Draško Stanivuković

Post Reply
swanfilter
Posts: 10811
Joined: 06/06/2008 18:52

#4051 Re: Draško Stanivuković

Post by swanfilter »

Black swan wrote: 17/08/2021 00:40 Ovdje se stalno negiraju hrvati i nikom nista
Onda i drasko moze negirati crnogorce
Ha ja
Mah, kenjas ko vidra ...
User avatar
zarko.filip
Posts: 1688
Joined: 26/02/2010 21:44

#4052 Re: Draško Stanivuković

Post by zarko.filip »

Bossona wrote: 16/08/2021 18:37 Zar nije negiranje naroda šovinizam?. Dražkov šovinzam nije sporan za njegove istomišljenike, šoviniste niti veličanje Draže i četnika. Za iste velikosrpske šoviniste je patriotizam družiti se i slikati sa četmicima, slaviti teroristu Gavrila koji je izazvao svjetski rat, desetine miliona mrtvih uz razaranja, agresiju i velikosprsku okupaciju Bosne koja je zamjenila prethodnu okupaciju AU,...
Gavrilo je junak a ne terorista.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59304
Joined: 15/12/2008 16:53

#4053 Re: Draško Stanivuković

Post by ultima_palabra »

zarko.filip wrote: 17/08/2021 03:47
Bossona wrote: 16/08/2021 18:37 Zar nije negiranje naroda šovinizam?. Dražkov šovinzam nije sporan za njegove istomišljenike, šoviniste niti veličanje Draže i četnika. Za iste velikosrpske šoviniste je patriotizam družiti se i slikati sa četmicima, slaviti teroristu Gavrila koji je izazvao svjetski rat, desetine miliona mrtvih uz razaranja, agresiju i velikosprsku okupaciju Bosne koja je zamjenila prethodnu okupaciju AU,...
Gavrilo je junak a ne terorista.
Gavrilo je budala.
User avatar
zarko.filip
Posts: 1688
Joined: 26/02/2010 21:44

#4054 Re: Draško Stanivuković

Post by zarko.filip »

ultima_palabra wrote: 17/08/2021 04:02
zarko.filip wrote: 17/08/2021 03:47
Gavrilo je junak a ne terorista.
Gavrilo je budala.
Mozda je i budala ali nije terorista.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#4055 Re: Draško Stanivuković

Post by spreca »

zarko.filip wrote: 17/08/2021 03:47
Bossona wrote: 16/08/2021 18:37 Zar nije negiranje naroda šovinizam?. Dražkov šovinzam nije sporan za njegove istomišljenike, šoviniste niti veličanje Draže i četnika. Za iste velikosrpske šoviniste je patriotizam družiti se i slikati sa četmicima, slaviti teroristu Gavrila koji je izazvao svjetski rat, desetine miliona mrtvih uz razaranja, agresiju i velikosprsku okupaciju Bosne koja je zamjenila prethodnu okupaciju AU,...
Gavrilo je junak a ne terorista.
gdje ce srbin biti terorista
Bossona
Posts: 5896
Joined: 21/12/2020 03:28

#4056 Re: Draško Stanivuković

Post by Bossona »

zarko.filip wrote: 17/08/2021 03:47
Bossona wrote: 16/08/2021 18:37 Zar nije negiranje naroda šovinizam?. Dražkov šovinzam nije sporan za njegove istomišljenike, šoviniste niti veličanje Draže i četnika. Za iste velikosrpske šoviniste je patriotizam družiti se i slikati sa četmicima, slaviti teroristu Gavrila koji je izazvao svjetski rat, desetine miliona mrtvih uz razaranja, agresiju i velikosprsku okupaciju Bosne koja je zamjenila prethodnu okupaciju AU,...
Gavrilo je junak a ne terorista.
Gavrilo je bio terorista po svom djelu i bio je u službi velikosrBskih hegemonista i njihove ideologije predvođene terorističkom organizacijom Crna Ruka, za Dražka Četovukovića je i Draža Mihajlović antifašista a Ratko Mladić heroj, jer je u ostvarenju hegeminističkih ciljeva proširenja Srbije zapadno od Drine pod parolom ujedinjenje ili smrt sve pravdano i veličano pa i Gavrilov terorizam, kao i ratovi devedesetih godina koji ne priznaju ničije pa ni UN sudove niti istinu osim svoje kojoj je osnova laž .

