Aktuelnosti: FK Sarajevo

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
Anquilla
Posts: 2504
Joined: 25/04/2016 19:31

#3151 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Anquilla »

Meni je sve ovo naopako.

Nigdje u svijetu uprava ne trazi novog investitora, nego vlasnik.
Pa nije uprava nasla ni Nama, nego Tan, koji je tad imao 90%.

Za nadati se da ce bilo ko naci nekog da preuzme udjele od Nama, ali i dalje cekamo da se oglase iz Kluba u vezi lazi da se Tan vraca.
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#3152 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Raigor Stonehoof »

ipak nije istina sve sto vijetnamac prica

https://sportsport.ba/fudbal/damir-kasu ... oru/405695

"Ja mogu da konstatujem da što se vijetnamske strane tiče, mi nismo dobili ni jedan euro u 2021. godini, tako da je klub praktično financiran od pozajmica koje smo dobili od gospodina Ismira Mirvića i gospodina Vincenta Tana. Cijena koja se kreće, a koja je spomenuta, cijena od jednog eura, moram reći da je daleko od jednog eura, jer su se stvorile određene obaveze kluba u tom cijelom periodu, kao i prethodne obaveze prema poreskoj upravi, tako da potencijalnom investitoru nije dovoljno uplatiti jedan euro nego i da izmiri i te obaveze kluba koje su u iznosu od nekoliko miliona eura
last mohicans
Posts: 18250
Joined: 09/08/2012 23:19

#3153 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by last mohicans »

Ma vjerujem ovom Kasumu kao i Sabrini.
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9157
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#3154 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Pitar sa Kariba »

last mohicans wrote: 12/08/2021 21:31 Ma vjerujem ovom Kasumu kao i Sabrini.
:thumbup:
sencobih
Posts: 7535
Joined: 08/09/2010 08:33

#3155 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by sencobih »

Nemamo mi pojma sta se dešava, nije sve crno ili bijelo, niti tako jednostavno kako mi zamišljamo, svi imaju svoju priču, a sta je istina Bog zna
last mohicans
Posts: 18250
Joined: 09/08/2012 23:19

#3156 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by last mohicans »

Ma lazu brate,koliko su teški, da to pas s maslom ne bi mogao pojesti. Vidis da ovaj ufuranko sve vrijeme šuti i prdi u jednu sa Sabrom, onda kad izađe neka iz mahale, eto nije to tako, nego je ovako. Ma more marš,baš vam vjerujem. Ne da mi se goglati, da poredem hronoloski sve njegove izjave i Sabrine, sta su sve izvalili i slagali,nisu daleko od Fadilovih obecanja i vizija. Zar nam treba mahala da bi saznali vrlo bitne informacije za dobrobit kluba? Eto mi smo najveci dušmani kluba. Mrš, stoko. Sto neko reče necu ici na utakmice dok je ovakav šugavi odnos prema navijačima i klubu uopce. Pratit cu na TVu, nervirat se, jebavat, ali za sada na stadion necu.
gold'n'brown
Posts: 1960
Joined: 20/02/2007 16:20

#3157 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by gold'n'brown »

Platise li ovi poljaci Kovacevica? Vec im se sam otplatio u ovim evropskim utakmicama.
User avatar
Impressum
Posts: 1256
Joined: 30/08/2018 13:01
Location: njih je zivot razocarao dok skakucu jer ne mrze Bosnu koja je sampion oooo oooo oooo

#3158 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Impressum »

gold'n'brown wrote: 13/08/2021 09:57 Platise li ovi poljaci Kovacevica? Vec im se sam otplatio u ovim evropskim utakmicama.
ma jok
nema od tih para bez UEFA-e nista
klasika
sad ih moramo tuziti bla bla pa ce platiti
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#3159 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Raigor Stonehoof »

Impressum wrote: 13/08/2021 13:24
gold'n'brown wrote: 13/08/2021 09:57 Platise li ovi poljaci Kovacevica? Vec im se sam otplatio u ovim evropskim utakmicama.
ma jok
nema od tih para bez UEFA-e nista
klasika
sad ih moramo tuziti bla bla pa ce platiti
Da ne bude ko "pare od Sehica" kod anamonih :roll:
User avatar
Logovan
Posts: 102816
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3160 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

Ode Salcin u Velez na posudbu. :thumbup:
User avatar
Impressum
Posts: 1256
Joined: 30/08/2018 13:01
Location: njih je zivot razocarao dok skakucu jer ne mrze Bosnu koja je sampion oooo oooo oooo

