i simimpex, ja lično imam i pozitivna iskustva sa Euromotorio (haman uvijek dobijem 20% popusta), i uzimao već par puta stvari iz Delta shop-a (Dobrinja).
Ja obično nazovem sve redom, provjerim cijene i kupim gdje je najbrže dostupno i najpovoljnije. Svi će ti brzo javiti cijenu, potrebno im je da znaju model, godište i o kojem se motoru radi.
-
TLOP
- Posts: 358
- Joined: 23/01/2020 11:12
#36630 Re: Pitamo Mehanicare ?
Jel LUK dobar? Imam ponudu 950, zasad najjeftiniji
- vjeshalica
- Posts: 20769
- Joined: 31/03/2019 14:56
#36631 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ako nisi stoka, valjace ti
- Optimist
- Posts: 15531
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
-
mali_balon
- Posts: 14565
- Joined: 12/09/2012 09:57
-
TLOP
- Posts: 358
- Joined: 23/01/2020 11:12
#36634 Re: Pitamo Mehanicare ?
ma ima zamajac. A klasa stara
Daleko od toga,po gradu uglavnom vozam, pokusavam da ne ubijam auto nekom divljom voznjom
- nivla
- Posts: 6572
- Joined: 12/01/2008 23:44
#36635 Re: Pitamo Mehanicare ?
a/b klasa prve generacije ima samo set sa plivajucim, cijena tako oko 1000 ili malo preko kad sve mijenjas, slicno je i sa opelima, slaba zastupljenost i potraznja kod nas
ima evo i conversion kit na fiksni al cijena ko i u ovog, borg beck HKF1027
ima evo i conversion kit na fiksni al cijena ko i u ovog, borg beck HKF1027
- black_adrian
- Posts: 4564
- Joined: 15/02/2021 13:32
- Location: Medeno Polje
- Vozim: vjetar
#36636 Re: Pitamo Mehanicare ?
Otpade mi danas staklo sa retrovizora. Koja je solucija i ko to dobro radi u Sarajevu?
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
- black_adrian
- Posts: 4564
- Joined: 15/02/2021 13:32
- Location: Medeno Polje
- Vozim: vjetar
#36638 Re: Pitamo Mehanicare ?
zahvaljujem 
-
oruzana_pobuna
- Posts: 1756
- Joined: 15/04/2021 11:24
- Location: Prdimahovljani
#36639 Re: Pitamo Mehanicare ?
zamahn malo vise vratimablack_adrian wrote: ↑03/09/2021 20:48 Otpade mi danas staklo sa retrovizora. Koja je solucija i ko to dobro radi u Sarajevu?
- black_adrian
- Posts: 4564
- Joined: 15/02/2021 13:32
- Location: Medeno Polje
- Vozim: vjetar
#36640 Re: Pitamo Mehanicare ?
Baš tako je bilo, suvozač izađe i zatvori vrata, kad se sasu ogledalo dole.. od danas naplaćujem ko krhne vratima, valjda navikli na dvojke il nove dacije pa im ostalo u refleksima 
jedva sam u garažu parkirao bez retrovizora, a do kuće se stroge desne trake držao hahahaha....
jedva sam u garažu parkirao bez retrovizora, a do kuće se stroge desne trake držao hahahaha....
-
oruzana_pobuna
- Posts: 1756
- Joined: 15/04/2021 11:24
- Location: Prdimahovljani
- black_adrian
- Posts: 4564
- Joined: 15/02/2021 13:32
- Location: Medeno Polje
- Vozim: vjetar
#36642 Re: Pitamo Mehanicare ?
nemam pojma Bgm.. ima ja mislim. otpalo je samo staklo i ostala crna podloga, vidi se ljepilo ono..
-
EasyMan
- Posts: 2033
- Joined: 30/11/2020 16:31
#36643 Re: Pitamo Mehanicare ?
Imas na fejsu retrovizorska ogledala, covjek se zove Halid. Dolazi na adresu i napravi ogledalo i postavi za 15 minuta. Jako dobro i kvalitetno radi. Nema razlike od originala.black_adrian wrote: ↑03/09/2021 20:48 Otpade mi danas staklo sa retrovizora. Koja je solucija i ko to dobro radi u Sarajevu?
https://www.facebook.com/retrovizori/
Last edited by EasyMan on 03/09/2021 22:10, edited 1 time in total.
-
EasyMan
- Posts: 2033
- Joined: 30/11/2020 16:31
- black_adrian
- Posts: 4564
- Joined: 15/02/2021 13:32
- Location: Medeno Polje
- Vozim: vjetar
#36646 Re: Pitamo Mehanicare ?
e hvala.. nazvat ću i halidaEasyMan wrote: ↑03/09/2021 22:07Imas na fejsu retrovizorska ogledala, covjek se zove Halid. Dolazi na adresu i napravi ogledalo i postavi za 15 minuta. Jako dobro i kvalitetno radi. Nema razlike od originala.black_adrian wrote: ↑03/09/2021 20:48 Otpade mi danas staklo sa retrovizora. Koja je solucija i ko to dobro radi u Sarajevu?
https://www.facebook.com/retrovizori/
-
Leon16v
- Posts: 7019
- Joined: 02/04/2015 13:27
- Location: Ilidza إليدزا
- Vozim: Staro željezo
#36647 Re: Pitamo Mehanicare ?
Treba mi jedna procjena mehaničara. Da li su ovi diskovi odradili svoje


- Optimist
- Posts: 15531
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#36648 Re: Pitamo Mehanicare ?
Na osnovu slike ce ti sigurno neko uspjeti procijeniti.
- vjeshalica
- Posts: 20769
- Joined: 31/03/2019 14:56
#36649 Re: Pitamo Mehanicare ?
Sta znaci nema razlike od orginala?EasyMan wrote: ↑03/09/2021 22:07Imas na fejsu retrovizorska ogledala, covjek se zove Halid. Dolazi na adresu i napravi ogledalo i postavi za 15 minuta. Jako dobro i kvalitetno radi. Nema razlike od originala.black_adrian wrote: ↑03/09/2021 20:48 Otpade mi danas staklo sa retrovizora. Koja je solucija i ko to dobro radi u Sarajevu?
https://www.facebook.com/retrovizori/
Jel isto udaljava odraz kao originalno?
-
lavic
- Posts: 3589
- Joined: 14/04/2011 15:03