I za Ruse je takođe Gavrilo Princip bio terorista jer ga cijeli civilizirani svijet tako smatra kao i njegov teroristički čin ubistva Ferdinanda i njegove triudne supruge Sofije.

Na izložbi ispod slike piše;
Gavrilo Princip (1894-1918)

Bosanska terorističke organizacija " Mlada Bosna"
28 Juni 1914 godine u Sarajevu je ubio austrougarskog prestolonaslednika i njegovu suprugu.

Muzej u Moskvi i izložena fotografija srpskog teroriste, Inače je ova organizacija bila ogranak srpske terorističke organizacije Crna Ruka na čelu sa srpskim oficirom Dragutinovićem APIS-om
https://hr.wikipedia.org/wiki/Crna_ruka

Image
User avatar
pici
Posts: 46366
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#4057 Re: Draško Stanivuković

Post by pici »

ZVANIČNICI REAGOVALI
Crnogorci traže da Stanivukoviću ponovo bude zabranjen ulazak u državu jer negira njihovu naciju
jazuK a malji drasko je imo potencijal... izgleda da ona stara narodna je stopostotna, sukim si taki si... a hoces u europu i okruzen si zemljama koje imaju drugaciji jezik i kulturu... zaista psihijatrijski slucajevi, nije ni cudo sto vam je prvi prdCenik psihijatar i nadriljekar... zatucanost je bolest...
daddy-kool
Posts: 12709
Joined: 30/07/2012 12:45
Location: muslimansko ostrvo

#4058 Re: Draško Stanivuković

Post by daddy-kool »

Ne znam kakav potencijal je imao, od pocetka je bilo sve jasno u kojem smjeru ide?
User avatar
Truba
Posts: 93806
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#4059 Re: Draško Stanivuković

Post by Truba »

swanfilter wrote: 17/08/2021 02:33
Black swan wrote: 17/08/2021 00:40 Ovdje se stalno negiraju hrvati i nikom nista
Onda i drasko moze negirati crnogorce
Ha ja
Mah, kenjas ko vidra ...
što?
pa svaki drugi post bosanski katolici, nepostojanje naroda... građanska država...svi smo bosanci itd
User avatar
Truba
Posts: 93806
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#4060 Re: Draško Stanivuković

Post by Truba »

daddy-kool wrote: 17/08/2021 11:11 Ne znam kakav potencijal je imao, od pocetka je bilo sve jasno u kojem smjeru ide?
vi fakat nešto očekujete od srba da budu nešto drugo što nisu?

koliko vremena mora proći da shvatite kako srpstvo i RS u srba nema alternativu
i da se okrenemo federaciji i njezinu napretku
daddy-kool
Posts: 12709
Joined: 30/07/2012 12:45
Location: muslimansko ostrvo

#4061 Re: Draško Stanivuković

Post by daddy-kool »

Svako u svom smjeru gura, a mi se odricemo cijele bih.

Edit ne odricemo, jbg telefon
Last edited by daddy-kool on 17/08/2021 13:30, edited 1 time in total.
User avatar
HerrFlick999
Posts: 192
Joined: 08/02/2021 09:44

#4062 Re: Draško Stanivuković

Post by HerrFlick999 »

Black swan wrote: 17/08/2021 11:13
daddy-kool wrote: 17/08/2021 11:11 Ne znam kakav potencijal je imao, od pocetka je bilo sve jasno u kojem smjeru ide?
vi fakat nešto očekujete od srba da budu nešto drugo što nisu?

koliko vremena mora proći da shvatite kako srpstvo i RS u srba nema alternativu
i da se okrenemo federaciji i njezinu napretku
Ljudi moraju da shvate da su tipovi poput Vojina MIijatovica koji odgovaraju Bosnjacima 1 u 1000 u RS-u.
User avatar
zarko.filip
Posts: 1688
Joined: 26/02/2010 21:44

#4063 Re: Draško Stanivuković

Post by zarko.filip »

Bossona wrote: 17/08/2021 08:12
zarko.filip wrote: 17/08/2021 03:47
Gavrilo je junak a ne terorista.
Gavrilo je bio terorista po svom djelu i bio je u službi velikosrBskih hegemonista i njihove ideologije predvođene terorističkom organizacijom Crna Ruka, za Dražka Četovukovića je i Draža Mihajlović antifašista a Ratko Mladić heroj, jer je u ostvarenju hegeminističkih ciljeva proširenja Srbije zapadno od Drine pod parolom ujedinjenje ili smrt sve pravdano i veličano pa i Gavrilov terorizam, kao i ratovi devedesetih godina koji ne priznaju ničije pa ni UN sudove niti istinu osim svoje kojoj je osnova laž .