#3161 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Impressum »

Raigor Stonehoof wrote: 13/08/2021 13:26
Impressum wrote: 13/08/2021 13:24

ma jok
nema od tih para bez UEFA-e nista
klasika
sad ih moramo tuziti bla bla pa ce platiti
Da ne bude ko "pare od Sehica" kod anamonih :roll:
ne znam dedemi
ali nece istocnoevropska bagra platiti dok ih se ne nagazi
to cemo mi tek uz neku prijetnju iz UEFA naplatiti
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9157
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#3162 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Pitar sa Kariba »

Jos jedan dobar posao Sabrine i Kasuma! :lol:
last mohicans
Posts: 18250
Joined: 09/08/2012 23:19

#3163 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by last mohicans »

Ima li sta novo, mahala? Ko nam (NE)igra sutra? Sve je isto samo vlasnika nejma , a Sabra jase i dalje.
User avatar
ZonFon
Posts: 2276
Joined: 17/11/2013 01:58

#3164 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by ZonFon »

last mohicans wrote: 14/08/2021 23:46 Ima li sta novo, mahala? Ko nam (NE)igra sutra? Sve je isto samo vlasnika nejma , a Sabra jase i dalje.
Igra li se tekma uopste, jesu li padavicari platili dug?
TheTraveler
Posts: 680
Joined: 23/02/2020 22:21

#3165 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by TheTraveler »

Svidja mi se sto Sablic otvoreno kaze da je njegova odluka da Tino nece vise igrat. Ne pokusava se sakriti, nego uzima odgovornost na sebe.

A Tino vala nista pokazo nije, da bi sad neko zalio sto ga nema vise u ekipi.
last mohicans
Posts: 18250
Joined: 09/08/2012 23:19

#3166 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by last mohicans »

Otpisao ga, ma vidi se kurcobolja kod Tina, vec duze vrijeme. Mislim da dečko nije dobar u glavu. Da je on puno više očekivao od svoje karijere i misli da zasluzuje vise, a odnos na terenu karina. Zavrsiti priču i sa njim, pa nek mu je sretno. Više nas je koštao, nego sto je doprinio ekipi. Ekipa na prvom mjestu, potpuno podrzavam Sablica.
Piaty
Posts: 6274
Joined: 01/12/2020 00:58

#3167 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Piaty »

last mohicans wrote: 15/08/2021 22:22 Otpisao ga, ma vidi se kurcobolja kod Tina, vec duze vrijeme. Mislim da dečko nije dobar u glavu. Da je on puno više očekivao od svoje karijere i misli da zasluzuje vise, a odnos na terenu karina. Zavrsiti priču i sa njim, pa nek mu je sretno. Više nas je koštao, nego sto je doprinio ekipi. Ekipa na prvom mjestu, potpuno podrzavam Sablica.
Tina je unistilo ovo Sarajevo. Kazem, ovo, ovakvo Sarajevo.

Prvo ga je unistavao Marinovic a sta tek reci za ovo tj ovu situaciju u kojoj se klub danas nalazi.

Slucaj Susic je personifikacija samog FK Sarajevo.
Last edited by Piaty on 16/08/2021 00:27, edited 1 time in total.
User avatar
Logovan
Posts: 102816
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3168 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

last mohicans wrote: 15/08/2021 22:22 Otpisao ga, ma vidi se kurcobolja kod Tina, vec duze vrijeme. Mislim da dečko nije dobar u glavu. Da je on puno više očekivao od svoje karijere i misli da zasluzuje vise, a odnos na terenu karina. Zavrsiti priču i sa njim, pa nek mu je sretno. Više nas je koštao, nego sto je doprinio ekipi. Ekipa na prvom mjestu, potpuno podrzavam Sablica.
Ima do njega, neozbiljan je baš, ali ima vala i do Marinovića pa i do uprave. Tek kada je došao nije bio ovakav kakav je sada. Neka ga je Sablić sklonio, ali eto nije se sam on doveo u ovakvu situaciju.
TheTraveler
Posts: 680
Joined: 23/02/2020 22:21

#3169 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by TheTraveler »

Piaty wrote: 16/08/2021 00:15
last mohicans wrote: 15/08/2021 22:22 Otpisao ga, ma vidi se kurcobolja kod Tina, vec duze vrijeme. Mislim da dečko nije dobar u glavu. Da je on puno više očekivao od svoje karijere i misli da zasluzuje vise, a odnos na terenu karina. Zavrsiti priču i sa njim, pa nek mu je sretno. Više nas je koštao, nego sto je doprinio ekipi. Ekipa na prvom mjestu, potpuno podrzavam Sablica.
Tina je unistilo ovo Sarajevo. Kazem, ovo, ovakvo Sarajevo.

