Mah, kenjas ko vidra ...Black swan wrote: ↑17/08/2021 00:40 Ovdje se stalno negiraju hrvati i nikom nista
Onda i drasko moze negirati crnogorce
Ha ja
Draško Stanivuković
-
swanfilter
- Posts: 10811
- Joined: 06/06/2008 18:52
#4051 Re: Draško Stanivuković
- zarko.filip
- Posts: 1688
- Joined: 26/02/2010 21:44
#4052 Re: Draško Stanivuković
Gavrilo je junak a ne terorista.Bossona wrote: ↑16/08/2021 18:37 Zar nije negiranje naroda šovinizam?. Dražkov šovinzam nije sporan za njegove istomišljenike, šoviniste niti veličanje Draže i četnika. Za iste velikosrpske šoviniste je patriotizam družiti se i slikati sa četmicima, slaviti teroristu Gavrila koji je izazvao svjetski rat, desetine miliona mrtvih uz razaranja, agresiju i velikosprsku okupaciju Bosne koja je zamjenila prethodnu okupaciju AU,...
- ultima_palabra
- Posts: 59304
- Joined: 15/12/2008 16:53
#4053 Re: Draško Stanivuković
Gavrilo je budala.zarko.filip wrote: ↑17/08/2021 03:47Gavrilo je junak a ne terorista.Bossona wrote: ↑16/08/2021 18:37 Zar nije negiranje naroda šovinizam?. Dražkov šovinzam nije sporan za njegove istomišljenike, šoviniste niti veličanje Draže i četnika. Za iste velikosrpske šoviniste je patriotizam družiti se i slikati sa četmicima, slaviti teroristu Gavrila koji je izazvao svjetski rat, desetine miliona mrtvih uz razaranja, agresiju i velikosprsku okupaciju Bosne koja je zamjenila prethodnu okupaciju AU,...
- zarko.filip
- Posts: 1688
- Joined: 26/02/2010 21:44
#4054 Re: Draško Stanivuković
Mozda je i budala ali nije terorista.
- spreca
- Posts: 66518
- Joined: 07/11/2006 19:31
- Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu
#4055 Re: Draško Stanivuković
gdje ce srbin biti teroristazarko.filip wrote: ↑17/08/2021 03:47Gavrilo je junak a ne terorista.Bossona wrote: ↑16/08/2021 18:37 Zar nije negiranje naroda šovinizam?. Dražkov šovinzam nije sporan za njegove istomišljenike, šoviniste niti veličanje Draže i četnika. Za iste velikosrpske šoviniste je patriotizam družiti se i slikati sa četmicima, slaviti teroristu Gavrila koji je izazvao svjetski rat, desetine miliona mrtvih uz razaranja, agresiju i velikosprsku okupaciju Bosne koja je zamjenila prethodnu okupaciju AU,...
-
Bossona
- Posts: 5896
- Joined: 21/12/2020 03:28
#4056 Re: Draško Stanivuković
Gavrilo je bio terorista po svom djelu i bio je u službi velikosrBskih hegemonista i njihove ideologije predvođene terorističkom organizacijom Crna Ruka, za Dražka Četovukovića je i Draža Mihajlović antifašista a Ratko Mladić heroj, jer je u ostvarenju hegeminističkih ciljeva proširenja Srbije zapadno od Drine pod parolom ujedinjenje ili smrt sve pravdano i veličano pa i Gavrilov terorizam, kao i ratovi devedesetih godina koji ne priznaju ničije pa ni UN sudove niti istinu osim svoje kojoj je osnova laž .zarko.filip wrote: ↑17/08/2021 03:47Gavrilo je junak a ne terorista.Bossona wrote: ↑16/08/2021 18:37 Zar nije negiranje naroda šovinizam?. Dražkov šovinzam nije sporan za njegove istomišljenike, šoviniste niti veličanje Draže i četnika. Za iste velikosrpske šoviniste je patriotizam družiti se i slikati sa četmicima, slaviti teroristu Gavrila koji je izazvao svjetski rat, desetine miliona mrtvih uz razaranja, agresiju i velikosprsku okupaciju Bosne koja je zamjenila prethodnu okupaciju AU,...
I za Ruse je takođe Gavrilo Princip bio terorista jer ga cijeli civilizirani svijet tako smatra kao i njegov teroristički čin ubistva Ferdinanda i njegove triudne supruge Sofije.