I za Ruse je takođe Gavrilo Princip bio terorista jer ga cijeli civilizirani svijet tako smatra kao i njegov teroristički čin ubistva Ferdinanda i njegove triudne supruge Sofije.

Na izložbi ispod slike piše;
Gavrilo Princip (1894-1918)

Bosanska terorističke organizacija " Mlada Bosna"
28 Juni 1914 godine u Sarajevu je ubio austrougarskog prestolonaslednika i njegovu suprugu.

Muzej u Moskvi i izložena fotografija srpskog teroriste, Inače je ova organizacija bila ogranak srpske terorističke organizacije Crna Ruka na čelu sa srpskim oficirom Dragutinovićem APIS-om
https://hr.wikipedia.org/wiki/Crna_ruka

Image
Gavrilo je bio junak.
User avatar
zarko.filip
Posts: 1688
Joined: 26/02/2010 21:44

#4064 Re: Draško Stanivuković

Post by zarko.filip »

Bossona wrote: 16/08/2021 18:37 Zar nije negiranje naroda šovinizam?. Dražkov šovinzam nije sporan za njegove istomišljenike, šoviniste niti veličanje Draže i četnika. Za iste velikosrpske šoviniste je patriotizam družiti se i slikati sa četmicima, slaviti teroristu Gavrila koji je izazvao svjetski rat, desetine miliona mrtvih uz razaranja, agresiju i velikosprsku okupaciju Bosne koja je zamjenila prethodnu okupaciju AU,...
Lijepo krenes po ovome forumu pa svakome koji kaze da u BiH zive Bosanci katolicke i pravoslavne vjeroispovjesto a ne Hrvati i Srbi reci da je sovinista.
User avatar
¤ jelena ¤
Posts: 5157
Joined: 18/05/2010 20:04
Location: BD

#4065 Re: Draško Stanivuković

Post by ¤ jelena ¤ »

Čuj odričete se Bosne...odrekli ste se odavno.


A ovom ušminkanom primitivcu iz naslova toliko medijske pažnje posvećivati....stvarno ne razumijem čemu to.

Onaj lik napisa da će mladi naraštaji politički platiti nenaučenu lekciju iz prošlosti...hoće đavola...Očito je da Stanivukovićevi ispadi Banjalučanima ne smetaju - čak naprotiv, a ni ostatku RS.

Stav da su Crnogorci izmišljena nacija nije Stanivuković izmislio. Nije to produkt mišljenja svojom glavom, nego je nešto preuzeto i naučeno od mame, tate, baba, djedova, familije....mahale jedne u kojoj se odraslo i iz koje se nije mrdnulo. A u mahali svi isti....možda se nađe poneki zalutali drugi i drugačiji.

U takvoj sredini njemu je politički uspjeh zagarantovan upravo zahvaljujući ovakvim ispadima. On je produkt sredine u kojoj je odrastao i koja ga je formirala. Nije isključeno da isto misli i o ostalim susjednim narodima, ali nema to ko da ga preispita.
Ni milimetar dalje od utabane staze....ništa novo, drugačije niti vrijedno pomena, imao on/ona 25 ili 75 godina - razlike nema.

Jad i bijeda....

Još dugo ćemo mi slušati, proizvoditi i prenositi dalje ovakve gluposti....
Last edited by ¤ jelena ¤ on 17/08/2021 11:57, edited 1 time in total.
User avatar
pici
Posts: 46366
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#4066 Re: Draško Stanivuković

Post by pici »

Bosanci i Hercegovci su nacionalna trajna kategorija, srPskijanci i ercegbosanci su etnicke devijacije izgubljenog carstva nebeskoga...
User avatar
Login77777
Posts: 8778
Joined: 18/05/2021 09:11

#4067 Re: Draško Stanivuković

Post by Login77777 »

studiorum_tuzlaensis wrote: 17/08/2021 01:12 Negiraju se UZPovci, a ne Hrvati. :bih:


A Draško ko Draško, Konaković za sirotinju.
A sto labud voli tu propagandu siriti. :mrgreen:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#4068 Re: Draško Stanivuković

Post by spreca »

Drasko,potomstveni cetnik
User avatar
red evil
Posts: 2386
Joined: 30/07/2012 14:08