Prvo ga je unistavao Marinovic a sta tek reci za ovo tj ovu situaciju u kojoj se klub danas nalazi.

Slucaj Susic je personifikacija samog FK Sarajevo.

Tino je bio kurac i prije Marinovica.
Piaty
Posts: 6274
Joined: 01/12/2020 00:58

#3170 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Piaty »

TheTraveler wrote: 16/08/2021 00:30
Piaty wrote: 16/08/2021 00:15

Tina je unistilo ovo Sarajevo. Kazem, ovo, ovakvo Sarajevo.

Prvo ga je unistavao Marinovic a sta tek reci za ovo tj ovu situaciju u kojoj se klub danas nalazi.

Slucaj Susic je personifikacija samog FK Sarajevo.

Tino je bio kurac i prije Marinovica.
Po meni, niko se nije sa njim mogao ni porediti i to je bilo vidljivo u njegovih nekoliko kontakata sa loptom kada ga onaj amater ubaci u 2 poluvrmenu, sto se kaze golim okom vidis kako odskace. Ali eto. Ne kazem ja nista za fizicku spremu, zalaganje...to jeste mozda tako bilo.
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#3171 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by mirza_15 »

Nema danas fudbala bez zalaganja. Ako ćeš ti stati i mahati rukom na svaki pogrešan pas i izgubljenu loptu, umjesto da potrčiš i zaganjaš protivnika nema od toga ništa. Ne igra se fudbal samo fok imaš loptu u nogamo i dok ti saigrači dodaju onako kako ti hoćeš. Pored toga što takvim načinom igre ne doprinosiš puno utičeš i na ostale igrače. Ja igram obični termin sa rajom (doduše važno je pobijediti :D ) pa me jedan takav "majstor" iznervira. Dok se mi branimo sa igračem manje on stoji na protivničkoj polovici i gladi mu.. Još ako se odbranimo i on dobije loptu ode sam na golmana, pa kada zabije on faca, a mi ostali izginuli :D Dokurč... ostalim igračima takav odnos.
last mohicans
Posts: 18250
Joined: 09/08/2012 23:19

#3172 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by last mohicans »

Upravo tako, x puta je baš tako postupio u svakoj utakmici koju je igrao. Ahmo s 35 je moze ganjati, Andrej se na glavu bacati itd. On je tipičan primjer igrača iz mahale, koji zna s loptom, kad izgubi loptu, ostane gore, hajte vi dolje trcite, jbt se, ja sam igrač. Ko to ne igra odbranu sem Mesija?
User avatar
Cossack
Posts: 7315
Joined: 22/12/2002 00:00

#3173 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Cossack »

Logovan wrote: 16/08/2021 00:22
last mohicans wrote: 15/08/2021 22:22 Otpisao ga, ma vidi se kurcobolja kod Tina, vec duze vrijeme. Mislim da dečko nije dobar u glavu. Da je on puno više očekivao od svoje karijere i misli da zasluzuje vise, a odnos na terenu karina. Zavrsiti priču i sa njim, pa nek mu je sretno. Više nas je koštao, nego sto je doprinio ekipi. Ekipa na prvom mjestu, potpuno podrzavam Sablica.
Ima do njega, neozbiljan je baš, ali ima vala i do Marinovića pa i do uprave. Tek kada je došao nije bio ovakav kakav je sada. Neka ga je Sablić sklonio, ali eto nije se sam on doveo u ovakvu situaciju.
Isključivi krivac je Tino. Ti ako si igrač sa ambicijama onda daješ 200% sebe na svakom treningu i utakmici da odskočiš i prodaš se negdje gdje ćeš osigurati svoju egzistenciju. Igračka karijera je jako kratka i niko sebi ne može priuštiti polusezonu da izgubi a kamo li više.
User avatar
tovarish
Posts: 3786
Joined: 26/05/2008 23:57

#3174 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by tovarish »

User avatar
Logovan
Posts: 102816
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3175 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

:(

Edine, brz oporavak!
Post Reply