Na izložbi ispod slike piše;
Gavrilo Princip (1894-1918)
Bosanska terorističke organizacija " Mlada Bosna"
28 Juni 1914 godine u Sarajevu je ubio austrougarskog prestolonaslednika i njegovu suprugu.
Muzej u Moskvi i izložena fotografija srpskog teroriste, Inače je ova organizacija bila ogranak srpske terorističke organizacije Crna Ruka na čelu sa srpskim oficirom Dragutinovićem APIS-om
https://hr.wikipedia.org/wiki/Crna_ruka

- pici
- Posts: 46366
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#4057 Re: Draško Stanivuković
jazuK a malji drasko je imo potencijal... izgleda da ona stara narodna je stopostotna, sukim si taki si... a hoces u europu i okruzen si zemljama koje imaju drugaciji jezik i kulturu... zaista psihijatrijski slucajevi, nije ni cudo sto vam je prvi prdCenik psihijatar i nadriljekar... zatucanost je bolest...ZVANIČNICI REAGOVALI
Crnogorci traže da Stanivukoviću ponovo bude zabranjen ulazak u državu jer negira njihovu naciju
-
daddy-kool
- Posts: 12709
- Joined: 30/07/2012 12:45
- Location: muslimansko ostrvo
#4058 Re: Draško Stanivuković
Ne znam kakav potencijal je imao, od pocetka je bilo sve jasno u kojem smjeru ide?
- Truba
- Posts: 93806
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#4059 Re: Draško Stanivuković
što?swanfilter wrote: ↑17/08/2021 02:33Mah, kenjas ko vidra ...Black swan wrote: ↑17/08/2021 00:40 Ovdje se stalno negiraju hrvati i nikom nista
Onda i drasko moze negirati crnogorce
Ha ja
pa svaki drugi post bosanski katolici, nepostojanje naroda... građanska država...svi smo bosanci itd
- Truba
- Posts: 93806
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#4060 Re: Draško Stanivuković
vi fakat nešto očekujete od srba da budu nešto drugo što nisu?daddy-kool wrote: ↑17/08/2021 11:11 Ne znam kakav potencijal je imao, od pocetka je bilo sve jasno u kojem smjeru ide?
koliko vremena mora proći da shvatite kako srpstvo i RS u srba nema alternativu
i da se okrenemo federaciji i njezinu napretku
-
daddy-kool
- Posts: 12709
- Joined: 30/07/2012 12:45
- Location: muslimansko ostrvo
#4061 Re: Draško Stanivuković
Svako u svom smjeru gura, a mi se odricemo cijele bih.
Edit ne odricemo, jbg telefon
Edit ne odricemo, jbg telefon
Last edited by daddy-kool on 17/08/2021 13:30, edited 1 time in total.
- HerrFlick999
- Posts: 192
- Joined: 08/02/2021 09:44
#4062 Re: Draško Stanivuković
Ljudi moraju da shvate da su tipovi poput Vojina MIijatovica koji odgovaraju Bosnjacima 1 u 1000 u RS-u.Black swan wrote: ↑17/08/2021 11:13vi fakat nešto očekujete od srba da budu nešto drugo što nisu?daddy-kool wrote: ↑17/08/2021 11:11 Ne znam kakav potencijal je imao, od pocetka je bilo sve jasno u kojem smjeru ide?
koliko vremena mora proći da shvatite kako srpstvo i RS u srba nema alternativu
i da se okrenemo federaciji i njezinu napretku
- zarko.filip
- Posts: 1688
- Joined: 26/02/2010 21:44
#4063 Re: Draško Stanivuković
Gavrilo je bio junak.Bossona wrote: ↑17/08/2021 08:12Gavrilo je bio terorista po svom djelu i bio je u službi velikosrBskih hegemonista i njihove ideologije predvođene terorističkom organizacijom Crna Ruka, za Dražka Četovukovića je i Draža Mihajlović antifašista a Ratko Mladić heroj, jer je u ostvarenju hegeminističkih ciljeva proširenja Srbije zapadno od Drine pod parolom ujedinjenje ili smrt sve pravdano i veličano pa i Gavrilov terorizam, kao i ratovi devedesetih godina koji ne priznaju ničije pa ni UN sudove niti istinu osim svoje kojoj je osnova laž .
I za Ruse je takođe Gavrilo Princip bio terorista jer ga cijeli civilizirani svijet tako smatra kao i njegov teroristički čin ubistva Ferdinanda i njegove triudne supruge Sofije.
