Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83401
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#53776 Re: Zeničani
De mi piletinu u sosu od gljiva i dizela za cvaju 
- Crni cvijet
- Posts: 184
- Joined: 16/11/2009 19:51
#53777 Re: Zeničani
Meni u Fratelli nije losa pizza. Mea culpa stepenicu ispod. Ostalo slabo mada nisam probala tu iz Cornera. Vidjeh nedavno preko one aplikacije korpa da (barem online) ok ponudu ima onaj objekat preko puta gimnazije. Ako je neko bio, javite valjal' sta.
-
Naslovnica
- Posts: 35422
- Joined: 20/03/2013 15:38
#53778 Re: Zeničani
Đe je tu grah jbte?!
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83401
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#53779 Re: Zeničani
Kad si bila u Frateliju zadnji put?Crni cvijet wrote: ↑27/08/2021 21:21 Meni u Fratelli nije losa pizza. Mea culpa stepenicu ispod. Ostalo slabo mada nisam probala tu iz Cornera. Vidjeh nedavno preko one aplikacije korpa da (barem online) ok ponudu ima onaj objekat preko puta gimnazije. Ako je neko bio, javite valjal' sta.
- -Chesterfield-
- Posts: 6916
- Joined: 04/08/2020 19:22
#53780 Re: Zeničani
Na dnu, potonuo.
Evo, upravo krenuo večerati, hajde bujrum.

- Distortion
- Posts: 3208
- Joined: 08/09/2007 19:56
#53781 Re: Zeničani
Pizza u Gradskoj kafani je super, bar dosad nisam pojeo losu pizzu. I generalno kao i cevape ne volim bas svugdje ni nest pizzu (jedem Fratelli, Mea Culpa, Caballo).
Chipas bi u Zenici imao prolaz samo takav, samo da je dobre lokacije u gradu. Cjenovni rang bas za Zenicu, hrana na koju smo navikli
Cudi me da niko nije kupio franšizu za Zenicu.
Chipas bi u Zenici imao prolaz samo takav, samo da je dobre lokacije u gradu. Cjenovni rang bas za Zenicu, hrana na koju smo navikli
Cudi me da niko nije kupio franšizu za Zenicu.
- Hercegoviina
- Posts: 2848
- Joined: 14/02/2013 14:11
#53782 Re: Zeničani
Evo, upravo krenuo večerati, hajde bujrum. 

[/quote]
kakvo je ovo njesra?

[/quote]
kakvo je ovo njesra?
-
Sydnor
- Posts: 1849
- Joined: 08/02/2019 09:04
#53783 Re: Zeničani
kakvo je ovo njesra?
[/quote]
Cuj njesra, ne znas sta su ribice. U med se pretvara ovo sa bijelim hljebom ako ima, malo umocit uh ko dusa.
-
kuglanje_ze
- Posts: 1278
- Joined: 17/02/2020 11:29
#53784 Re: Zeničani
kakvo je ovo njesra?
[/quote]
Ponekad je pametno nešto prešutiti. Staviti hranu u kontekst boldiranog je dno dna...
- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#53785 Re: Zeničani
Obzirom da smo u mladosti u sebe trpali kifle iz "Paris-a" s pavlakom i burek iz Lindapeka, ovo bi doslo k'o upgrade
-
tap3ah75
- Posts: 7593
- Joined: 07/09/2009 14:14
#53786 Re: Zeničani
Sydnor wrote: ↑27/08/2021 13:18A gdje ima bolja ili jednako dobra u Zenici? Osim Caballa i Mea Culpe koja je ustvari Caballo 2.
Imao sam priliku dovest dvoje ljudi iz vana koji su malte ne odrasli u zemlji pizze i ostali su odusevljeni hranom u Corneru. A vole pojest i zive u 20 puta vecem gradu i nisu mogli vjerovat da ovdje ima tako ukusne klope.
Dobar je Corner .... ali kao da imaju dva kuhara.
Mi se bili jedno vrijeme navukli ali smo jednom sve četri jela dobilo bezvezna.
Pa su sad na čekanju
-
Sydnor
- Posts: 1849
- Joined: 08/02/2019 09:04
#53787 Re: Zeničani
-
Sydnor
- Posts: 1849
- Joined: 08/02/2019 09:04
#53788 Re: Zeničani
Doduše, bit ću iskren. Nisam ni ja od juna otišao u Corner, zanedalo se... Ali stvarno zadnji put kad sam bio hrana grmila.
- ExNihilo
- Posts: 17072
- Joined: 23/01/2008 07:05
- Location: In the sheltering shade of the forest
#53789 Re: Zeničani
Jesu počeli soliti hranu u Korneru.
-
tap3ah75
- Posts: 7593
- Joined: 07/09/2009 14:14
#53790 Re: Zeničani
Evo jedna iz kluba 072
Znam da ga tako zovete

Znam da ga tako zovete

- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#53791 Re: Zeničani
Kakanjac, da te pitam nesto. Da li u onoj pekari "Amfora" (cini mi se da se tako zove) uvijek prave lepine sa mlijekom ili samo ramazanije?
-
dert
- Posts: 6569
- Joined: 28/09/2011 07:35
- Location: dert
#53792 Re: Zeničani
Cekaj da ja dodjem u Zenicu pa cemo sve obici , svesherbett wrote: ↑27/08/2021 11:08Hajd javi di, mozda i ja dodjemDigla_da_kreci wrote: ↑27/08/2021 10:37
E super, doci cu![]()
Zadnji put sam bila sa tadasnjim momkom, Zenicaninom![]()
-
tap3ah75
- Posts: 7593
- Joined: 07/09/2009 14:14
- Crni cvijet
- Posts: 184
- Joined: 16/11/2009 19:51
#53795 Re: Zeničani
Davno bila ali dostavu koristim počesto. Sasvim OK. Mozda nemam tako istancano nepce poput tebe_BataZiv_0809 wrote: ↑27/08/2021 21:27Kad si bila u Frateliju zadnji put?Crni cvijet wrote: ↑27/08/2021 21:21 Meni u Fratelli nije losa pizza. Mea culpa stepenicu ispod. Ostalo slabo mada nisam probala tu iz Cornera. Vidjeh nedavno preko one aplikacije korpa da (barem online) ok ponudu ima onaj objekat preko puta gimnazije. Ako je neko bio, javite valjal' sta.
- Crni cvijet
- Posts: 184
- Joined: 16/11/2009 19:51
#53796 Re: Zeničani
- Ja_Ja
- Posts: 2829
- Joined: 07/03/2006 06:59
- Location: tamo daleko...
#53797 Re: Zeničani
Zenicka dilema
da li su ribice ili dilja?! Stari mi je iz jednog naselja majka iz drugog koji su kilometar u vrh glave jedan od drugog i u jednom zovu ribice u drugom dilja. Citav zivot se raspravljalo o tome 
-
Sydnor
- Posts: 1849
- Joined: 08/02/2019 09:04
#53798 Re: Zeničani
Za naziv dilja prvi put čujem. Kod mene su uvijek bile ribice. 
- Crni cvijet
- Posts: 184
- Joined: 16/11/2009 19:51
- cLo
- Posts: 4550
- Joined: 23/08/2011 09:19
#53800 Re: Zeničani
Nikad čula ni za jedno ni za drugo, nisam ni jela