#4069 Re: Draško Stanivuković

Post by red evil »

I Dodik ima svog nasljednika, Draško je jednak komad budale ko i Dodik. Ne moramo se brnuti da će doći neki pametan političar iz RSa koji će na pametan način da jača RS.
User avatar
p206
Posts: 8423
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16

#4070 Re: Draško Stanivuković

Post by p206 »

zarko.filip wrote: 17/08/2021 11:45
Bossona wrote: 17/08/2021 08:12

Gavrilo je bio terorista po svom djelu i bio je u službi velikosrBskih hegemonista i njihove ideologije predvođene terorističkom organizacijom Crna Ruka, za Dražka Četovukovića je i Draža Mihajlović antifašista a Ratko Mladić heroj, jer je u ostvarenju hegeminističkih ciljeva proširenja Srbije zapadno od Drine pod parolom ujedinjenje ili smrt sve pravdano i veličano pa i Gavrilov terorizam, kao i ratovi devedesetih godina koji ne priznaju ničije pa ni UN sudove niti istinu osim svoje kojoj je osnova laž .

I za Ruse je takođe Gavrilo Princip bio terorista jer ga cijeli civilizirani svijet tako smatra kao i njegov teroristički čin ubistva Ferdinanda i njegove triudne supruge Sofije.

Na izložbi ispod slike piše;
Gavrilo Princip (1894-1918)

Bosanska terorističke organizacija " Mlada Bosna"
28 Juni 1914 godine u Sarajevu je ubio austrougarskog prestolonaslednika i njegovu suprugu.

Muzej u Moskvi i izložena fotografija srpskog teroriste, Inače je ova organizacija bila ogranak srpske terorističke organizacije Crna Ruka na čelu sa srpskim oficirom Dragutinovićem APIS-om
https://hr.wikipedia.org/wiki/Crna_ruka

Image
Gavrilo je bio junak.
ubio trudnu ženu,nema šta junačina
terorista i to među prvim na svijetu,pravoslavni taliban
User avatar
JohnnyS
Posts: 17481
Joined: 05/05/2007 12:03
Location: Brijuni

#4071 Re: Draško Stanivuković

Post by JohnnyS »

A onaj što je upuco Aleksandra u Marseju, što je on bio?
Pitam ove iz Principovog fan cluba :D
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#4072 Re: Draško Stanivuković

Post by spreca »

JohnnyS wrote: 17/08/2021 18:40 A onaj što je upuco Aleksandra u Marseju, što je on bio?
Pitam ove iz Principovog fan cluba :D
Imam i ja pitanje za njih, ko su ili koje ovaj sto je upucao Djindjica :mrgreen:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#4073 Re: Draško Stanivuković

Post by spreca »

p206 wrote: 17/08/2021 17:49
zarko.filip wrote: 17/08/2021 11:45
Gavrilo je bio junak.
ubio trudnu ženu,nema šta junačina
terorista i to među prvim na svijetu,pravoslavni taliban
Nije mi cudo od koga je,zato ovako pjene o Inzkovom zakonu,nemogu tako javno uzdizati "eroje"
User avatar
¤ jelena ¤
Posts: 5157
Joined: 18/05/2010 20:04
Location: BD

#4074 Re: Draško Stanivuković

Post by ¤ jelena ¤ »

red evil wrote: 17/08/2021 16:53 I Dodik ima svog nasljednika, Draško je jednak komad budale ko i Dodik. Ne moramo se brnuti da će doći neki pametan političar iz RSa koji će na pametan način da jača RS.
Takav i da se kojim čudom pojavi
prošao bi pored medija neprimijećeno.


Al je zato ovaj atrakcija ko i mentor....

budibogsnama....



Nego, evo u Crnoj Gori opleli po njemu i vlast i opozicija....svi odreda izjavu o Crnogorcima okarakterisali fašizmom.

Eto, barem neke vajde od ovakve pojave na političkoj sceni regiona....da ujedini stalno sukobljene strane u okviru jedne države barem u nečemu.
User avatar
¤ jelena ¤
Posts: 5157
Joined: 18/05/2010 20:04
Location: BD

#4075 Re: Draško Stanivuković

Post by ¤ jelena ¤ »

E, sad....što mu se ovi kod ķuće tome garant čude, pitaju đe je problem i šta je to naš mali pogrešno reko....to je već drugi par opanaka...

i naš problem.
Post Reply