Na izložbi ispod slike piše;
Gavrilo Princip (1894-1918)
Bosanska terorističke organizacija " Mlada Bosna"
28 Juni 1914 godine u Sarajevu je ubio austrougarskog prestolonaslednika i njegovu suprugu.
Muzej u Moskvi i izložena fotografija srpskog teroriste, Inače je ova organizacija bila ogranak srpske terorističke organizacije Crna Ruka na čelu sa srpskim oficirom Dragutinovićem APIS-om
https://hr.wikipedia.org/wiki/Crna_ruka
![]()
- zarko.filip
- Posts: 1688
- Joined: 26/02/2010 21:44
#4064 Re: Draško Stanivuković
Lijepo krenes po ovome forumu pa svakome koji kaze da u BiH zive Bosanci katolicke i pravoslavne vjeroispovjesto a ne Hrvati i Srbi reci da je sovinista.Bossona wrote: ↑16/08/2021 18:37 Zar nije negiranje naroda šovinizam?. Dražkov šovinzam nije sporan za njegove istomišljenike, šoviniste niti veličanje Draže i četnika. Za iste velikosrpske šoviniste je patriotizam družiti se i slikati sa četmicima, slaviti teroristu Gavrila koji je izazvao svjetski rat, desetine miliona mrtvih uz razaranja, agresiju i velikosprsku okupaciju Bosne koja je zamjenila prethodnu okupaciju AU,...
- ¤ jelena ¤
- Posts: 5157
- Joined: 18/05/2010 20:04
- Location: BD
#4065 Re: Draško Stanivuković
Čuj odričete se Bosne...odrekli ste se odavno.
A ovom ušminkanom primitivcu iz naslova toliko medijske pažnje posvećivati....stvarno ne razumijem čemu to.
Onaj lik napisa da će mladi naraštaji politički platiti nenaučenu lekciju iz prošlosti...hoće đavola...Očito je da Stanivukovićevi ispadi Banjalučanima ne smetaju - čak naprotiv, a ni ostatku RS.
Stav da su Crnogorci izmišljena nacija nije Stanivuković izmislio. Nije to produkt mišljenja svojom glavom, nego je nešto preuzeto i naučeno od mame, tate, baba, djedova, familije....mahale jedne u kojoj se odraslo i iz koje se nije mrdnulo. A u mahali svi isti....možda se nađe poneki zalutali drugi i drugačiji.
U takvoj sredini njemu je politički uspjeh zagarantovan upravo zahvaljujući ovakvim ispadima. On je produkt sredine u kojoj je odrastao i koja ga je formirala. Nije isključeno da isto misli i o ostalim susjednim narodima, ali nema to ko da ga preispita.
Ni milimetar dalje od utabane staze....ništa novo, drugačije niti vrijedno pomena, imao on/ona 25 ili 75 godina - razlike nema.
Jad i bijeda....
Još dugo ćemo mi slušati, proizvoditi i prenositi dalje ovakve gluposti....
A ovom ušminkanom primitivcu iz naslova toliko medijske pažnje posvećivati....stvarno ne razumijem čemu to.
Onaj lik napisa da će mladi naraštaji politički platiti nenaučenu lekciju iz prošlosti...hoće đavola...Očito je da Stanivukovićevi ispadi Banjalučanima ne smetaju - čak naprotiv, a ni ostatku RS.
Stav da su Crnogorci izmišljena nacija nije Stanivuković izmislio. Nije to produkt mišljenja svojom glavom, nego je nešto preuzeto i naučeno od mame, tate, baba, djedova, familije....mahale jedne u kojoj se odraslo i iz koje se nije mrdnulo. A u mahali svi isti....možda se nađe poneki zalutali drugi i drugačiji.
U takvoj sredini njemu je politički uspjeh zagarantovan upravo zahvaljujući ovakvim ispadima. On je produkt sredine u kojoj je odrastao i koja ga je formirala. Nije isključeno da isto misli i o ostalim susjednim narodima, ali nema to ko da ga preispita.
Ni milimetar dalje od utabane staze....ništa novo, drugačije niti vrijedno pomena, imao on/ona 25 ili 75 godina - razlike nema.
Jad i bijeda....
Još dugo ćemo mi slušati, proizvoditi i prenositi dalje ovakve gluposti....
Last edited by ¤ jelena ¤ on 17/08/2021 11:57, edited 1 time in total.
- pici
- Posts: 46366
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#4066 Re: Draško Stanivuković
Bosanci i Hercegovci su nacionalna trajna kategorija, srPskijanci i ercegbosanci su etnicke devijacije izgubljenog carstva nebeskoga...
- Login77777
- Posts: 8778
- Joined: 18/05/2021 09:11
#4067 Re: Draško Stanivuković
A sto labud voli tu propagandu siriti.studiorum_tuzlaensis wrote: ↑17/08/2021 01:12 Negiraju se UZPovci, a ne Hrvati.![]()
A Draško ko Draško, Konaković za sirotinju.
- spreca
- Posts: 66518
- Joined: 07/11/2006 19:31
- Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu
#4068 Re: Draško Stanivuković
Drasko,potomstveni cetnik
- red evil
- Posts: 2386
- Joined: 30/07/2012 14:08
#4069 Re: Draško Stanivuković
I Dodik ima svog nasljednika, Draško je jednak komad budale ko i Dodik. Ne moramo se brnuti da će doći neki pametan političar iz RSa koji će na pametan način da jača RS.
- p206
- Posts: 8423
- Joined: 23/06/2011 07:23
- Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16
#4070 Re: Draško Stanivuković
ubio trudnu ženu,nema šta junačinazarko.filip wrote: ↑17/08/2021 11:45Gavrilo je bio junak.Bossona wrote: ↑17/08/2021 08:12
Gavrilo je bio terorista po svom djelu i bio je u službi velikosrBskih hegemonista i njihove ideologije predvođene terorističkom organizacijom Crna Ruka, za Dražka Četovukovića je i Draža Mihajlović antifašista a Ratko Mladić heroj, jer je u ostvarenju hegeminističkih ciljeva proširenja Srbije zapadno od Drine pod parolom ujedinjenje ili smrt sve pravdano i veličano pa i Gavrilov terorizam, kao i ratovi devedesetih godina koji ne priznaju ničije pa ni UN sudove niti istinu osim svoje kojoj je osnova laž .
I za Ruse je takođe Gavrilo Princip bio terorista jer ga cijeli civilizirani svijet tako smatra kao i njegov teroristički čin ubistva Ferdinanda i njegove triudne supruge Sofije.
Na izložbi ispod slike piše;
Gavrilo Princip (1894-1918)
Bosanska terorističke organizacija " Mlada Bosna"
28 Juni 1914 godine u Sarajevu je ubio austrougarskog prestolonaslednika i njegovu suprugu.
Muzej u Moskvi i izložena fotografija srpskog teroriste, Inače je ova organizacija bila ogranak srpske terorističke organizacije Crna Ruka na čelu sa srpskim oficirom Dragutinovićem APIS-om
https://hr.wikipedia.org/wiki/Crna_ruka
![]()
terorista i to među prvim na svijetu,pravoslavni taliban
- JohnnyS
- Posts: 17481
- Joined: 05/05/2007 12:03
- Location: Brijuni
#4071 Re: Draško Stanivuković
A onaj što je upuco Aleksandra u Marseju, što je on bio?
Pitam ove iz Principovog fan cluba
Pitam ove iz Principovog fan cluba
- spreca
- Posts: 66518
- Joined: 07/11/2006 19:31
- Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu
- spreca
- Posts: 66518
- Joined: 07/11/2006 19:31
- Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu
#4073 Re: Draško Stanivuković
- ¤ jelena ¤
- Posts: 5157
- Joined: 18/05/2010 20:04
- Location: BD
#4074 Re: Draško Stanivuković
Takav i da se kojim čudom pojavi
prošao bi pored medija neprimijećeno.
Al je zato ovaj atrakcija ko i mentor....
budibogsnama....
Nego, evo u Crnoj Gori opleli po njemu i vlast i opozicija....svi odreda izjavu o Crnogorcima okarakterisali fašizmom.
Eto, barem neke vajde od ovakve pojave na političkoj sceni regiona....da ujedini stalno sukobljene strane u okviru jedne države barem u nečemu.
- ¤ jelena ¤
- Posts: 5157
- Joined: 18/05/2010 20:04
- Location: BD
#4075 Re: Draško Stanivuković
E, sad....što mu se ovi kod ķuće tome garant čude, pitaju đe je problem i šta je to naš mali pogrešno reko....to je već drugi par opanaka...
i naš problem.
i naš problem.
